Resmi açıklamayı okuyun

Inlingua Salzburg'a hoşgeldiniz

Dünyanın en büyük ve en deneyimli dil okulları organizasyonlarından birinde, dünyanın en güzel şehirlerinden birinde Almanca konuşmayı öğrenin. Salzburg'un güzelliğini, kültürel açıdan uyarıcı atmosferi ve çevredeki kırsal alanın cazibesini keşfetmek ve aynı zamanda kültürel açıdan uyarıcı bir atmosferde tanıdığınız bir yabancı dili öğrenme veya bilginizi geliştirme fırsatı.

inlingua

Salzburg - Çeşitlilik & Şöhret

Avrupa'nın kalbinde bulunan ve her türlü ulaşım aracıyla kolayca erişilebilen Salzburg, dünyanın pek az başka şehri tarafından eşanlamlı bir çeşitlilik sunmaktadır.

Sanat ve kültür merkezi olarak dünyada bilinen Wolfgang Amadeus Mozart'ın doğduğu şehir, yaz aylarında ve paskalya, tiyatro yapımları ve müze sergileri boyunca sadece festivallerden çok daha fazlasını sunar.

İster bir sanat uzmanı ya da gurme, müzik sevgilisi ya da dinlenme, tatil ya da gece baykusu arayan tatil yapanlar olsun, Salzburg'u ve ziyaretçilerine sunduğu çeşitliliği seveceksiniz.

Dar sokaklarda ve bu barok kentin sokaklarında dolaşmaya devam edin. Sayısız dükkan sizi biraz alışveriş yapmaya davet ediyor ve dünyaca ünlü kahvehanelerin teraslarından, iyi korunmuş, tarihi şehir merkezinde güzel mimari manzaranın keyfini çıkarabilir ve leziz bir pasta ile geziyle mola verebilirsiniz.

Bir Şehir ve Çevresi

Neden Orta Avrupa'da tamamen korunmuş en büyük kale olan Salzburg kalesini ya da dünyaca ünlü çeşmeleri olan Hellbrunn Sarayı'nı ziyaret etmiyorsunuz? Ya da Muhteşem manzarası veya Getreidegasse'deki Mozart'ın doğum yeri olan romantik Mirabell Bahçeleri ...? Salzburg'da doğa tutkunlarına veya dinlenmek ve spor yapma şansını arayan çok şey var.

Şehrin kapılarının hemen ötesinde, Orta Avrupa'nın en güzel doğa manzaralarından biri, gözlerinizin önünde duruyor. Alpler, Salzburg'a sadece birkaç kilometre uzaklıktadır; Orada yürüyüş ve kayak için ideal koşullar var. Wolfgangsee ve Fuschlsee gibi çok sayıda göl (çoğu içme suyu kalitesindedir) yaz aylarında serinlenebilecekleri harika yerlerdir.

Spor Cenneti

Salzburg'da spor gerçekten önemli. Golf, binicilik, tenis, yamaç paraşütü, yüzme, yelken veya rüzgar sörfü, dağcılık, kayak, snowboard veya dağ bisikleti gibi - Salzburg ve civarı herkes için bir şeyler sunuyor.

Konaklama

Yerel bir evcil aile ile evde kalma

Öğreniminizi birleştirin ve Avusturya kültürü ve ev hayatının tadını çıkarın. Inlingua Salzburg'da evde kalma aileleri evin tam üyesi olarak davranacaklardır.

Birlikte yemek yiyip ortak yaşam alanlarını paylaşacaksın. Alternatif olarak, Salzburg, çeşitli standartlardaki çok çeşitli otel ve oda kahvaltı sunuyor. Konaklama seçiminde ve rezervasyonunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Konaklama için Tercihler ve

Transfer Hizmeti

Tren istasyonuna ya da Salzburg ya da Münih havalimanına / tren istasyonuna / tren istasyonuna gidiş-dönüş hava akımı önceden önceden verilmelidir.

Almanca

Ek Hizmetler

Inlingua, internete tüm öğrencilerine ücretsiz olarak kablosuz erişim sunmaktan memnuniyet duyar. Tüm getirmeniz gereken şey dizüstü bilgisayarınız, tablet bilgisayarınız, i-pad'iniz veya akıllı telefonunuz.

Program dili:
  • Ingilizce
  • Almanca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

inlingua Salzburg

Bu, en popüler grup kurslarımızdan birinde! Çok küçük gruplarda (3-6 öğrenci, Haziran, Temmuz, Ağustos 3-8 öğrencileri) Almanca öğrenin, hızlı olun, verimli olun! Harcana ... [+]

Bu, en popüler grup kurslarımızdan birinde! Çok küçük gruplarda (3-6 öğrenci, Haziran, Temmuz, Ağustos 3-8 öğrencileri) Almanca öğrenin, hızlı olun, verimli olun! Harcanacak vakit yok, aktif konuşma anahtardır! Kendi materyalimizle (kitaplar, CD'ler, iOL - inlingua Online Learning, ...) her zaman nerede olduğunuzu, ne yeteneğine sahip olduğunuzu ve ne kadar hızlı ilerlediğinizi biliyorsun. Ders kitaplarımız ve alıştırmalarımız, CEFL seviyesindeki sisteme göre geliştirildi, bu nedenle örneğin 1.1 kitapla bitirdiğinizde. A1 seviyesine ulaştığınızı biliyorsun!

[-]
Avusturya Salzburg
Açık Kayıt
Ingilizce,Almanca
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
inlingua Salzburg

Standart bir SD grubu kursunu bireysel eğitim lüksüyle birleştirin. Yeni bir iş buldun mu? Avusturya'ya taşınmanız mı gerekiyor? ... [+]

Standart bir SD grubu kursunu bireysel eğitim lüksüyle birleştirin. Yeni bir iş buldun mu? Avusturya'ya taşınmanız mı gerekiyor? Mesleki Almanca'nı hazırlamak mı istiyorsun yoksa çok özel bir ilgiye sahipsin ve oradaki Almanca'yı iyileştirmek mi istiyorsun? Ardından SD PLUS sizin için mükemmel! Genel bir Alman grup kursuna katılabilir ve bundan sonra öğretmeninizle kendiniz seçtiğiniz belirli konulara odaklanabileceğiniz günlük bir toplantı yaparsınız.

[-]
Avusturya Salzburg
Açık Kayıt
Ingilizce,Almanca
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
inlingua Salzburg

Konuşmak için fazladan zaman! Standart SD kursunun üstünde, Almanca becerilerinizi gözden geçirmek, tekrarlamak ve derinleştirmek için günde ekstra ders saati var. Tüm gr ... [+]

Konuşmak için fazladan zaman! Standart SD kursunun üstünde, Almanca becerilerinizi gözden geçirmek, tekrarlamak ve derinleştirmek için günde ekstra ders saati var. Tüm grup kurslarımızdaki gibi - yöntemimiz benzersizdir. Öğretmenler sizi konuşmaya motive etmek için delinmiş - konuşma öğreniyor! Kendi materyalimizle (kitaplar, CD'ler, iOL - inlingua Online Learning, ...) her zaman nerede olduğunuzu, ne yeteneğine sahip olduğunuzu ve ne kadar hızlı ilerlediğinizi biliyorsun. Ders kitaplarımız ve alıştırmalarımız, CEFL seviye sistemine uygun olarak geliştirilmiştir; bu nedenle, örneğin kitap 1.2 ile işiniz bittiğinde. A2 seviyesine ulaştığınızı biliyorsun!... [-]

Avusturya Salzburg
Açık Kayıt
Ingilizce,Almanca
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku