Resmi açıklamayı okuyun

hakkında

Melbourne'deki LAB'de, deneyiminiz sadece bir sınıfta İngilizce öğrenmek değildir. Kültürü özümseyecek, Avustralya'dan ve dünyanın her yerinden yeni arkadaşlarla tanışacak ve çalışma ve seyahat etme fırsatına sahip olacaksınız. Personelimiz hevesli ve cana yakın ve yeni ve çok farklı bir çevreye uyum sağlamanıza yardımcı olmak için her zaman hazırdır. Konukseverlik ve Turizm alanlarında bu ülkenin güzel bölgelerinde staj yapma fırsatı da dahil olmak üzere seçebileceğiniz çeşitli kurslar sunmaktan gurur duyuyoruz. Bizimle İngilizce öğrenmek için harcadığınız zamanı en iyi şekilde değerlendirmenizi tavsiye ederim. Bu hayat boyu bir fırsattır ve yaptığınız anılar sonsuza dek sizinle birlikte kalacaktır. Melbourne ailesindeki LAB'ye hoş geldiniz!

Bizim bilgileri

Melbourne LAB Ocak 2011'de Fusion English olarak kuruldu. 2016 yılında, dünya çapında 22'nin üzerinde eğitim kurumunu yöneten, saygın LCI Eğitim Ağı'nın üyeleriyle gururlandık. Melbourne LAB çağdaş, CRICOS kayıtlı ve NEAS kalite onaylı bir İngiliz enstitüsüdür.

Dünyanın En Yaşanabilir Şehri

Melbourne, ülkenin önde gelen İngilizce dil okullarından birinin mükemmel bir yeri olmasını sağlayan Avustralya'nın kültürel başkentidir. Şehir, kültürel çeşitliliği kucaklayan, çok kültürlü bir şehirdir ve Victoria'nın doğal güzelliklerinin birçoğu dikkat çekicidir.

Melbourne'ün merkezi ticaret bölgesinde (CBD), küçük kanallar, hem yerli hem de turistler tarafından takdir edilen bir dizi dünya standartlarında sokak sanatı için tuval haline gelir. Melbourne aynı zamanda zengin çok kültürlü tarihi sayesinde kahve kültürüyle ünlüdür. Şehirde, her biri her zevke hitap eden, kültürel açıdan otantik harika yemekler sunan ve birçoğu kampüs içi ve çevresinde mevcut olan birçok farklı etnik cep bulunuyor.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Languages Across Borders | Melbourne

Bu ders aynı zamanda Akademik Amaçlı İngilizce veya IELTS Hazırlık kurslarına başlamadan önce Avustralya yaşamına yerleşmek için zaman isteyen öğrenciler için harika bir ... [+]

Güven oluşturmak için mükemmel sınıf

Genel İngilizce dilindeki yeterliliğini artırmak ve gerçek hayattaki durumlarda etkili bir şekilde iletişim kurmak için güven kazanmak isteyen öğrenciler için ideal bir kurs. Bu kurs aynı zamanda, Akademik Amaçlı İngilizce ya da IELTS Hazırlık kurslarına başlamadan önce Avustralya hayatına girmek isteyen öğrenciler için harika bir başlangıç noktasıdır. Entegre beceriler yaklaşımını izleyen öğrenciler, sözlü ve yazılı iletişim yeteneklerini geliştirmek için her gün çok çeşitli konuşma, dinleme, yazma ve okuma görevleri yaparlar.

Dersler aynı zamanda öğrencilerin artan incelik seviyelerinde daha geniş bir yelpazede kendilerini güvenle ifade etmelerini sağlamak için dilbilgisi ve dilbilgisi, kelime bilgisi ve telaffuz kullanımlarını geliştirmelerine yardımcı olur.... [-]

Avustralya Melbourne
Açık Kayıt
Ingilizce
5 - 60 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Languages Across Borders | Melbourne

Bu ders, öğrencilerin mümkün olduğu kadar gerçekçi faaliyetlerle İngilizce iletişim kurma yeteneğini geliştirecektir. Bu, öğrencilerin toplantılara katılmak, sunum yapmak ... [+]

Bu İngilizce kursuyla çalışmaya hazır olun

Business English, öğrencinin kurumsal ortamda İngilizce iletişim kurma yeteneğini geliştirir. Öğrenciler toplantılara katılmak, sunum yapmak, telefon becerilerini geliştirmek, e-posta okumak ve yazmak, işletme kurmak ve kelime hazinesi gibi pratik görevleri öğrenirler.

Öğretmenler, öğrenme deneyimini geliştirmek için stratejik olarak multimedya ve bir dizi gerçek yaşam materyali içerir. Öğrenciler haftalık olarak test edilir ve her beş haftada bir öğrenciler, işle ilgili dil hedeflerine ulaşmalarını sağlamak için sınıf performansları hakkında ayrıntılı geri bildirim alırlar.... [-]

Avustralya Melbourne
Açık Kayıt
Ingilizce
5 - 22 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku

LAB Melbourne - New Name, New School / LAB 멜버른 - 새 이름, 새 캠퍼스

LAB Melbourne - New Name, New Campus / LAB Melbourne - novo nome, novo campus

LAB Melbourne - New Name, New Campus / LAB メルボルン - 新しい名前、新しいキャンパス

Languages Across Borders | Melbourne

Languages Across Borders | Melbourne

Languages Across Borders | Melbourne
web sitesi
Telefon
+61 3 9654 7786