Della International College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Della International College Pty Ltd., Kayıtlı bir Eğitim Kuruluşu olup Avustralya'daki Federal, Eyalet ve Bölge Hükümetleri tarafından kabul edilen idari, teslimat, personel, tesis, pazarlama, finans, kalite güvence ve değerlendirme standartlarını karşılar. Eyalet Hükümeti kayıt otoritesi, bu standartlara uyulduğunu doğrulamak için bizi düzenli dış denetime tabi tutar ve izler.

Della International College öğretim personeli son derece niteliklidir ve hem öğretimde hem de endüstride tanınan öğretim niteliklerine ve uzmanlığına sahiptir. Sadece tam donanımlı ve deneyimli öğretmenler istihdam ediyoruz. Tüm öğretmenlerimizin öğretme tutkusu vardır. Personelimiz, kendi içinde ayrı bir özellik olan çeşitliliğe ve deneyim zenginliğine sahiptir. Öğrenciler, personelimizin deneyimleriyle teşvik edilen ilgili ve destekleyici bir ortam bekleyebilirler.

Kariyer odaklı kurslarımız, gerçek dünya ticaretiyle yakından bağlantılıdır ve güçlü büyüyen endüstrilere duyarlıdır ve ekonomiyi teşvik etmeye ve desteklemeye ve istihdam fırsatlarını artırmaya dayanır.

Konumlar

Melbourne

Address
Beckett Street,150-154 A
3000 Melbourne, Victoria, Avustralya

Gunes isigi

Address
Anderson Road,149
3020 Gunes isigi, Victoria, Avustralya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: