Melbourne City College Australia

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Hakkımızda Birkaç Söz

Melbourne City College Australia , kaliteli mesleki eğitim arayan yerli ve yabancı öğrenciler için bir numaralı seçenektir. Biz sadece bir eğitim sağlayıcısı değil, etkili ve pratik eğitim konusunda tutkuluyuz. Kaliteli, kişiselleştirilmiş ve uygulamalı mesleki eğitim sağlamayı hedefliyoruz.

Melbourne şehrinin kalbinde yer alan kampüsümüz, rahat ve keyifli bir yolculuk yapmak için her türlü imkanla oldukça büyüktür. Öğretme-öğrenme deneyimini geliştirmek için en son teknoloji ekipman ve araçları kullanıyoruz.

Öğrencilerimiz, benzersiz 'öğrenci destek programımız' ve yerinde sunulan çeşitli destek hizmetleriyle her zaman desteklendiklerini ve yetkilendirildiklerini hissedeceklerdir.

Şu anki becerilerinizi geliştirmek veya yeni beceriler geliştirmek konusunda hevesli iseniz, bugün Melbourne City College Australia mesleki kurslarımızdan birine kayıt yaptırın.

Öğrencilere Mesaj

Hem yeni hem de devam eden tüm öğrencilerimize sıcak bir karşılama sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hepimiz yürekten misyonumuza gönülden bağlıyız ve odaklandık: yaşam boyu becerilerini geliştirerek eğitim pratiğini geliştirmek.

Akademik başarınızı sağlamak ve yaşam boyu başarılarınız için size mümkün olan en iyi eğitim deneyimini sunmaktayız. Bu heyecan verici öğrenme ve keşif yolculuğunun yanı sıra, kariyeriniz için akademik ve profesyonel gelişim için yeni fırsatlarla sizi teşvik etmeyi umuyoruz.

MCCA öğrencileri, birbirinden ve akademik ve mesleki becerilerini geliştirmenin yanı sıra daha uygun ve etkili kişilerarası ve kültürler arası becerileri geliştirmenin yanı sıra, size çok çeşitli arka planlar ve milliyetlerden gelmektedir.

Zorlukların zor olduğunu ve etkilenebileceğinizi anlıyoruz. Öğrenci destek hizmetlerimiz, sorularınız, endişeleriniz veya zorluklarınız konusunda size yardımcı olmak için her zaman hazırdır.

Tekrar, sizi en sıcak şekilde MCCA'ya bekliyoruz ve sizlerle buluşmayı dört gözle bekliyoruz.

Görevimiz

“ Melbourne City College Australia , en iyi öğrenme deneyimini sağlayarak ve yaşam boyu becerilerini geliştirerek eğitim uygulamalarını geliştirmeyi hedefliyor”

Kampüsümüz

Kampüsümüz Melbourne City CBD'nin kalbinde yer alır ve öğrenme ve öğretme süreçlerini kolaylaştırmak için tüm modern tesisler ve teknolojilerle donatılmış modern ve hareketli bir yer olarak tasarlanmıştır.

Öğrencilerimiz ücretsiz Wi-Fi internet, bilgisayar laboratuarları, kütüphane, öğrenci mekân alanı, açık çalışma alanları ve kolejimizin sunabileceği daha birçok yere erişim hakkına sahiptir. Öğrencilerimiz ayrıca Öğrenme Becerisi desteği / Dil Okuryazarlığı desteği / Danışmanlık Hizmetleri / Kariyer Danışmanlığı / BT Yardımı dahil bir dizi öğrenci destek hizmetinden yararlanabilir.

Trenle, tramvayla kolayca erişilebildiğimiz için Toplu Taşıma Victoria ile kampüsümüze seyahat etmek çok kolay.

Kampüsümüz Yarra Nehri, Spencer Outlet Center, Etihad Stadyumu, Docklands Stadyumu, Rod Laver Arena, MCG, Sea Life Melbourne Akvaryumu, Victoria Polis Müzesi, Göçmenlik Müzesi, Melbourne Helipad, Crown Casino, Melbourne Kongre ve Sergisi gibi birçok cazibe merkezi ile çevrilidir. Merkez ve daha fazlası.

Konumlar

Melbourne