Resmi açıklamayı okuyun

eğitimli 100 yılı aşkın deneyim ve 700.000'den fazla öğrencisiyle, Açık Kolejler Avustralya'nın lider online öğrenme bulunmaktadır.

Açık Kolejleri Hakkında

Biz, erişilebilir, ekonomik ve esnek çalışma seçenekleri sunarak birçok kişi karşı karşıya olduğu eğitim önündeki engelleri kaldırmak için yaşam ve çalışma her kesiminden öğrencilere olağanüstü bir öğrenme deneyimini sağlamayı amaçlıyoruz.

Yaptığımız her şeyin merkezinde öğrencilerimize koyarak, sürekli uyum sağlamak ve bizimle onlar başarılı olmak için gereken becerileri ve destek müraacat her öğrenciye sunuyoruz sağlamak için benzersiz bir online öğrenme modeli geliştirmektir.

Kurslar

Biz, bir tutku takip yardımcı kariyer geliştirmek veya tamamen kariyer değiştirmek olabilir 150'den fazla kurslar

Başlamak

Eğer yepyeni bir gelecek yaratmak için yolculuğa başlarken hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenin.

Nasıl başlayabilirim?

En derslerde, tek ihtiyacınız bir bilgisayar, internet bağlantısı ve Microsoft Word gibi zaten muhtemelen aşina bazı temel programlar, ve sen okuyan başlayabilirsiniz. Bazı kurslar, diğer programları içerebilir veya ekipman öylesine herhangi bir ekstra gereksinimleri için kurs rehber kontrol etmek emin olun.

Nasıl çalışır

nasıl aslında online işleri öğrenme değil oldukça emin değil misiniz? İhtiyacınız olan tüm desteği erişirken için online kampüs kullanarak, Merak etmeyin - bu konuda size konuşacağım - Online okuyan.

Öğrenci Başarı

Online gerçekten okuyan hayatınızı değiştirerek ilk adım olabilir. Açık Kolejleri küçük bir yardım ile hayallerindeki doğrultusunda çalışmaktadır öğrencilerimizin bazı hikayeler bakın.

Program dili:
  • Ingilizce
Location address
12/300 Elizabeth St,
Sydney

Australia Online, NSW 2000 AU