Mercury Colleges

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Biz Sidney, Avustralya Merkür Colleges sizi karşılayan büyük bir mutluluk duyuyorum.

Mercury Colleges 50 yılı aşkın bir süredir aramızda öğrenciler olmuştur. kolej Avustralya'da uzun bir geçmişi vardır, ve yıllar boyunca kalite öğretim için kıskanılacak bir ün kazanmıştır.

Merkür Kolejleri, biz ayrım bir öğrenme ortamında eğitim ve kültür değişimi yoluyla öğrencilerimizin ilgilerini yarar çalışırlar.

Misyon

"Mercury Colleges sağlamak ve kaliteli bir eğitim verilmesi için tüm gereksinimlerini aşmaktadır. Biz iş piyasalarında gerekli olan becerileri ile öğrencilere; Biz "kaliteli eğitim ön planda kalır ve eğitim, öğretim ve tesislerin yüksek düzeyde sağlamak

Bizim Kalifiye Öğretmenler

Mercury Colleges öğrencileri, nitelikli hevesli ve samimi öğretmenler yararlanabilir. Öğretmenler kendi kişisel dil ihtiyacı olan öğrencilere yardım ve İngilizce öğrenme hedeflerine ulaşmayı hedefliyoruz.

bizim Sınıflar

milletlerden çeşitli gelen öğrenciler ile, sınıflar meşgul ve daha hızlı İngilizce becerilerini geliştirmek, böylece rahat ve verimli etkileşim öğrenciler için sevindirici bir öğrenme ortamı var.

Tesislerimiz

Mercury Kolejler ders zorlu ve motive edici hem de profesyonel bir öğrenme ortamında kariyer başarısı için yoğun bir eğitim sağlamak için tasarlanmıştır. öğrenciler için genel tesisler bilgisayar ve ücretsiz internet erişimi, ücretsiz kablosuz Internet erişimi, bakım ve danışmanlık, konaklama yardım ve öğle alanları bulunmaktadır.

Bizim Yer

Mercury Colleges Opera Binası, Harbour Bridge, Sidney Kraliyet Botanik Bahçeleri, Queen Victoria Building, ve diğerleri gibi büyük Sidney mekanlarına yakındır Sydney City, kalbinde yer almaktadır. Kampüs toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşılabilir. Bu Sydney şehir hayatı yaşamak isteyen öğrenciler için mükemmel bir yer!

Konumlar

Sidney

Address
Level 1 & 2 Anzac House, 245 Castlereagh St.
NSW 2000 Sidney, Yeni Güney Galler, Avustralya