Languages Across Borders | Melbourne

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

hakkında

Melbourne'deki LAB'de, deneyiminiz sadece bir sınıfta İngilizce öğrenmek değildir. Kültürü özümseyecek, Avustralya'dan ve dünyanın her yerinden yeni arkadaşlarla tanışacak ve çalışma ve seyahat etme fırsatına sahip olacaksınız. Personelimiz hevesli ve cana yakın ve yeni ve çok farklı bir çevreye uyum sağlamanıza yardımcı olmak için her zaman hazırdır. Konukseverlik ve Turizm alanlarında bu ülkenin güzel bölgelerinde staj yapma fırsatı da dahil olmak üzere seçebileceğiniz çeşitli kurslar sunmaktan gurur duyuyoruz. Bizimle İngilizce öğrenmek için harcadığınız zamanı en iyi şekilde değerlendirmenizi tavsiye ederim. Bu hayat boyu bir fırsattır ve yaptığınız anılar sonsuza dek sizinle birlikte kalacaktır. Melbourne ailesindeki LAB'ye hoş geldiniz!

Bizim bilgileri

Melbourne LAB Ocak 2011'de Fusion English olarak kuruldu. 2016 yılında, dünya çapında 22'nin üzerinde eğitim kurumunu yöneten, saygın LCI Eğitim Ağı'nın üyeleriyle gururlandık. Melbourne LAB çağdaş, CRICOS kayıtlı ve NEAS kalite onaylı bir İngiliz enstitüsüdür.

Dünyanın En Yaşanabilir Şehri

Melbourne, ülkenin önde gelen İngilizce dil okullarından birinin mükemmel bir yeri olmasını sağlayan Avustralya'nın kültürel başkentidir. Şehir, kültürel çeşitliliği kucaklayan, çok kültürlü bir şehirdir ve Victoria'nın doğal güzelliklerinin birçoğu dikkat çekicidir.

Melbourne'ün merkezi ticaret bölgesinde (CBD), küçük kanallar, hem yerli hem de turistler tarafından takdir edilen bir dizi dünya standartlarında sokak sanatı için tuval haline gelir. Melbourne aynı zamanda zengin çok kültürlü tarihi sayesinde kahve kültürüyle ünlüdür. Şehirde, her biri her zevke hitap eden, kültürel açıdan otantik harika yemekler sunan ve birçoğu kampüs içi ve çevresinde mevcut olan birçok farklı etnik cep bulunuyor.

Konumlar

Melbourne

Languages Across Borders | Melbourne

Telefon
+61 3 9654 7786