Cademix Institute of Technology

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Cademix Institute of Technology hoş geldiniz; Avrupa'nın kalbinde yer alan ilk ve kişiselleştirilmiş Eğitim, Araştırma ve Yenilik Enstitüsü. Misyonumuz High Tech Knowledge'ı herkesin erişimine sunmak. Cademix'in odak noktası Bilgisayar Destekli Tasarım, Mühendislik, İmalat, Karma Medyadır. Sonuç olarak, Cademix Bilim, Mühendislik, Yönetim, Girişimcilik ve Dijital Sanat alanlarında çok çeşitli çok disiplinli eğitim ve kariyer hızlandırma programları sunmaktadır.

Cademix'in Academia ve Industries arasındaki boşluğu doldurması planlanıyor. Bu nedenle Avrupa'da gerekli olan belirli teknolojileri ve kültürel adaptasyonu kapsar. Cademix Kariyer Hızlandırma Programları, mesleki ve sertifikalı programlara paralel olarak çalışır. Ayrıca, mezunların beceri setini ve lisansüstü öğrencileri En Çok Talep Edilen ve sektördeki yüksek ücretli pozisyonlara doğru yükseltmeyi ve hızlandırmayı amaçlamaktadır.

Cademix açıkladı 2 dakika video

Cademix bir Araştırma Geliştirme ve İnovasyon Enstitüsü olup, Bilgisayar Destekli Teknolojiler alanında açık ve tam bir inovasyon döngüsü sunmaktadır. Peki açık ve tam bir inovasyon döngüsü nedir? İşte iyi bir tanım: Araştırma, paranın bilgiye dönüşümüdür. Ancak inovasyon, bilginin paraya dönüştürülmesidir.

Eğitim, kariyer gelişimi, kaynak yatırımı ile başlar ve R

İnovasyon ikinci yarı döngüdür ve toplumla daha ilgilidir. Mevcut bilgiye dayalı inovasyonla başlar. Daha sonra ürün geliştirme ve mühendislik hizmetlerine, ardından pazarlama ve satışa gider. Satış yapıldıktan sonra döngü tamamlanır ve sistem finansal olarak sürdürülebilirdir.

Bunlar büyük iş sektörlerimizi tanımlar. Eğitim Bölümlerimiz ve Araştırma gruplarımız sektörde gerekli kişiselleştirilmiş Pathways sunmaktadır. Teknik kariyer hızlandırma programları sunan Kariyer Gelişim Merkezimizle çalışıyorlar.

Fizik ve ICT ve Mühendislik bölümleri bilgisayar simülasyonu, 3D baskı, AI, IoT, Makine Öğrenimi ve Endüstri 4.0 dahil olmak üzere yüksek teknoloji alanlarında uzmanlık sunmaktadır. Dijital sanat bölümü bilgisayar destekli tasarım, video prodüksiyonu, dijital sanat ve multimedya ile ilgili konuları kapsamaktadır. Yönetim İnovasyonu ve Girişimcilik Bölümü ise liderlik, teknoloji yönetimi, ekip ve iş geliştirme alanlarını kapsamaktadır.

İnovasyon tarafında, Animasyon Stüdyolarımızla yakın çalışan ve video üretimi için eksiksiz bir boru hattı sunan Mühendislik Hizmet Danışmanlığı ve dijital Pazarlama Hizmetlerine sahibiz. Sektörlerin her biri tam döngü için kritik olmakla birlikte, b2b ve b2c hizmetleri sunmakta ve aynı zamanda uluslararası ortaklıklara açıktır. Bilgisayar Destekli Tasarım, Mühendislik, İmalat ve Karma Multimedya alanlarının çoğunu hep birlikte ele alıyoruz.

Konumlar

Viyana

Address
Donau-City-Straße,1
1220 Viyana, Viyana, Avusturya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin