Kangan Institute

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

40.000 'den fazla kayıtları her yıl, Kangan Institute, otomotiv, sağlık ve hemşirelik sektörleri ve yerli eğitim için önemli bir eğitim sağlayıcısıdır. Biz de böyle bir moda, hem iş hem de adalet ve hukuk gibi sektörlerde bir dizi güçlü bir varlığa sahip.

Çıraklık ve staj eğitimi eyaletin en büyük sağlayıcılarından biri olarak, birçok iş ile güçlü ilişkiler ve bireysel öğrencinin benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak için eğitim seçenekleri disiplinler geniş bir yelpazede ve yerinde endüstri ilgili eğitim isteyen öğrenciler için hitap veya kuruluş.

Kurslarımız 25 yılı aşkın üniversite mezunu için yollar ile, temel sertifikadan diploma ve ileri diploma seviyelerine değişir. Bizim Becerileri Tanıma programı mevcut yeteneklerini maç için kredi veya yeterlilik ile öğrencilere ödüllendirme, ön bilgi ve deneyim değerlendiriyor.

Mesleki eğitim ve öğretim deneyimi fazla 80 yıl ile, zengin kültürlü bir atmosfer ile öğrenme, esnek, yenilikçi ve dinamik bir yer vardır. Bizim programları Broadmeadows, Docklands, Essendon, Moonee Ponds ve Richmond beş kampüste teslim edilir.

Konumlar

Broadmeadows

Address
Pearcedale Parade Broadmeadows VIC 3047
3047 Broadmeadows, Victoria, Avustralya

Melbourne

Address
1 Batmans Hill Drive Docklands VIC 3008
3008 Melbourne, Victoria, Avustralya

Essendon

Address
38 Buckley Street Essendon VIC 3040
3040 Essendon, Victoria, Avustralya

Moonee Havuzları

Address
Level 1 21-31 Hall Street Moonee Ponds VIC 3039
3039 Moonee Havuzları, Victoria, Avustralya

Richmond

Address
85 Cremorne St Richmond VIC 3121
3121 Richmond, Victoria, Avustralya