New York Film Academy Australia

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

New York Film Akademisi , 1992'de “Kırmızı Ekim için Av” gibi klasikleri üreten kıdemli yapımcı Jerry Sherlock tarafından kuruldu. Çocuklarını film okula göndermek isteyen arkadaşlarının cesaretlendirdiğini, ancak fiyatların çok pahalı olduğunu gördükten sonra, Sherlock sadece uygun fiyatlı değil, daha da önemlisi, yaparak öğrenme ilkesine dayanan bir okul tasarladı.

Film çekmeyi öğrenmenin, aslında film yapması gerektiğine dair fikirden ilham alan Sherlock ve meslektaşları, gerçekten eşsiz bir müfredat tasarladı. Geleneksel film okulu öğretiminin bir karışımını yeni bir yaklaşımla harmanlayan Akademi, öğrencilerin derslerinin bir parçası olarak filmlere giden ve çıkan filmleri temel alan ödevleri vurgular. Öğrenciler kendi özgün filmlerini yazıyor, üretiyor, yönetiyor, yönetiyor ve aynı zamanda kendi sınıf arkadaşlarının filmlerinde ekip olarak görev yapıyor ve geniş bir deneyime sahip oluyor.

Yaparak öğrenme taahhüdü, Akademi'nin sunduğu tüm programlara, dünya standartlarında tesislerde endüstri standardı ekipmanlarla çalışan öğrenciler için geçerlidir. Akademi'de öğrenciler, Film Yapma, Film için Oyunculuk, 3 Boyutlu Animasyon içeren çok çeşitli görsel ve sahne sanatları programlarından birini seçebilirler.

New York Film Akademisi müfredatının yanı sıra dünyadaki beş yerleşkesi ve dünya çapında birçok destinasyon programı ile küresel varlığını genişletiyor. New York ve Gold Coast, Avustralya'daki NYFA kampüslerinde, öğrenciler uzun ve kısa süreli konservatuar programlarına ve atölye çalışmalarına katılırken, Los Angeles ve South Beach, Miami kampüsleri de dereceler sunuyor.

NYFA öğrencilere araçlar ve know-how sağlar ve gerçekte sınıfta öğrendikleri şeyleri gerçekte uygularlar, diğerlerinden farklı bir eğitim deneyimi sağlarlar.

Konumlar

Southport

Address
Lawson Street,5
4215 Southport, Queensland, Avustralya