ICAE: International College of Advanced Education

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

ICAE Darwin, Avustralya'nın Northern Territory başkenti merkezli Kayıtlı Eğitim Kuruluşu kazanan bir çok ödül. ICAE 1997 yılında kurulan ve Avustralyalı ve uluslararası öğrencilere mesleki programlar sunar edildi. Darwin Tropikal iklimi, muhteşem doğal güzelliği ve bozulmamış çevre için ünlüdür. Avustralya'nın en genç başkenti olarak, Darwin rahat, kolay olacak bir atmosfere sahiptir - Avustralya özet! Ağırlama personeli çok yüksek talep her zaman, bu yüzden bir iş elde başka bir yerde Avustralya'da daha Darwin kolaydır.

42259_Introduction

ICAE öğrencilerin kariyerlerini geliştirmek eğitim fırsatları sunmaktadır. dünyada işgücü piyasalarında temel kavramların tam bir anlayış tarafından desteklenen gerçek dünya deneyimi için yerini hiçbir şey tutamaz. Öğrencilerimiz, daha sonra öğrenim döneminde teorik ve pratik becerilerini geliştirmek Sanayi Yerleştirme sırasında işyerinde bunları uygulamak. Bizim eğitim sektör uzmanları bizim fakülte tarafından teslim en güncel sektörel uygulama tarafından yönlendirilen, ve mezunları olağanüstü istihdam sonuçlarını Avustralya'da ve yurtdışında elde görür.

42256_Introduction

ICAE uluslararası programları, Sanayi Yerleştirme sınıf çalışma eşit karışımı birleştirmek ve (istenirse veya ücretsiz) ödedi. Öğrencilerin Sanayi Yerleştirme sırasında ödenecek istiyorsanız, ICAE geliştirmek ve tabii gereği olarak gerekli becerileri göstermek için gerekli ortamı sağlayabilir uygun bir işveren bulmakta yardımcı olacaktır. Öğrenciler Sanayi Yerleştirme Avustralya sakinleri olarak aynı ödeme ve koşullarını almak ve haftada 45 saate kadar çalışma haftası başına 1000 $ kadar kazanabilirsiniz ödenmiş üstlendiklerini.

ICAE uluslararası programların tüm öğrencilerimiz aynı yüksek kalitede eğitim almalarını sağlamak, ödüllü yerli programlar aynı öğrenme ve değerlendirme kaynaklarını içermektedir. sanat online öğrenme platformu Bizim devlet internet erişimi mevcuttur nerede ve ne zaman öğrencilerin değerlendirmelerini ve interaktif öğrenme materyali erişmenize olanak sağlar. Öğrenciler kampüs genelinde kablosuz geniş bant erişebilirsiniz.

42257_Introduction

Uluslararası programlar Ocak ve Temmuz aylarında girişleri ile, yılda iki 20 haftalık dönem var. Öğrencilerin ilk dönem haftada 20 saat en az bizim kampüste derslere katılıyor harcanmaktadır. Bu ders dönemi, öğrenciler teori ve pratik eğitimi ve tam bilgiye dayalı değerlendirmeler taahhüt ederler. Öğrencilerin ikinci dönem onaylanmış bir konukseverlik işletmede iş Sanayi Yerleştirme, harcanan ve derslere devam yok. ICAE öğretmenler destek ve rehberlik sağlayarak, düzenli olarak işyerinde öğrenci ziyaret ve işyeri değerlendirmelerini yapmak. herhangi devam etmek için paha biçilmez bir ekleme ve işverenlerin profesyonel bir ağ oluşturmaya çok önemli bir kısmı - Sanayi Yerleştirme öğrencinin gerçek bir işyerinde bilgi ve becerilerini uygulayabilirsiniz olduğunu göstermek için bir fırsattır. Birçok ICAE uluslararası mezunları Sanayi Yerleştirme işverenler, hem mezunlar ve işverenler için harika bir fırsat ile Avustralya'da kalır ve iş için sponsor edilmiştir.

Bütün uluslararası programlar akredite ve Avustralya Hükümeti tarafından onaylanan ve mezunları Avustralya'da ve yurtdışında tanınan bir Ulusal Onaylı Yetki alırlar.

42258_Intrroduction

ICAE kampüsü Rapid Creek, şehir Darwin'den yaklaşık 15 dakika yer almaktadır. kampüs tesis genelinde mevcut derslik, barlar tam donanımlı pratik misafirperverliği hizmet alanlarını, espresso makineleri, bir futbol sahası da dahil olmak üzere kapalı ve açık öğrenci tesisleri ve kablosuz geniş bant içerir. geniş otopark, otobüs yürüyüş ve bisiklet yolları ve kampüs kolay alma, bize doğru foreshore boyunca şehirden gelen, yakın durur. Serin yapraklı gerekçesiyle ve Nightcliff foreshore bir kilometreden az üç hektar arasında yer alan, bizim kampüs incelemek için keyifli, huzurlu bir yerdir.

Konumlar

Darwin

International College of Advanced Education

Address
ICAE: International College of Advanced Education
17 Chapman Road
Rapid Creek

NT 0810 Darwin, Kuzey Bölgesi, Avustralya
Telefon
+61 8 8941 5959