Resmi açıklamayı okuyun

Gold Coast Learning Centre , Surfers Paradise

İngilizce, TESOL, İşletme, Yönetim, Muhasebe, Pazarlama, İnsan Kaynakları ve İşyeri Sağlığı Eğitimi

Gold Coast Learning Centre (GCLC), yenilikçi öğrenme programları, olağanüstü olanaklar ve kaliteli kaynaklar sunmakta olup Surfers Paradise'daki plaja sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir.

Uluslararası ve yerli öğrenciler kaliteli eğitimi rahat yaşam tarzı, plaj kültürü ve Avustralya'nın önde gelen turistik yerlerinden biri olan Queensland Gold Coast'un eğlenceli ve samimi atmosferi ile birleştirebilirler.

Gold Coast Learning Centre , öğrenmeyi gerçek eğitim sonuçlarına ulaşırken heyecan verici, eğlenceli ve ödüllendirici teknolojiler ve programlar benimser.

Yurtiçi öğrenciler ve Öğrenci vizesi sahipleri, Genel İngilizce ve IELTS Sınav Hazırlıktan, İşletme, Yönetim, Pazarlama, Muhasebe, İnsan Kaynakları, WHS ve TESOL alanlarındaki yeterliliklere kadar sunduğumuz tüm kursları inceleyebilirler.


Avustralya'da Queensland'ın ünlü Gold Coast'unda İngilizce öğrenin: Yenilikçi kurslar, mükemmel tesisler ve olağanüstü yaşam tarzı

Sörfçü Cenneti Gold Coast Learning Centre Avustralya'da İngilizce öğrenin ve birinci sınıf bir yaşam tarzı ve kaliteli bir eğitimin tadını çıkarın.

Uluslararası kültürel çeşitlilik, uygun maliyetli yaşam maliyetleri ve çok uygun eğitim maliyetleri için yaygın bir üne sahip olan Gold Coast'ta sörfçü cenneti, öğrenciler için harika bir destinasyondur.


Gold Coast Learning Centre Hakkında

Surfers Paradise'da İngilizce, TESOL, İş, Muhasebe, Yönetim, Pazarlama, İşyeri Sağlığı ve Güvenliği ve İnsan Kaynaklarını Çalıştırma

2010 yılında kurulan Surfers Paradise'taki Gold Coast Learning Centre (GCLC), mükemmel tesisler, kaliteli eğitim programları ve özel, samimi ve hevesli personel sunmaktadır.


Güneş, Sörf, Kum Çalışması: okumak için mükemmel bir yer

Sahilden sadece kısa bir yürüyüş mesafesinde bulunan Gold Coast Learning Centre , mağazalar ve yemek mekanları, sinemalar, hareketli gece hayatı ve rahat yaşam tarzının yanı sıra Gold Coast'un eğlenceli ve samimi atmosferi ile çevrilidir.


Mükemmel İmkanlar, plaja sadece kısa bir yürüyüş

Gold Coast Learning Centre , iyi donanımlı sınıflar, bilgisayar laboratuvarı, hızlı kablosuz internet, geniş öğrenci alanları ve çok daha fazlası ile tamamen klimalı olanaklara sahiptir.

GCLC ile çalışmanızı etkili ve eğlenceli hale getirin.

 • Tamamen klimalı kampüs, plaja kısa bir yürüyüş mesafesindedir.
 • 18 düz ekran bilgisayarlı bilgisayar laboratuvarı
 • Öğrenciler için ücretsiz wifi internet erişimi
 • Kablosuz internet servis hizmeti mevcuttur.
 • Gölgeli ve popüler açık öğrenci avlusu ve barbekü alanı
 • Uygulamaya teşvik etmek için çeşitli dergiler ve gazeteler ile geniş ve konforlu kapalı öğrenci alanı ve mutfak.


Kaliteli öğretim programları ve özel personel

Gold Coast Learning Centre , öğrencilerimizin çalışmalarında başarılı olmalarına ve Surfers Paradise ve Gold Coast'un sunabileceği en iyi aktivitelerle boş zamanlarının keyfini çıkarmaya yardımcı olmaya adamıştır.

Deneyimli, özverili personelin dikkatli denetimi, istediğiniz kadar hızlı ilerlemenizi sağlar.

Üstün nitelikli ve arkadaş canlısı olan Gold Coast Learning Centre deneyimli öğretmenler ve personel, öğrencilerin çalışmalarında başarıya ulaşmalarına yardımcı olmak için zaman ayırmaya daima hazırdır.

Çalışanlarımızın birçoğu, başka ülkelerde İngilizce öğretim deneyimi yaşayacak ve uluslararası öğrencilerin kaygılarını anlayacaktır.

Çalışkan öğrenci için ekstra ödevler, çalışma sayfaları ve tavsiyeler kolaylıkla düzenlenebilir.

GCLC'de Öğrenci Destek Hizmetleri

Gold Coast Learning Centre , öğrencilere deneyimlerinden en iyi şekilde yararlanabilmeleri için ihtiyaç duydukları kaynakları sağlamaları için çok çeşitli Öğrenci Destek Hizmetleri sunmaktadır.

Aktif, arkadaş canlısı ve özverili Öğrenci Destek Hizmetleri ekibimiz, hem ulusal hem de uluslararası öğrenciler için resmi iletişim noktası olarak size yardımcı olmaya hazırdır.

Başarılı olmanıza yardımcı olacak üst düzey destek sağlıyoruz ve bizimle kaldığınız süre boyunca ortaya çıkabilecek sorunlarda size yardımcı olmaya hazırız.

Başarılı olmanıza ve çalışmalarınızın tadını çıkarmanıza yardımcı olacak hizmetler şunlardır:

 • Kurs soruları, kayıtlar ve çalışma planları
 • Ödeme planı yardımı
 • Aile yanında kalma yerleşimlerinin organizasyonu
 • Havaalanı transferleri organizasyonu
 • Daireler ve Konaklama
 • Danışmanlık Hizmetleri
 • Yeni uluslararası öğrenciler için kolej ve şehir turları
 • Yardım ve İş arama desteğini sürdürme
 • Öğrenci Aktiviteleri ve Gezileri
 • Mezuniyet Törenleri

Öğrenci Temas Yetkiliniz, Gold Coast Learning Centre öğrencilere sunulan tüm hizmetlerle ilgili güncel bilgilere erişebilir.

Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Gold Coast Learning Centre

Avusturalya'da Gold Coast Learning Centre Avustralya'da İngilizce öğrenin, Avustralya'nın ünlü Gold Coast'taki Surfers Paradise plajına sadece birkaç dakika uzaklıkta. Go ... [+]

Avusturalya'da Gold Coast Learning Centre Avustralya'da İngilizce öğrenin, Avustralya'nın ünlü Gold Coast'taki Surfers Paradise plajına sadece birkaç dakika uzaklıkta.

Gold Coast Learning Centre , samimi bir ortamda yüksek kaliteli eğitim sağlayan dört Genel İngilizce çalışması sunar. Deneyimli personel ve pratik, esnek kurslar ihtiyacınız olan bilgi, beceri ve akıcılık geliştirir.

Dört Genel İngilizce seviyesi, konuşma, dinleme, okuma ve yazma temel İngilizce dil becerilerini vurgulamakta ve yeni başlayanlardan ileri seviyedeki öğrencilere herkes için uygundur.

Dersler, tecrübeli öğretmenler tarafından kelime dağarcığınızı, telaffuzunuzu ve dil bilginizi geliştirmek için tasarlanmış eğlenceli ve esnek.... [-]

Avustralya Surfers Paradise
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Gold Coast Learning Centre

İngilizcenizi geliştirin ve Queensland Gold Coast'ta Surfers Paradise'ın kalbinde yer alan Gold Coast Learning Centre Uluslararası İngilizce Dil Sınav Sistemi (IELTS) Sın ... [+]

İngilizcenizi geliştirin ve Queensland Gold Coast'ta Surfers Paradise'ın kalbinde yer alan Gold Coast Learning Centre Uluslararası İngilizce Dil Sınav Sistemi (IELTS) Sınavına hazırlanın .

IELTS, İngilizce'yi kullanma ve anlama yeteneğini kanıtlayan, uluslararası düzeyde akredite edilmiş bir İngilizce Yeterlilik sınavıdır.

Dünya çapında 120'den fazla ülkede 6000'den fazla kurum tarafından kabul görmektedir ve kabul edilmektedir.

IELTS Sınavına Hazırlık: Orta seviye ve üstüBaşlıyor: Her PazartesiSınıf başına ortalama öğrenci sayısı: 10Sınıf başına maksimum öğrenci sayısı: 18Kurs Süresi: 1–70 haftaHaftalık saatler: 20–35 saatBaşlangıç ​​Tarihleri ​​ve Fiyatlandırma... [-]
Avustralya Surfers Paradise
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 70 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Diploma

Gold Coast Learning Centre

Gold Coast Learning Centre Pazarlama ve İletişim Diploması, uluslararası pazarlama ve e-pazarlama dahil olmak üzere pazarlama endüstrisinin tüm alanlarında ileri, pratik ... [+]

Gold Coast Learning Centre Pazarlama ve İletişim Diploması, uluslararası pazarlama ve e-pazarlama dahil olmak üzere pazarlama endüstrisinin tüm alanlarında ileri, pratik ve ilgi çekici eğitim sunmaktadır.

Bu yüksek seviyeli pazarlama ve iletişim yeterliliği ile kendinizi dinamik, yaratıcı ve sürekli genişleyen bir sektörde kurun ve başarılı olmak için ihtiyacınız olan beceri ve bilgiyi geliştirin:

Pazarlama fırsatlarını tanımlamak ve değerlendirmek için pazar eğilimlerini yorumlamakEntegre bir pazarlama ve iletişim planı tasarlamak ve geliştirmekEtkili pazarlama kampanyaları yürütmek için lider takımlarPazar araştırması planlama ve kampanyaları uygulama ve izlemeBütçeleri ve finansal planları yönetmeBir medya planı geliştirmek ve pazarlama karmasını ayarlamak... [-]
Avustralya Surfers Paradise
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
52 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Gold Coast Learning Centre

GCLC'de İnsan Kaynakları Yönetimi Diploması, becerilerinizi geliştirmenize ve İnsan Kaynaklarında üst düzey bir rolü hızlı bir şekilde takip etmenize yardımcı olur. Bu ku ... [+]

GCLC'de İnsan Kaynakları Yönetimi Diploması, becerilerinizi geliştirmenize ve İnsan Kaynaklarında üst düzey bir rolü hızlı bir şekilde takip etmenize yardımcı olur.

Bu kurs, bir işverenin stratejik hedeflerinin hizmetinde çalışan performansını en üst düzeye çıkarmak ve İnsan Kaynakları fonksiyonlarının etkin bir şekilde yürütülmesini sağlamak için ihtiyaç duyduğunuz bilgi ve yönetim becerilerini sağlar.

Organizasyonunuzun rekabet avantajı kazanmasına yardımcı olmak için çalışan yönetimi için stratejik bir yaklaşım benimseyen İnsan Kaynakları Yönetimine kapsamlı bir giriş niteliğindedir. Aşağıdakiler dahil temel becerileri ve bilgileri geliştirir:... [-]

Avustralya Surfers Paradise
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
40 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Gold Coast Learning Centre

Gold Coast Learning Centre Liderlik ve Yönetim Diploması, liderlik ve yönetim becerilerinizi geliştirmek ve geliştirmek için tasarlanmış esnek, pratik ve etkili bir derst ... [+]

Gold Coast Learning Centre Liderlik ve Yönetim Diploması, liderlik ve yönetim becerilerinizi geliştirmek ve geliştirmek için tasarlanmış esnek, pratik ve etkili bir derstir.

Bu hükümet akredite yeterlilik, sağlam bir bilgi tabanını, başkalarına liderlik ve yön vermek için gereken becerilerle birleştirir ve kendi çalışmanızı ve bir takım çalışmasını planlamak, yürütmek ve değerlendirmek için gereklidir.

Liderlik ve Yönetim Diploması, aşağıdakiler dahil olmak üzere bir dizi kurumsal ve sektör bağlamında bilgi, pratik liderlik ve yönetim becerileri ve deneyimini uygulamak için ihtiyaç duyduğunuz becerileri geliştirir:

İhtiyaç ve karar vermeyi kullanarak geniş bir yönetim becerileri yelpazesi uygulamakİş yükünüzü ve başkalarının iş yükünü planlama ve izlemeLider gösterme ve inovasyonu teşvik etmeBireyleri ve takımları desteklemek için iletişim becerileri geliştirmekGelişmiş müşteri hizmetleri için stratejileri yönetmekToplantıları yönetmek, çalışma önceliklerini ve mesleki gelişimiOperasyonel planların yönetimi ve güvenli bir iş ortamının sağlanması... [-]
Avustralya Surfers Paradise
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
52 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Gold Coast Learning Centre

Muhasebe ve finans anlayışınızı Gold Coast Learning Centre Muhasebe Diploması ile bir sonraki seviyeye taşıyın. Bu ders muhasebe, iş ve finans sektörlerinde iş arayan ins ... [+]

Muhasebe ve finans anlayışınızı Gold Coast Learning Centre Muhasebe Diploması ile bir sonraki seviyeye taşıyın.

Bu ders muhasebe, iş ve finans sektörlerinde iş arayan insanlar için idealdir. Sürekli değişen iş ve muhasebe alanında çalışmak için temel bilgi ve ileri beceriler kazanacaksınız.

Tam zamanlı, yarı zamanlı ve uzaktan eğitim seçenekleri de dahil olmak üzere esnek çalışma seçenekleri ile Gold Coast Learning Centre , finansal hizmetler sektörünün ileri düzeydeki bir anlayışı ile kariyer beklentilerinizi geliştirebilir.

Nitelikli ve tecrübeli eğitmenler, bütçe yönetimi ve tahmini, finansal raporlama, gelir vergisi beyannameleri ve yönetim muhasebesi tavsiyelerinin sunulması konusunda gelişmiş bir anlayış geliştirmenize yardımcı olacaktır.... [-]

Avustralya Surfers Paradise
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
26 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Sertifika

Gold Coast Learning Centre

Gold Coast Learning Centre Muhasebe ve Muhasebede çift yeterlilik Sertifika IV ile finans sektöründe ödüllendirici bir kariyer başlatın. Bu kurs size geniş bir bilgi ve b ... [+]

Gold Coast Learning Centre Muhasebe ve Muhasebede çift ​​yeterlilik Sertifika IV ile finans sektöründe ödüllendirici bir kariyer başlatın .

Bu kurs size geniş bir bilgi ve beceri yelpazesi sunar, böylece finansal hizmetler sektöründe en iyi başarı şansına sahip olursunuz.

Tam zamanlı, yarı zamanlı ve uzaktan eğitim seçenekleri de dahil olmak üzere esnek çalışma seçenekleri ile Gold Coast Learning Centre , önemli muhasebe bilgisi ve gerçek dünya muhasebesi becerileri ile kariyer beklentilerinizi geliştirmenize yardımcı olabilir.

Nitelikli ve tecrübeli eğitmenler, finansal kayıtlar, bütçeler, vergi gereklilikleri, genel iş becerileri ve etkili iletişim gibi finansal hizmetler sektöründeki temel iş uygulamaları anlayışınızı geliştirecektir.... [-]

Avustralya Surfers Paradise
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
52 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Welcome to Gold Coast Learning Centre