Resmi açıklamayı okuyun

1988 yılından bu yana, ActiLingua derslerin başarılı aralığında, ideal bir öğrenme ortamı ve modern öğretim ekipmanları için dünya çapında bir ün kazanmıştır. Öğrenci memnuniyeti Tüm çalışmalarımızda merkezindedir. ders, konforlu konaklama ve zengin bir kültür ve eğlence programının yüksek standartta Actilingua bizim standartlarını yansıtmaktadır. Esnek ders programı kişisel ihtiyaçları için en uygun Almanca kursuna sunuyor. Tam kültürel daldırma küçük uluslararası çalışma grupları ve kar standart Almanca öğrenmek.

bizim yöntemleri

Temel program gramer, cümle yapısı ve kelime yoğun koçluk sağlar. Okuma ve aynı zamanda yazılı egzersizleri kurslarımız önemli bileşenleri olarak dinleme-anlama. Bizim temel ilkelerinden biri sözlü iletişimin maksimum sağlamaktır. Sen öğretmen ve sınıf arkadaşlarınızla birlikte konuşma Alman pratik teşvik edilmektedir.

Öğretmenlerimiz

Öğretmenlerimiz arkadaşlarınız ve ortaklar olarak görürler. Bunlar standart Alman anadili ve sizinle çalışmak hakiki zevk almak. Bunlar son derece nitelikli ve düzenli Actilingua tarafından düzenlenen eğitim kursları. Her grup daha çeşitli ve uyarıcı talimat sağlamak amacıyla iki (Standart Kurs) veya üç (Yoğun Kurs) öğretmenler günde tarafından veriliyor. Katılımcılar, modern Almanca telaffuz farklı öğretim stilleri, öğretmen kişilikleri ve varyasyonları kar.

Bir bakışta ActiLingua

  • prim yerlerde 3 okul
  • yetişkinlerin 16+ yıl boyunca için Almanca kursları
  • gençler yaşları 12-17 ve 16-19 için yaz kursları
  • ActiLingua Residence Konaklama, Aile, Apartman, Öğrenci Evi Ev Sahipliği
  • üniversite giriş sınavları için resmi sınav merkezi
  • Mükemmel Milliyet karışımı: 40'tan fazla ülkeden gelen öğrenciler.

Viyana - City of ...

  • ...Müzik: konserler, opera, müzikaller, Viyana Filarmoni Orkestraları, Viyana Boys Choir
  • ...Modernlik: Hundertwasser, Museumsquartier, UNO-City, Start-up Şehir
  • ...Kültür ve Mutfak: Schönbrunn Sarayı, İmparatorluk Sarayı, geleneksel kafeler, şarap tavernalar, Wiener Schnitzel

dünyanın en yaşanabilir şehri keşfetmek!

Program dili:
  • Almanca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

ActiLingua Academy

Standart Kurs ve İşletme Almanca kombinasyonu size iş için gerekenleri öğrenmek için olanak sağlar. ... [+]

Standart Kurs ve İşletme Almanca kombinasyonu size iş için gerekenleri öğrenmek için olanak sağlar.

Dersler: Haftada 35 ders Standart Kurs (20) + İş Almanca (10) + özel / kültürel ilgi programı (5). https://www.actilingua.com/en/german-courses/overview/business-german/ (1 ders = 45 dakika)

[-]
Avusturya Viyana
Ekim 2019
Almanca
Tam zamanlı
2 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
ActiLingua Academy

gençler ya da yetişkinlerle çalışmak yerli olmayan Alman öğretmenler için kurslar. ... [+]

gençler ya da yetişkinlerle çalışmak yerli olmayan Alman öğretmenler için kurslar.

Amaç: Kişisel Alman becerilerini geliştirmek, çeşitli öğretim yöntem ve yaklaşımları tartışmak ve Avusturya edebiyatı ve kültürü hakkında daha fazla bilgi için. Erasmus + aracılığıyla mevcut finansman.

Dersler:

Alman Öğretmenler 'Ders 1:

Haftada Öğretmenlerin eğitim kursu (20) + kültürel / özel ilgi programı (5) ya da

Alman Öğretmenler 'Ders 2:

Genel Almanca kursu (20) + kültürel / özel ilgi programı (5) hafta + öğretmenlerin eğitim kursu başına (7) https://www.actilingua.com/en/german-courses/overview/german-teachers-course/... [-]

Avusturya Viyana
Açık Kayıt
Almanca
Tam zamanlı
2 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
ActiLingua Academy

ActiLingua ücretli veya ücretsiz iş deneyimi ile birlikte Alman kursları sunmaktadır. Program iki bölüme ayrılmıştır. ... [+]

ActiLingua ücretli veya ücretsiz iş deneyimi ile birlikte Alman kursları sunmaktadır. Program iki bölüme ayrılmıştır. Öncelikle en az 4 hafta süreyle Viyana'da bir hazırlık Almanca kursuna katılmak. Bu özenle seçilmiş Avusturya kurumda bir ay en az süren bir işe yerleştirme, örneğin otel, restoran, seyahat acentesi, ithalat / ihracat şirketi veya kayak okulu tarafından takip edilmektedir.

Ücretli iş deneyimi: Avrupa Birliği ülkelerinden ve Norveç, İzlanda, Liechtenstein ve İsviçre gelen öğrenciler için.

Ödenmemiş iş deneyimi: AB üyesi olmayan veya AB ülkelerinin öğrencileri için https://www.actilingua.com/en/german-courses/overview... [-]
Avusturya Viyana
Açık Kayıt
Almanca
Tam zamanlı
8 - 16 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
ActiLingua Academy

senin Standart veya Almanca Yoğun kursuna ek olarak müzik dersleri için rezervasyon yaptırabilirler. Müzik eğitimi Viyana Konservatuvarı'nda gerçekleşir ve müzik öğrencil ... [+]

senin Standart veya Almanca Yoğun kursuna ek olarak müzik dersleri için rezervasyon yaptırabilirler. Müzik eğitimi Viyana Konservatuvarı'nda gerçekleşir ve müzik öğrencileri, profesyoneller ve hevesli amatörler için kullanılabilir.

Pratik dersler: Sen tek bir kişi enstrümantal (örneğin keman, piyano, klarnet vb) veya haftada vokal dersi alırlar.

Teorik dersler: müzik tarihi, akustik, solfej. (Gerekli Almanca bilgisine sahip!) Https://www.actilingua.com/en/german-courses/overview/german-and-music/

[-]
Avusturya Viyana
Açık Kayıt
Almanca
Tam zamanlı
4 - 52 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
ActiLingua Academy

Program Avusturya'da okumak isteyen lise mezunları yöneliktir. Alman kursta Almanca bilginizi mükemmel. ... [+]

Program Avusturya'da okumak isteyen lise mezunları yöneliktir. Alman kursta Almanca bilginizi mükemmel. ActiLingua üniversite uzmanı Üniversitenin doğru seçim ve kayıt sürecinde size bildirir. Biz de uygun bir kamu / özel üniversitede kayıt veya lisans veya yüksek lisans ile Avusturya'da uygulamalı bilimler üniversitesi ile ilgili size yardımcı olabilir. Bu ders, bir Standart veya Yoğun Kurs ek olarak rezerve edilmelidir.

Üniversite Hazırlık

Bir sertifika hazırlık kursu Üniversite sınavına ayırdığınız için hazırlar. ActiLingua OSD Üniversitesi giriş sertifikaları için bir sınav merkezidir. OSD Zertifikat B2 ya da OSD Zertifikat C1 Avusturya ve bazı Alman üniversiteleri yeterli dil giriş koşulları tarafından tanınacaktır. Üniversitemiz danışmanı yükseköğretimin Avusturya sistem hakkında iki dökümanında sizi bilgilendirmek ve doğru üniversite ve çalışma programı seçiminde size yardımcı olacaktır.... [-]

Avusturya Viyana
Ekim 2019
Almanca
Tam zamanlı
6 - 52 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
ActiLingua Academy

Kendi öğretmen (ler) ile bire-bir seans girdi bir maksimizasyonu sonuçlanan dil kursu kendiniz içeriğini tanımlar. ... [+]

Kendi öğretmen (ler) ile bire-bir seans girdi bir maksimizasyonu sonuçlanan dil kursu kendiniz içeriğini tanımlar.

Dersler: haftada 2, 4, 6 başına 10-40 ders veya 8 ders günlük + 5 ders özel kültürel / faiz programı. https://www.actilingua.com/en/german-courses/overview/individual-german-tuition/ (1 ders = 45 dakika)

[-]
Avusturya Viyana
Açık Kayıt
Almanca
Tam zamanlı
1 - 12 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
ActiLingua Academy

Ana vurgu iletişim becerilerini geliştirmeye yerleştirilir. dilbilgisi ve konuşma dersleri kelime geliştirmek ve sözdizimi geliştirmek için yardımcı olur. Sen dinleme ve ... [+]

Ana vurgu iletişim becerilerini geliştirmeye yerleştirilir. dilbilgisi ve konuşma dersleri kelime geliştirmek ve sözdizimi geliştirmek için yardımcı olur. Sen dinleme ve okuduğunu anlama ile ilgili resmi ve gayrı resmi yazı ve çalışmalarını uygulama olacaktır.

Dersler: hafta Alman kursu (20) + özel / kültürel ilgi programı (5) başına 25 ders. (1 ders = 45 dakika) 12 hafta süreli bu kursa rezervasyon ya da daha fazla% 18 kadar uzun vadeli indiriminden yararlanacaktır zaman.

https://www.actilingua.com/en/german-courses/overview/standard-german-course/

[-]
Avusturya Viyana
Açık Kayıt
Almanca
Tam zamanlı
1 - 48 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
ActiLingua Academy

Grup derslerinde (Standart Kurs) ve bireysel öğrenim kombinasyonu. Bireysel ders özel öğrenme ihtiyaçlarına hitap ve hesaba mesleki çıkarlarını alır. ... [+]

Grup derslerinde (Standart Kurs) ve bireysel öğrenim kombinasyonu. Bireysel ders özel öğrenme ihtiyaçlarına hitap ve hesaba mesleki çıkarlarını alır.

Dersler: hafta Alman kursu (20) + bireysel ders (10) + özel / kültürel ilgi programı (5) başına 35 ders. (1 ders = 45 dakika) 12 hafta süreli bu kursa rezervasyon ya da daha fazla% 18 kadar uzun vadeli indiriminden yararlanacaktır zaman.

https://www.actilingua.com/en/german-courses/overview/super-intensive-german-course/

[-]
Avusturya Viyana
Açık Kayıt
Almanca
Tam zamanlı
1 - 11 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
ActiLingua Academy

Sen Öğretmen özellikle bireysel ihtiyaçları ve zayıf noktaları üzerinde duruluyor hangi günde dört dersleri (Standart Kurs) artı küçük gruplar halinde iki ek dersler, gün ... [+]

Sen Öğretmen özellikle bireysel ihtiyaçları ve zayıf noktaları üzerinde duruluyor hangi günde dört dersleri (Standart Kurs) artı küçük gruplar halinde iki ek dersler, günde genel Almanca çalışma olacak. Bu ders kısa sürede hızlı bir ilerleme yapmak isteyen herkes için idealdir.

Dersler: hafta Alman kursu (20) + Mini grubunun (10) + özel / kültürel ilgi programı (5) başına 35 ders. (1 ders = 45 dakika) 12 hafta süreli bu kursa rezervasyon ya da daha fazla% 18 kadar uzun vadeli indiriminden yararlanacaktır zaman.

https://www.actilingua.com/en/german-courses/overview/intensive-german-course/

[-]
Avusturya Viyana
Açık Kayıt
Almanca
Tam zamanlı
1 - 48 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku