Up With People

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

İnsanlar ile yukarı Birlikte hizmet ve müzik aracılığıyla dünyaya getirmeyi amaçlayan küresel bir eğitim kuruluşudur. uluslararası seyahat, hizmet öğrenme, liderlik gelişimi ve sahne sanatlarının eşsiz kombinasyonu öğrencilere eşsiz bir deneyim ve bir seferde bir dünyada fark, bir toplum yapmak için bir yol sunuyor.

1965 yılından bu yana, İnsanlar ile yukarı başka bir program tarafından dünyanın eşsiz bir uluslararası eğitim deneyimi eşsiz etrafında gençleri sağlamıştır. 131 ülkeden fazla 22.000 genç liderler Halkıyla Up ile yurt dışında seyahat ve şimdi küresel mezunlar ağının bir parçası olan var.

bir 501 (c) olarak dahil (3) kar amacı gütmeyen organizasyon, müzik ve sanat her zaman bizim öğrenci deneyiminin ayrılmaz bir parçası olmuştur değil. Dünya değişti, bu nedenle de bizim programı vardır. öncelikle müzikal yapımlar aracılığıyla toplumları etkileyen kez İnsanlar programı ile cari kadar da dünya vatandaşı olmalarını dünyanın dört bir yanından gelen gençler için çok gerçek ihtiyaç, çeşitlilik ve kültürler bir takdir geliştirmek ve gönüllülüğün değerini olarak öğrenmek adresleri bir yol dünya üzerinde olumlu bir etki yapmak.

Bugün, farklı bir ya da iki dönem programı en az iki farklı kıtada yaklaşık 20 topluluklara katılımcılara alır. , Eğitim atölyeleri devam bölge hakkında öğrenme ve topluluk üyeleri için 2 saatlik profesyonel sahne şovu performans, yerel kar amacı gütmeyen veya sivil kuruluşlar ile gönüllü ailelerin yanında yaşayan 7 gün - Her toplumda, öğrenciler 4 harcayacak .

biz her ziyaretinizde toplumda, bizim öğrenciler tarafından gerçekleştirilen gönüllü yüzlerce saat boyunca kalıcı bir olumlu etki yapmak için sponsorlar ve seçilmiş yararlanıcılar ile yakın bir çalışma. Bizim kalmak kısa, ama bizim etkisi uzun ömürlü olduğunu. Biz yerel kar amacı gütmeyen ve sivil kuruluşlar için farkındalığı arttırmak ve yerel ve küresel, kendi toplumlarında yer almak ve olumlu bir etki yaratmak için "kendi seslerini bulmak" için topluluk üyeleri ilham için çalışıyoruz.

Konumlar

Brüksel

Address
Up with People Europe
Rue De Belle Vue 3-b1

1000 Brüksel, Belçika

Denver

Address
6800 Broadway, Suite 106

80221-2851 Denver, Kolorado, Amerika Birleşik Devletleri