Global Solutions Trainings UAE

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

KÜRESEL ÇÖZÜMLER HOŞGELDİNİZ

Biz anahtar disiplinlerde 30'dan fazla açık kayıt ve özel programlar sunuyoruz Liderlik ve Yönetim Uygulaması, İşletme ve Profesyonel Gelişim, Girişimcilik ve İş Yenilik, Pazarlama ve Marka Yönetimi, Muhasebe ve Finansman, Kurumsal Yönetim ve İK Çözümleri.

Ne olursa olsun o kuruluşunuz içinde darbe Eğitim Yönetimi Etkin Finansal Yönetim Sistemini tıklayın maksimize sağlayacak bizim Yönetici Eğitim ve Gelişim programlarına katılan senin KARİYER yolculuğun hangi aşamada, düzenli, zamanında ve uygun sağlayarak bilinçli kararlar yapmanızı sağlar mali ve istatistiki bilgiler. Biz kısa vadeli bir boşluğu doldurmak yanı sıra uzun vadeli projeler kurşun YARI ZAMANLI CFO sağlamak için FİNANSAL YÖNETİM DANIŞMANLIK sunabilir.

Neden Global Solutions Danışmanlıklar ve Eğitim Merkezi?

Biz nedeniyle bizim geniş deneyim, personelimiz ve kaynaklarının kalitesi havuzunun yüksek standartlarda hız ve verimlilik ile herhangi bir eğitim gereksinimi tepki edebiliyoruz.

eğitim yöntemleri sürekli bilimsel ve teknolojik gelişmeler Seçici alımı ve kursiyerlerin ve piyasa ihtiyaçlarına en iyi nitelikleri, deneyimleri ve etkileşim üyelerinin atamalarında ayak uydurmak için up-to-date Biz benimsenmesi. Modern Eğitim benimseyen ve stajyerlerin aktif katılımını vurgulamak metodolojiyi öğrenme ve onlara eğitim sürecinin bir parçası haline. Bizim eğitim yöntemi modern yönetim, maneviyat ve bilim bir karışımıdır.

Eğitim programları ve ders notları çok kısa sürede ve alanlarda tamamen müşterinin göre geliştirilmiş olabilir trarabic-iş-insan-çalışma-in-officeaining yeni (organizasyon ihtiyacı analizi) içinde hazırlanabilir.

kesinlikle, kesinlikle olduğunda sağ teslim edilecek.

Nedenleri Global Solutions ile iş yapmak için:

Biz kursu reçete önce eğitim ihtiyaçlarını teşhis. Eğer yatırım için en kaliteli değerini alırsınız. eğitim konularında sadece kartallar ile rekabet. Eğitmenlerimiz, bilgili, güvenilir, samimi ve profesyonel

MİSYON:

Uzmanları yETKİLENDİRME ve iş yeri geleceğini şekillendiren.

VİZYON:

Vizyonumuz öğrenme, geliştirme becerileri zenginleştirici ve eğitim alanında olağanüstü Simge haline gelmektedir.

BİZİM ÖĞRETİM:

Biz çok dilli iş ve yönetim danışmanlığı ve Sr var BAE ve bölgenin derinlemesine kültürler ve sektöre özel bilgi ile birleştiğinde uluslararası iş deneyimine sahip eğitmenler.

TEMEL DEĞERLER

özel - Biz müşterilerimiz uzmanları tarafından tasarlanan özel programlar en üst düzeyde sağlamak.

X - Küresel SolutionsX Kalite = Gelişimi.

Yaratıcılık - Yeni fikirler bulma ve daha etkili öğrenme yol açan teşvik yenilikçiliği teşvik.

etik - Sen adil ve dürüst, etik muamele edilecektir.

Bağlılık - Müşterilerini tatmin eden Tutum ve Sadakat olduğunu iş yapıyor bizim Davranış olduğunu.

Öğrenme - Biz ömür boyu profesyonel bir öğrenme deneyimi geliştirmek için en iyi çözümleri bulmaya çalışıyoruz.

kucaklamak - Sen kucaklayan ve insanlar ve fikirler arasında çeşitlilik teşvik bir ortamda olacaktır.

daralma - Biz akademik eğitim ve mesleki eğitim arasındaki boşluğu daraltarak üzerinde çalışmak.

Müşteri - Biz her zaman müşterileri ile ilgili bir yaşam süresi ortaklık ve sadece resmi bir ilişki olduğundan emin olun.

Excellence - Birleşik Arap Emirlikleri ve Körfez ülkelerindeki Global Solutions uygulanması için mükemmeliyet tanınan merkezi olmak

Eğitimlerinin modları biz sunuyoruz:

Global Çözümler Kampüs: Dubai'nin merkezinde Bizim kampüs çarpıcı yeri kolay bağlantı ile eğitim programının% 100 başarısına katkıda bulunmaktadır.

Fly-me-a-Eğitmen: müşteri gereksinimleri başı olarak, kurumsal yerlere uzman eğiticiler gönderin. senin mekan bizim eğitmen ile, sadece bir konferans salonu gerekir.

Sanal Sınıf Canlı: Bizim canlı Sanal Sınıf size öğrenmek ve evinizin veya ofisinizin konforunda bilgi sahibi sağlayan ilgi çekici bir üstün eğitim deneyimi getiriyor. Cazip eğitim oturumları, bunun için yer ve zaman, eksi maliyet ve seyahat güçlük kolaylık ekleyin.

Konumlar

Dubai

Address
Office No: 2302, The Prism Towers,
Business Bay,

Dubai, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri