Curtin College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Curtin College , Curtin Üniversitesi'nde seçilen lisans diplomalarının 2. yılına açılan diploma dersleri vermektedir . Bu diploma dersleri derecenin ilk yılına eşdeğerdir ve üniversite müfredatını ve birim yapısını takip eder, böylece dersi tamamladıktan sonra öğrenciler seçtikleri lisans derecelerinin ikinci yılına garantili giriş kazanabilirler.

Kampüste yer alan Curtin College öğrencileri aynı zamanda Curtin University tesislerine erişebilir ve ilk günden itibaren üniversite yaşamını deneyimleyebilirler. Destekleyici bir öğrenme ortamı ve küçük sınıf boyutları sayesinde, öğrencilerin gerektiğinde ekstra yardım ve destek almalarını sağlıyoruz.

www.curtincollege.edu.au

Curtin College en iyi seçiminiz yapan nedir?

 1. Kampüste - Kampüste olmak, Üniversite tesislerine erişimi olan bir Üniversite veya Üniversite öğrencisi olmak arasında çok az fark olduğu anlamına gelir.
 2. Curtin Üniversitesi'ne ikinci yıl giriş garantisi - Diplomanın (2. Aşama) tamamlanmasıyla öğrenciler seçilen Curtin lisans derecelerinin ikinci yılına doğrudan girerler.
 3. Ücretsiz destek programları - Öğrenciler, hiçbir ek ücret ödemeden çalışmalarına yardımcı olmak için bir dizi destek sınıfına erişebilirler.
 4. İstihdam edilebilirlik becerileri - Öğrencilerin potansiyellerine ulaşabilmeleri ve 'bu işi alabilmeleri' için kurslara yerleştirilmiş istihdam edilebilirlik becerileri.
 5. Hızlı İzleme Seçenekleri - Trimester sistemiyle, bazı derslerin Şubat, Haziran ve Ekim aylarında girişleri vardır .

Curtin College …

 • Curtin Üniversitesi lisans derecesine sahip olmak
 • Curtin Üniversitesi'nin minimum giriş koşullarını karşılamıyor
 • 12. yılı veya 11. yılı başarıyla tamamladınız

Curtin Üniversitesi, birçok nedenden ötürü dünya çapında ilk% 1 üniversiteler arasında yer almaktadır. İşte bazıları.

 • Curtin, QS Dünya Üniversitesi Sıralaması 2021'de dünya çapında üniversitelerin ilk% 1'inde yer aldı.
 • Curtin, 2020 QS Dünya Üniversitesi Sıralamasında konuya göre Maden ve Maden Mühendisliği alanında dünyada 2. sırada yer alıyor.
 • Curtin dünyada 217 inci bir rütbesine 17 sıra yükselerek ve Akademik Performans (URAP) tarafından Sıralaması 2019-2020 Üniversitesi'nde Avustralya'da 9 th kalır.
 • 2019 Uluslararası QS Stars derecelendirmesinde 5 yıldız (5 üzerinden) genel bir mükemmellik ödülü aldı.
 • İyi Üniversiteler Kılavuzu 2020'de lisansüstü başlangıç maaşları için 5 yıldız (5 üzerinden) aldı .
 • Curtin mezunları, Mimarlık ve İnşaat mezunları ulusal ortalamasının% 14,9 üzerinde kazanır. (Ekonomik Küresel Yaşanabilirlik Sıralaması Londra, Ağustos 2016)
 • Curtin, 2020 QS Dünya Üniversite Sıralamasında konuya göre Mimarlık / Yapılı Çevre, İnşaat ve Yapı Mühendisliği, Hemşirelik, Eğitim ve Spor ile ilgili konular arasında ilk 100'de yer almaktadır.

Akreditasyon

Curtin College , Yükseköğretim Kalite ve Standartlar Ajansı (TEQSA) altında yüksek öğrenim sağlayıcısı olarak kayıtlıdır. TESQA, Avustralya yüksek öğretim sektörünün (üniversiteler dahil) kalitesini düzenler ve garanti eder. Bir yüksek öğretim sağlayıcısı olarak Curtin College bu standartlara uymak zorundadır.

Avustralya Yeterlilikler Çerçevesi (AQF), Avustralya eğitim ve öğretiminde düzenlenmiş yeterlilikler için ulusal politikadır. Her eğitim ve öğretim sektöründeki yeterlilikleri tek bir kapsamlı ulusal yeterlilikler çerçevesine dahil eder. AQF ilk olarak 1995 yılında Avustralya'da yüksek öğrenim, mesleki eğitim ve öğretim ve okulları kapsayan ulusal yeterlilikler sistemini desteklemek amacıyla tanıtıldı.

Sanayi Derneği Üyelikleri

Curtin College , Avustralya Özel Eğitim ve Öğretim Konseyi'nin (ACPET) bir üyesidir. ACPET, Avustralyalı ve Uluslararası öğrenciler için bağımsız eğitim ve öğretim sağlayıcıları için ulusal bir endüstri birliğidir.

Kolej aynı zamanda Batı Avustralya Özel Eğitim ve Öğretim Endüstrisi Derneği'nin (WAPETIA) üyesidir, hepsi adil ve etik davranışlara ve Batı Avustralya'da kaliteli eğitim sağlanmasına adanmış bir okul ve kolej derneğidir.

126729_pexels-photo-1595391.jpeg

Tilki / Pexel

128309_pexels-photo-1438072.jpeg

Buro Millennial / Pexels

Konumlar

Perth

Address
Building 205, Curtin Bentley Campus, Kent Street, Bentley
6102 Perth, Batı Avustralya, Avustralya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin