English Training Lounge

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Kontrol Bir İngilizce dil okulu ...

İngilizce Eğitim Lounge anda modern dünyanın biz bunu gerek çünkü durmuyor anlıyoruz! ETL bunu olması gerektiği kadar esnek bir İngilizce dil okulu bulunuyor nedeni budur. Biz sizin seçtiğiniz bir zamanda ve yerde İngilizce dil eğitimi vermek! Biz hayat günde 24 saat, haftada 7 gün olduğunu biliyoruz çünkü biz değil 9 ikinci okul olarak İngilizce 5 için vardır.

İngilizce Eğitim Lounge'da Biz parmaklarınızın ucunda tam anlamıyla bir ikinci dil okulu olarak dünyayı bir İngiliz sunmaktan gurur duyuyoruz!

İngilizce Eğitim Salon - Küresel sınıf için bir İngilizce dil okulu

İstediğin yerde hoş geldiniz!

İNGİLİZCE EĞİTİM LOUNGE HAKKINDA

  • size uygun bir zaman ve yerde İngilizce öğrenmek
  • Deneyimli bir İngilizce öğretmeni ile Çalışma
  • Küresel bir İngilizce öğrenme deneyimine bağlanın

Kurucumuz MESAJI - DAN NEWTON

İngilizce Eğitim Salonu ben daha ben Suudi Arabistan Riyad'da öğretiyordu bir üniversitede mesleki ESL öğrencileri desteklemek zorunda bir fikir olarak 2009 yılının Aralık ayında ortaya çıktı. 2011 yılında İngiliz Eğitim Salonu limited şirket olarak tescil edilmiş ve bir global erişimi olan bir İngiliz öğretim ve eğitim okula bir destek grubundan gitti. Birçok İngilizce dil öğrencilerinin ihtiyaçları taş ve her öğrenci kendi özel İngilizce öğrenme arzuları vardı ayarlanmamış olduğunu açıktı. Biz istedik İngiliz öğretim ve eğitim potansiyeli öğrencilerin tam olarak ne tür öğrenmek için anketler bir dizi araya. veri geleneksel ESL öğrenme kursları ile ve sınıfta öğretilen şeylerin çoğu akademik öğrenci veya kariyer yollarının hiç bir ilgisi için çok az olduğunu memnuniyetsizlik büyük miktarda gösterdi aldı. Bu bilgilerle ben onlara bizimle öğrenme deneyimi en iyi şekilde yararlanmak için sırayla istediği ve ihtiyacı sunan öğrenen ilgiliydi bir İngilizce dil okulu tasarlamak istedik. Ben ETL Öğrencilerimizin her ihtiyaçlarına olarak İngilizce dil öğretimi ve eğitimi gibi esnek ve gibi çeşitli olması gerektiğini biliyorduk. Kısacası, bizim müfredatında spesifik olması ve tüm ESL öğrencileri tarafından gerekli olduğu kadar çok İngilizce öğrenme yolları sunmak zorunda.

Biz Dünyanın önde gelen online ve yüz dili Okul / şirket yüz olmayı hedefliyoruz ve başarının anahtarı müşterilerimizin ve öğrencilerin ihtiyaçlarına hitap basit eğitim kursları olduğuna inanıyoruz. müşterinin gereksinimlerine bağlı olarak, tamamen kişiselleştirilmiş eğitim programı sunmak ya da daha yapısal, geleneksel öğrenme yolu gerekirse olabilir - öğrenci için uygun olan bir zamanda ve yerde bütün.

Eğitim ve İngiliz Eğitim Lounge ile tren gelen herkese gelecekteki hedeflerine ulaşmak için İngilizce eğitimiyle mümkün ve ilerleme iyi deneyime sahip umuyoruz.

Daniel Newton - İngilizce Eğitim Lounge kurucusu ve Direktörü ETL

DERS ÜCRETLERİ VE EĞİTİM BLOKLAR

Bizim öğrenme kursları eklenti için daha fazla saat gerekirse seçeneği ile 4, 6, 8, 10 veya 12 saatlik eğitim bloklar halinde teslim edilir. (Eğitim blok saat çalışma ve İngiliz şartların seyrine) - Kurumsal istemci için biz kendi özel İngilizce eğitim ihtiyacı olan satır içi olan çalışmanın ısmarlama bloğunu sunuyoruz.

KENDİNİZE SORUN, 'Nerede hayatta olmak istiyoruz?'

İngilizce Eğitim Salonu İngilizce dil ileri götürecektir ilkesi üzerine kurulmuştur. Ayrıca özel hayatında daha profesyonel hayatında ve daha da akademik hayatta. İngiltere dünyaya verdiği en büyük hediye İngilizce dilidir. Herkesin İngilizce dil becerilerini, ya da başka bir dil öğrenmek ve geliştirmek yeteneğine sahiptir inanıyoruz. ETL anda sizin tam potansiyelini için bir adım daha yakın olduğunu götürecektir ... İstediğin yerde hoş geldiniz!

NASIL ÇALIŞIR

öğrenme İngilizce Eğitim Salonu yöntemi Öreniciyi kendine güvenen ve otantik bir şekilde İngilizce konuşmak olanağı verir. Bu öğrencilerin duyma ve anlama becerilerinde belirgin bir iyileşme sunuyor. Bu da daha akıcı ve ritmik İngilizce okuma yeteneği ve telaffuz yol açar.

DERSLER

ETL kimsenin yaşam tarzına kolayca uyum çalışmanın programları sunmaktadır. ETL öğrencilerin konferans platformların bir dizi Skype @ etl-ingilizce en popüler olma yoluyla eğiticilerimizin kişi veya çevrimiçi olarak bağlayın. Her 50 dakikalık dersten sonra öğrenen Artık bildiklerinden ve de ki İngilizce veya çalışma dili seçmiş olabilir şeylerin bir kontrol listesi takip eder. eğitmen yardımcı ile öğrenci vurgulamak ve onların hatalarını ve iyileştirilmesi gereken İngilizce / dil yetenek alanlarına tanımayı başlar. ETL rehberliğinde öğrenen aslında kendileri için çalışmanın İngilizce veya dilini keşfetmeye başlar!

Konumlar

Abu Dabi

Address
ETL, PO Box 95005
Abu Dabi, Abu Dabi, Birleşik Arap Emirlikleri

Buenos Aires

Address
Buenos Aires, Buenos Aires, Arjantin

Bogota

Address
Bogota, Bogota, Kolombiya

Rio de Janeiro

Address
Rio de Janeiro, Rio de Janeiro Eyaleti, Brezilya

Santiago

Address
Santiago, Santiago Büyükşehir Bölgesi, Şili

Buenavista

Address
Buenavista, Meksika devleti, Meksika

Buenos Aires

Address
Buenos Aires, Buenos Aires, Arjantin

Bogota

Address
Bogota, Bogota, Kolombiya

Rio de Janeiro

Address
Rio de Janeiro, Rio de Janeiro Eyaleti, Brezilya

Santiago

Address
Santiago, Santiago Büyükşehir Bölgesi, Şili

Buenavista

Address
Buenavista, Meksika devleti, Meksika

Dubai

Address
Dubai, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri

Bangkok

Address
Bangkok, Tayland

Pekin

Address
Pekin, Pekin, Çin Halk Cumhuriyeti

Delhi

Address
Delhi, Hindistan

Hanoi

Address
Hanoi, Hanoi, Vietnam

Hong Kong

Address
Hong Kong, Hong Kong

kuala Lumpur

Address
kuala Lumpur, Kuala Lumpur Federal Bölgesi, Malezya

Riyad

Address
Riyad, Riyad Eyaleti, Suudi Arabistan

Seul

Address
Seul, Seul, Kore Cumhuriyeti

Şanghay

Address
Şanghay, Şanghay, Çin Halk Cumhuriyeti

Singapur

Address
Singapur, Singapur

Taipei

Address
Taipei, Tayvan

Tokyo

Address
Tokyo, Japonya

Cakarta

Address
Cakarta, Endonezya

Barselona

Address
Barselona, Katalonya, İspanya

Berlin

Address
Berlin, Berlin, Almanya

Bern

Address
Bern, Bern Kantonu, İsviçre