Nungalinya College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Nungalinya , Avustralya Yerlileri için önde gelen Birleşik Kiliseler Eğitim Koleji'dir. Kolej, Kuzey Bölgesi'nin Anglikan, Uniting ve Katolik kiliseleri tarafından resmi olarak desteklenmektedir ve Darwin'in kuzey banliyösü Casuarina'da bulunmaktadır.

1974'ten beri Nungalinya Koleji, kadınları ve erkekleri kiliselerde ve topluluklarda liderlik rolleri için donatıyor. Eğitim programlarımız, Temel Çalışmaları, İncil'e Genel Bakış, Medya, Müzik ve Öğrenci, Hristiyan Bakanlığı ve İlahiyat ve İncil Tercümesi kursları aracılığıyla Hristiyan inancını bağlamsal olarak keşfeder.

Her yıl, Avustralya'daki 100'den fazla farklı topluluktan kadın ve erkek Nungalinya Koleji'nde okumak için gelir . Öğrencilerimiz hem uzak hem de kentsel topluluklardandır ve farklı kültürel ve dil geçmişlerine saygı duyulur ve kampüs yaşamına dahil edilir. Pek çok öğrenci kendi topluluklarında önemli yetki pozisyonlarına sahiptir. Nungalinya Koleji, bu Yaşlılara ve sahip oldukları geleneksel bilgeliğe saygı duyar. Biz Yaşlılar onların gençlere öğrendiklerinizi geçirmek için uygun liderler olduklarını biliyoruz.

Konumlar

Casuarina

Address
Dripstone Road,72
0811 Casuarina, Kuzey Bölgesi, Avustralya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: