International Institute of Business & Technology - Australia

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

İş ve Teknoloji Uluslararası Enstitüsü (IIBT) saygın bir olduğunu, Devlet Yükseköğretim ve üniversite öncesi, ilk yıl üniversite ve İngilizce programları VET sağlayıcısı onayladı.

Biz İşletme Genel İngilizce ve Akademik İngilizce Sertifikalar III ve IV Diploması da dahil tam akredite ve ulusal olarak tanınan diploma ve sertifikaları sunuyoruz. Bizim programlar üniversite ve IIBT ortağı Üniversiteler birine size girişini garanti eden programların başarılı bir şekilde tamamlanması için gerekli becerileri ile donatmak için tasarlanmıştır.

Sadece Perth MİA dışında Victoria Park yeni inşa amacı yüksek teknolojili tesislerinde IIBT ile Çalışma ve öğretim personelinin yüksek kalibre ile öğrenme ortamlarında iyi tadını çıkarın.

IIBT Burslar

Araştırma yaşam ve üniversite üst achievers yüksek okulda üst öğrencilerin her zaman olmadığını bize göstermektedir. Bu IIBT tanınması insanların bir dizi başarı için potansiyelini tanımak için tasarlanmış burs bir dizi geliştirdi.

Bu burslar tüm üniversite çalışmanın ilk yılında bir Yükseköğretim yeterlilik eşdeğer İşletme IIBT Diploması (Dip BA) için geçerlidir. Başarılı tamamlama mezunları üzerine WA içinde Curtin ve ECU olmak üzere, doğrudan ikinci yıl üst üniversitelerin bir dizi birine ifade edecektir. Dip BA İş Tabanlı yeterlilik ama öğrencilerin çoğu derece ECU dersler ve tam kredi ile Curtin İşletme ve İnsanlık derslerin bir dizi halinde ifade edebilirsiniz. Daha fazla bilgi için IIBT bir kariyer danışmanı ile konuşmak edin.

Frank Pyke Burs

Frank Pyke Burs ödüllendirmek ve Batı Avustralya lise ve bu ATAR puanları gibi olağan önlemler sayesinde tanınmayan olgun yaş Achievers teşvik etmek için tasarlanmıştır.

Öğrenci tipi: Yurtiçi öğrenciler Bir WA okul başına burs ve iki yaşlı olgun: Açık. Uygulanabilir kursu: Dip BA Tutar: ders ücretlerinin% 20 sübvansiyon. Burs Seçim Kurulu tarafından belirlenir.

Başkan Burs

Cumhurbaşkanları Burs Uluslararası öğrenciler, yüksek akademik başarı tanımak için tasarlanmıştır. Vatanlarını ders / üniversite veya IIBT İngilizce Dil kolejde İngilizce Dil kohortumuzun üst% 10 üst sınıflarda başarılı öğrencilerin bu burs için uygundur.

Öğrenci tipi: Uluslararası öğrenci Aç: IIBT Akademik İngilizce kohortlarının öğrenci veya Lise mezunu Sınavı 85'ten fazla% ulaşmada uluslararası öğrencilerin Top 10%. Uygulanabilir kursu: Dip BA Tutar: ders ücretlerinin% 20 azalma. Burs Seçim Kurulu tarafından belirlenir.

Akademik Başarı Bursu Fred Emery Mükemmellik

Akademik Başarı Bursu Fred Emery Mükemmellik yüksek performanslı öğrenciler ve çalışmaları ile, olağanüstü kişisel çaba, azim ve kararlılığını göstermiştir olgun yaşlı bireyleri ödüllendirmek için tasarlanmıştır.

Öğrenci tipi: Yurtiçi öğrenciler Yüksek akademik ve diğer başarı yüksek başarılı: Açık. Okul müdürüne ve veya diğer uygun bir desteğe sahip olmalıdır. Dip BA alımı başına 1 sınırlı Uygulanabilir kursu: Dip BA Tutar:% 50 veya toplam ders masrafların% 100'ü. Burs Seçim Kurulu tarafından belirlenir.

IIBT Mali Destek Bursu

Bu burs yüzünden mali sıkıntı yükseköğretimin maliyetini karşılayamayan öğrencilere destek için tasarlanmıştır.

Öğrenci tipi: Yurtiçi Öğrenciler ve şu anda kayıtlı uluslararası öğrenciler. Aday ve güncel yurtiçi ve yurtdışı kayıtlı öğrenciler: Açık. Dip BA alımı başına 1 sınırlı Uygulanabilir kursu: Dip BA Tutar:% 50 veya toplam ders masrafların% 100'ü. Burs Seçim Kurulu tarafından belirlenir.

IIBT Kadın Bursu

Bu burs, daha önce bir yükseköğretim düzeyinde eğitim fırsatı kaçırmış olgun yaşlı kadınlarda (20 yaş ve üzeri) içindir.

Öğrenci tipi: Yurtiçi öğrenciler Açık: Olgun çağındaki kadınlarda (20yo +) Dip BA alımı başına 1 sınırlı Uygulanabilir kursu: Dip BA Tutar:% 50 veya toplam ders masrafların% 100'ü. Burs Seçim Kurulu tarafından belirlenir.

IIBT Yerli Burs

Bu burs yerli topluluk ve yükseköğretim düzeyinde eğitim için bir taahhüt, bir bağlılığını göstermek edebiliyoruz Yerli insanlar içindir.

Öğrenci tipi: Yurtiçi Yerli öğrenciler Tüm Avustralya Yerli insanlar: Açık Dip BA alımı başına 1 sınırlı Uygulanabilir kursu: Dip BA Tutar:% 50 veya toplam ders masrafların% 100'ü. Burs Seçim Kurulu tarafından belirlenir.

Tüm burs adaylar başvuru yaptıkları burs için belirli kriterlere ek ders akademik ve İngilizce gereksinimlerini karşılamak zorundadır gerektirir.

Konumlar

Perth

Address
Perth Campus,
350 Albany Highway,
Victoria Park

6100 Perth, Batı Avustralya, Avustralya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin