Perth College of Business and Technology

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Tutku, Hazırlık, Performans ve Amacı - İş ve Teknoloji başarısı Perth College (PCBT) Bizim dört sütun Ulusal tanınan ve Kayıtlı Hospitality biridir Yönetim ve İşletme Eğitimi sağlayıcıları, Perth şehrinin kalbinde yer alan, sermaye ve hızlı Batı Avustralya kenti büyüyor.

Uluslararası ve Avustralyalı öğrenciler fırsat eğitimli ve gerçek bir Ağırlama Endüstrisi Yerleştirme deneyimli olması gerekir.

Westminster kalabalık semt birinde 13 kilometre kadar kuzey ana kampüste bulunan East Perth Kampüsü yanı sıra Platin Restaurant & Function Centre Devlet-of-the-art tesislerinde keyifli ve canlı büyük BT-donanımlı sınıflar, öğrencilerin paha biçilmez kazanç sağlamak Bilgi ve Deneyim.

tarih

Hızlı Turizm & Konaklama endüstrisi PCBT işçilere becerileri sağlamak için kurulmuştur, 2008, yılında talebi karşılamak olamazdı büyüyen; eğitim ve işgücü upskilling.

Kayıtlar ve Akreditasyonlar

PCBT Avustralya Nitelikler Çerçevesi (AQF), bir CRICOS kayıtlı sağlayıcı (Kod 03051J) kapsamında kurslar akredite çok kültürlü bir üniversite sunan, Kayıtlı Eğitim Avustralya Becerileri Kalite Authority altında Örgütü (RTO 52014) (ASQA) düzenleyici kurum, aynı zamanda bir sıra Özel Eğitim ve Öğretim (ACPET) Avustralya Konseyi aktif bir üyesi.

İşletme ve Teknoloji Perth College kayıt zaman sadece meydan ve güçlü bir lider olmak için mücadelenizde size destek olacak bir dinamik topluluğun bir parçası haline Avustralyalı Hükümeti tanınan ve tescil eğitim sağlayıcısı katılamaz. kolej öğrenme, bağlılık ve özveri ile potansiyellerini tam olarak ulaşmak için tüm üyelerini teşvik çeşitli henüz kapsayıcı bir topluluk teşvik kararlıdır.

Biz tüm bireylerin benimsemesi ve bu çerçeve ve inanç ilerlemek bir okul topluluk öngörülüyor. Biz bu ideal Yaptığımız her şeyin merkezinde yer olduğuna inanıyorum.

PCBT azından bir liste üzerinde sadece bir isim asla. Küçük sınıflar sayesinde her öğrenci bir canlı olarak kişisel ilgi alır ve katılır sağlamak, akranları ve öğretim üyeleri ile grup tartışmaları düşündürücü.

gerçek bir işyeri ortamında deneyim - Öğrenciler onları eller üzerinde güçlü bir odaklanma ile interaktif bir öğrenme fırsatı yaratmak için izin verir yerel iş dünyası ile PCBT güçlü bir ilişki yarar.

Vizyonumuz

uluslararası ve yerel öğrencilere kaliteli mesleki eğitim ve öğretim sağlayan Perth en çok tercih edilen tescilli eğitim organizasyonu olmak

Misyonumuz

Etkili sınıf oda oturumları yürütmek yoluyla istihdam bilgi ve becerilerini geliştirerek sanayi maruz kalma ve bilinçlendirme faaliyetleri uygulanması ve stajyerler için sanayi yerleştirme imkanı sağlayarak uluslararası ve yerel öğrenciler için iş, yönetim ve misafirperverliği yüksek kalitede eğitim veren endüstri ihtiyaçlarını karşılamak için muktedir ve standartlar.

PCBT Ekibimiz Olanaklar Galeri Olaylar Promosyonlar At PCBT Neden Çalışması Hoşgeldiniz

Konumlar

Perth

Address
110 Brown Street, East Perth
6004 Perth, Batı Avustralya, Avustralya