Resmi açıklamayı okuyun

Vizyon
Unity College Australia , çalışma, ilgi ya da bakanlık için Hristiyan ortamındaki insanları eğiterek yaşamlarını etkilemeye çalışan kayıtlı bir meslek yüksek okuludur.

Misyon

Misyonumuz aşağıdakileri sağlamaktır:
 • ilgili ve yüksek kalitede
 • öğrencilerin işyerinde mükemmelliğe ulaşmaları için yardımcı olur
 • Uygun şekilde cevap vermek için diğerlerinin ihtiyaçları ve becerileri konusunda bir farkındalık geliştirir
 • Hristiyan inancının ben ve topluma katkısının takdir edilmesini teşvik eder
 • Bir bütün olarak topluma etkili bir şekilde katkıda bulunma yeteneğine yol açan kişisel olgunluk ve karakter gelişimini teşvik eder.

İnanç Beyanı

Doktrinsel olarak, Unity College Australia , Kutsal Yazılar'ın ilham ve otoritesine, müjdenin ilanı ve tüm insan ihtiyaçları için İsa Mesih'in yeterliliğine olan bağlılığı ile Hristiyan kilisesinin ana akımındadır. Temel inançlarımız kilisenin geleneksel inançlarından (Nicene ve Havariler) alınmıştır.

Üniversite Ethos

Unity College Australia , insanları çağdaş topluma etkili bir şekilde katkıda bulunmaya yönelik Hıristiyan bakış açısıyla kaliteli mesleki eğitim ve öğretim programları sunmaya adamıştır.
Unity College Australia programları şunları yapmaya çalışıyor:
 • akademik mükemmeliyet (entelektüel disiplinin geliştirilmesi ve bilgi ve becerilerin geliştirilmesi ve geliştirilmesi için uzmanlığın geliştirilmesi, ayrıca ileri eğitim için bir temel oluşturulması),
 • Mesleki yeterlilik (Hıristiyan bakanlığı ve / veya işle ilgili becerilerle ilgili pratik beceriler ve yöntemler) ve
 • karakter gelişimi - Hıristiyan karakter temellerine dayalı kişisel gelişim.
Mesleki sonuçlar Hristiyan bakanlığındaki hizmet ve liderlikten genel toplumdaki yetkili, profesyonel hizmete (örneğin bilişim teknolojisi, toplum bakımı, yönetim ve yaratıcı sanatlar) kadar uzanmaktadır. Unity College Australia , yaşamın her alanında ve işinde uygulanabilecek ilkelere dayanan belirgin bir Hıristiyan eğitim felsefesini sürdürmektedir.
Bu, Hıristiyan yaşamını pratikte başkalarına hizmet etmek için uygulayan Hristiyan Bakanlığı kurslarını içerir. Üniversitenin genel meslek kursları, tüm milletlerden, inançlardan ve kültürel geçmişlerden gelen öğrencilere açıktır. Trans-mezhepsel ve bağımsız olduğu için, Kolej, Hıristiyan akımlarının geniş bir kesitinden öğrencilere hitap edebilecek konumdadır.

Değerler

Başlangıç ​​değerleri tüm kurslarımıza uygulanabilir:
 • Karşılama: Tüm öğrencilere hoş bir ortam sağlamayı hedefliyoruz.
 • İlişki: İstihdam ve bakanlıktaki etkililik güçlü ilişkilerden gelmektedir. Öğrenciler, çalışanlar ve çevremizdeki toplum ile güçlü ilişkiler ve kalıcı dostluklar geliştirmeyi hedefliyoruz.
 • İlgililik: Üniversite, toplumumuz için uygun ve kehanet olmayı amaçlamaktadır. Çağdaş bir odak noktası vardır ve bir dizi kültürel ifadeyi dahil etmeyi amaçlamaktadır.
 • Mükemmellik: Kolej, kendi iyiliği için değil, aynı zamanda kilisede ve daha geniş toplumda Tanrı'nın yüceliği için olan sadakat ve bağlılığımız için mükemmelliği amaçlamaktadır.
 • Pazar yeri: Kolej, toplumun işyerleri ve pazarları için uygulamaya yönelik etkili eğitim sağlamayı taahhüt eder.
 • Bütün Kişi: Eğitimin sadece bilgi ve beceri edinmekten daha fazlasını içerdiğini ve bu karakterin ve ruhsal gelişimin, öğrenmenin ve kişisel gelişimin önemli yönleri olduğunu düşünüyoruz.
Aşağıdaki değerler Hristiyan bakanlığı kurslarına özel başvuruda bulunmaktadır:
 • Birlik: Kolej trans-mezhepseldir ve Mesih'in bedeninin bütün üyelerine ve bizim değerlerimize ve değerlerimize abone olan daha geniş topluluklara açıktır. Başkaları tarafından üstlenilen faaliyetlerden ziyade kiliseye ve tamamlayıcıya hizmet etmeye çalışıyoruz.
 • Krallık: İnsanların Tanrı'nın krallığına, kiliseye, işyerine veya pazar yerine hizmet etmeyi taahhüt etmelerini istiyoruz.
 • Kilise: Biz inananlar ve kilisenin yerel cemaatlerine katılımı teşvik ediyoruz.
 • Yaratıcılık: Kolej, Tanrı'nın bize verdiği yaratıcılığı yansıtmayı ve beslemeyi amaçlamaktadır. Hristiyan yaratıcı deneyimini keşfetmeye çalışıyoruz.
 • Bakanlık Becerileri: Kolej, öğrencilerin yaşamlarında etkili bakanlık becerilerinin geliştirilmesine bağlıdır.
 • Tanrı Odaklı: Yaşayan Tanrı ile devam eden samimi bir ilişki geliştirme ihtiyacına inanıyoruz. Bu, Tanrı'nın Sözünü daha iyi anlamak ve uygulamak için bir tutkunun geliştirilmesini içerir.
 • İncil: Kolej doktrinsel temeli, kurulan Hıristiyan inançlarıdır (Nicene, Havariler). İnançla ilgili konularda, temel olmayan konularda temel ve hoşgörü birliği ararız.
 • Kutsal Ruh: Bizler, Kutsal Ruh'un güçlendirilmesi altında bakanlığın en etkili olduğuna inanıyoruz. Tanrı'nın doğaüstü varlığını işyerinde ve kolejle temas eden herkesin hayatı boyunca görmesini arzu ediyoruz.

Tarihçe

Unity College, 1995 yılında Avustralya Canberra'da kuruldu ve yerel kiliseler için yerel bakanlık eğitiminin temellerini attı. Unity Koleji, Canberra'daki kiliseler arasındaki kaynağın kaynaklarını birleştirmek ve daha önce sadece başkentlerdeki daha büyük kiliseler tarafından sağlanan eğitim vermek için birliği yansıtmak için seçildi.
1998 yılında kolej, Kayıtlı Eğitim Organizasyonu (RTO) statüsünü elde etti ve Hristiyan bakanlığı ve yaratıcı sanatlar üzerine özel bir vurgu yaparak devlet tarafından akredite edilmiş eğitim vermeye başladı. O zamandan beri kolej, ülke çapındaki diğer merkezlerde ortaklıklar yoluyla eğitim sağlamak için ulusal bir odak noktası oluşturdu.
2004'ten itibaren, Yeni Güney Galler, Victoria, Queensland, Güney Avustralya, Batı Avustralya ve Tazmanya'daki yerler genişletilmiş bir ders yelpazesinde eğitim vermeyi taahhüt etmiştir.
Son yıllarda uluslararası alanda da eğitim verme fırsatları ortaya çıkmıştır. Kolej ayrıca, genel bir toplumda Hıristiyan dünya görüşü ile eğitme ihtiyacını da kabul etmiştir ve son yıllarda kayıt kapsamına daha genel mesleki sonuçlarla önemli sayıda ders eklemiştir. 2015 yılında kolej 20. yılını kutladı ve 3 yıllık faaliyetlerimizde büyümeyi ve gelişmeyi sürdürmeyi dört gözle bekliyoruz.
Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Unity College Australia

ELICOS - 089714G Genel İngilizce kursu, genel amaçlar için İngilizce dilinin kullanımı konusunda beceri ve bilgi sağlamak için tasarlanmıştır. Akademik amaçlar içerir, an ... [+]

Ders içeriğiAMAÇLARI

ELICOS - 089714G Genel İngilizce kursu, genel amaçlar için İngilizce dilinin kullanımı konusunda beceri ve bilgi sağlamak için tasarlanmıştır. Akademik amaçlar içerir, ancak bu amaçlarla sınırlı değildir. Orta, Üst Orta ve İleri modüller, öğrencilere öğrencinin ilgisi ile ilgili belirli İngilizce alanlarına odaklanma fırsatı sunar.

SONUÇLARI

ELICOS - Genel İngilizce kursu, öğrencilere aşağıdaki amaçlarla gerekli İngilizce becerilerini sağlar:

Eğitim, mesleki ve sosyal hedeflere ulaşmayı kolaylaştırmak.Dil becerilerinin geliştirilmesi yoluyla işe erişimin kolaylaştırılması.Avustralya topluluğunda etkin bir şekilde işlev görme yeteneğini geliştirmek.Kültürlerarası organizasyonlar için İngilizce dil gereksinimlerini karşılamak.Unity College Australia başka çalışmalar yapmaya hazırlık.Avustralya'daki diğer eğitim kurumlarında çalışmalara hazırlık.GENEL BAKIŞ... [-]
Avustralya Queanbeyan
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
10 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Diploma

Unity College Australia

Bireyin bağımsız bir BİT uzmanı olarak veya bir takımın bir parçası olarak, internet, güvenlik ve e-iş entegrasyonu dahil olmak üzere bir dizi ağın kurulumunu yönetmesi i ... [+]

Ders içeriğiAMAÇLARI

Bireyin bağımsız bir BİT uzmanı olarak veya bir takımın bir parçası olarak, internet, güvenlik ve e-iş entegrasyonu dahil olmak üzere bir dizi ağın kurulumunu yönetmesi için beceri ve bilgi sağlamak. Bu ders, bireylerin Bilgi, Dijital Medyada ICT30115 Sertifika III'ü tamamladıktan sonra Ağda uzmanlaşmasını sağlar.

SONUÇLARI

Bu ders öğrencilere aşağıdaki amaçlar için gerekli becerileri sağlar:

Bilgisayar ağında bir BİT uzmanı olarak çalışmayı üstlenmek.Bu yeterlilikle ilgili olası iş başlıkları şunları içerir: Ağ yöneticisi, BT yöneticisi, BT işlemleri yöneticisi, Ağ hizmetleri yöneticisi, Ağ destek koordinatörü, Ağ işlemleri analisti, Ağ güvenliği koordinatörü, Ağ e-iş koordinatörüKüçük bir işletme kurmak da dahil olmak üzere istihdama erişimi kolaylaştırmakDiğer eğitim kurumlarındaki çalışmaların öncüsü olarak.GENEL BAKIŞ... [-]
Avustralya Queanbeyan
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Unity College Australia

BSB50215 Diploması (BSB50215) kursu, öğrencilere başkalarının çalışmalarını yönetmek veya yönetim uygulamalarına değer katmak veya bunları gözden geçirmek için eğitim sağ ... [+]

Ders içeriğiAMAÇLARI

BSB50215 Diploması (BSB50215) kursu, öğrencilere başkalarının çalışmalarını yönetmek veya yönetim uygulamalarına değer katmak veya bunları gözden geçirmek için eğitim sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Bu yeterlilik, geniş bir yelpazedeki iş fonksiyonlarında becerilerini daha da arttırmak isteyen çeşitli konularda deneyim sahibi olan kişilerin rolünü yansıtır. Bu yeterlilik, mesleki tecrübesi az olan veya hiç olmayan bireylerin ihtiyaçları için de uygundur; ancak daha ileri eğitim ve istihdam olanakları yaratmak için geliştirmeyi istedikleri sağlam teorik iş becerilerine ve bilgisine sahiptir.

GENEL BAKIŞ

Değişen işyeri, Yöneticiler ve ekipleri için önemli ölçüde farklı bir rolün geliştirilmesine yol açmıştır. Disiplini kontrol eden, yöneten ve sürdüren süpervizörün geleneksel becerilerinden, takım liderinin koçluktan sorumlu olmasından, takım işbirliğini stratejik bir çerçevede geliştirmekten ve geliştirmekten sorumludur.... [-]

Avustralya Queanbeyan
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
8 aylar
Kampüs
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
Unity College Australia

Hristiyan Bakanlığı ve İlahiyat kursunun 10434NAT Diploması, öğrencileri etkili bir Hıristiyan yaşamını yaşamaları, Müjde'yi etkili bir şekilde iletmeleri ve işyerind ... [+]

Ders içeriğiAMAÇLARI

Hristiyan Bakanlığı ve İlahiyat kursunun 10434NAT Diploması, öğrencileri etkili bir Hıristiyan yaşamını yaşamaları, Müjde'yi etkili bir şekilde iletmeleri ve işyerinde ya da Hristiyan bakanlığı çalışmalarında topluma hizmet etmeleri için tasarlanmıştır.

Bu ders, yerel kilise, Hıristiyan örgütü ve işyeri ile ilgili bir dizi Hıristiyan bakanlık faaliyetlerinde liderleri ve potansiyel liderleri eğitecek.

SONUÇLARI

Bu ders öğrencilere:

Tanrı'dan haber alma ve Kutsal Ruh'un önderliğini takip etme kapasitesinin artmasıİncil'in ve onun uygulamasının derinleştirilmiş bir anlayışıTeolojik muhakeme ve etik karar verme konusunda daha ileri becerilerGeliştirilmiş iletişim (özellikle İncil kavramlarını iletirken), çatışma çözme ve insan yönetimi becerileriTanrı ve insanlar için bir kalple geliştirilmiş pastoral, liderlik ve bakanlık becerileriUzmanlık bakanlığı becerilerinin geliştirilmesi için fırsatlarGENEL BAKIŞ... [-]
Avustralya Queanbeyan
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Unity College Australia

BSB50215 Diploması (BSB50215) kursu, öğrencilere başkalarının çalışmalarını yönetmek veya yönetim uygulamalarına değer katmak veya bunları gözden geçirmek için eğitim sağ ... [+]

Ders içeriğiAMAÇLARI

BSB50215 Diploması (BSB50215) kursu, öğrencilere başkalarının çalışmalarını yönetmek veya yönetim uygulamalarına değer katmak veya bunları gözden geçirmek için eğitim sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Bu yeterlilik, geniş bir yelpazedeki iş fonksiyonlarında becerilerini daha da arttırmak isteyen çeşitli konularda deneyim sahibi olan kişilerin rolünü yansıtır. Bu yeterlilik, mesleki tecrübesi az olan veya hiç olmayan bireylerin ihtiyaçları için de uygundur; ancak daha ileri eğitim ve istihdam olanakları yaratmak için geliştirmeyi istedikleri sağlam teorik iş becerilerine ve bilgisine sahiptir.

GENEL BAKIŞ

Değişen işyeri, Yöneticiler ve ekipleri için önemli ölçüde farklı bir rolün geliştirilmesine yol açmıştır. Disiplini kontrol eden, yöneten ve sürdüren süpervizörün geleneksel becerilerinden, takım liderinin koçluktan sorumlu olmasından, takım işbirliğini stratejik bir çerçevede geliştirmekten ve geliştirmekten sorumludur.... [-]

Avustralya Queanbeyan
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
8 aylar
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
Unity College Australia

BSB51915 Liderlik ve Yönetim Diploması kursu, öğrencilere başkalarının çalışmalarını yönetmek veya yönetim uygulamalarına değer katmak veya bunları gözden geçirmek için e ... [+]

Ders içeriğiAMAÇLARI

BSB51915 Liderlik ve Yönetim Diploması kursu, öğrencilere başkalarının çalışmalarını yönetmek veya yönetim uygulamalarına değer katmak veya bunları gözden geçirmek için eğitim sağlamak üzere tasarlanmıştır. Bu seviyedeki yöneticiler, diğerlerine liderlik ve rehberlik sağlar ve ekibin ve iş sonuçlarının etkili işleyişi ve performansı için sorumluluk alır.

SONUÇLARI

Bu yeterliliği tamamlayan öğrenciler, çeşitli yönetim ve / veya denetim rollerini üstlenebilirler. İş rolleri ve başlıkları farklı endüstri sektörlerine göre değişir.

GENEL BAKIŞ

Değişen işyeri, Yöneticiler ve ekipleri için önemli ölçüde farklı bir rolün geliştirilmesine yol açmıştır. Disiplini kontrol eden, yöneten ve sürdüren süpervizörün geleneksel becerilerinden, takım liderinin koçluktan sorumlu olmasından, takım işbirliğini stratejik bir çerçevede geliştirmekten ve geliştirmekten sorumludur.... [-]

Avustralya Queanbeyan
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
10 aylar
Kampüs
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku

Sertifika

Unity College Australia

Bu program, bir dizi IT Diploma kursları için uygulamalı teknik temel sağlar. Bu ders aynı zamanda bilgisayar ve sunucu alanında pratik becerilerini geliştirmek isteyen v ... [+]

Ders içeriğiAMAÇLARI

Bilgi ve İletişim Teknolojileri (BİT) kullanımında bilgi ve beceri geliştirmek. Bu ders, öğrencileri BİT içerisine alır - artık kullanıcılar değil. Bu program, bir dizi IT Diploma kursları için uygulamalı teknik temel sağlar.

Bu ders aynı zamanda bilgisayar ve sunucu alanında pratik becerilerini geliştirmek isteyen ve BT'de resmi bir Avustralya kalifikasyonu kazanmak isteyen pratik becerilere sahip olan ICT mezunlarına da uygundur.

SONUÇLARI

BİT'teki bu ders öğrencilere aşağıdaki amaçlar için gerekli becerileri sağlar:

Bir BİT teknisyeni olarak çalışmayı üstlenmekBir dizi BİT destek görevinde (örneğin, kullanıcı, operasyon, PC, teknik ve / veya müşteri) çalışma yürütmekKüçük bir işletme kurmak da dahil olmak üzere istihdama erişimi kolaylaştırmakÜst düzey çalışmaların öncüsü olarak.GENEL BAKIŞ... [-]
Avustralya Queanbeyan
Ocak 2020
Ingilizce
1 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Unity College Australia

Hristiyan Bakanlığı ve İlahiyat Kursu'ndaki 10433NAT Sertifika IV, öğrencilere etkili bir Hıristiyan yaşamı yaşama, Müjde'yi iletme ve topluluklarına ve çalışmalarına hiz ... [+]

Ders içeriğiAMAÇLARI

Hristiyan Bakanlığı ve İlahiyat Kursu'ndaki 10433NAT Sertifika IV, öğrencilere etkili bir Hıristiyan yaşamı yaşama, Müjde'yi iletme ve topluluklarına ve çalışmalarına hizmet etme yeteneği kazandırmak için tasarlanmıştır. Bu ders, yerel liderler, Hıristiyan örgütü ve işyeri ile ilgili bir dizi Hıristiyan bakanlığı faaliyetinde potansiyel liderleri eğitecektir.

SONUÇLARI

Bu ders öğrencilere:

İncil'in pratik bir anlayışıTanrı'dan haber alma ve Kutsal Ruh'un işleyişini bilme kapasitesinin artmasıİncil'i düşünmek ve etik kararlar vermek için bir temelİletişimde yeterlilik (özellikle Kutsal Kitap kavramlarını iletirken), çatışma çözme ve insan yönetimi becerileriTanrı ve insanlar için bir kalple Pastoral bakım ve bakanlık becerileriGENEL BAKIŞ... [-]
Avustralya Queanbeyan
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Unity College Australia

Yaratıcı Endüstriler Programı kapsamında sunulan Müzik Endüstrisi dersi CUA30915 Sertifika III, insanlara Hıristiyan müzik bakanlığı için bilgi ve beceri geliştirme fırsa ... [+]

Ders içeriğiAMAÇLARI

Yaratıcı Endüstriler Programı kapsamında sunulan Müzik Endüstrisi dersi CUA30915 Sertifika III, insanlara Hıristiyan müzik bakanlığı için bilgi ve beceri geliştirme fırsatı vermek üzere tasarlanmıştır. Programı tamamlayan öğrenciler Müzik Endüstrisinde CUA30915 Sertifika III ve Hıristiyan Bakanlığı ve Teoloji yeterlilik belgesinde Sertifika III veya IV'ten seçilmiş ünitelere sahip olacaklardır.

Program, bireylerin müziksel becerilerini, Hıristiyan inançlarıyla bağlantılı olarak uygulama becerilerini güçlendirmek için eğitecek. Bu program normalde çağdaş bir müzik odağıyla sunulur, ancak bir dizi müzik türünde daha fazla müzikal çalışma için bir temel oluşturacaktır.... [-]

Avustralya Queanbeyan
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku

İleri Diploma

Unity College Australia

Hristiyan Bakanlığı ve İlahiyat Kursu 10435NAT İleri Diploma öğrencilere İncil'i iletme ve topluma hizmet etme yeteneği kazandırmak için hem resmi Hristiyan bakanlığı ... [+]

Ders içeriğiAMAÇLARI

Hristiyan Bakanlığı ve İlahiyat Kursu 10435NAT İleri Diploma öğrencilere İncil'i iletme ve topluma hizmet etme yeteneği kazandırmak için hem resmi Hristiyan bakanlığı çalışmalarında hem de işyerinde çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Kurs, yerel kilise, Hıristiyan örgütü ve / veya işyeri ile ilgili bir dizi Hıristiyan Bakanlığı alanında liderler yetiştirecektir.

SONUÇLARI

Bu ders öğrencilere:

İncil'in ve onun uygulamasının derinleştirilmiş bir anlayışıTeolojik muhakeme ve etik karar verme konusunda üst düzey becerilerSon derece gelişmiş iletişim (özellikle İncil kavramlarını iletirken) ve insan yönetimi becerileriTanrı ve insanlar için bir kalple Pastoral bakım, ileri liderlik ve bakanlık becerileriUzmanlık bakanlığı becerilerinin daha da geliştirilmesi için pratik fırsatGENEL BAKIŞ... [-]
Avustralya Queanbeyan
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Unity College Australia

BSB50215 Diploması (BSB50215) kursu, öğrencilere başkalarının çalışmalarını yönetmek veya yönetim uygulamalarına değer katmak veya bunları gözden geçirmek için eğitim sağ ... [+]

Ders içeriğiAMAÇLARI

BSB50215 Diploması (BSB50215) kursu, öğrencilere başkalarının çalışmalarını yönetmek veya yönetim uygulamalarına değer katmak veya bunları gözden geçirmek için eğitim sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Bu yeterlilik, geniş bir yelpazedeki iş fonksiyonlarında becerilerini daha da arttırmak isteyen çeşitli konularda deneyim sahibi olan kişilerin rolünü yansıtır. Bu yeterlilik, mesleki tecrübesi az olan veya hiç olmayan bireylerin ihtiyaçları için de uygundur; ancak daha ileri eğitim ve istihdam olanakları yaratmak için geliştirmeyi istedikleri sağlam teorik iş becerilerine ve bilgisine sahiptir.

GENEL BAKIŞ

Değişen işyeri, Yöneticiler ve ekipleri için önemli ölçüde farklı bir rolün geliştirilmesine yol açmıştır. Disiplini kontrol eden, yöneten ve sürdüren süpervizörün geleneksel becerilerinden, takım liderinin koçluktan sorumlu olmasından, takım işbirliğini stratejik bir çerçevede geliştirmekten ve geliştirmekten sorumludur.... [-]

Avustralya Queanbeyan
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
8 aylar
Kampüs
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
Unity College Australia
Address
Churches Centre, Belconnen, Benjamin Way, Belconnen
Queanbeyan, Yeni Güney Galler, Avustralya
web sitesi
Telefon
+61 2 6161 0050