Resmi açıklamayı okuyun

Hayalinizdeki iş doğrudan, hızlı bir şekilde - Avusturya Turizm Koleji

Avusturya'da turizm eğitimi uluslararası çok yüksek önceliğe sahiptir. Dünyanın en iyi eğitim arasında Turizm Okulları Bad Gleichenberg turizm için ortalar. 4-dönem Turizm Koleji da tamamen İngilizcedir.

Turizm ve Eğlence Çalışmaları Koleji mezunları ve turizm uzmanları dört dönem içinde uygun olan genç adamış insanları eğitiyor.

Özellikle puanları Turizm Koleji veya uygulamalı eğitim kompakt formu ile Turizm ve Eğlence Sanayi tamamen İngilizce Koleji uluslararası pazara uygun olan, (etkili 1,5 yıl).

uygulanan otel, olay ve proje yönetimi, diller, pazarlama, resepsiyon, seyahat acentesi, muhasebe, işletme, sağlık yönetimi, liderlik, insan kaynakları yönetimi, sürdürülebilir turizm, E-Pazarlama, Turizm ve Otelcilik Yönetimi gibi eğitim içeriği arasında tarifesinde mutfak, bar, servis ve yemek yoğun uygulamalı eğitim.

Özellikle banket müdürü, barmen, şarap ve bira-genç sommelier, kahve ve çay bilenler, ya da Les Clefs d'Or ile özel işbirliği kapıcı eğitim gibi birçok ek eğitim, hem de Turizm, enerji yöneticisi kariyer başlangıcı gerçek avantajlar sunmaktadır ,

büyük önem okullaşma yanında pratik eğitim üzerine yerleştirilir. In-house ve Schladming ve Soçi'de Dünya Kayak Şampiyonası gibi dış olaylar, Gece yarışı Schladming, ya da Vienna Opera Ball, değerli bir deneyim toplanmış ediliyor. turistik tesislerde birkaç hafta yaz aylarında eğitim lisansüstü öğrenciler ek olarak.

Oyuklara seçilebilir: Turizm Yönetim Dil

Kampüste renkli bir arada yaşama Şu anda yaşayan ve kampüste bir araya 25 ülkeden 300 öğrenci öğrenme. Turizm Kolejleri öğrencileri kiralık çalışma öğrenci yurdu tek ve çift kişilik odalar açabilirsiniz. Ortak kullanım alanları, öğrenciler ve çok kültürlü bir arada yaşama arasındaki etkileşim katkıda bulunur. tam pansiyon açık büfe öğrenim ücreti dahildir demektir, öğretim için bir kısa yol kolaylık ya da birçok ücretsiz şeyler vb spor salonları, kütüphane, bisiklet, patenler, spor salonu gibi kampüs yapmak Kampüste hayatı, özellikle cazip hale getirmektedir.

Mezuniyet sonrası Yollar:

girmesinden Çeşitli mesleklerde En turizm meslek ve kariyer: Tamamlandıktan sonra floodgates bir içindedir küresel kariyer açık. uluslararası otel sektöründe olsun, gastronomi, tatil ve kulüpleri, etkinlik yönetimi değil, aynı zamanda hizmet sektöründe havayolu veya cruise, tur operatörleri ile - Turizm Gruplarının mezunları açgözlü çalışanları dünya çapında vardır.

Daha fazla çalışma: uluslararası üniversiteler ve kolejler ile ortaklıklar 2 yarıyıl ve 5 dönem ile Master ile Lisans Derecesi elde etmek zaten mümkün kılar. ayrıca için Kendi işinizi kurmak veya Bir aile şirketi satın alınması bir catering sektöründe nitelik muayene ve girişimci incelenmesi yoluyla gitmek için hazır.

Turizm Koleji Turizm Okulları Bad Gleichenberg parçasıdır. Bu özel okullarda olarak çalıştırılır, uygulamalar her zaman mümkündür. Dönem Başlangıç ​​11 üzerinde Eylül.

Bu eğitim sağlar:

dahil olmak üzere iş lisans, girişimciler muayene ve dört meslek bir uluslararası kariyer uluslararası mezunlar ağı içine uzun vadeli çalışmalar teori ve pratik girişi Optimal kombinasyonu yüksek pratik alaka Uluslararası tanınmış derece alternatif İş Güvencesi Ses Yönetimi eğitimi ile kompakt Eğitim

katma değer derecesi:

Diploma: Turist memuru / Turist Kaufmann girişimci muayene ve Gastgewerbliche resmi çıraklık 4: Restoran Müdürü, şef, otel ve konaklama yardımcısı, seyahat acentası yardımcısı üniversiteye giriş, çalışma sürelerinin tanınması

Program dili:
  • Ingilizce
  • Almanca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Tourism School Bad Gleichenberg

Dört dönem Koleji turizm alanında mesleki eğitim odaklanmak isteyen Koleji giriş sınavına geçtikten başarıyla tamamlandı lise okulları (Matura / Abitur) ve başvuru sahip ... [+]

Dört dönem Koleji turizm alanında mesleki eğitim odaklanmak isteyen Koleji giriş sınavına geçtikten başarıyla tamamlandı lise okulları (A-level) ve başvuranların sahip öğrenciler için Steirischer Hotelfachschulverein tarafından kurulmuştur. Organizasyon ve konaklama açısından Koleji Hotel School ve Turizm Yüksek Enstitüsü ile bağlantılıdır.

Okullaşma dört dönem sürer. Okul yılı Eylül ayında başlar ve Haziran ayında ilk Cumartesi günü biter. Turizm Koleji (Kolej giriş sınavı. Turizm Okullarında alınabilir) ve Eğlence genel eğitim ve özel ticari çalışmalar, turizm ve gastronomi alanında eğitim, en az iki yabancı dilde uzman çalışmaları, bilgi ve yeterlilik kazandırır Konuk servis, yiyecek ve içecek operasyonları ve yönetimi ve müşteri hizmetleri alanında alanı.... [-]

Avusturya Bad Gleichenberg
Bilgi iste
Ingilizce,Almanca
Tam zamanlı
4 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku