Gold Coast Learning Centre

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Gold Coast Learning Centre , Surfers Paradise

İngilizce, TESOL, İşletme, Yönetim, Muhasebe, Pazarlama, İnsan Kaynakları ve İşyeri Sağlığı Eğitimi

Gold Coast Learning Centre (GCLC), yenilikçi öğrenme programları, olağanüstü olanaklar ve kaliteli kaynaklar sunmakta olup Surfers Paradise'daki plaja sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir.

Uluslararası ve yerli öğrenciler kaliteli eğitimi rahat yaşam tarzı, plaj kültürü ve Avustralya'nın önde gelen turistik yerlerinden biri olan Queensland Gold Coast'un eğlenceli ve samimi atmosferi ile birleştirebilirler.

Gold Coast Learning Centre , öğrenmeyi gerçek eğitim sonuçlarına ulaşırken heyecan verici, eğlenceli ve ödüllendirici teknolojiler ve programlar benimser.

Yurtiçi öğrenciler ve Öğrenci vizesi sahipleri, Genel İngilizce ve IELTS Sınav Hazırlıktan, İşletme, Yönetim, Pazarlama, Muhasebe, İnsan Kaynakları, WHS ve TESOL alanlarındaki yeterliliklere kadar sunduğumuz tüm kursları inceleyebilirler.


Avustralya'da Queensland'ın ünlü Gold Coast'unda İngilizce öğrenin: Yenilikçi kurslar, mükemmel tesisler ve olağanüstü yaşam tarzı

Sörfçü Cenneti Gold Coast Learning Centre Avustralya'da İngilizce öğrenin ve birinci sınıf bir yaşam tarzı ve kaliteli bir eğitimin tadını çıkarın.

Uluslararası kültürel çeşitlilik, uygun maliyetli yaşam maliyetleri ve çok uygun eğitim maliyetleri için yaygın bir üne sahip olan Gold Coast'ta sörfçü cenneti, öğrenciler için harika bir destinasyondur.


Gold Coast Learning Centre Hakkında

Surfers Paradise'da İngilizce, TESOL, İş, Muhasebe, Yönetim, Pazarlama, İşyeri Sağlığı ve Güvenliği ve İnsan Kaynaklarını Çalıştırma

2010 yılında kurulan Surfers Paradise'taki Gold Coast Learning Centre (GCLC), mükemmel tesisler, kaliteli eğitim programları ve özel, samimi ve hevesli personel sunmaktadır.


Güneş, Sörf, Kum Çalışması: okumak için mükemmel bir yer

Sahilden sadece kısa bir yürüyüş mesafesinde bulunan Gold Coast Learning Centre , mağazalar ve yemek mekanları, sinemalar, hareketli gece hayatı ve rahat yaşam tarzının yanı sıra Gold Coast'un eğlenceli ve samimi atmosferi ile çevrilidir.


Mükemmel İmkanlar, plaja sadece kısa bir yürüyüş

Gold Coast Learning Centre , iyi donanımlı sınıflar, bilgisayar laboratuvarı, hızlı kablosuz internet, geniş öğrenci alanları ve çok daha fazlası ile tamamen klimalı olanaklara sahiptir.

GCLC ile çalışmanızı etkili ve eğlenceli hale getirin.

 • Tamamen klimalı kampüs, plaja kısa bir yürüyüş mesafesindedir.
 • 18 düz ekran bilgisayarlı bilgisayar laboratuvarı
 • Öğrenciler için ücretsiz wifi internet erişimi
 • Kablosuz internet servis hizmeti mevcuttur.
 • Gölgeli ve popüler açık öğrenci avlusu ve barbekü alanı
 • Uygulamaya teşvik etmek için çeşitli dergiler ve gazeteler ile geniş ve konforlu kapalı öğrenci alanı ve mutfak.


Kaliteli öğretim programları ve özel personel

Gold Coast Learning Centre , öğrencilerimizin çalışmalarında başarılı olmalarına ve Surfers Paradise ve Gold Coast'un sunabileceği en iyi aktivitelerle boş zamanlarının keyfini çıkarmaya yardımcı olmaya adamıştır.

Deneyimli, özverili personelin dikkatli denetimi, istediğiniz kadar hızlı ilerlemenizi sağlar.

Üstün nitelikli ve arkadaş canlısı olan Gold Coast Learning Centre deneyimli öğretmenler ve personel, öğrencilerin çalışmalarında başarıya ulaşmalarına yardımcı olmak için zaman ayırmaya daima hazırdır.

Çalışanlarımızın birçoğu, başka ülkelerde İngilizce öğretim deneyimi yaşayacak ve uluslararası öğrencilerin kaygılarını anlayacaktır.

Çalışkan öğrenci için ekstra ödevler, çalışma sayfaları ve tavsiyeler kolaylıkla düzenlenebilir.

GCLC'de Öğrenci Destek Hizmetleri

Gold Coast Learning Centre , öğrencilere deneyimlerinden en iyi şekilde yararlanabilmeleri için ihtiyaç duydukları kaynakları sağlamaları için çok çeşitli Öğrenci Destek Hizmetleri sunmaktadır.

Aktif, arkadaş canlısı ve özverili Öğrenci Destek Hizmetleri ekibimiz, hem ulusal hem de uluslararası öğrenciler için resmi iletişim noktası olarak size yardımcı olmaya hazırdır.

Başarılı olmanıza yardımcı olacak üst düzey destek sağlıyoruz ve bizimle kaldığınız süre boyunca ortaya çıkabilecek sorunlarda size yardımcı olmaya hazırız.

Başarılı olmanıza ve çalışmalarınızın tadını çıkarmanıza yardımcı olacak hizmetler şunlardır:

 • Kurs soruları, kayıtlar ve çalışma planları
 • Ödeme planı yardımı
 • Aile yanında kalma yerleşimlerinin organizasyonu
 • Havaalanı transferleri organizasyonu
 • Daireler ve Konaklama
 • Danışmanlık Hizmetleri
 • Yeni uluslararası öğrenciler için kolej ve şehir turları
 • Yardım ve İş arama desteğini sürdürme
 • Öğrenci Aktiviteleri ve Gezileri
 • Mezuniyet Törenleri

Öğrenci Temas Yetkiliniz, Gold Coast Learning Centre öğrencilere sunulan tüm hizmetlerle ilgili güncel bilgilere erişebilir.

Konumlar

Sörfçü Cenneti

Address
Orchid Avenue,18-22
4217 Sörfçü Cenneti, Queensland, Avustralya
Telefon
+61 (0) 7 5531 6788