Resmi açıklamayı okuyun

Teknoloji Pasifik Yüksekokulu Muhasebe, İşletme, Yönetim ve Bilgi Teknolojisi dersleri sunan, mesleki eğitim ve öğretim ödüllü kayıtlı sağlayıcısıdır. Bizimle diploma / ileri diploma tamamlayarak, öğrenciler Avustralya'da en üniversitelere girmek için bir yol açmak ve iyi gerçek hayat iş için hazırlanmıştır.

Top 10 neden Technology Pasifik Koleji seçmek için

kolej ASQA onaylı ve CRICOS kayıtlı. Tüm kurslarımız Avustralya Nitelikler Çerçevesi izleyin ve AQTF standartlarına uygundur. Biz sorunsuz Sydney'de okuyan geçiş yardımcı olmak için son derece nitelikli ve destekleyici personel var. Biz çok rekabetçi fiyatlandırma yapısını sunuyoruz. Üniversiteye Teknoloji Pacific College kazanılan kredi aktarabilirsiniz. kolej esnek sınıf zamanlamaları vardır (akşamları ve hafta sonları mevcuttur). Teknoloji Pasifik Koleji'nde Dersler dinamik bir iş ortamında başarılı olmak için doğru bilgi ve becerileri sağlamak. Bizim öğretim elemanı yüksek teknoloji ve yenilikçi bir ortamda eller, pratik eğitim vermektedir. ihtiyaçlarını karşılamak için seçilen derslerin iyi bir dizi vardır. kolej elverişli Sydney, Avustralya merkezinde hemen yanında Auburn Tren İstasyonu'nun yanında yer almaktadır.

Hands-on, uygulamalı eğitim

Biz seçtiğiniz kariyer yapabilmek için gereken pratik becerilere odaklanın. Size teoride sağlam bir temel vermek, o zaman nasıl gerçek dünya iş durumuna uygulamak için size öğretmek.

Avustralya üniversiteleri tarafından tanınmaktadır

Tüm kurslarımız hükümet onaylı, bu yüzden Avustralyalı üniversite ve kolej tarafından tanınır. Teknoloji Pasifik Koleji ile bir diploma (veya üzeri) alarak, lisans diploma programına yönelik kredi alabilirsiniz.

üniversiteye hazırlanmak

Biz, deneme, rapor ve ödev yazma gibi size hayati akademik becerilerinin öğretimi, araştırma, referans ve eleştirel analizi ile Avustralyalı bir üniversitede ileri eğitim için hazırlamak yardımcı olacağız.

Zevkli bir öğrenme deneyimi

Bizim rahat ve samimi kampüs atmosferi ile Avustralya'da zaman elde edersiniz. Ayrıca, biz Sidney konumlar, barbeküler ve spor turnuvaları geziler gibi aktiviteler sponsor you have fun yardımcı olacak.

Sydney hakkında

Kolej Sydney CBD yaklaşık 20 km Auburn, bulunur. kolej 2 dakika öğrencilere rahat ulaşım imkanları, yakındaki alışveriş merkezleri, marketler, restoranlar ve eğlence keyfini fırsat sağlar Auburn Tren İstasyonu'na yürüme mesafesindedir. Sydney benzersiz öğrenme ve sosyal deneyimler için en iyi ortamlardan birini sağlar.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Diploma

Pacific College of Technology

Bu yeterlilik bağımsız BİT uzmanı olarak veya bir takımın parçası olarak, bir birey yönetmek için bilgi ve becerileri sağlar, arası iletişim, güvenlik ve e-iş entegrasyon ... [+]

Bu yeterlilik bağımsız BİT uzmanı olarak veya bir takımın parçası olarak, bir birey yönetmek için bilgi ve becerileri sağlar, arası iletişim, güvenlik ve e-iş entegrasyon dahil ağlar, bir dizi montajı.

Bu derste tüm birimlerin başarı ile tamamlayan öğrenciler, Bilgi Teknolojileri Ağ-ICT50415 Diploması almaya hak kazanırlar. Bu yeterlilik ile ilgili olası iş unvanları şunlardır:

ağ yöneticisi IT yöneticisi BT operasyonlarını yöneticisi ağ hizmetleri yöneticisi ağ desteği koordinatörü ağ işlemleri analisti ağ güvenliği koordinatörü ağ, e-ticaret koordinatörü

Yeterlilik Pathways:

ICT60215 Gelişmiş Ağ Güvenliği Diploması veya diğer BİT İleri Diploma veya Meslek Yüksek Lisans Belgesi nitelikleri, veya diğer ilgili yüksek öğretim sektörü niteliklerin bir dizi.... [-]

Avustralya Sidney
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
52 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Pacific College of Technology

Bu ders, bir çalışma grubu ağı, organizasyon ve iş kayıtlarını muhafaza, planlama, yönetim, idare, bordro bilgi ve becerileri geliştirmek isteyen öğrenciler için tasarlan ... [+]

Bu ders, insan kaynakları yönetimi ve küçük, orta ekipleri ya da orta yönetim koordine bir çalışma grubu ağ, örgütsel ve iş kayıtlarını, belge tasarımı ve geliştirme sürdürmek, planlama, yönetim, idare, bordro bilgi ve becerileri geliştirmek isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır ve büyük organizasyonlar.

Giriş Koşulları Bu kursa kabul edilmek isteyen öğrenciler Yıl 12 veya eşdeğer Avustralya derece okula tamamlamak zorundadır.

Olgun yaş öğrencileri (over 21 yaş ve üzeri) resmi akademik nitelikleri olmadan Diploma ve Sertifika programlarına kabul edilebilir.

Daha önce bir sertifika III tamamlayan öğrenciler, Sertifika IV ya da Avustralya'da Diploma yeterlilik okul sertifika sağlamak gerekmez.... [-]

Avustralya Sidney
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Pacific College of Technology

Bu yeterlilik çalışma ve / veya finansal hizmetler ve diğer sektörlerde profesyonel muhasebe iş rollerine çalışmak isteyen kişiler için tasarlanmıştır. ... [+]

Bu yeterlilik çalışma ve / veya finansal hizmetler ve diğer sektörlerde profesyonel muhasebe iş rollerine çalışmak isteyen kişiler için tasarlanmıştır.

Giriş Koşulları

Bu yeterlilik girdiği için gereksinimleri şunlardır:

Öğrenciler, yaş 18 yaşını doldurmuş olmak gerekir Öğrenciler Avustralya Yıl 12 veya eşdeğer bir başarıyla tamamlanması gerekir. Muhasebe FNS40611 Belgesi IV tamamlanması, bu yeterlilik girdiği için tercih edilen yoldur.

İngilizce Dil Yeterlik Gereklilikleri

Birincil kanıt: amacıyla Pasifik Koleji'nde bir yer teklif edilecek, yurtdışı öğrenci aşağıdaki testlerden birinin kanıt göstermek gerekir:... [-]

Avustralya Sidney
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
18 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Sertifika

Pacific College of Technology

Bu yeterlilik bağımsız bir ağ destek teknisyeni olarak veya bir takımın parçası olarak, yükleme ve küçük ölçekli ağları yönetmek bir birey için bilgi ve becerileri sağlar ... [+]

Bu yeterlilik bağımsız bir ağ destek teknisyeni olarak veya bir takımın parçası olarak, yükleme ve küçük ölçekli ağları yönetmek bir birey için bilgi ve becerileri sağlar.

Bu derste tüm birimlerin başarı ile tamamlayan öğrenciler, Bilgi Teknolojileri Ağ-ICT40415 Sertifika IV için uygundur. Bu yeterlilik ile ilgili olası iş unvanları şunlardır:

ağ desteği ağ işlemleri desteği ağ işlemleri teknisyeni ağ teknisyeni Ağ destek teknisyeni

Yeterlilik Pathways:

ICT50415 Bilgi Teknolojileri Ağ Diploma veya diğer BİT Diploma niteliklerin bir dizi.

Başlıca çalışma alanları:

Yükle ve ağlar ve sunucuları yönetmek İnternet altyapısı Proje yönetimi şebeke tasarım İş ihtiyaçları ve teknik gereksinimler Giriş Koşulları ... [-]
Avustralya Sidney
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
52 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Pacific College of Technology

Bu ders şu roller üstlenmek ilgili genel iş becerileri geniş bir yelpazede eşliğinde işletme bilgi, beceri ve tutum ile öğrencilere vermeyi amaçlamaktadır: ... [+]

Dersin Kazanımları

Bu ders şu roller üstlenmek ilgili genel iş becerileri geniş bir yelpazede eşliğinde işletme bilgi, beceri ve tutum ile öğrencilere vermeyi amaçlamaktadır:

Yönetici Kişisel Asistan Ofis Yöneticisi proje Asistanı Giriş Koşulları Bu kursa kabul edilmek isteyen öğrenciler Yıl 12 veya eşdeğer Avustralya derece okula tamamlamak zorundadır.

Olgun yaş öğrencileri (over 21 yaş ve üzeri) resmi akademik nitelikleri olmadan Diploma ve Sertifika programlarına kabul edilebilir.

Daha önce bir sertifika III tamamlayan öğrenciler, Sertifika IV ya da Avustralya'da Diploma yeterlilik okul sertifika sağlamak gerekmez.

İngilizce Dil Yeterlik Gereklilikleri ... [-]

Avustralya Sidney
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
6 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Pacific College of Technology

Bu yeterlilik, finansal hizmetler ve muhasebe destek fonksiyonlarını gerektiren diğer sektörlerde muhasebe iş rolleri yansıtmaktadır. ... [+]

Bu yeterlilik, finansal hizmetler ve muhasebe destek fonksiyonlarını gerektiren diğer sektörlerde muhasebe iş rolleri yansıtmaktadır. Bu yeterlilik için hedef gruplar finansal hizmetler ve muhasebe alanında çalışmak için bilgi ve beceri gerektiren insanlardır. Bu grup şunları içerebilir: Yerel ve uluslararası öğrencileri, finansal hizmetler beceri gerektiren çalışanlar. Bu yeterlilik birincil yolu muhasebe iş rolleri istihdam olduğunu. Böyle Muhasebe Diploma nitelikleri kullanan bir başka öğrenme yolu kariyer ilerlemesini destekleyecektir.

Giriş Koşulları

Bu yeterlilik girdiği için gereksinimleri şunlardır:

Öğrenciler, yaş 18 yaşını doldurmuş olmak gerekir Öğrenciler Avustralya Yıl 12 veya eşdeğer bir başarıyla tamamlanması gerekir. ... [-]
Avustralya Sidney
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

İleri Diploma

Pacific College of Technology

Bu yeterlilik, tasarım planı, yönetmek ve bağımsız bir bilişim uzmanı olarak ya da ileri BİT ağ güvenlik sistemleri sorumlu bir takımın parçası olarak bir kurumsal bilgi ... [+]

Bu yeterlilik, tasarım planı, yönetmek ve bağımsız bir bilişim uzmanı olarak ya da ileri BİT ağ güvenlik sistemleri sorumlu bir takımın parçası olarak bir kurumsal bilgi ve iletişim teknolojisi (ICT) ağ izlemek için bir birey için bilgi ve becerileri sağlar. yeterlilik ses, kablosuz ağ altyapısı ve sürdürülebilirlik gibi uygun güvenlik birimleri ve bir takım alanlarda uzmanlaşmak yeteneği ile üst düzey bir BİT teknik tabana sahiptir.

Bu derste tüm birimlerin başarı ile tamamlayan öğrenciler, Ağ Güvenliği-ICT60215 İleri Diploma için uygundur. Bu yeterlilik ile ilgili olası iş unvanları şunlardır:

e-güvenlik uzmanı BİT güvenliği uzmanı IT güvenlik yöneticisi IT güvenlik analisti IT güvenlik uzmanı sistem / ağ yöneticisi ağ güvenlik analisti ağ güvenliği uzmanı ağ güvenlik yöneticisi Üst düzey ağ yöneticisi sistem güvenlik analisti ... [-]
Avustralya Sidney
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
52 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Pacific College of Technology

Bu ders çalışma ve / veya finansal hizmetler ve diğer sektörlerde profesyonel muhasebe iş rollerine çalışmak isteyen kişiler için tasarlanmıştır. ... [+]

Bu ders çalışma ve / veya finansal hizmetler ve diğer sektörlerde profesyonel muhasebe iş rollerine çalışmak isteyen kişiler için tasarlanmıştır.

Öğrenciler üst düzey muhasebeciler yardımcı ve vergi planlaması, finansal modelleme, iç ve dış denetim, finansal planlama yönetimi, kişisel finansal planlama ve bir takım veya departman yönetimi dahil olmak üzere manuel ve bilgisayar tabanlı muhasebe fonksiyonları, geniş bir yelpazede görev üstlenmek öğreneceksiniz.

Tabii aynı zamanda gerekli iletişimi ve insanların becerileri işveren ve çalışanların hak ve sorumluluklarının farkında olmak, rapor sunmak ve etkili bir takımı yönetmek için öğretir.... [-]

Avustralya Sidney
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
24 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Pacific College of Technology

Bu ders, bir çalışma grubu ağı, organizasyon ve iş kayıtlarını muhafaza, planlama, yönetim, idare, bordro bilgi ve becerileri geliştirmek isteyen öğrenciler için tasarlan ... [+]

Bu ders, insan kaynakları yönetimi ve küçük, orta ekipleri ya da orta yönetim koordine bir çalışma grubu ağ, örgütsel ve iş kayıtlarını, belge tasarımı ve geliştirme sürdürmek, planlama, yönetim, idare, bordro bilgi ve becerileri geliştirmek isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır ve büyük organizasyonlar.

giriş Pathways

Bu programa kabul aşağıdaki yollar aracılığıyla elde edilebilir:

Yeterlilik yolu

Bu aşağıda akademik nitelikleri gereksinimleri listelenen herhangi bir yeterlilik tamamlandı içerir. Elbette akademik gereklilikleri kısmını karşılayan uygun öncesinde yüksek öğrenime sahip adaylar 'ileri ayakta' ile ders 'kredi' ve / veya giriş verilebilir. Gelişmiş Standing ilgili ayrıntılar için Öğrenci El Kitabına bakınız.... [-]

Avustralya Sidney
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku