Eynesbury

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Bir bakışta @ Eynesbury

Ne

Eynesbury Adelaide Üniversitesi ve University of South Australia için yollar sağlayarak, üniversite öncesi ve İngilizce programları sunmaktadır bir meslek kuruluşudur.

Neden

programları ve yolların Geniş Adelaide Üniversitesi, Güney Avustralya Üniversitesi ve diğer Avustralyalı üniversitelere girmeye. üniversiteye giriş kazanıyor öğrencilerin etkileyici bir uzun vadeli rekoru kırdı. Şehir merkezi Avustralya'nın en hesaplı başkenti çalışma yeri. Mükemmel bir çalışma yeri: state-of-the-art kampüs. Küçük sınıflar, kişiselleştirilmiş öğretim ve bireysel ilgi.

Nerede

Eynesbury hem Adelaide şehrinin merkezinde bulunan iki kampüsü vardır.

Ne zaman

Eynesbury programları bütün bir yıl boyunca çalıştırın.

Kim

dünyanın her yerinden Avustralya ve Uluslararası öğrenciler.

Nasıl

Ülkenizde bir Eynesbury temsilcisi aracılığıyla uygulayın. Bu web sitesi üzerinden online uygulayın. gelip bizi görmek için bir randevu alın. Hala emin değil - Sorularınızı bize e-posta niçin: eynesbury@navitas.com

Eynesbury hoş geldiniz!

Eynesbury anda her öğrencinin kendi kişisel hedeflerine ulaşmak ve eğitim yaşam boyu yolculuk tam potansiyelini gerçekleştirmek yardımcı olmak için fırsat bekliyoruz.

Birlikte, Eynesbury Adelaide Üniversitesi ve University of South Australia ikincil ve üçüncül çalışmalara programları ve eğitici yollar sunmaktadır.

1989 yılında kurulan, Eynesbury akademik başarı olağanüstü kaydı var ve son derece uluslararası öğrenciler için özel programlar geliştirme ve teslimat konusunda deneyimlidir.

Eynesbury uluslararası öğrenci yurtları akademik ve mesleki danışmanlık, aile ve konaklama dahil destek hizmetleri, kapsamlı bir yelpazesi sunmaktadır. Personel, kişisel cesaret, bireysel eğitim ve ilk evden yaşarken çoğu uluslararası öğrenciler tarafından ihtiyaç duyulan yardım sağlamaktadır.

Eynesbury kaliteli eğitim ve yolu seçenekleri teslimat çeşitli ve esnek bir yaklaşım kararlıdır. Ben Adelaide eğitim hayat boyu yolculuğa, Güney Avustralya katkıda umudu için sabırsızlanıyoruz.

Peter Millen, Eynesbury Koleji Müdürü

Konumlar

Adelaide

Eynesbury College, Franklin Street Address

Address
Eynesbury College
15-19 Franklin Street

5000 Adelaide, Güney Avustralya, Avustralya
Telefon
+61 8 8216 9000

Adelaide

Eynesbury College, Coglin Street Address

Address
Eynesbury College
16-20 Coglin Street

5000 Adelaide, Güney Avustralya, Avustralya
Telefon
+61 8 8216 9000