Resmi açıklamayı okuyun

Müdürün Mesajı Avustralya'ya Ağ Geçidi, kıskanılacak bir iklim ve samimi, güvenli bir ortamda bir kent - Perth, Batı Avustralya Hoşgeldiniz.

Phoenix Academy tümüyle sahip olduğu Avustralyalı ve işletilen aile işletmesidir.

Biz sizinle paylaşmak için gurur duyuyoruz:

Bir güzel ve eşsiz bir bahçe kampüs, MİA 10 dakika. En iyi uygulama Kurum sunan kaliteli, dünya standartlarında eğitim. Dünyanın en iyi yaşam şehirlerinden birinde bir konum. Öğretim ve idari personel hedeflerinize ulaşmada kararlı.

1989 yılında kuruluşundan bu yana bizim sloganımız her zaman 'We Care' olmuştur. Biz gerçekten senin ihtiyaç ve beklentileri sadece bir araya geldi ama aşılmaması çok önemsiyorsun! Ben şahsen öğrencilerle konuşmak için her zaman kullanılabilir duyuyorum.

Robynne Walsh B.ed M.Ed Anapara ve Yönetmen

Phoenix Avantajı

Güzel bahçe kampüs. Uluslararası nüfus. Küçük sınıflar. Sınıflar en son öğretim teknolojileri ile donatılmış. Deneyimli ve nitelikli öğretmenler. Mükemmel işlem ve internet hizmetleri artı kampüs WiFi. Çevrimiçi öğrenme seçenekleri. Sınavın derslerinin Tam aralık. Fliexible kursları tüm ihtiyaçlarını ve seviyeleri uygun. Yenilik ve esnek müfredat. Konuşma Becerileri Güçlü odak. Tam Oryantasyon Programı ve varışta Yerleştirme Testi. İş Deneyimi / Staj Programları. Adventure Travel Merkezi ve hizmetler. Yürüme mesafesinde Dinlenme tesisleri. Kampüs Residence (Beatty Lodge) Perth dostça ve iyi ailelerin evleri. Internet tabanlı Phoenix İngilizce Yeterlik Sınavı (iPEPT)

25 yıl içinde 50'den fazla ülkeden gelen 36.000 öğrenci sevgi dolu bir aile yanında ailenin içine veya öğrenci yurdunda yerleşmiş ve kaliteli bir dil programına bakım, havaalanında karşıladı oylandı.

Bu 36.000 öğrenci her zaman sadık ve özverili personeli kendi ekibi ile her öğrenciye Megumi ve Kaz 1989 yılında olduğu gibi onlar kadar önemli olan hissi vermek için onu kendi misyonunu yapmış Robynne ve Brian manzaraları olmuştur.

Marie Gorman, Öğrenci Hizmetleri Müdürü Kate Tarrant Kıdemli Direktörü olarak da onun 23. yılını kutluyor 23 yıl sonra şirketin değerli bir üyesi. Bizim Registrar, Jessica Gorman ve Gençlere yönelik kurs programı Margaret Stuart Direktörü yaptığı gibi Ann Lyall Demi Pair / Au Pair Müdürü onun kemer altında 21 yıl vardır. Mark Belton Genel Müdürümüz Akademik Direktörü Lisa Barbagiovanni ve Öğretmen Eğitimi Bölümü, Antony Atkinson ve Daniela Multari ve Yöneticileri olduğu gibi şirket ile 15 yıl elde etti.

Personelin istikrar ve güvenlik sürekli iyileştirme oluşur ve sistem iyi çalışır anlamına gelir. Herkes Phoenix takımın bir parçası olmaktan gurur ve başarı duygusu vardır.

Yıl boyunca Kutlamalar personel ve öğrenciler için ajan kokteyl partileri, öğrenci partileri, 25. yıldönümü burs ve bildirimler dahil.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Phoenix Academy

Özelleştirilmiş Australian ile Global İnsan Capital geliştirin Gap Yılı Programı Phoenix Akademisi'nde. ... [+]

Özelleştirilmiş Australian ile Global İnsan Capital geliştirin Gap Yılı Programı Phoenix Akademisi'nde.

KÜRESEL İŞ BECERİLERİ

Küresel İş Becerileri bugünün global iş ortamında başarılı olmak için gerekli yumuşak becerileri odaklanın.

İŞ SERTİFİKA IV (BSB40212) İŞ VE DİPLOMA - İŞ HAZIR (BSB50207 İşletme) İngilizce Cambridge First Certificate

KAYIT ÜCRETİ: 225 $

[-]
Avustralya Perth
Ocak 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
6 - 12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Phoenix Academy

Lise Hazırlık Programı Akademik İngilizce sadece 10 dakika şehir merkezine bulunan huzurlu bir bahçe ortamda Akademi'nin Perth şehir kampüsünde, çalıştırılır. şehir kampü ... [+]

"Lise Hazırlık Programı için Phoenix Akademik İngilizce amacı Avustralya'da ortaöğretimi girmek için öğrencileri hazırlamaktır."

Phoenix AKADEMİSİ

Lise Hazırlık Programı Akademik İngilizce sadece 10 dakika şehir merkezine bulunan huzurlu bir bahçe ortamda Akademi'nin Perth şehir kampüsünde, çalıştırılır. şehir kampüsü de Beatty Lodge (kendin pişir kendin ye kampüs konaklama) veliler ve ailelerle yurt dışından ziyarete karar vermelidir içerir. Öğrenciler Lise Hazırlık Programı için Akademi Akademik İngilizce eğitim için dünyanın her yerinden geliyor ve bu milliyet karışımı gençler için kültürel olarak hassas ve güvenli bir ortam sağlar. ... [-]

Avustralya Perth
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 - 48 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Phoenix Academy

Olmak istiyorum ve hala size hayattan zevk zaman bırakın nerede öğrenme esnek ve seni almak için tasarlanmış bir ciddi İngilizce programı! ... [+]

Yeni Nesil İngilizce Olmak istiyorum ve hala size hayattan zevk zaman bırakın nerede öğrenme esnek ve seni almak için tasarlanmış bir ciddi İngilizce programı! Yukarı İlköğretim seviyesinden Sınıflar - Mevcut ileri çalışmalar için yollar İsteğe Özel Odak Sınıfları Çevrimiçi İngilizce Öğrenme Kaynaklara Erişim Seviyeleri: Orta Seviye İlköğretim (A1 +) (B1) Genel İngilizce / IELTS Hazırlık IELTS Genel ve Akademik sınavlarına hazırlamak, yanı sıra Genel İngilizce becerilerini geliştirmek için tasarlanmıştır. Dört Sınavlarda sınav görevleri ve stratejileri üzerine odaklanır ve her hafta bir yuvarlanma müfredat becerileri... [-]
Avustralya Perth
Ocak 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
2 - 48 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Phoenix Academy

Bir çalışma ve iş programı sizin Tatilde Çalışma Vizesi en iyi şekilde ve 'gerçek' Avustralya yaşamaya yardımcı olur. ... [+]

Bir çalışma ve iş programı sizin Tatilde Çalışma Vizesi en iyi şekilde ve 'gerçek' Avustralya yaşamaya yardımcı olur.

Günlük ve işyeri iletişim becerileri geliştirerek istihdam olanaklarını en üst düzeye Bugün dünyada en güçlü ekonomilerinden birinde bir iş bul YENİ NESİL İNGİLİZCE (AKŞAM SINIFLARI)

Olmak istiyorum ve hala size hayattan zevk zaman bırakın nerede öğrenme esnek ve seni almak için tasarlanmış bir ciddi İngilizce programı!

GENEL İNGİLİZCE (GÜN SINIFLARI):

Genel İngilizce ders çalışma ve küresel iletişim becerilerini geliştirmek

KÜRESEL İŞ BECERİLERİ

Küresel İş Becerileri bugünün global iş ortamında başarılı olmak için gerekli yumuşak becerileri odaklanın.... [-]

Avustralya Perth
Ocak 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
6 - 17 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Phoenix Academy

Phoenix Akademi Akademik İngilizce - Üniversite Hazırlık Kursu hem bir lisans ve lisansüstü düzeyde Batı Avustralya'nın Curtin, Murdoch ve Edith Cowan Üniversiteler doğru ... [+]

AKADEMİK İNGİLİZCE - ÜNİVERSİTE HAZIRLIK (DAP)

Phoenix Akademi Akademik İngilizce - Üniversite Hazırlık Kursu hem bir lisans ve lisansüstü düzeyde Batı Avustralya'nın Curtin, Murdoch ve Edith Cowan Üniversiteler doğrudan giriş (gerekli hiçbir IELTS), İngilizce dil gereksinimlerini karşıladığı onaylanmıştır.

BU DERS KİMDİR?

Bu ders lisans veya lisansüstü düzeyde üniversite için İngilizce giriş koşullarına uymayan öğrenciler için tasarlanmıştır.

NE HAKKINDA?

Bu ders Avustralya'da bir Tersiyer düzeyde çalışmaya başarılı Akademik İngilizce ve gerekli Çalışma Becerileri geliştirir. Ders bileşenleri şunlardır:

Akadem... [-]
Avustralya Perth
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
36 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Diploma

Phoenix Academy

İşletme Phoenix Diploması Öğrencilere ikinci yıl üniversiteye bir yol sunuyor. İş Diploma öğrencileri mezun İş Diploması başarıyla tamamlanması ve toplantı üniversite asg ... [+]

İşletme Phoenix Diploması Öğrencilere ikinci yıl üniversiteye bir yol sunuyor. İş Diploma öğrencileri mezun İş Diploması başarıyla tamamlanması ve toplantı üniversite asgari giriş şartları, On Curtin, Murdoch ve Edith Cowan Üniversitelerinde ileri duran bir yıl alakalı lisans programına aktarabilir.

Business (Doğrudan Giriş) Diploma İşletme BSB40212 Sertifika IV içermektedir.

BU İÇİN KİMDİR?

Batı Avustralya üniversite ama kim Iş veya Ticaret bir lisans tamamlamak istiyorum Yıl 11 & 12 mezunları:

Üniversite akademik giriş şartları yerine olmayabilir Üniversite İngilizce dil giriş şartları yerine olmayabilir çalışmalarını izlemek oruç seçeneği istiyorum Daha küçük daha destekleyici bir ortamda üniversitenin ilk yılını okumaya tercih ederim NE HAKKINDA? ... [-]
Avustralya Perth
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
6 - 12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Sertifika

Phoenix Academy

Bu program daha önceki akademik çalışmalar ve Avustralya üniversitelerinin akademik gereklilikleri arasında bir köprü ihtiyacımız öncesi lisans düzeyinde Avustralyalı ve ... [+]

Bu program daha önceki akademik çalışmalar ve Avustralya üniversitelerinin akademik gereklilikleri arasında bir köprü ihtiyacımız öncesi lisans düzeyinde Avustralyalı ve uluslararası öğrenciler için tasarlanmıştır. Program Avustralyalı Yeterlilikler Çerçevesi altında Sertifika IV derstir. Programı başarıyla tamamlayan öğrenciler, ilk yıl seviyesinde Murdoch University, Edith Cowan Üniversitesi, Curtin University & Monash Üniversitesi ya da seçtiğiniz diğer üniversitelere doğrudan giriş için uygundur.

BU İÇİN KİMDİR?

Batı Avustralya üniversite ama kim Iş veya Ticaret bir lisans birinci sınıfa üniversitede öğrenimlerini başlamak istiyorum Yıl 11 & 12 mezunları:... [-]

Avustralya Perth
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
6 - 12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Learn English with Creative Teaching