Resmi açıklamayı okuyun

Horizon Uluslararası Uçuş Akademisi'ne Hoşgeldiniz

Al Ain Uluslararası Havaalanı ve uçuş eğitimi için inşa amaçla dayanıyordu, Horizon Uluslararası Uçuş Akademisi Ortadoğu'da pilot eğitimi için yeni standartlar getirmiştir.

tüm yıl Al Ain yuvarlak güneşli gökyüzü ve hava koşulları kötü hava nedeniyle kaybedilen daha az gün teklif ve arazi sunan Biz eşsiz uçuş eğitimi sunmak sınırlı güç senaryoları, dağ uçan ve çöl eğitim koşulları için birçok fırsat sunan ek yarar vardır helikopter pilot kursları. Bizim personel ve öğrenciler mümkün olan en iyi sonuçları elde ve bu nedenle pilot olarak istihdam için mümkün olan en iyi avantaj elde odaklanmış kalır.

Horizon Uçuş Akademisi

HAKKIMIZDA

Ortadoğu'nun Premier Uçuş Eğitim Organizasyonu

Ufuk Güney Asya, Orta Doğu ve Kuzey Afrika genelinde ticari ve askeri müşterilerine yenilikçi, ısmarlama eğitim çözümleri sunan dünya çapında bir uçuş eğitim kuruluşudur. Al Ain Uluslararası Havaalanı'nda bir 5000 metrekarelik tesisi ile, Horizon uçuş eğitim programı state-of-the-art ekipmanı kullanır ve pilot eğitim amaçlı en iyi kaynakları kullanır.

BAE GCAA ve EASA tarafından onaylanan

operasyon ve güvenlik gereksinimleri yüksek standartlarda örneklendiren Horizon eğitim programları, Avrupa Havacılık Güvenliği Ajansı (EASA), eskiden ortak Havacılık Otoritesi (JAA) müfredat izleyin. Sabit kanat ve döner kanat hem de eğitim kursları BAE Genel Sivil Havacılık Otoritesi (GCAA) onayını taşıyan ve ek olarak sabit kanatlı eğitim kursları EASA tarafından onaylanmıştır.

Horizon Havayolu Nakliye Pilot Lisansı ve Uçuş Öğretmeni Puan Private Pilot License, uçuş mürettebatı lisans tüm genişliği boyunca bireylere ve kurumlara eğitim kursları vermektedir. Bu Etihad Airways 'ticari pilot eğitim programı için tercih akademisi olduğunu ve aynı zamanda savunma ve polis sektörlerinde eğitim vermektedir. akademi 500'den fazla pilotu ve eğitmeni mezunları ile 70.000 üzerinde uçan saat birikmiş.

Genişleyen Ayak İzi

üstel büyüme havacılık endüstrisi için öngörülen ile Horizon, eğitim uzmanlığı ve müşteri portföyünü genişletmeye devam ediyor. Amaç Güney Asya, Orta Doğu ve Kuzey Afrika'da önde gelen uçuş eğitim organizasyonu olma ile Horizon daha geniş bir müşteri tabanına, eğitim uzmanlık sağlayarak, Güney Asya pazarına hareket ediyor.

Horizon küresel ticari ve savunma müşterilerine hizmet etmeye kendini adamış Abu Dabi gelişmiş bir uçuş eğitim tesisi kurmak Abu Dabi Havacılık (ADA) ile bir ortak girişim anlaşması tamamladı. tam hareketli simülatör eğitimi içine genişleme esnek sunarken uçuş eğitim teknolojisi ve yenilikçi öğrenme kesme kenarı olmak üzere Horizon misyon furthers, güvenlik, kalite ve verimliliği en üst standartlarını koruyarak müşterilerine uygun maliyetli, ısmarlama çözümler.

Mubadala Geliştirme Şirketi Hakkında

Mubadala Development Şirketin misyonu, sürdürülebilir finansal getiri uzmanlık ve kaynak koşum işletmeler kurmak, uzmanlık kümeleri geliştirmek ve yeni sanayi oluşturmaktır. şirket yerel ekonomiyi dönüştürmek için Abu Dabi'nin iddialı 2030 planı kolaylaştıran bir katalizör olmayı hedeflemektedir.

Mubadala Havacılık, bir Mubadala Development Company iş birimi uzun vadeli sermaye yoğun yatırımlar sayesinde küresel bir havacılık merkezi olan Emirliği ekonomik çeşitlendirme stratejisinin bir dönüm noktası olan Abu Dabi kurmaya yardımcı oluyor. Mubadala Havacılık akıllıca karşılıklı yararlı ortaklıklar dövme ve pazar fırsatlarından yararlanmak, müşterilerine dünya çapında performans, yenilikçi ürünler ve katma değerli hizmetler sunmak, uluslararası işletmelerin bir ağda yatırım yapmaktadır.

Böyle MRO, OEM, Aerostructures ve Uçuş Eğitim gibi sektörlerde bir dizi odaklanarak, şirketlerin portföy şunlardır: ADAT, Sened, Strata, SR teknikler Horizon, AMMROC ve Piaggio Aero. Bu şirketlerin her biri kendi alanında uzmanlığını kanıtlamıştır ve en sınıfının olmak için karşılıklı çaba ile gerçekleştirir gelmiştir. Bu dünya çapında tesisleri birçok konut Al Ain Abu Dabi'nin şehrinde bulunan Nibras Al Ain Uzay Park olduğunu. Bu park ortaklaşa Mubadala Havacılık ve Abu Dabi Havaalanı Şirketi (ADAC) tarafından oluşturulmaktadır.

yerel yetenek yatırım yaparak, Mubadala Havacılık onların potansiyellerini elde edebilirsiniz bir ortam yaratarak yarının liderleri geliştiriyor. Mubadala Uzay yüksek profilli şirketlerin en iyi uluslararası programlara erişim BAE Nationals sağlayan dünya standartlarında burs ve staj imkanları sunmaktadır.

Mubadala Havacılık aynı zamanda bilgi sermayesini oluşturmak, araştırma ve geliştirme yatırım ve küresel havacılık sektöründe ilerlemek ve bir rekabet avantajı sağlamak için kullanılabilecek bir bilgi Homegrown tabanı teşvik edilir. Mubadala Havacılık, yerel, bölgesel ve küresel havacılık pazarında kullanıma hazır öncü çözümler sunmaktadır.

Horizon Uçuş Akademisi

Vizyonumuz, Misyonumuz ve Değerlerimiz

Vizyon

Bölgesel havacılık sektörünün büyümesini desteklemek ve paydaşlarımız için sürdürülebilir finansal getiriler sunan, Ortadoğu'da lider uçuş eğitim organizasyonu olmak.

Misyon

Yenilikçi, dünya standartlarında eğitim çözümleri sunan ve sürekli genişleyen ve bizim teklif özelleştirerek, biz pilotlar ve maliyet-etkin için olağanüstü bir eğitim deneyimi, müşterileri için katma değerli çözümler sunmak.

Disiplin

Yaptığımız her işte emniyet, kalite ve verimlilik en yüksek standartları güvence titiz sistematik ve kapsamlı.

Dünya standartlarında Standartları

Biz bölge için yeni bir kalite kriter ayarı kararlıyız. Biz sürekli hizmetimizi geliştirmek için yenilikçi çözümler ararlar.

Takım çalışması

Biz bir ekip gücünü anlıyoruz. Biz ortak bir hedefe ulaşmak için sorumlulukları ve başarı paylaşımı, birlikte çalışırlar.

Müşteri odaklı

Biz müşterilerimiz için değer katmak belirlenir. Biz ısmarlama programları ve bireysel ihtiyaçlarını karşılamak 'ısmarlama' çözümleri oluşturmak.

Driven

Biz görevimizi üzerinde teslim ve büyümek için ihtiyaç duydukları kaynaklara sahip paydaşlarımızın donatılması, başarılı olmak için tahrik edilmektedir.

Horizon Uçuş Akademisi
Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Horizon International Flight Academy

Aletli eğitim kursu amacı bir alet oylaması düzenlenmesi için gerekli olan yeterlilik düzeyine aday yetiştirmektir. ... [+]

Bu dersin amacı

Aletli eğitim kursu amacı bir alet oylaması düzenlenmesi için gerekli olan yeterlilik düzeyine aday yetiştirmektir. Bir Enstrüman Değerlendirme aletli uçuş kuralları (IFR) altında uçmak için bir pilot için gereklidir.

Dersin müfredatı Teorik Bilgi: 210 saat Uçan Eğitim: 50 saat Dersin Süresi: 17 hafta

Dersin yapısı

IR (H) ders müfredatı aşağıdaki konuları kapsar, tam zamanlı bir eğitim programı:

hava Hukuku navigasyon radyo Seyrüsefer İletişim İnsan Performansı Genel Uçak Bilgisi AGK Cihazları Meteoroloji Uçuş Planlama İşletme Prosedürleri

Giri... [-]
Birleşik Arap Emirlikleri Abu Dhabi
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
17 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Horizon International Flight Academy

Bu dersin amacı, bir GCAA CPL (H) lisansı almak için Nitelikli Askeri Pilotlar yetiştirmektir. ... [+]

Bu dersin amacı

Bu dersin amacı, bir GCAA CPL (H) lisansı almak için Nitelikli Askeri Pilotlar yetiştirmektir.

Dersin müfredatı Teorik Bilgi: 300 saat "İsteğe Bağlı" Uçan Eğitim: 15 saat Dersin Süresi: 21 hafta

Dersin yapısı

QMP (H) Ders müfredat aşağıdaki konuları kapsar:

hava Hukuku Genel Uçak Bilgisi dahil. aletler Kütle dengesi Uçak Performans Uçuş Planlama İnsan Performansı Meteoroloji navigasyon radyo Seyrüsefer İşletme Prosedürleri Uçuş Prensipleri İletişim

Giriş Koşulları GCAA Sınıf Bir tıbbi standart karşılamak ICAO Level 3 önce - İngilizc... [-]
Birleşik Arap Emirlikleri Abu Dhabi
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
21 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Horizon International Flight Academy

Bu dersin amacı, bir CPL (H) vermek için gerekli yeterlilik düzeyine pilotları yetiştirmektir. CPL gerekli lisans bir kariyer olarak helikopterler uçmaya isteyen gerektiğ ... [+]

Bu dersin amacı

Bu dersin amacı, bir CPL (H) vermek için gerekli yeterlilik düzeyine pilotları yetiştirmektir. CPL gerekli lisans bir kariyer olarak helikopterler uçmaya isteyen gerektiğidir. Horizon CPL (H) kursu ab-initio stajyer pilotlar için kullanılabilir. Tüm yolu gerekli hiçbir önceki uçuş deneyimi olan bir GCAA CPL (H) lisans sorununa sıfır saat uçan öğrencileri almak için tasarlanmıştır.

Dersin müfredatı Teorik Bilgi: 450 saat Uçan Eğitim: 137 saat (Minimum) Dersin Süresi: 53 hafta (Minimum)

Dersin yapısı

CPL ders bilgisayar tabanlı eğitim ve sınıf eğitimi oluşan tam zamanlı bir eğitim programıdır. Zemin okulun amacı korumak ve uçan bu bilgiyi uygulamak için havacılık teorisi ile muhtemel pilotlar donatmaktır. Tabii Entegre CPL (H) teorik bilgi ders aşağıdaki konuları kapsar:... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Abu Dhabi
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
53 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Horizon International Flight Academy

Uçuş Öğretim Dersin amacı lisans sorunu için gereken seviyeye bir öğrenci talimat yeteneği ile aday sağlamaktır. ... [+]

Bu dersin amacı

Uçuş Öğretim Dersin amacı lisans sorunu için gereken seviyeye bir öğrenci talimat yeteneği ile aday sağlamaktır.

Dersin müfredatı Teorik Bilgi: 125 saat Uçan Eğitim: 31.5 saat Dersin Süresi: 14 hafta

Dersin yapısı

FI (H) kursu tam zamanlı eğitim programı, öğrenci eğitmenleri Sınıf oda ders dönemlerinin planlama uygulama ve kısa ve uzun brifingler vermek için kendi yeteneğini geliştirmek. Bu aşamada öğrenci eğitmen göstermek ve sağ koltuk egzersizleri her değerlendirmek için verilecektir.

Giriş Koşulları Geçerli bir BAE GCAA CPL veya ATPL Geçerli bir BAE GCAA Sınıf 1 Tıbbi ... [-]
Birleşik Arap Emirlikleri Abu Dhabi
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
14 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku

HORIZON FLIGHT ACADEMY