Resmi açıklamayı okuyun

İnsanlar ile yukarı Birlikte hizmet ve müzik aracılığıyla dünyaya getirmeyi amaçlayan küresel bir eğitim kuruluşudur. uluslararası seyahat, hizmet öğrenme, liderlik gelişimi ve sahne sanatlarının eşsiz kombinasyonu öğrencilere eşsiz bir deneyim ve bir seferde bir dünyada fark, bir toplum yapmak için bir yol sunuyor.

1965 yılından bu yana, İnsanlar ile yukarı başka bir program tarafından dünyanın eşsiz bir uluslararası eğitim deneyimi eşsiz etrafında gençleri sağlamıştır. 131 ülkeden fazla 22.000 genç liderler Halkıyla Up ile yurt dışında seyahat ve şimdi küresel mezunlar ağının bir parçası olan var.

bir 501 (c) olarak dahil (3) kar amacı gütmeyen organizasyon, müzik ve sanat her zaman bizim öğrenci deneyiminin ayrılmaz bir parçası olmuştur değil. Dünya değişti, bu nedenle de bizim programı vardır. öncelikle müzikal yapımlar aracılığıyla toplumları etkileyen kez İnsanlar programı ile cari kadar da dünya vatandaşı olmalarını dünyanın dört bir yanından gelen gençler için çok gerçek ihtiyaç, çeşitlilik ve kültürler bir takdir geliştirmek ve gönüllülüğün değerini olarak öğrenmek adresleri bir yol dünya üzerinde olumlu bir etki yapmak.

Bugün, farklı bir ya da iki dönem programı en az iki farklı kıtada yaklaşık 20 topluluklara katılımcılara alır. , Eğitim atölyeleri devam bölge hakkında öğrenme ve topluluk üyeleri için 2 saatlik profesyonel sahne şovu performans, yerel kar amacı gütmeyen veya sivil kuruluşlar ile gönüllü ailelerin yanında yaşayan 7 gün - Her toplumda, öğrenciler 4 harcayacak .

biz her ziyaretinizde toplumda, bizim öğrenciler tarafından gerçekleştirilen gönüllü yüzlerce saat boyunca kalıcı bir olumlu etki yapmak için sponsorlar ve seçilmiş yararlanıcılar ile yakın bir çalışma. Bizim kalmak kısa, ama bizim etkisi uzun ömürlü olduğunu. Biz yerel kar amacı gütmeyen ve sivil kuruluşlar için farkındalığı arttırmak ve yerel ve küresel, kendi toplumlarında yer almak ve olumlu bir etki yaratmak için "kendi seslerini bulmak" için topluluk üyeleri ilham için çalışıyoruz.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Hazırlık Yılı

Up With People

Bir Gap Yıl programı mı arıyorsunuz? dünyayı gezmek 6 veya 12 ay harcamak ister misiniz? İnsanlar fazla beş yıl için dünyanın dört bir yanından gençler için en eşsiz Gap ... [+]

Bir Gap Yıl programı mı arıyorsunuz? dünyayı gezmek 6 veya 12 ay harcamak ister misiniz? İnsanlar fazla beş yıl için dünyanın dört bir yanından gençler için en eşsiz Gap Yıl deneyimleri sunan olmuştur ile yukarı. Halkıyla Up ile mevcut deneyimlerin çeşitliliği onların Gap Yıl fırsatı maksimize etmek isteyen kişi için mükemmel!

Öğrenciler seyahat, toplum hizmeti ve / veya stajlar yoluyla kişisel gelişim sağlayan şey yapmak için örgün eğitim bir mola sırasında bir boşluk Yıl genellikle bir süre olarak tanımlanır.

"Ben Gap Yıl lise ve üniversite arasındaki Halkıyla Up ile harcanan benim olmadan ben bugün olduğum insan olmaz. Ben 18 yaşında benim tüm yıl dünyayı gezmek geçti o kadar minnettarım. " - Birçok kişi için Minnesota, ABD UWP Alumna Juli, bir boşluk Yıl lise / ortaokul ve üniversite arasında alınır. Diğerleri üniversite sırasında ve hatta kendi derecesini tamamladıktan sonra ve kariyer başlamadan önce kendi Gap Yıl almayı tercih. 29 bu yüzden size bunu kişisel ve eğitim planlarını uygun bu fırsat her zaman sunabilir - İnsanlar ile öğrenciler 17 yaş var!... [-]

Belçika Brussels Amerika Birleşik Devletleri Denver
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
1 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku