Kangan Institute

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

40.000 'den fazla kayıtları her yıl, Kangan Institute, otomotiv, sağlık ve hemşirelik sektörleri ve yerli eğitim için önemli bir eğitim sağlayıcısıdır. Biz de böyle bir moda, hem iş hem de adalet ve hukuk gibi sektörlerde bir dizi güçlü bir varlığa sahip.

Çıraklık ve staj eğitimi eyaletin en büyük sağlayıcılarından biri olarak, birçok iş ile güçlü ilişkiler ve bireysel öğrencinin benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak için eğitim seçenekleri disiplinler geniş bir yelpazede ve yerinde endüstri ilgili eğitim isteyen öğrenciler için hitap veya kuruluş.

Kurslarımız 25 yılı aşkın üniversite mezunu için yollar ile, temel sertifikadan diploma ve ileri diploma seviyelerine değişir. Bizim Becerileri Tanıma programı mevcut yeteneklerini maç için kredi veya yeterlilik ile öğrencilere ödüllendirme, ön bilgi ve deneyim değerlendiriyor.

Mesleki eğitim ve öğretim deneyimi fazla 80 yıl ile, zengin kültürlü bir atmosfer ile öğrenme, esnek, yenilikçi ve dinamik bir yer vardır. Bizim programları Broadmeadows, Docklands, Essendon, Moonee Ponds ve Richmond beş kampüste teslim edilir.

Konumlar

Broadmeadows

Address
Pearcedale Parade
Broadmeadows VIC 3047

3047 Broadmeadows, Victoria, Avustralya

Melbourne

Address
1 Batmans Hill Drive
Docklands VIC 3008

3008 Melbourne, Victoria, Avustralya

Essendon

Address
38 Buckley Street
Essendon VIC 3040

3040 Essendon, Victoria, Avustralya

Moonee Havuzları

Address
Level 1
21-31 Hall Street
Moonee Ponds VIC 3039

3039 Moonee Havuzları, Victoria, Avustralya

Richmond

Address
85 Cremorne St
Richmond VIC 3121

3121 Richmond, Victoria, Avustralya