Resmi açıklamayı okuyun

Tutku, Hazırlık, Performans ve Amacı - İş ve Teknoloji başarısı Perth College (PCBT) Bizim dört sütun Ulusal tanınan ve Kayıtlı Hospitality biridir Yönetim ve İşletme Eğitimi sağlayıcıları, Perth şehrinin kalbinde yer alan, sermaye ve hızlı Batı Avustralya kenti büyüyor.

Uluslararası ve Avustralyalı öğrenciler fırsat eğitimli ve gerçek bir Ağırlama Endüstrisi Yerleştirme deneyimli olması gerekir.

Westminster kalabalık semt birinde 13 kilometre kadar kuzey ana kampüste bulunan East Perth Kampüsü yanı sıra Platin Restaurant & Function Centre Devlet-of-the-art tesislerinde keyifli ve canlı büyük BT-donanımlı sınıflar, öğrencilerin paha biçilmez kazanç sağlamak Bilgi ve Deneyim.

tarih

Hızlı Turizm & Konaklama endüstrisi PCBT işçilere becerileri sağlamak için kurulmuştur, 2008, yılında talebi karşılamak olamazdı büyüyen; eğitim ve işgücü upskilling.

Kayıtlar ve Akreditasyonlar

PCBT Avustralya Nitelikler Çerçevesi (AQF), bir CRICOS kayıtlı sağlayıcı (Kod 03051J) kapsamında kurslar akredite çok kültürlü bir üniversite sunan, Kayıtlı Eğitim Avustralya Becerileri Kalite Authority altında Örgütü (RTO 52014) (ASQA) düzenleyici kurum, aynı zamanda bir sıra Özel Eğitim ve Öğretim (ACPET) Avustralya Konseyi aktif bir üyesi.

İşletme ve Teknoloji Perth College kayıt zaman sadece meydan ve güçlü bir lider olmak için mücadelenizde size destek olacak bir dinamik topluluğun bir parçası haline Avustralyalı Hükümeti tanınan ve tescil eğitim sağlayıcısı katılamaz. kolej öğrenme, bağlılık ve özveri ile potansiyellerini tam olarak ulaşmak için tüm üyelerini teşvik çeşitli henüz kapsayıcı bir topluluk teşvik kararlıdır.

Biz tüm bireylerin benimsemesi ve bu çerçeve ve inanç ilerlemek bir okul topluluk öngörülüyor. Biz bu ideal Yaptığımız her şeyin merkezinde yer olduğuna inanıyorum.

PCBT azından bir liste üzerinde sadece bir isim asla. Küçük sınıflar sayesinde her öğrenci bir canlı olarak kişisel ilgi alır ve katılır sağlamak, akranları ve öğretim üyeleri ile grup tartışmaları düşündürücü.

gerçek bir işyeri ortamında deneyim - Öğrenciler onları eller üzerinde güçlü bir odaklanma ile interaktif bir öğrenme fırsatı yaratmak için izin verir yerel iş dünyası ile PCBT güçlü bir ilişki yarar.

Vizyonumuz

uluslararası ve yerel öğrencilere kaliteli mesleki eğitim ve öğretim sağlayan Perth en çok tercih edilen tescilli eğitim organizasyonu olmak

Misyonumuz

Etkili sınıf oda oturumları yürütmek yoluyla istihdam bilgi ve becerilerini geliştirerek sanayi maruz kalma ve bilinçlendirme faaliyetleri uygulanması ve stajyerler için sanayi yerleştirme imkanı sağlayarak uluslararası ve yerel öğrenciler için iş, yönetim ve misafirperverliği yüksek kalitede eğitim veren endüstri ihtiyaçlarını karşılamak için muktedir ve standartlar.

PCBT Ekibimiz Olanaklar Galeri Olaylar Promosyonlar At PCBT Neden Çalışması Hoşgeldiniz

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Diploma

Perth College of Business and Technology

Bu yeterlilik yöneticiler, program danışmanları ve program koordinatörleri dahil olmak üzere çeşitli iş unvanları olan bireyler için de geçerli olacak. ... [+]

Bu yeterlilik yöneticiler, program danışmanları ve program koordinatörleri dahil olmak üzere çeşitli iş unvanları olan bireyler için de geçerli olacak.

bu rollerin bireyler ayarları bir dizi önemli tecrübeye sahip, ancak daha işletme fonksiyonları geniş bir yelpazesinde becerilerini geliştirmek isteyebilir.

Tersine, o da çok az veya hiç mesleki deneyime sahip olanlar için geçerlidir, ancak daha ileri eğitim ve istihdam olanakları yaratmak amacıyla geliştirmek istiyoruz sağlam bir teorik iş bilgi ve beceriye sahip kim olabilir.

DERS BİLGİLERİ

ULUSAL KODU: BSB50215 CRICOS KODU: 087236E

KURS SÜRESİ

Bu ders tatil 5 hafta olmak üzere 2 dönem 26 hafta boyunca teslim edilir. Sınıflar haftada 20 saat planlanıyor.... [-]

Avustralya Perth
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
6 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Perth College of Business and Technology

Bu yeterlilik kıdemli veya idari sorumluluklara sahip bireylerin rolünü yansıtmaktadır. Onlar başkalarının çalışmalarını denetlemek ya da başkalarını denetlemek ama strat ... [+]

Bu yeterlilik girişim ve sanayi bağlamlarda bir dizi genelinde, birlikte liderlik ve yönetim tecrübesi olan, özel bilgi ve becerilerini bireylerin rolünü yansıtmaktadır. Bu seviye kullanım girişimi ve yargı günü Bireyler planlamak ve geniş parametreler dahilinde kişisel ve takım sonuçlar için sorumluluk ile, liderlik ve yönetim fonksiyonları bir dizi uygulamak için. Onlar, tanımlama, analiz etme ve çeşitli kaynaklardan gelen bilgileri sentezler ve fikirleri ve bakış açılarını ifade ya da karmaşık sorunlara yanıt vermek için başkalarının ve yaratıcı ya da kavramsal becerileri bilgilerini aktarmak için bilişsel ve iletişim becerilerini kullanır.

... [-]
Avustralya Perth
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Sertifika

Perth College of Business and Technology

Bu yeterlilik yöneticileri ve proje görevlileri olarak çalışanlar için uygundur. ... [+]

Bu yeterlilik yöneticileri ve proje görevlileri olarak çalışanlar için uygundur. Bu rolde, bireyler öngörülemeyen sorunlar tanımlanmış bir dizi çözüm uygulamak ve çeşitli kaynaklardan gelen bilgileri analiz etmek iyi gelişmiş beceri ve geniş bir bilgi tabanı kullanın. Onlar diğerlerinin çıkışı için bazı sınırlı sorumluluk başkalarına liderlik ve rehberlik sağlayabilir.

KURS SÜRESİ

Bu ders tatil 5 hafta olmak üzere 2 dönem 26 hafta boyunca teslim edilir. Sınıflar haftada 20 saat planlanıyor.

KARİYER FIRSATLARI

Bu ders aşağıdaki iş rolleri istihdam edilecek fırsat sağlar:

Yönetici projektör Görevlisi

DERS BİLGİLERİ... [-]

Avustralya Perth
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
6 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Perth College of Business and Technology

Öğrenciler Ticari Aşçılık SIT30830 Sertifika III ile bir aşçı olarak yetkinlik elde etmek için PCBT yüksek kaliteli teslimat ve değerlendirme gurur. ... [+]

Öğrenciler Ticari Aşçılık SIT 30830 Sertifika III ile bir aşçı olarak yetkinlik elde etmek için PCBT yüksek kaliteli teslimat ve değerlendirme gurur. Öğrenciler yeterlik standartları yeni bir dizi ile sanayinin içine ilk biridir emin olabilirsiniz böylece son eğitim paketi sunuyoruz.

Bu yeterlilik aşçılık becerilerini geniş bir yelpazede kullanımı ticari aşçı rolünü yansıtmaktadır. Onlar takdir ve değerlendirmelerinizi kullanın ve mutfak operasyonları sağlam bir bilgiye sahip. Bazı bağımsızlığı ve sınırlı gözetiminde iş ve operasyonel danışmanlık sağlayabilir ve ekip üyelerine destek.

DERS BİLGİLERİ

ULUSAL KODU: SIT30830 CRICOS KODU: 082538J... [-]

Avustralya Perth
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

İleri Diploma

Perth College of Business and Technology

Bu yeterlilik pazarlama müdürleri, pazarlama stratejistleri ve ulusal, bölgesel veya küresel pazarlama yöneticileri olarak çalışan bireylerin rolü yansıtmaktadır. ... [+]

Bu yeterlilik pazarlama müdürleri, pazarlama stratejistleri ve ulusal, bölgesel veya küresel pazarlama yöneticileri olarak çalışan bireylerin rolü yansıtmaktadır. Bu pozisyonlarda Bireyler bir örgütün pazarlama faaliyetlerinde liderlik ve stratejik yön sağlar. Onlar analiz, tasarım ve geniş kapsamlı, teknik, yaratıcı, kavramsal ve yönetsel yetkinlikleri kullanarak kararlarını yürütmek. Onların bilgi tabanı pazarlama alanında son derece uzman veya geniş olabilir. Bu kişiler grup sonuçları için ve bir örgütün pazarlama fonksiyonu genel performansı için genellikle sorumludur.

DERS BİLGİLERİ

ULUSAL KODU: BSB60515 CRICOS KODU: 087573K

... [-]
Avustralya Perth
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku