Curtin College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Curtin College

Curtin College sizin olduğunu Pathway Curtin Üniversitesi, lisans derecesini, Batı Avustralya'nın en büyük üniversitesi. Curtin Üniversitesi'ne doğrudan giriş için uygun değilseniz, bir Curtin College Diploması giriş yapmanıza yardımcı olacaktır.

Perth'deki Curtin Üniversitesi'nde kampüsteyiz, bu yüzden ilk günden itibaren üniversite hayatını yaşayacaksınız. Curtin College öğrencisi olarak Üniversite etkinliklerine katılabilecek, kulüplere katılabilecek ve diğer Curtin kampüs olanaklarından yararlanabileceksiniz.

2000 yılından bu yana Curtin College , 10.000'den fazla öğrencinin Curtin Üniversitesi lisans derecesi hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı oldu.

Curtin Üniversitesi Dünya Üniversiteler 2018 Sıralaması Akademik dünya çapında üniversiteler ilk yüzde birinde sıralanır ve QS Dünya Üniversiteler 2020 Sıralaması dünyada 230 inci 20 sıra yükseldi.

Curtin College , Curtin Üniversitesi'nin Bentley Kampüsü'ndeki 205 numaralı binada yer almaktadır.

Neden Curtin College ?

 • Birinci sınıf birimlerini okuyan öğrenciler, bir Diploma yeterliliği kazanacak ve aynı zamanda Curtin Üniversitesi'nde seçtikleri lisans derecesinin ikinci yılına gireceklerdir. Curtin College Diploması (Aşama 2) = Curtin lisans derecenizin 1. yılı.
 • Bazı kurslar için yılda 3 giriş sunan trimester sistemi ile hızlı ray seçenekleri mevcuttur.
 • Küçük sınıflar (yaklaşık 25 öğrenci), böylece ihtiyacınız olduğunda ekstra yardım ve desteğe güvenebilirsiniz.
 • Kültürel çeşitlilik - Batı Avustralya'nın en büyük üniversitesinde 40 ülkeden yaklaşık 1.200 öğrenci.
 • Zaten kampüstesiniz, yoldasınız. Size destek olmak için buradayız.

Curtin College kimler içindir?

Curtin College şu öğrenciler içindir:

 • Curtin Üniversitesi lisans derecesine sahip olmak;
 • Curtin Üniversitesi'nin asgari giriş koşullarını karşılamıyorsa;
 • 12. yılı bitirmiş ancak lise mezuniyet sertifikası almamış olanlar;
 • olgun yaşta ve alternatif bir ihtiyaç Pathway üniversiteye.

Vizyon

Curtin odaklı öğrenme yoluyla yaşamları dönüştürmek.

“Vizyonumuz, zorlu bir küresel eğitim ortamında öğrencilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan çok çeşitli öğrenme fırsatlarına erişim sağlamaktır. Üniversite bunu öğrenci odaklı, destekleyici ve yüksek etik standartları içeren bir ortam sağlayarak başarır.

Curtin College , öğrenci deneyiminizi ödüllendirici ve keyifli hale getirmeye adanmış tutkulu bir personel topluluğu bulacaksınız. Hedefimiz, Curtin Üniversitesi'nde seçtiğiniz disiplinde sizi başarıya hazırlayacak nitelikleri ve becerileri sağlamaktır ”dedi.

- Andrew Crevald | Üniversite Direktörü

Misyon

Curtin College , Curtin Üniversitesi'ne devam eden öğrenciler için önde gelen öğrenme ve öğretme sonuçları sağlar.

Gerçekler

2000 yılından bu yana Curtin College , 10.000'den fazla öğrencinin Curtin Üniversitesi'nde 2. Sınıfta ilerlemesine yardımcı oldu.

Batı Avustralya'nın en yenilikçi üniversitesi olan Curtin'in güçlü referansları, prestijli QS Dünya Üniversite Sıralaması da dahil olmak üzere yüksek puanlarına da yansıyor:

 • Curtin Üniversitesi, Dünya Üniversiteleri 2018 Akademik Sıralaması'nda dünya çapında üniversitelerin ilk yüzde içinde yer alıyor ve QS Dünya Üniversitesi Sıralaması 2020'de dünya çapında 230'a yükseldi.
 • Curtin, herhangi bir Avustralya üniversitesinin üçüncü büyük uluslararası öğrenci nüfusu ile dünyanın en uluslararası üniversitelerinden biri olarak gösterilmektedir. Curtin, Times Higher Education'ın 2016 yılının en büyük 200 uluslararası üniversitesi listesinde 26. sırada yer aldı.
 • Curtin Üniversitesi, 50 yaşın altındaki ilk 50'de yer alan tek Batı Avustralya üniversitesidir. Batı Avustralya'nın en yenilikçi üniversitesi olan Curtin'in güçlü kimlik bilgileri, QS Dünya Üniversite Sıralamasındaki yüksek derecelerine de yansır:
  • Listesine giren tek Batılı Avustralyalı üniversite - QS Dünya Üniversite Oylamaya 2018 yılında, 50 yaşın altındaki üniversiteler için dünyada 22. nd sırada.
  • QS Stars University 2018'de beş yıldızlı bir genel mükemmellik derecesi (beş yıldızdan) ödüllendirildi.

126729_pexels-photo-1595391.jpeg

Tilki / Pexel

Akreditasyon

Curtin College , Yükseköğretim Kalite ve Standartlar Ajansı (TEQSA) altında yüksek öğrenim sağlayıcısı olarak kayıtlıdır. TESQA, Avustralya yüksek öğretim sektörünün (üniversiteler dahil) kalitesini düzenler ve garanti eder. Bir yüksek öğretim sağlayıcısı olarak Curtin College bu standartlara uymak zorundadır.

Avustralya Yeterlilikler Ağı (AQF), Avustralya eğitim ve öğretiminde düzenlenmiş yeterlilikler için ulusal politikadır. Her eğitim ve öğretim sektöründeki yeterlilikleri tek bir kapsamlı ulusal yeterlilikler çerçevesine dahil eder. AQF ilk olarak 1995 yılında Avustralya'da yüksek öğrenim, mesleki eğitim ve öğretim ve okulları kapsayan ulusal yeterlilikler sistemini desteklemek amacıyla tanıtıldı.

Sanayi Derneği Üyelikleri

Curtin College , Avustralya Özel Eğitim ve Öğretim Konseyi'nin (ACPET) bir üyesidir. ACPET, Avustralyalı ve Uluslararası öğrenciler için bağımsız eğitim ve öğretim sağlayıcıları için ulusal bir endüstri birliğidir.

Kolej aynı zamanda Batı Avustralya Özel Eğitim ve Öğretim Endüstrisi Derneği'nin (WAPETIA) üyesidir, hepsi adil ve etik davranışlara ve Batı Avustralya'da kaliteli eğitim sağlanmasına adanmış bir okul ve kolej derneğidir.

Bizim topluluğumuz

Curtin College , saygılı, çeşitli ve kapsayıcı bir topluluk geliştirmeye kararlıdır.

Topluluğumuzdaki herkesin güvenli, güvenli ve rahat öğrenme ve çalışma ortamına sahip olma hakkına sahip olduğuna inanıyoruz.

Cinsel tacize veya saldırıya tahammül etmiyoruz. Davranış Kurallarını ihlal ettiği tespit edilen öğrenciler veya personel bilgilendirilecek, uyarılacak veya disiplin altına alınacaktır. Bu resmi disiplini içerebilir (işten çıkarılma veya dışlanma gibi).

Topluluğumuzun güvenliğine olan bağlılığımızın bir parçası olarak, personel ve öğrencilerin aşağılanma veya mağduriyet korkusu olmadan sohbet edebilecekleri bir alan yaratıyoruz. Bu konuşmalar kişisel ve hassas olmaları nedeniyle gizli tutulacaktır.

Güvenliğinize öncelik vermeyi taahhüt ediyoruz.

 • Bize bir olayı veya endişeyi bildirirseniz, sizi uygun, tam zamanında desteğe yönlendiririz.
 • Kaynakları sürekli olarak önleme, eğitim ve öğretime adayacağız.
 • Alakalı olduklarından emin olmak için destek, bilgi, kampanya ve / veya programları izler ve inceleriz.
 • Öğrencilerimiz ve personelimiz tarafından sağlanan geri bildirimlere dayanarak bu programda sürekli iyileştirmeler yapmaya çalışacağız.
 • Respect @ Curtin College bağlılığımızla ilgili bilgilere kolayca erişebilmenizi sağlamak için bu alanı çevrimiçi sağlıyoruz

128309_pexels-photo-1438072.jpeg

Buro Millennial / Pexels

Konumlar

Perth

Address
Building 205, Curtin Bentley Campus, Kent Street, Bentley
6102 Perth, Batı Avustralya, Avustralya