Resmi açıklamayı okuyun

Bermuda Koleji merkezli, kişinin arka plan giren o kadar çok değil, akademik ve profesyonel mükemmellik en yüksek standartlar sunan adanmış bir topluluk üniversite - ama bir mezun olduktan sonra ulaşmak mümkün olmuştur ne. Bu kablosuz kapsama alanı mevcut kampus çapında ile sanal kampüsü sahiptir Batı yarımkürede büyüklüğü birkaç topluluk kolejlerinden biridir!

Üniversite üç gelişen kurumların birleşmesi ile 1974 yılında Bermuda Koleji Yasası'nın geçitten geçerek Bermuda Parlamentosu tarafından oluşturuldu: 1956 yılında kurulan Bermuda Teknik Enstitüsü, Bermuda Otel ve Catering College (1965), ve Akademik Sixth Form Merkezi (1967).

VİZYONU

ekonomik olarak, sosyal ve kültürel, entelektüel hayatlarını zenginleştirmek için öğrencilere olanak sağlar yenilikçi, kaliteli öğretim ve araştırma yoluyla toplumun farklı ihtiyaçlarına yanıt vermektedir olarak Bermuda Koleji, eğitim mükemmellik için bir merkez olarak yerel ve uluslararası kabul edilecektir.

Misyonumuz

Bermuda Koleji, Bermuda tek üçüncü basamak kurum, mesleki eğitim, kişisel ve akademik destek hizmetleri, kaliteli tesislerde ve interaktif ortaklıkları ile birlikte, kapsamlı akademik ve teknik eğitim sağlanması yoluyla başarıya yolları üzerinde Bermuda öğrencileri ayar kararlıdır yerel ve uluslararası kuruluşlar.

Temel Değerler

Öğrencilere Bağlılık

Öğrenci ihtiyaçlarını tahmin
üniversiteye geçiş canlı programlar korumak ve / veya işyerinde başarılı olmak için öğrencileri
öğrenci memnuniyeti ve tutma doğru çaba
Değer ve öğrencilerimizle empati; Onları bu noktaya ulaşmak için ve ne aldı farkında olmak
mezunlar dahil

kalite Eğitimi

öğrencilere teşvik
canlı, kapsayıcı, eğitim ortamı oluşturma
Sınıfta yaratıcılığı ekleyin
Çeşitli öğrenme stilleri ile başa çıkmak için stratejiler geliştirmek
Bizim Koleji gelen her öğrenciye değeri ekleyin
arşivcilikle güncelliğini göstermek

Çalışan Bağlılık

yeterli kaynakları sağlamak
bütünün anlamlı bir parçası olarak her çalışanın işini değer
iş güvenliği sağlamak
iş ve aile taahhütleri arasındaki dengeyi teşvik
sağlık, sağlıklı yaşam ve sosyal faaliyetleri geliştirmek

Saygı, Tanıma ve Değerli olmak

alanlarını etkileyen kararlara tüm hissesini-sahipleri dahil
çalışanların kendi uzmanlık alanında bir eylem şekli karar izin
doğru olanı yapmak için çalışanları tanıyın ve ona göre onları ödüllendirmek
ortak çalışanlar Destek ve öğrenci ve halka birbirlerini teşvik

Yüksek Standartlar Bağlılık

olağanüstü çalışma ve kaliteli sonuçlar bir taahhüt yapmak
değer katar ve belirlenen hedeflere karşılayan çalışmayı gerçekleştirmek
çalışmaları gurur ABS
tüm alanlarda etkin ve verimli çalışmasını sağlamak
Monitör programları, hizmet ve işletme yapısı mevcut tutmak için
sürekli standartlarını uygulamak

İstikrar, Güvenlik ve Emniyet

kurum pazarlamak için bir araç olarak halkla ilişkiler kullanın
uygulanabilir bir organizasyon oluşturma
Güvenli bir kampüs ortamı oluşturma
Bir kademeli dinamik bir çalışma ortamı oluşturmak
açık yazılı prosedürler ve iş tanımlarını kurmak
standart operasyon prosedürlerine çalışanlarına eğitim vermek
Saygı ve konuşma özgürlüğüne izin
Her bölüm için iyi tanımlanmış yedekleme planları geliştirmek

Sorumluluk ve Hesap Verebilirlik

iç ve dış paydaşlara bağlılığını göstermek
adalet ve eşitlik taahhüt
bizim işleri yürüten kararlı olmak
Temel Değerlerimizi korumak için birbirlerine sorumlu tutmak
Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Bermuda College

OSHA-10 Saat İnşaat Eğitim inşaat sektöründe sağlık ve güvenlik konularında yetkili bilgi ile, inşaat müteahhitleri, onların amirleri ve işçileri sağlamak için tasarlanmı ... [+]

OSHA-10 Saat İnşaat Eğitim inşaat sektöründe sağlık ve güvenlik konularında yetkili bilgi ile, inşaat müteahhitleri, onların amirleri ve işçileri sağlamak için tasarlanmış bir iki (2) gün derstir. Emniyet ilgilendiren on en ortak alanların bir eğitim bakış sunuyor.

OSHA 10-Saat Eğitim inşaat sektörü ile ilgili tüm güvenlik ve sağlık konularında kapsamlı bir tedavi olarak kabul edilmez. Ek eğitim özel çalışma ile ilgili konularda sağlanabilir.

Aşağıdaki konular ele alınacaktır;

OSHA Giriş Koruma Güz elektriksel Güvenlik Yangın koruması Kişisel koruyucu ekipman Vinç ve Arma Sağlık tehlikeleri MSDS Yapı iskeleleri Merdivenler ve Merdivenler Hafriyat Ölçme ve Değerlendirme ... [-]
Bermuda Hamilton
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Bermuda College

Bu ders tamamen tüm yasal standartlara uygun şekilde tasarlanmıştır ve operasyonların belirli ihtiyaçlarına göre (örneğin acil müdahale odaklı). HAZWOPER bir tehlikeli ma ... [+]

OSHA HAZWOPER EĞİTİM

Bu ders tamamen tüm yasal standartlara uygun şekilde tasarlanmıştır ve operasyonların belirli ihtiyaçlarına göre (örneğin acil müdahale odaklı). HAZWOPER bir tehlikeli madde olayı çevreleyen iyileştirici operasyonları ile yardımcı olmak için gerekli bilgi ve becerileri sağlar ve masa üstü egzersizleri "eller-" sınıf sunum ve bir arada kullanır.

Eğitim Teknisyen seviyede tipik, ve tipik olarak tehlike değerlendirme, sahne yönetimi, dökülme kontrolü ve muhafazası, temel kimya ve toksikoloji, kişisel koruyucu donanımlar (KKE) seçimi ve kullanımı, solunum koruma, dekontaminasyon ve sahne izleme gibi konuları kapsayacaktır. Bir çalışma kılavuzu kursu tamamlamak için geliştirilmiştir.... [-]

Bermuda Hamilton
Şubat 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Bermuda College

Bermuda Koleji şimdi ek bir faktör ileri sürmektedir. Araştırmamız bugünün işyeri ortamında değişimi yönetmek dikkate alınması gereken önemli bir faktör olarak kültürle ... [+]

Nasıl program farklıdır ...

Tarihsel, İşyeri Çeşitlilik programları yarışta farklılıkları, etnik köken, cinsiyet ve dini tercihi için farkındalık ve takdir oluşturmaya odaklanmıştır. farkındalık ve takdir ötesinde kültürlerarası ilişkilerde beceri bina için ihtiyaçtır.

Araştırmalarımız bugünün küresel işyerinde ilişkileri yönetmek ne olmak, belki de, en önemli faktör dikkate kültürlerarası bir bakış açısı belirler.

Araştırmalarımız CQ Öncüleri Earley, Ang, ve Tan (2006), Bucher (2008), ve Livermore (2011) tarafından atılmıştır temeller üzerine inşa edilmiştir. Bu araştırmaya, Ridley-Smith (2015), yeni gelenler ve onların ev sahibi kültür üyeleri arasında olması gereken alışverişi dinamik, tekrarlı modeli tarif etmiştir. Bu kültürlerarası değişim olduğunda, tüm kullanılan ancak karşılıklı yarar ve ödüllendirici CQ değişimi ve örgütsel sonuçları garanti, o kadar güçlüdür. iteratif bileşenlerin herhangi biri eksik Ancak, her iki varlık düşük CQ ve azalan örgütsel etkinlik sonucunu yaşayacaksınız. Bu nedenle, bu ders kültürlerarası ilişkilere simbiyotik (SYM-Q ™) yaklaşımı desteklemektedir. SYM-B ™ envanter güçlü ve zayıf olduğu beş odak alanları arasında hangi değerlendirir. Bizim eğitim programları, danışmanlık ve koçluk sizin kuruluş CQ artıracak bir ders çizelgesine yardımcı olacaktır. senin örgüt üyesi "CQ bizim için!", sona erecektir Yukarıda listelenen araştırmacılar elde edilen verilerin mevcut kültürlerarası engellerin beş tip en önemli işyeri çeşitlilik konularının mevcut olduğunu gösterir. Biz kültürlerarası engellerin kaldırılması en etkili ajan olduğu eğitim stratejilerini görüntülemek için, biz bu alanlarda çaba yardımcı olmak için aşağıdaki stratejileri sunuyoruz:... [-]

Bermuda Hamilton
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 - 6 gün
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku