Resmi açıklamayı okuyun

Merhaba ben Jennifer.

Genç insanlara gerçekte olmasını istedikleri kişi haline gelmeye adamış bir girişimci, amigo, ağa ve yiyecek. Lisans ve yüksek lisans öğrencileri için profesyonel bir şekilde hayatlarını bir kez geçirirken bir yandan da eğlenmek için fırsatlar yaratmak amacıyla şirketim Go For it Brussels kurdum.

Go For it Brussels , öğrencilerle birlikte yaklaşık otuz yıllık bir deneyime sahip olan küçük ama farklı bir ekipte birlikte çalışıyoruz. Seyahat etmenin, yeni kültürleri deneyimlemenin, yeni insanlarla tanışmanın, kim olduğunuzu şekillendiren ve seçeneklerinizi anında çoğatabilen önemli deneyimler olduğuna inanıyoruz.

Benim için Fransa'da yurt dışında okurken geçirdiğim altı ay hayatımın en güzel zamanlarından biriydi. Çok çalıştım ve yeterince uyuyamadım - ve tüm kıyafetlerimi yeşile çevirdim çünkü çamaşırları ayırmadım. Annem memnun değildi! Ama yaptığım arkadaşlar, öğrendiğim beceriler ve bir çok farklı şeyi anlamanın bir sonucu olarak kazandığım güven, yıkama ayırma tekniğimin (pratik olarak) mükemmel olduğu zamanlarda, yıllar sonra bile benimle birlikte olanın ne olduğudur. . Kaliteye de inanıyoruz ve başka bir yere ulaşamayacağınız bir değer sağladığımıza inanıyoruz. İşte bu yüzden programımızda profesyonel ilerlemeyi vurguladık.

Her öğrencinin yurtdışında bir dönem boyunca ya da bir haftalığına seyahat edip etmedikleri konusunda derinlemesine bir deneyime sahip olmasını istiyoruz. Bu nedenle, tüm programlarımıza bir portföy oluşturucu olarak dahil ettik: gelecekteki bir işvereni göstermek için açık ve değerli bir unsur.

Bunun nedeni, ücretsiz wifi ve seyahat uygulamalarının çağında, sadece eğlenceli bir zamandan ziyade seyahat etmekten çok daha fazlası olduğuna inanıyoruz.

Ne Yapıyoruz?

Ekibimiz geçtiğimiz onbeş yılda yüzlerce öğrenciye ev sahipliği yapmış ve 130 yaşına geldiğinde kendilerinin olması gereken süper kahramanlara dönüşmelerine yardımcı olmak için eğitilmiş ve danışmanlık yapmıştır. Deneyimlerinden rapor ettikleri fayda türleri şunlardır:

  • Unutulmaz bir deneyim yaşadım, kesinlikle tekrar yapacağım
  • Yüksek okul / iş / staj için başvurduğumda stajdaki deneyimim anlaşmayı imzalamaya gerçekten yardımcı oldu
  • Kendim hakkında çok şey öğrendim ve muhtemel kariyer yollarım hakkında bilgi edindim
  • Pratik yaşam becerileri ve kendim hakkında öğrendim.


Küçük Plan Yok

En iyi stajları sunan ve en iyi öğrencileri barındıran kanıtlanmış bir sicilimiz var. Öğrencilerimize en iyi şekilde nasıl olabileceğimizi öğretiriz ve onlar için ev sahibi ofislerinde büyük pozisyonlar pazarlarız. Kazan-kazan! Kariyeri için bir vizyon oluşturmak için devam eden akıl hocalığı ve antrenör öğrenciler sağlıyoruz.


anlayış

Anlıyoruz, bazen uzun zamandan beri aileden ve arkadaştan uzak olmak zor ve çalışma ile çalışma hayatı arasında zorlaşabilir. Orada bulunduk ve öğrencilerin ihtiyaç saatlerinde elini tutmak ve zorluklarla karşılaşmalarına yardımcı olmak için duyarlılığı ve merhameti geliştirdik.


Yerel know-how

Yıllardır faaliyet gösterdiğimiz ve ağ kurduğumuz Avrupa'da sağlam bir şekilde çalışıyoruz. Büyük stajlar ve site ziyaretleri oluşturabiliriz, çünkü temasları iyi yapmamız gerekiyor. Bizimle, kültürel değişim, konuşmayı başlattığımız anda başlar ve kendinize ve kültürünüze yansır ve her adımda kültürlerarası iletişime dair paha biçilmez görüşler kazanmaya teşvik edersiniz.

Neden Brüksel

AB Kurumları

Brüksel, AB politikalarının kalbi niteliğindedir ve üç ana AB politikasını barındırmaktadır.

Hükümet işleri

Savunuculuk ve Avrupa meselelerinde faaliyet gösteren yüzlerce grup, şirket ve dernek ile Brüksel, Washington DC'den daha fazla lobiciye ev sahipliği yapıyor.

Uluslararası iş

AB genel merkezlerinde büyük ve küçük işletmeler toplanıyor

Uygun seyahat

Avrupa'nın her yerine gitmek için günde bir ucuz uçak bileti, tren, otobüs, dilediğiniz her seyahat seçeneği.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Go For it Brussels

Bu, özgeçmişinizde bu zorlu çizgiyi elde etme şansınız: deneyim! Program, Brüksel, Belçika'daki bir şirkette veya AB kurumunda staj içeren kısa bir akademik program için ... [+]

Biz hala bir öğrenciyken, profesyonel dünyaya erişmenize yardımcı oluyoruz.

Gizlice, daha büyük şeyler için kastettiğinizden şüpheleniyor musunuz, ancak bir sonraki adımınızı tam olarak anlayamıyor musunuz? Uçmak için mi doğdun, ama aynı zamanda ayaklarını yere bırakmak ister misin?

Evden gitmek istemeyeceğiniz bir staj

Profilinizi, ağımızı ve itibarımızı kullanarak Brüksel'de size harika bir staj bulacağız. Siz, dostum, iki yüz kuruma başvurduktan sonra neden cırcır böceği duyduğunuzu merak ederek başınızı duvara çarpmak yerine, gömleğinizi ütüliyor ve çantanızı paketliyor olacaksınız. Hata yapmayın: Çok çalışmanız ve ofisinizin saygısını kazanmanız gerekecek - bunu sizin için yapamayız. Ancak, sizi yönlendirecek, sizi cesaretlendirecek ve yolun her adımında stratejinizi geliştirebilecek bir koç ve mentorunuz olacak.... [-]

Belçika Brüksel
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 3 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Yaz kursları

Go For it Brussels

Hiçbir şey, uluslararası profesyonellerin bir kaç ülkede deneyime sahip olan bir özgeçmiş gibi olduğunu söyleyemez, fakat eğer okuldan yeni çıkmış veya hatta üniversitede ... [+]

Deneyim gerektiren iş ilanlarına göz atmaktan bıkmadınız mı? Peki nasıl deneyim kazanacaksın?

Yardımcı olabiliriz

Eğer bir lisans, yüksek lisans öğrencisi veya bir üniversite veya kolejde yeni mezun olan bu program tam size göre! Akademik dünyadan profesyonel dünyaya sorunsuzca geçiş yapmanıza yardımcı olacağız.

Ne elde edersiniz:

ilgi alanınıza bir staj yerleştirme,% 100 garantili!Cilalı cv ve kapak mektubu, sorunsuzyerel yönlendirme ve tavsiyeler, böylece yeni ortamınızda hızla evinizde hissedersinizBackpacker Seçeneği: En uygun fiyatlı programımız!Program ücretine staj yerleştirme, cv cilalama ve kariyer koçluğu ile akademik krediler dahildir: 2250 € sabit ücret... [-]
Belçika Brüksel
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 3 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Go For It Brussels helped me change my life and redirect my career

Financial Policy internship