Karl Von Busse Institute of Design

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

KVBI_signs

…HAKKIMIZDA

Tasarım Karl von Busse Enstitüsü sanayi odaklı ve uluslararası fikirli Sydney CBD merkezli özel bir butik tasarım Koleji ise; Bir daha çevik ve eşsiz tasarım eğitimi sağlayıcısı.

Ana tasarım disiplinleri odaklanma: Moda, Grafik ve İç dizayn, Yerel ve uluslararası sektör profesyonelleri kendi fikir ve günlük bazda bir stüdyo ortamında öğrencilerle deneyimlerini paylaşmak.

Öğrenci alımı seçicidir ve sınıf mevcutları, yerel ve uluslararası öğrenciler, yaratıcı potansiyellerini ve endüstri hazır olması gerekir mentorluk alabilirsiniz sağlanması, öğretim elemanı temasını maksimize etmek için bilerek küçüktür.

KVBI_sewing_machine1

"Burada ne yapıyoruz benim otuz yıllık deneyime dayalı ve bu insanların küçük bir grup var ve istihdam için onları hazırlamak için bana diyor bir ... merkezi bir rehberlik olması gerekir. Orada kimse onların öğrencileri tanıyorum ve zayıflıkları ve destek görmek gerekir, ve daha fazla öğrenci bunu zorlaşır var. Ben bizim kolej nispeten küçük kalmasını istiyorum neden ... bizim üniversitede sayılar bir amacı var bu. Öğrencilerimizi biliyoruz ve 1-2 yıl boyunca onlara destek almak istiyorum. "


Karl von Busse

KVBI_classes

... BİZİM YER HAKKINDA

Tasarım Karl Von Busse Enstitüsü merkezi tüm büyük banliyöleri ile şehir Merkezini bağlamak Town Hall tren istasyonu ve otobüs durakları sadece kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Binamız ünlü Opera Binası, Liman Köprüsü ve Hyde Park da dahil olmak üzere Sidney simgeleri hakkında konuştuk olanlar ile çevrilidir. uluslararası öğrencilerle topraklı deneyime sahip özel bir Koleji olarak, biz de Avustralya'da yeni kim için yeterli konaklama bulma konusunda yardım ve destek sunuyoruz.

KVBI_distant_learning

... BİZİM KAMPÜS VE DERSLER HAKKINDA

Bizim kampüs modern ve olası öğrencilere en iyi imkanları sağlayan son "yeşil" çevre ilkelerine dizayn edilmiştir. İçerirler Mac tabanlı bir bilgisayar laboratuarlar ve sanayi tipi dikiş makineleri. Mezun olan öğrencilere Yükseköğretim Sağlayıcıları ile% 50'ye varan gelişmiş ayakta almaya hak kazanır. Bizim öğretim kendi uzmanlık alanında uygulayıcıları olmaya devam etmektedir. Yerel ve uluslararası konuk öğretim görevlisi düzenli anlatım ekibi tamamlıyor. Enstitü Kayıtlı Eğitim Organizasyonu (RTO) ve uluslararası öğrenciler kayıt için CRICOS onayına sahiptir. Tüm Diploma ve İleri Diploma programları ulusal akredite edilmiştir.

Tüm programlar sürekli olarak değerlendirmeye ve değişen endüstri gereksinimlerini karşılamak için yükseltilir. ders seçtikleri kariyerlerinde alanlarda bir dizi uzmanlaşmak, bireysel becerileri bağlı, öğrencilere veriyor. Bireysel randevular kariyer seçimi, kurs detayları ve Design nihai amacı Karl von Busse Enstitüsü sanayi tabanlı programlar ve uluslararası tasarım takdirle seçtikleri yaratıcı kariyer istihdam için öğrencileri hazırlamaktır konaklama seçenekleri için uygunluğunu tartışmak kaydından önce adaylar için yapılır .

KVBI_makeup2

... BİZİM staj ve iş fırsatları hakkında

Bizimle okurken öğrencilerimiz aylık bazda Koleji reklamı staj veya ücretli işlerin birini seçin ve mezun olmadan önce bir iş deneyimi tamamlamak için yönetmek için fırsat var. Biz Carla Zampatti, Marie Claire ve Vogue gibi ünlü Tasarım Şirketleri ve Markalar ile ortak olmaktan gurur duyuyoruz.

KVBI_adv_dipl

... ULUSLARARASI ÖĞRENME HAKKINDA

Bugünün küreselleşen Tasarım sektörü uluslararası anlayış gerektirir. Tasarım Karl von Busse Enstitüsü, biz size bunu gerçekleştirmek için fırsat verin.

Yeni tasarımcıları uluslararası uygulama bir anlayışa sahip beklentileri olduğu gibi, bizim Diploma ve İleri Diploma öğrencilere uluslararası öğrenciler için Avrupa, Asya ve Avustralya dahil olmak üzere uluslararası eğitim seçenekleri bir dizi çekmek için bir fırsat sunuyoruz.Konumlar

Sidney

Karl von Busse Institute of Design

Address
Level 2, 400 Kent Street
NSW 2000 Sidney, Yeni Güney Galler, Avustralya
Telefon
+61 2 9261 1191