inlingua Salzburg

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Inlingua Salzburg'a hoşgeldiniz

Dünyanın en büyük ve en deneyimli dil okulları organizasyonlarından birinde, dünyanın en güzel şehirlerinden birinde Almanca konuşmayı öğrenin. Salzburg'un güzelliğini, kültürel açıdan uyarıcı atmosferi ve çevredeki kırsal alanın cazibesini keşfetmek ve aynı zamanda kültürel açıdan uyarıcı bir atmosferde tanıdığınız bir yabancı dili öğrenme veya bilginizi geliştirme fırsatı.

inlingua

Salzburg - Çeşitlilik & Şöhret

Avrupa'nın kalbinde bulunan ve her türlü ulaşım aracıyla kolayca erişilebilen Salzburg, dünyanın pek az başka şehri tarafından eşanlamlı bir çeşitlilik sunmaktadır.

Sanat ve kültür merkezi olarak dünyada bilinen Wolfgang Amadeus Mozart'ın doğduğu şehir, yaz aylarında ve paskalya, tiyatro yapımları ve müze sergileri boyunca sadece festivallerden çok daha fazlasını sunar.

İster bir sanat uzmanı ya da gurme, müzik sevgilisi ya da dinlenme, tatil ya da gece baykusu arayan tatil yapanlar olsun, Salzburg'u ve ziyaretçilerine sunduğu çeşitliliği seveceksiniz.

Dar sokaklarda ve bu barok kentin sokaklarında dolaşmaya devam edin. Sayısız dükkan sizi biraz alışveriş yapmaya davet ediyor ve dünyaca ünlü kahvehanelerin teraslarından, iyi korunmuş, tarihi şehir merkezinde güzel mimari manzaranın keyfini çıkarabilir ve leziz bir pasta ile geziyle mola verebilirsiniz.

Bir Şehir ve Çevresi

Neden Orta Avrupa'da tamamen korunmuş en büyük kale olan Salzburg kalesini ya da dünyaca ünlü çeşmeleri olan Hellbrunn Sarayı'nı ziyaret etmiyorsunuz? Ya da Muhteşem manzarası veya Getreidegasse'deki Mozart'ın doğum yeri olan romantik Mirabell Bahçeleri ...? Salzburg'da doğa tutkunlarına veya dinlenmek ve spor yapma şansını arayan çok şey var.

Şehrin kapılarının hemen ötesinde, Orta Avrupa'nın en güzel doğa manzaralarından biri, gözlerinizin önünde duruyor. Alpler, Salzburg'a sadece birkaç kilometre uzaklıktadır; Orada yürüyüş ve kayak için ideal koşullar var. Wolfgangsee ve Fuschlsee gibi çok sayıda göl (çoğu içme suyu kalitesindedir) yaz aylarında serinlenebilecekleri harika yerlerdir.

Spor Cenneti

Salzburg'da spor gerçekten önemli. Golf, binicilik, tenis, yamaç paraşütü, yüzme, yelken veya rüzgar sörfü, dağcılık, kayak, snowboard veya dağ bisikleti gibi - Salzburg ve civarı herkes için bir şeyler sunuyor.

Konaklama

Yerel bir evcil aile ile evde kalma

Öğreniminizi birleştirin ve Avusturya kültürü ve ev hayatının tadını çıkarın. Inlingua Salzburg'da evde kalma aileleri evin tam üyesi olarak davranacaklardır.

Birlikte yemek yiyip ortak yaşam alanlarını paylaşacaksın. Alternatif olarak, Salzburg, çeşitli standartlardaki çok çeşitli otel ve oda kahvaltı sunuyor. Konaklama seçiminde ve rezervasyonunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Konaklama için Tercihler ve

Transfer Hizmeti

Tren istasyonuna ya da Salzburg ya da Münih havalimanına / tren istasyonuna / tren istasyonuna gidiş-dönüş hava akımı önceden önceden verilmelidir.

Almanca

Ek Hizmetler

Inlingua, internete tüm öğrencilerine ücretsiz olarak kablosuz erişim sunmaktan memnuniyet duyar. Tüm getirmeniz gereken şey dizüstü bilgisayarınız, tablet bilgisayarınız, i-pad'iniz veya akıllı telefonunuz.

Konumlar

Salzburg

inlingua

Address
International School of Languages
Sigmund-Haffner-Gasse 8


5020 Salzburg, Salzburg, Avusturya
Telefon
+43 662 871101