ITM College and University Studies

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

ITM College" src="//img.emg-services.net/educations/education621830/fotomitterer-8699_2.jpg" alt="ITM College" />

Misafirperverlik Diploması

Misafirperverlik Diploması


Yabancı dil edinimi
Yönetim Becerileri
Uygulamalı eğitim


Misafirperverlik Diploması süresince

Avusturya'da Konaklama Ağırlama ve Turizm

Uluslararası Turizm Yönetimi Koleji ( ITM ), özellikle otelcilik ve turizm yönetimi alanında uluslararası bir kariyere sahip olmayı planlayan öğrenciler için özel olarak hazırlanmış benzersiz bir çalışma programı sunmaktadır.

ITM , eğitim dili olarak İngilizce'yi tanıtan ilk Avusturya'ydı. Üniversite Avusturya Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanmış ve onaylanmıştır. Mezunlar Avusturya Hükümeti tarafından onaylanmış bir diploma alırlar. Program İngilizce öğretilir ve öğrenciler, dünya çapında çalışırken daha güvenli olmalarına yardımcı olacak iki ek dil öğrenme fırsatına sahiptir.

ITM iddialı bireylerle çalışır. Hedef öğrencileri, misafirperverlik ve hizmet sektöründe uzmanlaşmaya motive ve adanmıştır. Uygulamalı bir çalışma programı sunarak, öğrenciler sadece teorik değil, aynı zamanda pratik düzeyde de geniş bir bilgiye sahip olacaklardır. Pratik eğitim bu sürekli gelişen endüstride gelişimin önemli bir parçasıdır. Bu yüzden, kampüsleri olarak bir işletme oteli seçtiler - öğrencilerin gelecekteki çalışma ortamlarına rahat ve aşina olma fırsatına sahip oldukları yerler.

İki yıllık kolej programı, pratik ve teorik dersler sırasında yüksek kalitede ve bireysel eğitimi garantilemek için sınırlı sayıda ve özenle seçilmiş öğrenci sayısına sahiptir. Bu, öğretim elemanlarının derslerini bireysel öğrenci tercihlerine göre uyarlayıp uyarlamasını sağlar. ITM , geleceğin yöneticilerini ağırlıyor ve onlara istenen hedeflere ulaşmak için gerekli eğitimi ve gerekli becerileri vermeye çalışıyor.

Konumlar

Bad Vöslau

Address
Internation College of Tourism & Management - ITM GmbH, Johann Strauss Strasse 2
2540 Bad Vöslau, Aşağı Avusturya, Avusturya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin