Phoenix Academy

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Müdürün Mesajı Avustralya'ya Ağ Geçidi, kıskanılacak bir iklim ve samimi, güvenli bir ortamda bir kent - Perth, Batı Avustralya Hoşgeldiniz.

Phoenix Academy tümüyle sahip olduğu Avustralyalı ve işletilen aile işletmesidir.

Biz sizinle paylaşmak için gurur duyuyoruz:

Bir güzel ve eşsiz bir bahçe kampüs, MİA 10 dakika. En iyi uygulama Kurum sunan kaliteli, dünya standartlarında eğitim. Dünyanın en iyi yaşam şehirlerinden birinde bir konum. Öğretim ve idari personel hedeflerinize ulaşmada kararlı.

1989 yılında kuruluşundan bu yana bizim sloganımız her zaman 'We Care' olmuştur. Biz gerçekten senin ihtiyaç ve beklentileri sadece bir araya geldi ama aşılmaması çok önemsiyorsun! Ben şahsen öğrencilerle konuşmak için her zaman kullanılabilir duyuyorum.

Robynne Walsh B.ed M.Ed Anapara ve Yönetmen

Phoenix Avantajı

Güzel bahçe kampüs. Uluslararası nüfus. Küçük sınıflar. Sınıflar en son öğretim teknolojileri ile donatılmış. Deneyimli ve nitelikli öğretmenler. Mükemmel işlem ve internet hizmetleri artı kampüs WiFi. Çevrimiçi öğrenme seçenekleri. Sınavın derslerinin Tam aralık. Fliexible kursları tüm ihtiyaçlarını ve seviyeleri uygun. Yenilik ve esnek müfredat. Konuşma Becerileri Güçlü odak. Tam Oryantasyon Programı ve varışta Yerleştirme Testi. İş Deneyimi / Staj Programları. Adventure Travel Merkezi ve hizmetler. Yürüme mesafesinde Dinlenme tesisleri. Kampüs Residence (Beatty Lodge) Perth dostça ve iyi ailelerin evleri. Internet tabanlı Phoenix İngilizce Yeterlik Sınavı (iPEPT)

25 yıl içinde 50'den fazla ülkeden gelen 36.000 öğrenci sevgi dolu bir aile yanında ailenin içine veya öğrenci yurdunda yerleşmiş ve kaliteli bir dil programına bakım, havaalanında karşıladı oylandı.

Bu 36.000 öğrenci her zaman sadık ve özverili personeli kendi ekibi ile her öğrenciye Megumi ve Kaz 1989 yılında olduğu gibi onlar kadar önemli olan hissi vermek için onu kendi misyonunu yapmış Robynne ve Brian manzaraları olmuştur.

Marie Gorman, Öğrenci Hizmetleri Müdürü Kate Tarrant Kıdemli Direktörü olarak da onun 23. yılını kutluyor 23 yıl sonra şirketin değerli bir üyesi. Bizim Registrar, Jessica Gorman ve Gençlere yönelik kurs programı Margaret Stuart Direktörü yaptığı gibi Ann Lyall Demi Pair / Au Pair Müdürü onun kemer altında 21 yıl vardır. Mark Belton Genel Müdürümüz Akademik Direktörü Lisa Barbagiovanni ve Öğretmen Eğitimi Bölümü, Antony Atkinson ve Daniela Multari ve Yöneticileri olduğu gibi şirket ile 15 yıl elde etti.

Personelin istikrar ve güvenlik sürekli iyileştirme oluşur ve sistem iyi çalışır anlamına gelir. Herkes Phoenix takımın bir parçası olmaktan gurur ve başarı duygusu vardır.

Yıl boyunca Kutlamalar personel ve öğrenciler için ajan kokteyl partileri, öğrenci partileri, 25. yıldönümü burs ve bildirimler dahil.

Konumlar

Perth

Phoenix Academy

Address
223 Vincent St
West Perth
Western Australia, 6005

Perth, Batı Avustralya, Avustralya
Telefon
+61 8 9235 6000