Resmi açıklamayı okuyun

Biz Kimiz

Convertas , organizasyonların faaliyetlerini en iyi uygulamaları benimsemeye yönelik hedefleriyle uyumlu hale getirmelerine yardımcı olan güvenilir bir danışmanlık firmasıdır.

Convertas işletmelerin performanslarını geliştirmelerine ve yeni ve daha iyi şeyler yapmanın yollarını bulmalarına yardımcı oluyoruz. Müşterilerimizin organizasyonlarını geliştirmelerine yardımcı olmak için el ele vererek, tüm iş alanlarında bir dizi özel hizmet sunuyoruz.

Convertas uzmanlığı, Orta Doğu, Afrika, Avrupa ve Asya'daki çeşitlendirilmiş endüstrilerden gelen müşterilerle yılların deneyimine dayanmaktadır.

Temel amacımız, işinizin performansını iyileştirmek ve büyümek, problemleri tespit edip çözmek, yeni ve daha iyi şeyler yapmanın yollarını bulmaktır. Büyük bir şirket, bir KOBİ veya kar amacı gütmeyen bir organizasyon olsun, faaliyetlerinizi geliştirmeye ve maliyetlerini düşürmeye yardımcı oluruz.

Convertas geniş hizmet yelpazesi, teklifimizi birçok zorluk ve geliştirme fırsatı ile cazip hale getirmektedir. Teklifimiz tüm iş alanlarına uzanır, müşterilerimizle birlikte çalışarak organizasyonları geliştirmelerine yardımcı olur.

Ne yapıyoruz

Danışmanlık hizmetlerimiz, Pazarlama, İnsan Kaynakları, Kalite, Finans, Tedarik ve Tedarik Zincirinde Stratejik Yönetim ve Problem Çözme üzerine odaklanmaktadır. Danışmanlarımız, müşterilere projelerini planlamak ve uygulamak, pratik sonuçlar üretmek ve stratejik düşünmeyi geliştirmek için onlarla birlikte danışmanlık yapmak ve beyin fırtınası yapmak konusunda yardımcı olmaya hazırdır.

Convertas İnsan Kaynakları Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi, Pazarlama, Finansman, Tedarik ve Lojistik, hedefleme kuruluşları, yöneticiler ve çalışanlar dahil olmak üzere tüm iş alanlarında eğitim alıyoruz.

Görevimiz

Convertas , kuruluşların faaliyetlerini hedefleriyle uyumlu hale getirmelerine ve en iyi uygulamaları benimsemelerine yardımcı olan güvenilir bir danışmanlık şirketidir.

İşletmelerin, performanslarını geliştirmelerine ve planlama yaparak, problem çözme ve yeni ve daha iyi şeyler yapmanın yollarını bulmalarına yardımcı oluyoruz. Müşterilerimizin organizasyonlarını geliştirmelerine yardımcı olmak için el ele vererek, tüm iş alanlarında bir dizi özel hizmet sunuyoruz.

Vizyonumuz

Convertas vizyonu, farklı iş alanlarında yüksek seviyedeki yetkinlikleri ile güvenilen, lider bir danışmanlık firması olan dünyanın dört bir yanındaki tüm iş alanlarında güvenilir danışman olmaktır.

Degerlerimiz

  • Mükemmellik: Müşterilerimize beklentilerini aşarak mükemmel hizmet vermeyi taahhüt ediyoruz
  • Dürüstlük: Söz verdiğimiz şey ne teslim edilecek. Güçlü ahlaki ilkelere sahip olmak yaşam tarzımızdır. Sonuç odaklı hizmetler sunuyoruz.
  • Yaratıcılık: Hizmetlerimiz, problem çözme ve stratejik planlama ile müşterilerimize yeni fırsatlar yaratıyoruz.
  • Liderlik: Liderliğimiz, başkalarına ilham veren ve motive eden vizyonumuza dayanmaktadır.

Eğitim ve Geliştirme

Stratejik Yönetim, İnsan Kaynakları Yönetimi, Pazarlama gibi tüm iş alanlarında eğitim düzenliyoruz.

Eğitim metodolojimiz

İnsanlar okudukları veya duydukları şeylerin çoğunu hatırlamadıkça, metodolojimiz, görsel-işitsel etkinin kullanımından çok daha etkilidir. Sunumların, videoların ve simülasyon yöntemlerinin insanların hatırlanması için çok etkili olduğu kanıtlanmıştır.

Ayrıca, öğrenme ve hatırlama için en iyi araçlar yapmak ve öğretmek. Bu, stajyerin eğitim sürecinde etkileşime girerek, çalışma sayfalarını tamamlayarak ve elde edilen şeyi açıklamaya ve sunmaya teşvik ederek anlamına gelir.

Eğitim toplantıları, bir konferans tesisindeki otel mekânlarında veya müşterinin tesislerinde, kurum içi kurslar olarak 3 ila 5 ardışık gün için toplu kurslar şeklinde düzenlenmektedir.

Ayrıca, kursların iş kapsamına veya ihtiyaçlarına göre uyarlanmasını isteyen bireyler için Bireysel Eğitim Programları (ITP) de yürütürüz. Bunlar çoğu için mevcut bire bir koçluk tarzı eğitim

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Convertas

MSP kursu, MSP® ilkeleri, yönetişim temaları ve tanınmış bir Proje Yönetimi standardı olan MSP® çerçevesinde tanımlanan dönüşümsel akışlar hakkında bilgi verir. Bu derste ... [+]

Başarılı Programları Yönetme kursu, MSP® ilkeleri, yönetişim temaları ve tanınmış bir Proje Yönetimi standardı olan MSP® çerçevesinde tanımlanan dönüşümsel akışlar hakkında bilgi verir.

Bu derste açıklanan program yönetiminin rolleri ve sorumlulukları, müşterilerinizin iş gereksinimlerini yerine getirme ve karşılama becerinizi geliştirecektir. Bu eğitim ile, değişken, sürekli değişen bir program ortamında çalışırken daha iyi program yönetimi becerileri, gelişmiş uyumluluk ve esneklik gösterebileceksiniz.

HedeflerMSP Vakfı'nın gerektirdiği bilgi ve becerileri edinmeProjelerin bir programa nasıl uyduğunu anlamakProgram yönetimi prensipleri ve süreçleri hakkında bilgi sahibi olmak ve güçlü bir taahhüt göstermekRisk azaltma, sorun yönetimi, kalite kontrol ve paydaş yönetimi için çözüm odaklı bir yaklaşım geliştirmekBir kuruluşun program yönetimi stratejisini tanımlayacak ve yönlendirebilecek konumda olmakKim katılmalıBir program yönetimi rolünde çalışan profesyonellerKıdemli Proje YöneticileriProgram YöneticileriOperasyonel YöneticilerKalite Güvence uzmanlarıModüller... [-]
Birleşik Arap Emirlikleri Dubai
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
5 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Convertas

Başarılı organizasyonlar her zaman daha fazla fırsat elde edecektir. O zaman genişlemeyi yönetmek önemli hale gelir. Bir ekibin birden fazla projeyi yönetmesi için benzer ... [+]

Başarılı organizasyonlar her zaman daha fazla fırsat elde edecektir. O zaman genişlemeyi yönetmek önemli hale gelir. Bir ekibin birden fazla projeyi yönetmesi için benzersiz tekniklere ve araçlara ihtiyaç vardır. Bu eğitim aynı anda birden fazla projenin başarılı bir şekilde yönetilmesine yardımcı olacaktır.

HedeflerTekli ve çoklu proje yönetimi kapsamı arasındaki farkı anlamakProje yönetiminin temel ilkeleriBirden fazla projenin izlenmesiBirden fazla projeyi izlemek için pratik ve ilgili araçlar nasıl yapılır?Birden fazla proje bütçesini ve finansmanını yönetmekBirden fazla proje için zamanındalık ve kalite standartları uygulamasıÇoklu projeler için İKY ilkeleriKim katılmalı... [-]
Birleşik Arap Emirlikleri Dubai
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
5 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Convertas

Atölye, muhasebe ve finans konusunda bilgi sahibi olmayan yöneticiler için tasarlanmıştır. İşletme sahipleri ve yöneticileri genellikle finansal tabloları imzalamak ve on ... [+]

Atölye, muhasebe ve finans konusunda bilgi sahibi olmayan yöneticiler için tasarlanmıştır. İşletme sahipleri ve yöneticileri genellikle finansal tabloları imzalamak ve onaylamak ve verileri yorumlamak zorundadır.

Planlama ve yönetim çalışmaları için finansal tablolardan gelen bilgileri nasıl kullanacaklarını ve finansal tablolarla iş performansını nasıl değerlendireceklerini (son dönemdeki düzensiz değişkenleri tanımlama gibi ...) öğreneceklerdir.

HedeflerMuhasebe bilgilerinin karar verme sürecindeki işlevlerini tanımlamakFinansal tabloların unsurlarını açıklarFinansal performansın temel analizini yapmakKarar vermede muhasebe bilgilerini kullanınKim katılmalı... [-]
Birleşik Arap Emirlikleri Dubai
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
3 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Convertas

İş girişimleri her zaman risk altındadır. Bu risk, karar verme riskleri, tahmin ve planlama riskleri, süreç ve prosedürleri vs. içerebilir. Bu atölye, çeşitli risk yöneti ... [+]

İş girişimleri her zaman risk altındadır. Bu risk, karar verme risklerini, tahmin ve planlama risklerini, süreçleri ve prosedürleri vs. içerebilir. Açıkçası, bir risk sahtekarlık veya diğer iş kaynaklarının kötüye kullanılmasıdır.

Bu atölye, çeşitli risk yönetimi türleri için uluslararası standartları birleştirmekte ve deneyimli uzmanlar tarafından geliştirilmiştir. Bu kurs, yöneticilerin sağlam bir bilgiye sahip olmalarını ve risk yönetimi ile ilgili becerileri edinmeleri için finans / denetim uzmanlarını sağlamayı amaçlar.

HedeflerÇeşitli işletme varlıklarını tanımlamak,Bir iç kontrol sisteminin yapısını ve unsurlarını açıklar,İşle ilgili olası riskleri belirleyin ve bunları uygun şekilde yönetmek için planlar başlatınVarlık kontrol faaliyetlerini geliştirmek,Varlık kontrolü faaliyetlerinin etkin bir şekilde nasıl uygulanacağını açıklar.Kim katılmalı... [-]
Birleşik Arap Emirlikleri Dubai
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
5 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Convertas

Bu uygulamalı kurs, veri masaj, modelleme, entegrasyon ve otomasyon becerilerinizi yeni seviyelere taşıyacak. Ayrıca, normalizasyon ve gürültülü verilerin masajı, rapor h ... [+]

Bu uygulamalı kurs, veri masaj , modelleme, entegrasyon ve otomasyon becerilerinizi yeni seviyelere taşıyacak . Ayrıca, normalizasyon ve gürültülü verilerin masajı, rapor hazırlama, analiz ve uzlaşma konularında da ustalaşacaksınız.

Bu, yeni bir uzmanlık düzeyi geliştirmenize ve işinize anında değer katmanıza izin veren Excel tabanlı bir kurstur.

HedeflerVeri dilimleme ve küpleme, veri masajı ve veri analizi becerilerini geliştirerek iş, finans ve muhasebe konularında Excel raporlama uzmanlığını uygulayınOtomatik rapor yazma, analiz ve mutabakatı en verimli şekilde gerçekleştirmek için pivot tabloları ve pivot tablolarını kullanınExcel'i Access, web, text, SQL ve diğer veritabanlarına bağlayarak özel flaş ve yönetim raporları oluşturunMakroları kaydederek, çalıştırarak ve düzenleyerek görevleri tekrarlayın ve verimli raporlar oluşturunÇalışma verimliliğini artıracak çok sayıda ipucu ve püf noktası edininKim katılmalı... [-]
Birleşik Arap Emirlikleri Dubai
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
5 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Convertas

İyi müşteri hizmetleri, firmalar arasında büyük bir ayrımcı olarak düşünülebilir. Rakip ürünler genellikle benzer ve kolayca kopyalanabiliyor olsa da, iyi müşteri hizmetl ... [+]

İyi müşteri hizmeti, firmalar arasındaki en büyük farklılık olarak kabul edilebilir. Rakip ürünler çoğu zaman birbirine benzer ve yine de kolayca çoğaltılabilse de, iyi müşteri hizmeti, üst tarafından yönlendirilen ve kurum kültürünün tüm yönlerine nüfuz eden sürekli bir kurum çapında çaba gerektiren bütüncül bir sistemdir. Sonuçta ortaya çıkan müşteri odaklı organizasyon, modeli kolayca kopyalanamayan zorlu bir rakip haline geldi.

Bu kursta, müşteri odaklı bir organizasyon oluşturmak için gerekenlere bakarız. Vaka çalışmaları, öz değerlendirme çalışmaları, hizmet kalitesi araçlarının uygulanması, bilgilendirme amaçlı video klipler, tartışmalarla sonuçlanan sözlü ve yazılı sorular ve daha fazlası kısa kurs ve katılımcı sunumlarına ek olarak bu derste kullanılmaktadır.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Dubai
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
5 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Convertas

Bu ders katılımcılara planlama ve uygulama aşamaları sırasında bir proje için derinlemesine analiz yapmak için gereken bilgi ve becerileri kazandırmaktır. Bu etkileşimli ... [+]

Bu ders katılımcılara planlama ve uygulama aşamaları sırasında bir proje için derinlemesine analiz yapmak için gereken bilgi ve becerileri kazandırmaktır.

Bu etkileşimli kursa katılanlar, bir projenin dinamik bir ortamda başarılı bir şekilde yürütülmesini optimize etmek için karar vermek için gereken tüm kritik araç ve teknikleri öğreneceklerdir.

HedeflerPratik bir proje planlama tekniğini kullanma becerisi ve güveni.Bir projenin gerçekten zamanında ve bütçeyle teslim edilip edilmeyeceğini belirleme yeteneği.Sınırlı bir teslimat tarihini karşılamak için gerekli riskleri nasıl keşfedeceğinizi anlama.Projeyi açık bir şekilde “takas” etme konusunda güven.Müşteriler, yöneticiler ve proje ekibi üyeleri ile ulaşılabilir hedefler belirleyin.Fiili proje ilerlemesini kaydetme bilgisi ve daha sonra, varyansı tespit etmek ve yönetmek için proje taban çizgisini kullanın.Gizli varyansları tespit etmek için proje planını analiz ederken sorularınızı “çerçeveleme” yeteneğiKim katılmalı... [-]
Birleşik Arap Emirlikleri Dubai
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
3 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Convertas

Üst düzeyde, oldukça etkileyici olan iletişim stratejilerini uygulamaya ihtiyaç vardır. Bu, yazılı ve sözlü iletişimin yanı sıra beden dili, tepkiler, sözcük seçimi, akıl ... [+]

Üst düzeyde, oldukça etkileyici olan iletişim stratejilerini uygulamaya ihtiyaç vardır. Bu, yazılı ve sözlü iletişimin yanı sıra beden dili, tepkiler, sözcük seçimi, akıl yürütme ve diğer her şeyi içerir.

Medya ve halkla ilişkiler becerileri her kurulu kuruluş için giderek daha fazla talep edilmekle birlikte, yöneticilerin de kendilerini ilgili becerilerde başarılı olmaları için hazırlamaları gerekir.

HedeflerEntegre bir PR stratejisi oluşturunMülakat becerilerinizi geliştirinÇevrimiçi PR seçeneklerini etkin bir şekilde kullanınElektronik medyayı yönetKuruluşunuzun medya gücünü en üst düzeye çıkarınLobi kampanyaları için kuralları anlayınDoğrudan e-postaların yararlarını ve haklarını yönetKim katılmalı... [-]
Birleşik Arap Emirlikleri Dubai
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
5 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Convertas

Bu uygulamalı kurs sizi Yönetim ve Liderlik konusunda heyecan verici bir kariyere hazırlayacaktır. Bu hızlı büyüyen alanda daha ileri çalışmalar için bu programı bir teme ... [+]

Bu uygulamalı kurs sizi Yönetim ve Liderlik konusunda heyecan verici bir kariyere hazırlayacaktır. Bu hızlı büyüyen alanda daha ileri çalışmalar için bu programı bir temel olarak kullanarak kariyer gelişim şansınızı arttırın. Bu yeterlilik, öğrencilere rekabetçi piyasa taleplerini karşılamalarını sağlamak için benzersiz, uygun fiyatlı, uygun maliyetli bir fırsat sunar.

Hedeflerİşe Alım - pozisyon değerlendirmesi, reklamcılık; görüşme becerileri; seçim teknikleriElde tutma - indüksiyon, oryantasyon, gelişim, ödüllerPerformans Yönetimi - beklentileri belirleme, kilit sorumluluklarPerformans ve etkin geri bildirim sağlama konusunda eğitim ve koçlukİKY'nin uyguladığı yasal gerekliliklerin ana hatlarıKim katılmalı... [-]
Birleşik Arap Emirlikleri Dubai
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
5 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Convertas

Bu uygulamalı kurs sizi Yönetimde heyecan verici bir kariyere hazırlayacaktır. Bu hızlı büyüyen alanda daha ileri çalışmalar için bu programı bir temel olarak kullanarak ... [+]

Bu uygulamalı kurs sizi Yönetimde heyecan verici bir kariyere hazırlayacaktır. Bu hızlı büyüyen alanda daha ileri çalışmalar için bu programı bir temel olarak kullanarak kariyer gelişim şansınızı arttırın. Bu yeterlilik, öğrencilere rekabetçi piyasa taleplerini karşılamalarını sağlamak için benzersiz, uygun fiyatlı, uygun maliyetli bir fırsat sunar.

HedeflerBütçelemede en iyi uygulamaları edinmeMaliyet kavramlarının stratejik rolünü anlayınMaliyet kavramlarını yönetim kontrolü için maliyet bilgisinin kullanımına açıklar.Bütçelerin yönetim sürecindeki rolünü açıklar.Stratejinin önemini ve ana bütçedeki rolünü tartışınBir ana bütçe hazırlayın ve destekleyici takvimi arasındaki ilişkileri açıklayınBütçeleme için sıfır temelli, faaliyet temelli ve kaizen yaklaşımlarını anlamaKontrol sistemlerinin özünü açıklarKısa vadeli finansal performansı değerlendirmek için esnek bütçeler geliştirmekFarklı maliyet kontrol önlemlerini tanımlayınPerformansı ölçün ve değerlendirinKim katılmalı... [-]
Birleşik Arap Emirlikleri Dubai
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
5 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Convertas

Bu ders, bir organizasyonun eylemlerini, karar verme ve kaynak tahsisinde rehberlik etmek için tutarlı bir vizyon geliştirmek için gerekli bilgi ve becerileri katılımcıla ... [+]

Bu kurs, katılımcılara bir organizasyonun faaliyetlerini, karar vermesini ve kaynak tahsisini yönlendirmek için tutarlı bir vizyon geliştirmek için gereken bilgi ve becerileri kazandırmaktır.

Stratejik planlama, organizasyonun müşterileri için yarattığı değere dayanmalı ve organizasyonu bu müşterilere katma değerli bir iş ortağı olarak konumlandırmalıdır.

HedeflerBir kuruluşun Misyon Vizyonu ve AmaçlarıTüm bileşenlerin derinlemesine çalışılmasıyla SWOT analiziSOWT ile diğer takımların karşılaştırılması (örn. PEST)Algı ve Bilinçaltı düzeyinde düşünmeDeğerler ve inançlarStrateji türleri ve kullanımıStratejik bir planın uygulanması için eylem planlarının hazırlanmasıStratejik planların uygulanması ve izlenmesiKim katılmalı... [-]
Birleşik Arap Emirlikleri Dubai
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
5 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Convertas

İnsan Kaynaklarının etkin yönetimi, hem büyük hem de küçük kuruluşlarda performansı ve rekabet başarısını olumlu yönde etkileyen bir unsur olarak görülüyor. İnsan kaynakl ... [+]

İnsan Kaynaklarının etkin yönetimi, hem büyük hem de küçük kuruluşlarda performansı ve rekabet başarısını olumlu yönde etkilediği için giderek daha fazla görülmektedir. İnsan kaynakları örgütsel başarı için daha kritik hale geldiğinden, birçok kuruluş bunun bir kuruluştaki rekabet avantajı sağlayan insanlar olduğunu fark etti.

Hedeflerİnsanların kuruluşun en önemli varlığı olarak önemini anlamaBir kuruluşun İnsan Kaynaklarını nasıl yönetmesi gerektiğini öğreninDoğru fayda paketiyle doğru kişiyi doğru pozisyonda güvenle işe alınİşgücü planlamasıEn etkili işe alım seçeneklerini ve modern araçları kullanınUygun ödül felsefesini ve stratejisini ve etkinliklerini nasıl en üst düzeye çıkarabileceğinizi anlayınİnsan Kaynakları gelişimi ve faydalarıKim katılmalı... [-]
Birleşik Arap Emirlikleri Dubai
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
5 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Convertas

Kurs, katılımcıların öncelikle kendi organizasyonlarında İK fonksiyonu için bir 'SWOT' analizi hazırladıkları ve daha sonra kendi bireysel ve departman İK liderliklerini ... [+]

Kurs, katılımcıların öncelikle kendi organizasyonlarında İK fonksiyonu için bir 'SWOT' analizi hazırladıkları ve daha sonra kendi bireysel ve departman İK liderliklerini oluşturmalarına ve geliştirmelerine olanak sağlayacak çeşitli gerekli beceri ve yetkinlikleri belirledikleri bir atölye olarak tasarlanmıştır. kendilerini değer katan yöneticilere dönüştürmek.

Tabii aynı zamanda dersler, vaka çalışmaları ve amacı çimento anlayışı ve grup en iyi uygulama örnekleri sunmak için grup tartışmaları gibi etkileşimli tekniklerin bir karışımını kullanacaktır.

Hedeflerİç İK süreçlerini ve faaliyetlerini dış beklentilerle ilişkilendirmek için teknikler geliştirmekİK profesyonelliğini tanımlayan ve değer katan yönetici veya profesyonel olmalarını sağlayan altı çağdaş İK yetkinliğini açıklayınİK liderliği için altı yetkinliğin her birini değerlendirmek ve geliştirmek için gerekli araçları uygulayınModern İK analitik araçlarını savunmak ve bunları daha sonra kuruluşlarında iş zekası verileri ve raporları oluşturmak için kullanmakİnsan sermayesi yatırımları ile ilişkili riski en aza indirmeye yardımcı olan İK istihbaratı oluşturunİş sonuçları sağlayan etkili bir İK departmanı oluşturunUygun iş kararları oluşturunKim katılmalı... [-]
Birleşik Arap Emirlikleri Dubai
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
5 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Convertas

Bu kurs, kendinizi ve İK departmanınızı sonuçları sunabilen ve kuruluşunuza değer katabilecek bir iş ortağına dönüştürmenizi sağlayacaktır. Bu ders, insan kaynakları yöne ... [+]

Bu kurs, kendinizi ve İK departmanınızı sonuçları sunabilen ve kuruluşunuza değer katabilecek bir iş ortağına dönüştürmenizi sağlayacaktır.

Bu ders, insan kaynakları yönetimi ile ilgili en son araştırmalara ve en iyi uygulamalara dayanmaktadır. Başarılı bir İK iş ortağı kılanın ne olduğu hakkında fikir edinmenin yanı sıra katılımcılara yeni deneyimler ve örnekler sunar.

Kurs, dersler, vaka çalışmaları, grup etkinlikleri ve paylaşım deneyimini içeren entegre bir eğitim yaklaşımları karışımını kullanır. Katılımcılar çeşitli İK stratejileri izleyecek, kilit performans göstergeleri tasarlayacak ve İK'nın bir iş ortağı olarak başarısı için gerekli yetkinlikleri belirleyecektir.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Dubai
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
5 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Convertas

Çeşitli işletme varlıklarını kontrol etmek için gerekli düzenlemeleri ve prosedürleri oluşturmak ve uygulamak zordur. Varlıkları kontrol etmek, öncelikle kendilerini yöne ... [+]

Çeşitli işletme varlıklarını kontrol etmek için gerekli düzenlemeleri ve prosedürleri oluşturmak ve uygulamak zordur.

Varlıkları kontrol etmek, öncelikle kendilerini yönetenlere güvenmeye dayanır. (Bu önemli bir faktör olmasına rağmen, kontrol sistemine özgü değildir.) Varlık kontrol yöntemlerini belirlerken risklerin değerlendirilmesine ve tanımlanmasına çok az dikkat edilir.

HedeflerÇeşitli işletme varlıklarını tanımlayınBir iç kontrol sisteminin yapısını ve öğelerini tanımlayınVarlık kontrol faaliyetlerini geliştirmekVarlık kontrolü faaliyetlerinin etkin bir şekilde nasıl uygulanacağını açıklamakKim katılmalı

Bu kurs, işletme sahipleri, direktörler, hissedarlar, yönetim kurulu ve denetçiler dahil olmak üzere KOBİ'lerin yöneticileri ve personeli için tasarlanmıştır. Ticari varlıkları yönetecek veya kontrol edecek finansman için yeni olan herkes için değerli olacaktır.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Dubai
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
4 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Convertas

Bu program, büyük miktardaki verileri temizlemenizi, normalleştirmenizi ve yorumlamanızı sağlamak için uygulamalı, İş Zekası (BI) tanıtır. Tarihsel ilişkiler kurabilecek, ... [+]

Bu program, büyük miktardaki verileri temizlemenizi, normalleştirmenizi ve yorumlamanızı sağlamak için uygulamalı, İş Zekası (BI) tanıtır. Tarihsel ilişkiler kurabilecek, mevcut durumu analiz edebilecek ve gelecekteki stratejileri tahmin edebileceksiniz.

BI uygulaması, operasyonel, taktik ve stratejik iş kararlarını kapsayan, sınırsızdır. Tüm bölümleri kapsar ve veri temizleme, raporlama, analiz, modelleme, entegrasyon ve otomasyon yapan tüm kullanıcılara yayılır.

Bu kursta, MS Excel'i yalnızca size özel bir uzmanlık düzeyi geliştirmenize ve işinize ve şirketinize anında değer katmanıza izin veren nihai ve hazır bir BI aracı olarak kullanıyoruz.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Dubai
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
4 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Convertas

Bu kurs liderlik eğitimi ve kendinizi ve diğer insanları yönetmek için gereken becerileri sağlar ve mükemmel liderliğin kuruluşları nasıl dönüştürdüğünü gösterir. ... [+]

Bu kurs liderlik eğitimi ve kendinizi ve diğer insanları yönetmek için gereken becerileri sağlar ve mükemmel liderliğin kuruluşları nasıl dönüştürdüğünü gösterir. Yarının örgütlerini şekillendirmek isteyen bugünün liderlerinin karşılaştığı büyük zorluklar var.

Bu zorlukların üstesinden gelmek için yeni liderlik modelleri ortaya çıkıyor ve bu gelişmeler etkili liderlik hakkında düşünmek için farklı bir yaklaşım gerektiriyor. Ayrıca çalışanların performansını ve refahını ve organizasyonun performansını artıran etik ve ilgi çekici liderliğe yönelik talep artmaktadır.

HedeflerLiderliğin eleştirel çalışmasını ve bunun küresel liderlik üzerindeki etkilerini vurgulamakSeçilmiş teorik çerçeveleri tanıtmakUygulamaya liderlik teorileri uygulamakKişisel liderlik becerilerini ve stilini geliştirmekKim katılmalı... [-]
Birleşik Arap Emirlikleri Dubai
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
5 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Convertas

Bu program, profesyonellerin başkalarına liderlik etmek ve bir değişim aracı olmak için geliştirmeleri ve sürdürmeleri gereken pratik becerilere odaklanmaktadır. ... [+]

Bu program, profesyonellerin başkalarına liderlik etmek ve bir değişim aracı olmak için geliştirmeleri ve sürdürmeleri gereken pratik becerilere odaklanmaktadır.

Bu program katılımcılara liderliğin temellerini öğreterek başlar ve katılımcılara kişilerarası iletişim, küçük grup iletişimi, çatışma yönetimi, kültürlerarası iletişim, yazma ve organizasyonel değişimi yönetme konularında değerli beceriler öğreterek devam eder.

HedeflerBaşkalarına vizyon oluşturma, kültürü biçimlendirme ve kurumsal hedeflere ulaşma konusunda ilham vermek ve yönlendirmek için fikirleri açık, güçlü ve kasıtlı olarak iletin.Takımlar, bölümler ve hiyerarşik düzeylerdeki ilişkileri güçlendirmek için güçlü etkileşimli iletişim becerileri geliştirin.Daha iyi problem çözme ve karar verme için etkin bir şekilde işbirliği yapmak için takım oluşturma için iletişim stratejileri geliştirin.Yıkıcı çatışmayı, örgütte güven inşa ederken ve verimli bir çalışma ortamı yaratarak yapıcı çatışmaya dönüştürün.Kurum içi ve kurumlar arasındaki kültürel farklılıkları tanımak ve anlayış ve iyi iradeyi geliştirmek için en iyi iletişim uygulamalarını kullanmak.Günümüzün karmaşık iş ortamında çalışan desteğiyle başarılı bir değişimi planlayın, tanıtın ve uygulayın.İşbirliği ve üretkenliği en üst düzeye çıkarmak için stratejiler uygularken sanal ekipler oluşturun, yönetin ve liderlik edin.Çeşitli iş ortamlarında istenen sonuçları üreten etkili mesajlar oluşturmak için güçlü yazma becerileri kullanın.Kim katılmalı... [-]
Birleşik Arap Emirlikleri Dubai
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
5 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Convertas

Mikrokredi, küçük kredilerin geleneksel banka kredilerine erişemeyen girişimcilere veya esnaflara tahsis edilmesini içerir. Mikrokredi, özellikle mikro projelerin gerçekl ... [+]

Mikrokredi, küçük kredilerin geleneksel banka kredilerine erişemeyen girişimcilere veya esnaflara tahsis edilmesini içerir. Mikrokredi, özellikle mikro projelerin gerçekleştirilmesine, faaliyetlerin ve zenginliklerin yaratılmasına teşvik edilmesine izin veren gelişmekte olan ülkelerde büyümektedir.

Mikrokredi gelişmiş ülkelerde de uygulanmaktadır.

Bu ders, mikro girişimcilerin gelişimi için ihtiyaç temelli kredi programlarını geliştirmek amacıyla politika yapıcılar, bankacılar ve kurumsal kalkınma ajansları arasındaki deneyimleri paylaşmak için çok ihtiyaç duyulan bir platform sağlamaktır. Tecrübeleri paylaşmak için çok ihtiyaç duyulan bir platform sağlayacak ve böylece gençliğin ekonomik olarak güçlendirilmesi için ihtiyaç temelli kredi programları geliştirecektir.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Dubai
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
5 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Convertas

Bu uygulamalı kurs sizi İK Yönetimi ve Liderlik konusunda heyecan verici bir kariyere hazırlayacaktır. Bu hızlı büyüyen alanda daha ileri çalışmalar için bu programı bir ... [+]

Bu uygulamalı kurs sizi İK Yönetimi ve Liderlik konusunda heyecan verici bir kariyere hazırlayacaktır. Bu hızlı büyüyen alanda daha ileri çalışmalar için bu programı bir temel olarak kullanarak kariyer gelişim şansınızı arttırın.

Bu yeterlilik, öğrenicilere rekabetçi piyasa taleplerini karşılamalarını sağlamak için benzersiz, uygun fiyatlı, uygun maliyetli bir fırsat sunar

HedeflerÇalışan bağlılığını ve motivasyonunu anlamaÇalışan bağlılığının bileşenlerini anlamaÇalışan katılımının itici güçlerini ve olanaklarını anlamaÇalışan katılımını teşvik etmek için beceriler kazanınİnsan Kaynakları gelişimi ve faydalarıKim katılmalı... [-]
Birleşik Arap Emirlikleri Dubai
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
5 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Convertas

Bu kurs, çalışanlarını yönetmek için doğru önlemleri, doğada öncelikli olarak objektif olan önlemleri derinlemesine ele alır. ... [+]

Bu kurs, çalışanlarını yönetmek için doğru önlemleri, doğada öncelikli olarak objektif olan önlemleri derinlemesine ele alır. Aynı zamanda, etkin performans değerlendirme toplantılarının nasıl yapıldığını açıklar ve performansın iyileştirilmesi için koçluğun önemini vurgular.

Elbette içerik sunmak için teorik ve pratik yöntemler birleştirir. Katılımcıların oyun performans değerlendirme toplantıları ve koçluk oturumları oynaması beklenir.

HedeflerPerformans yönetimi, hedefleri ve çeşitli sorumlulukları tanımlayınPerformans yönetimi döngüsündeki ana aşamaları ve optimum sonuçlar için her birinin nasıl yönetileceğini listeleyinSomut ve somut olmayan performans ölçütleri geliştirmek'SMART' hedefleri, ölçüleri ve temel performans göstergeleri (KPI'lar) dahil olmak üzere iş temelli hedefler oluşturunAntrenörlüğü tanımlayın ve en uygun antrenörlük oturumlarını yürütmek için 5 adımı listeleyinEtkili performans değerlendirme toplantıları yapmakÇalışanları ödüllendirmenin ve tanımanın yollarını belirleyinKim katılmalı... [-]
Birleşik Arap Emirlikleri Dubai
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
5 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Convertas

Bu kurs, ilk planlamadan projenin kapanmasına kadar proje yöneticisinin risk yönetimi uzmanlığını geliştirmeye odaklanır. Katılımcılar, tüm kurs ilkelerini doğrudan çalış ... [+]

Çalışmalar, proje risk yönetim tekniklerinin uygulanması ile proje sorunlarının% 90'ının öngörülebileceğini göstermektedir. Proaktif olarak riski tespit etmek ve kontrol etmek, projenin kapsamı, programı ve bütçesinin doğruluğunu büyük ölçüde arttırır ve ayrıca ekibin yangınları söndürmek için harcadığı zamanı azaltır.

Bu ders, başlangıçtaki planlamadan projenin kapanmasına kadar, proje yöneticisinin risk yönetimi uzmanlığını geliştirmeye odaklanmaktadır. Katılımcılar, tüm kurs ilkelerini doğrudan kendi çalışma ortamlarından alınan bir işle ilgili vaka çalışmasına uygulayacaklardır. Ders tamamlandığında, öğrenciler proje risklerini belirleyebilir, analiz edebilir, bunlara cevap verebilir ve kontrol edebilir.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Dubai
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
3 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Convertas

Bu ders katılımcılara, proje kapsamı ifadeleri ve proje çalışmaları döküm yapıları oluşturarak projelerini planlamaları için gerekli becerileri sağlayacaktır. Ek olarak, ... [+]

Bu ders katılımcılara, proje kapsamı ifadeleri ve proje çalışmaları döküm yapıları oluşturarak projelerini planlamaları için gerekli becerileri sağlayacaktır. Ek olarak, katılımcılar proje programlarını ve bütçelerini izlemek ve kontrol etmek için temel performans göstergeleri geliştirebilecekler.

Ders ayrıca katılımcılara, projelerin uygulanabilirliğini değerlendirme konusunda sermaye bütçeleme teknikleri uygulayarak yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Son olarak, katılımcılar proje paydaşlarının katılımını etkili bir şekilde planlayacak ve beklentilerini yöneteceklerdir.

Ders, danışman ve katılımcıların kısa sunumları ve psikometrik değerlendirmeler gibi etkileşimli tekniklerin bir karışımını kullanır. Kurs ayrıca bir dizi grup egzersizi ve örnek olayların ardından genel tartışmaların kullanımını da içermektedir.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Dubai
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
5 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Convertas

Planlama, herhangi bir tedarik işleminin hem en kritik hem de en zorlu aşamasıdır. İşlevin örgütün tedarik güvenliğini nasıl güvence altına almaya niyetli olduğunu göster ... [+]

Planlama, herhangi bir tedarik işleminin hem en kritik hem de en zorlu aşamasıdır. İşlevin örgütün tedarik güvenliğini nasıl güvence altına almaya niyetli olduğunu gösterir.

Teklif yönetimi söz konusu olduğunda, sağlam bir satın alma planı, tasarruf yaratma ve iç müşterileri tatmin etme konusundaki çoğu zaman çelişen hedeflerin dengelenmesine yardımcı olacaktır. Bu kursta, satınalma hedeflerinin ve girişimlerinin planlanmasına nasıl yaklaşılacağına dair ayrıntılı bir açıklama sunuyoruz.

Envanter planlama ile ilgili olarak farklı kalitatif ve kantitatif tahmin tekniklerine giriyoruz ve operasyonları ve projeleri sürdürmek için farklı satıcı entegrasyon stratejilerinin nasıl uygulanabileceğini gösteriyoruz.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Dubai
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
5 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Convertas

Bu ders, tedarik zinciri yönetimi becerileri için lojistik yöneticileri, yöneticileri ve CEO'ların “araştırmaya dayalı” ihtiyaçlarını ele almak için geliştirilmiştir. Bu ... [+]

Bu ders, tedarik zinciri yönetimi becerileri için lojistik yöneticileri, yöneticileri ve CEO'ların “araştırmaya dayalı” ihtiyaçlarını ele almak için geliştirilmiştir.

Bu kapsamlı beş günlük eğitim atölyesi, ihale becerilerinin etkin ve verimli kullanılmasını sağlayacaktır. Tedarikçiler kalite ve sonucu belirlemek için kilit paydaşlardır.

Tedarik zincirinin stratejik yönetimi, destekleyici tedarikçilerle çalışmanızı sağlayabilir. Tedarik zinciri yönetimi uygulamak, kendi yönetim ekibinizin büyük taahhütlerini gerektiren doğru çıktıyı üretir.

HedeflerEtkili lojistik ve tedarik zinciri yönetimi uygulamaDavranış analizi ve mevcut işlemlerin incelenmesiTedarik zincirinde örgütsel gelişmeler sağlayınŞirket içi ve kurum dışı işe alımları karşılaştırınYasal çerçeveyi anlayınSatıcıları yönet; İzleme ve değerlendirmeMaliyetleri kilometre taşları ile ilişkilendirinKim katılmalı... [-]
Birleşik Arap Emirlikleri Dubai
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
5 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Convertas

Yalın prensipler açıklanacak ve katılımcıların hizmet ve üretim organizasyonlarında haritalama yoluyla süreçlerin nasıl iyileştirileceğini anlamalarına yardımcı olacak. B ... [+]

Çeşitli süreç değerlendirmeleri sunulacak ve tartışılacaktır. Yalın prensipler açıklanacak ve katılımcıların hizmet ve üretim organizasyonlarında haritalama yoluyla süreçlerin nasıl iyileştirileceğini anlamalarına yardımcı olacak. Bu kurs katılımcıları çeşitli basit ve karmaşık işlem haritalama alıştırmalarına dahil edecektir.

Tabii gerçek vaka çalışmaları ve senaryolar kullanarak katılımcılara meydan okuyacak. Öğrenme hedeflerine ulaşmak için dersler, grup tartışmaları ve sunumlar kullanılacaktır.

HedeflerBir kurumun düzgün işleyişi için süreçleri ve önemini tanımlamakSüreçlere yaklaşımlar için uluslararası standartları belirlemekÇeşitli süreç değerlendirme metodolojilerini inceleyinSüreç analizi çizelgeleri oluşturun ve iyileştirme için süreç haritaları oluşturunSüreçleri iyileştirme aracı olarak ölçme ihtiyacını gerekçelendirmekKim katılmalı... [-]
Birleşik Arap Emirlikleri Dubai
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
5 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Convertas

Bu kursta, katılımcıların mümkün olan en düşük maliyetle sürekli bir akışını sağlamak için gelecek senaryolarla ilgilenmelerine yardımcı olacak talep planlama teorileri, ... [+]

Bu kursta, katılımcıların mümkün olan en düşük maliyetle sürekli bir akışını sağlamak için gelecek senaryolarla ilgilenmelerine yardımcı olacak talep planlama teorileri, modelleri ve en iyi uygulamalar açıklanacaktır.

Bu ders, danışman ve katılımcılar tarafından etkileşimli ve uygulamalı teknikler ile kısa sunumların bir karışımını kullanır. Çok sayıda bireysel ve grup çalışması olacak. Egzersizler, katılımcıların süreci anladıktan sonra en uygun çözümleri hesaplamaları veya çizmeleri gereken işlerle ilgilidir.

HedeflerStok yönetiminin amaçlarını belirtin ve maliyet ve müşteri hizmetleri üzerindeki etkilerini sıralayınStokun uygun bir şekilde sınıflandırılmasını hazırlayın ve ürün özellikleri ve kataloglama için en iyi uygulamaları kullanınTalebi tahmin etmek ve teslim sürelerini daha iyi yönetmek için bilimsel tahmin tekniklerini kullanınStok maliyet unsurlarını ayırt etmek ve sınıflandırmakOptimum sipariş miktarını hesaplayın ve güvenlik stoklarını ve yeniden sipariş noktalarını belirleyinKim katılmalı... [-]
Birleşik Arap Emirlikleri Dubai
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
3 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Convertas

Bu ders, tahmin, planlama, tedarik, nakliye, depolama ve lojistik konularındaki en son temel uygulamaları kapsar. Tedarik zinciri boyunca sürekli performans iyileştirmesi ... [+]

Bu ders, tahmin, planlama, tedarik, nakliye, depolama ve lojistik konularındaki en son temel uygulamaları kapsar.

Tedarik zinciri boyunca sürekli performans iyileştirmesi için Tedarik Zinciri İşlemleri Referansı (SCOR) çerçevesini kapsar.

Tedarikçiler kalite ve sonucu belirlemek için kilit paydaşlardır. Tedarik zincirinin uygun yönetimi, destekleyici tedarikçilerle çalışmanızı sağlayabilir. Tedarik zinciri yönetimi uygulamak, kendi yönetim ekibinizin büyük bir taahhüdünü gerektiren doğru çıktıyı üretir.

HedeflerTedarik zinciri ve lojistik yönetimindeki eğilimleri ve modern uygulamaları tanımakTahmin ve envanter optimizasyon tekniklerini uygulamaÖğe kategorilerini değerlendirin ve uygun satın alma stratejileri oluşturunTaşımacılık yönetiminin lojistikteki rolünü ve hedeflerini açıklar.Katma değerli depolama teknikleri kullanınTedarik zinciri performansının yönetimi için Tedarik Zinciri İşlemleri Referansı (SCOR) çerçevesini uygulayın.Kim katılmalı... [-]
Birleşik Arap Emirlikleri Dubai
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
5 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Convertas

Bu kurs, tedarik üssü ile özenle ve etkin bir şekilde çalışabilecekleri tedarik ve tedarik zinciri profesyonellerini donatacak ve geliştirecek, riskleri azaltacak ve paza ... [+]

Bir tedarik zincirindeki riskleri etkin bir şekilde yönetme yeteneği, mevcut herhangi bir tedarik zinciri uzmanının beceri setinde mutlak bir zorunluluktur.

Bu kurs, tedarik üssü ile özenle ve etkin bir şekilde çalışabilecekleri tedarik ve tedarik zinciri profesyonellerini donatacak ve geliştirecek, riskleri azaltacak ve pazar yerlerinde rekabet avantajı elde etmek için tüm fırsatları en üst seviyeye çıkaracak.

Bu kurs oldukça etkileşimlidir ve grup tartışmaları, takım çalışmaları, vaka çalışmaları, bireysel ve grup sunumları, videolar ve özet sınavlarını içerir. Tüm katılımcılar, edindikleri ileri bilgileri uygulamak ve Tedarik Zinciri Risk Yönetimi'nde becerilerini göstermek için çeşitli fırsatlara sahip olacaklar.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Dubai
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
5 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Convertas

Uluslararası Finansal Raporlama Standartları (UFRS'ler) dünyanın en yaygın uygulanan muhasebe standartlarıdır. Şimdi 120'den fazla ülke, IFRS'lerin kullanılmasını gerekti ... [+]

Uluslararası Finansal Raporlama Standartları (UFRS'ler) dünyanın en yaygın uygulanan muhasebe standartlarıdır. Şimdi 120'den fazla ülke, IFRS'lerin kullanılmasını gerektiriyor veya buna izin veriyor. Avrupa Birliği'ndeki 7.000'in üzerinde kamu şirketi 2005'ten bu yana UFRS'ye uymaktadır. Diğer birçok ülke ya UFRS'yi benimsemektedir ya da ulusal standartlarını UFRS'lerle birleştirmeye karar vermiştir.

Bu beş günlük kurs, tüm önemli teknik UFRS gereklilikleri hakkında ayrıntılı ve ayrıntılı bir genel bakış sunar ve örnek finansal tablolar, vaka çalışmaları, örnekler, en önemli UFRS'lerin kapsamı ve delegelerin etkileşimli katılımını içerir. Mevcut UFRS'lerin incelenmesine ek olarak, kurs delegeleri ayrıca gelir, finansal kiralama ve finansal araçlar ve bunların kabul edilmesinin muhtemel etkisi hakkındaki yeni ana standartlar hakkında bir güncelleme alırlar.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Dubai
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
5 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Convertas

Lojistikte bu pratik kurs sizi lojistikte heyecan verici bir kariyere hazırlayacaktır. Bu hızlı büyüyen alanda daha ileri çalışmalar için bu programı bir temel olarak kul ... [+]

Lojistikte bu pratik kurs sizi lojistikte heyecan verici bir kariyere hazırlayacaktır. Bu hızlı büyüyen alanda daha ileri çalışmalar için bu programı bir temel olarak kullanarak kariyer gelişim şansınızı arttırın. Bu yeterlilik, öğrenciler için benzersiz, uygun fiyatlı, uygun maliyetli bir fırsat sunar

HedeflerKazanan bir lojistik ekibine, departmana veya projeye liderlik edinLojistik yönetiminde pratik ve en son teknikleri anlamaLojistik yönetiminde sonuç sunmak için diğerlerini güçlendirinEn son iş gereksinimlerine göre malların uygun kayıt, depolama, stoklama ve sarf malzemelerini sağlamaToplantı depolama ve mal tedarik ilkelerinin karşılandığından emin olun.Daha büyük ölçeklerin uluslararası lojistiğini yönetin.Kim katılmalı... [-]
Birleşik Arap Emirlikleri Dubai
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
5 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Convertas

Yaratıcılık, Problem Çözme ve Karar Verme Sadece daha iyi çözümler yaratmanıza yardımcı olmakla kalmaz, yeni fikirlerin benimsenmesini hızlandıran olumlu bir deneyim yara ... [+]

"Hayal gücü bilgiden daha önemlidir. Bilgi şu anda bildiğimiz ve anladığımız her şeyi tanımlarken, hayal gücü henüz keşfedip yaratabileceğimiz herkesi işaret ediyor. ”Albert Einstein

Bu, karşılaştığınız sorunları ve fırsatları yeniden tanımlamanıza, yeni, yenilikçi yanıtlar ve çözümler bulmanıza ve ardından harekete geçmenize yardımcı olan bir süreçtir. Kullanılan araçlar ve teknikler süreci eğlenceli, ilgi çekici ve işbirliğine dönüştürüyor.

Yaratıcılık, Problem Çözme ve Karar Verme Sadece daha iyi çözümler yaratmanıza yardımcı olmakla kalmaz, yeni fikirlerin benimsenmesini hızlandıran olumlu bir deneyim yaratır. Düşünme mekanizmalarını anladıktan sonra, size seanslar sırasında uygulayacağınız ve işte ya da hayatta ve en sıradan durumlardan en zor ya da sıradışı olanlara yardımcı olabilecek yöntemler ve araçlar sunacağız.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Dubai
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
5 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Convertas

Bu kurs, iş yerinizde başarılı olmanızı sağlayacak temel ve derinlemesine pratik teknikleri verir. ... [+]

Bu ders, iş yerinde mükemmel olmanızı sağlayacak gerekli ve derinlemesine pratik teknikler verir. Bu derste, daha iyi bir iş yazarı ve ana iletişimci olma gibi çok disiplinli en iyi uygulamaları öğreneceksiniz.

Bu kurs ayrıca, istisnai iç ve dış müşteri hizmetleri sunmanın önemine ve bunu yapmanın etkisine odaklanmaktadır.

Dahası, işyerinde stresin etkilerini ve stresi bir avantaja dönüştürmenin yollarını tartışma şansına sahip olacaksınız. Ayrıca, etkili zaman kullanımınıza hakim olmanın kaçınılmaz olarak verimliliğinizi artıracağını ve stres seviyenizi nasıl düşüreceğini öğreneceksiniz. Araştıracağınız bir diğer konu, etkili ve profesyonel bir toplantı düzenlemek ve yürütmektir. Son olarak, telefon kullanma yeteneklerinizi nasıl geliştirebileceğinizi ayrıntılı olarak öğreneceksiniz.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Dubai
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
4 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Convertas

İnsanların davranışları durumdan etkilenir, fakat dahası etraflarındaki dünyayı kavramalarından etkilenir. Bu bazı insanları başkaları için zorlaştırır. ... [+]

İnsanların davranışları durumdan etkilenir, fakat dahası etraflarındaki dünyayı kavramalarından etkilenir. Bu bazı insanları başkaları için zorlaştırır.

Birçoğumuz bir zamanlar veya başka bir zamanda zor insanlarla uğraşmak zorundayız. Zor insanların üstesinden gelme stresi, çalışmak için verimlilik ve isteksizlik eksikliği yaratabilir.

Hedeflerİnsanlardaki farkı anlamaİnsan davranış kalıplarını ve kişilerini anlamaİnsanların neden uğraşmasının zorlaştığını anlamakZor insanların manipülasyonlarından kaçınmakFarklı insan türleri ile başa çıkma konusunda güven geliştirmekÇatışma çözme tekniklerini uygulamaEtkili eleştiren ve eleştiren sözcükler kullanmakİddialı davranışlarda bulunmak ve anlık sonuçları görmekKim katılmalı... [-]
Birleşik Arap Emirlikleri Dubai
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
3 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Convertas

Organizasyonel Gelişim, İK'nın bu işte stratejik bir ortak olma rolünü arttırmaktadır. Bu kurs, organizasyon geliştirmeden tanımlamaya ve uygulamalara kadar her şeyi öğre ... [+]

Organizasyonel Gelişim, İK'nın bu işte stratejik bir ortak olma rolünü arttırmaktadır. Bu kurs, organizasyon geliştirmeden tanımlamaya ve uygulamalara kadar her şeyi öğrenmenize yardımcı olacaktır.

İnsanların ve kuruluşların değişimi etkin bir şekilde yönetmelerine yardımcı olmak için kuruluşta insan kaynakları gelişiminin rolünü vurgulayacaktır.

Bu ders teori ve pratik ders kavramlarının bir kombinasyonunu kullanır. Katılımcılar, güçlü bir bilgi ve beceri kazanmalarını sağlayan gerçek yaşam durumlarının tartışmaları ile birlikte simülasyon alıştırmalarına katılacaklar.

HedeflerOrganizasyonel Gelişimi AnlayınKuruluşun kalkınmaya hazır olup olmadığını değerlendirinKurumsal Gelişme ile ilgili veri analitiğiKurumsal Gelişim stratejisi taslağı hazırlamakDeğişim yönetimi süreçlerini uygulamakKim katılmalı... [-]
Birleşik Arap Emirlikleri Dubai
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
5 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Address
212, Diamond Center 2, Arjan, Dubai
124534 Dubai, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri
web sitesi
Address
Abu Dabi, Abu Dabi, Birleşik Arap Emirlikleri
Address
Londra, İngiltere, Birleşik Krallık
Address
İstanbul, İstanbul, Türkiye
Address
kuala Lumpur, Kuala Lumpur Federal Bölgesi, Malezya