MECAT

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

MECAT hoş geldiniz

MECAT eğitime onun ileriye yönelik, bilimsel bir yaklaşım eşsiz ve yaratıcı, çok yönlü profesyonel bina olan öncü ve yenilikçi eğitim okulu olduğunu. Aktif Öğrenme bizim işleyiş oluşturmaktadır.

Uzmanlara, antrenörler, danışman ve eğitmenler ekibimiz öğrenme ve eğitim yeni bir bakış açısı sunmak için bilimsel keşifler tarafından desteklenen son pedagojik yaklaşımların köklü bir felsefe, paylaşır.

Tarihçe

MECAT ABD, BAE, Lübnan ofisleri bulunan çok uluslu bir eğitim kuruluşudur. Yolculuğumuz 1990'ların başında başladı İşletme, Eğitim ve Bilgisayar Bilimleri alanlarında eğitim kariyer uzmanları. Kursiyerlerimiz şu anda kendi uzmanlık alanlarında liderlik pozisyonlarını işgal ve MECAT tarafından teslim kaliteli eğitime başarılarının çok bağlıyor.

2000 yılında, MECAT Ortadoğu'da yüksek öğrenim modernize etme taahhüdü ile, İşletme ve Bilim, yeni yüzyılda en başarılı Lübnan üniversitelerinden biri için Modern Üniversitesi'ni kurdu. MECAT eğitim-ellerde odaklanarak ve yaratıcılığın ve yeniliğin desteklenmesi yoluyla eğitimde arkaik ve klasik yaklaşımların pek devirmeyi başardı.

MECAT yolculuğu onu Kaliforniya Silikon Vadisi bölgesinde yenilik, teknoloji ve yaratıcılık alanlarının kesişme noktasında olan Amerika Birleşik Devletleri, yeni ofisleri ile devam ediyor. Dubai Knowledge Village Dubai, BAE Yeni bürolar gelişigüzel süreçlerin kalması kalmamasıdır başarı ve gelişmenin sağlanması, İşletme, Eğitim, Orta Doğu'ya Sosyal ve Araştırma dünyasında son gelişmeleri getirmek değil, iyi gelişmiş ve net bireysel ve örgütsel stratejiler.

Bizim felsefemiz

MECAT eğitimine onun ileriye yönelik, bilimsel yaklaşımda eşsiz bir öncü ve yenilikçi eğitim okulu olduğunu. Biz yaratıcı, başarılı, çok yönlü profesyonel kurmak için çalışıyoruz. Aktif öğrenme bizim işleyiş tarzına teşkil eder ve bizim yöntemleri eğitim nörobilim ve teknoloji dünyasında son kullanmaktadır. Uzmanlara, antrenörler, danışman ve eğitmenler MECAT ekibi öğrenme ve eğitim yeni bir bakış açısı sunmak için modern pedagojik yaklaşımların köklü bir felsefeyi paylaşır. Biz psikolojisi, nörobilim ve eğitim alanlarında yenilikçi keşifler entegre müfredatı kullanan tek akademisi kalarak kendimizi rekabetten ayırt eder.

Bizim ana odak bütün kuruluşlar için özelleştirilmiş stratejik planlar ek olarak bilgi tabanını, iş zekası ve kursiyerlerimize teknik beceriler, geliştirmektir. Müşterilerimiz onları tasarım düşünme ve büyüme zihniyet köklü bilimsel ve pratik olarak kanıtlanmış çözümlerle bir hızlı tempolu, sürekli değişen iş ortamının gündelik zorlukların üstesinden sağlayan eğitimde altın standardını almak bekleyebilirsiniz.

Bizim Müfredat

Bizim müfredat dikkatle öğrenciler yerine pasif bu konuda bilgi dinleme malzeme yapan sağlayan, aktif öğrenme kişinin eğitilmesi meşgul tasarlanmıştır. Aktif öğrenme öğrencilerin malzeme sezgisel hale uyarlanabilir becerileri bir dizi ana sağlar. Olarak çevrildi derslikler, interaktif dersler ve açık kaynak ve tescilli dijital platformlar bizim eğitimde kullanılan yöntemlerin yalnızca örnektir. Kritik bilişsel beceriler temel kavramları güçlendirmek için öğrenme bilimini kullanan yöntemlerle tanıtılmaktadır. Bizim kursiyerler geliştirmek ve bilgilerini kullanmak için yeni bilişsel beceriler ve temel yöntemler üzerinde eğiterek, sunduğumuz eğitim usta büyümek emin olun.

Opsiyonel Çevrimiçi / Uzaktan Eğitim Seyirci

Öğrenciler ayrıca bir online / uzaktan eğitim bazında MECAT kayıt olabilmek için izin verilir.

Konumlar

Dubai

MECAT (Middle East Canadian Academy for Technology)

Address
Dubai Knowledge Village, Block 2A -G24
Dubai, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri