Explore English

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Sen İngilizce öğrenmek için Uluslararası sınırları aşma yolculuğunuzun ilk adımını attık. Bu yenilikçi adım alarak, kendinizi kısa zamanda arkadaşlarınız olacak diğer uluslararası öğrencilerle dil heyecan verici dünyasına dalmış bulacaksınız.

Bizim Kaşifler biri olarak, sunmakta olan öğrenme toplum içine memnuniyetle olacak interaktif öğrenme derslik ve eğlenceli ekstra müfredat faaliyetleri. Her 5 haftada, bütün Centre Melbourne sevindirdi ve çevresindeki bölgeyi keşfetmek için geziler devam ediyor. Bu geziler, size bir olacak fırsat gerçek bir sosyal durumda İngilizcenizi geliştirmek için. Sen hata yapabilir ve biz eğlenceli ve rahat bir ortamda yeni bir dil keşfetmek için size poz sunuyoruz, çünkü yargısız tekrar tekrar pratik yapabilirsiniz.

sınıfta, sen öğretmenler destekleyici ve kültürel olarak hassas bulacaksınız. Birçoğu (onlar bile kendi ülkenizdeki bir öğretmen olabilir!) dünya seyahat ve bu nedenle gerçekten bilgisine sahip olması Öğrencilerimizin güvenli hissediyorum yapma onlar İngilizce öğrenirken.

Orada faaliyetlerinin bir sürü de sınıf dışında ve öğretmenleriniz sizi dışarı alacak ve yaklaşık müfredatın bir parçası olarak size, Okuma pratik yazma, konuşma ve İngilizce Dinleme diğer yollar keşfetmeye böylece.

içinde bizim Öğrenci Rekreasyon Alanı, Sen, masa tenisi veya masa futbol oynamak, TV seyretmek, dinlenmek bilgisayar veya ipad kullanmak ve kahve içebilirsiniz. Bir buzdolabı ve mikrodalga ve barista kahve makinesi var - biz evde hissetmek istiyorum çünkü bu bölgeyi olacak!

Amacımız size sunmaktır Kaliteli bir öğrenme deneyimi. yakında görmeyi bekliyorum, Kaşifler!

NEDEN İNGİLİZCE KEŞFET?

Biz öğrenciler öncelik haline tüm öğrencilerin kullanımına ücretsiz seçmeli dersleri esnek Ders Programı Deneyimli ve Dedicated Öğretmenler Ödül Örgütü Kazanma eğlenceli bir ortam

BİZİM KAMPÜSTE HAKKINDA

MİA Kalp Melbourne'deki İkonik Coffee Culture hub Öğrenciler için ücretsiz Wifi güncel teknoloji ile oturan tüm sınıflar Büyük Öğrenci rekreasyon alanı Adanmış faaliyetler memuru Sitede Okul welafre

Konumlar

Melbourne

Explore English

Address
Level 5, 250 Collins St, Melbourne VIC 3000
Melbourne, Victoria, Avustralya