Resmi açıklamayı okuyun

MECAT hoş geldiniz

MECAT eğitime onun ileriye yönelik, bilimsel bir yaklaşım eşsiz ve yaratıcı, çok yönlü profesyonel bina olan öncü ve yenilikçi eğitim okulu olduğunu. Aktif Öğrenme bizim işleyiş oluşturmaktadır.

Uzmanlara, antrenörler, danışman ve eğitmenler ekibimiz öğrenme ve eğitim yeni bir bakış açısı sunmak için bilimsel keşifler tarafından desteklenen son pedagojik yaklaşımların köklü bir felsefe, paylaşır.

Tarihçe

MECAT ABD, BAE, Lübnan ofisleri bulunan çok uluslu bir eğitim kuruluşudur. Yolculuğumuz 1990'ların başında başladı İşletme, Eğitim ve Bilgisayar Bilimleri alanlarında eğitim kariyer uzmanları. Kursiyerlerimiz şu anda kendi uzmanlık alanlarında liderlik pozisyonlarını işgal ve MECAT tarafından teslim kaliteli eğitime başarılarının çok bağlıyor.

2000 yılında, MECAT Ortadoğu'da yüksek öğrenim modernize etme taahhüdü ile, İşletme ve Bilim, yeni yüzyılda en başarılı Lübnan üniversitelerinden biri için Modern Üniversitesi'ni kurdu. MECAT eğitim-ellerde odaklanarak ve yaratıcılığın ve yeniliğin desteklenmesi yoluyla eğitimde arkaik ve klasik yaklaşımların pek devirmeyi başardı.

MECAT yolculuğu onu Kaliforniya Silikon Vadisi bölgesinde yenilik, teknoloji ve yaratıcılık alanlarının kesişme noktasında olan Amerika Birleşik Devletleri, yeni ofisleri ile devam ediyor. Dubai Knowledge Village Dubai, BAE Yeni bürolar gelişigüzel süreçlerin kalması kalmamasıdır başarı ve gelişmenin sağlanması, İşletme, Eğitim, Orta Doğu'ya Sosyal ve Araştırma dünyasında son gelişmeleri getirmek değil, iyi gelişmiş ve net bireysel ve örgütsel stratejiler.

Bizim felsefemiz

MECAT eğitimine onun ileriye yönelik, bilimsel yaklaşımda eşsiz bir öncü ve yenilikçi eğitim okulu olduğunu. Biz yaratıcı, başarılı, çok yönlü profesyonel kurmak için çalışıyoruz. Aktif öğrenme bizim işleyiş tarzına teşkil eder ve bizim yöntemleri eğitim nörobilim ve teknoloji dünyasında son kullanmaktadır. Uzmanlara, antrenörler, danışman ve eğitmenler MECAT ekibi öğrenme ve eğitim yeni bir bakış açısı sunmak için modern pedagojik yaklaşımların köklü bir felsefeyi paylaşır. Biz psikolojisi, nörobilim ve eğitim alanlarında yenilikçi keşifler entegre müfredatı kullanan tek akademisi kalarak kendimizi rekabetten ayırt eder.

Bizim ana odak bütün kuruluşlar için özelleştirilmiş stratejik planlar ek olarak bilgi tabanını, iş zekası ve kursiyerlerimize teknik beceriler, geliştirmektir. Müşterilerimiz onları tasarım düşünme ve büyüme zihniyet köklü bilimsel ve pratik olarak kanıtlanmış çözümlerle bir hızlı tempolu, sürekli değişen iş ortamının gündelik zorlukların üstesinden sağlayan eğitimde altın standardını almak bekleyebilirsiniz.

Bizim Müfredat

Bizim müfredat dikkatle öğrenciler yerine pasif bu konuda bilgi dinleme malzeme yapan sağlayan, aktif öğrenme kişinin eğitilmesi meşgul tasarlanmıştır. Aktif öğrenme öğrencilerin malzeme sezgisel hale uyarlanabilir becerileri bir dizi ana sağlar. Olarak çevrildi derslikler, interaktif dersler ve açık kaynak ve tescilli dijital platformlar bizim eğitimde kullanılan yöntemlerin yalnızca örnektir. Kritik bilişsel beceriler temel kavramları güçlendirmek için öğrenme bilimini kullanan yöntemlerle tanıtılmaktadır. Bizim kursiyerler geliştirmek ve bilgilerini kullanmak için yeni bilişsel beceriler ve temel yöntemler üzerinde eğiterek, sunduğumuz eğitim usta büyümek emin olun.

Opsiyonel Çevrimiçi / Uzaktan Eğitim Seyirci

Öğrenciler ayrıca bir online / uzaktan eğitim bazında MECAT kayıt olabilmek için izin verilir.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

MECAT

Tabii erken çocukluk eğitiminin ilkelerinin güçlü bir temel ile kursiyerleri sunmayı amaçlamaktadır. Erken çocukluk öğretim kilit yönlerini birleştiren ve erken çocukluk ... [+]

Ders Hakkında

Tabii erken çocukluk eğitiminin ilkelerinin güçlü bir temel ile kursiyerleri sunmayı amaçlamaktadır. Erken çocukluk öğretim kilit yönlerini birleştiren ve erken çocukluk yıllarında gelişimine destek öğrenmenin çeşitli aşamalarını vurgular.

Hedef Kitle

Bu ders son derece erken çocukluk öğretmen, ders koordinatörleri, müfredat geliştiriciler, okul öncesi ile ilişkili danışmanları, erken çocukluk bakımı ile bağlı herkes için yararlı, ve önceden okul açmayı planlıyor içindir.

Öğrenme hedefleri

Bu ders 21. yüzyılın çeşitli anasınıfı zorluğa göğüs germeye hazır olsun temel kavram ve pratik öğretim becerileri ile birlikte öğretim erken çocukluk teorilerle kursiyerleri tanıtır. Tabii aynı zamanda becerilerini tasarımı ve temel okuma ile genç öğrencilere donatmak olacaktır faaliyetlerini geliştirerek, yazma, dinleme ve konuşma için kavramsal çerçeveye kursiyerleri tanıtır. Kursiyerler ayrıca blok oyun ve matematik faaliyetleri yoluyla anaokulu çocuklarda aritmetik becerileri, problem çözme ve sosyal becerileri geliştirmek için bilgi ve beceri ile donatılmış olacak.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Dubai
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
MECAT

Bu ders olay iş kapsamlı bir anlayış sağlar. Katılımcılar bir etkinlik organize temel yönlerini öğretilir. ... [+]

Ders Hakkında

Bu ders olay iş kapsamlı bir anlayış sağlar. Katılımcılar bir etkinlik organize temel yönlerini öğretilir.

Hedef Kitle

Bu ders etkinlik yönetiminde ve becerilerini geliştirmek ve onların kariyer geliştirmek isteyen olay yöneticileri için bir iş arayanlara tavsiye edilir.

Öğrenme hedefleri

Elbette başarılı bir olayı yönetmek için çok sayıda beceri sağlayacaktır. Sen planlanması, koordinasyonu, uygulanması ve bir olayı değerlendirmek için öğreneceksiniz.

Opsiyonel Çevrimiçi / Uzaktan Eğitim Seyirci

Öğrenciler ayrıca bir online / uzaktan eğitim temelinde bu derse kaydolmak izin verilmektedir.

[-]
Birleşik Arap Emirlikleri Dubai
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
MECAT

mutlu ve kişisel, sosyal ve kariyer düzeyinde etkili ol! Bu kurs baskı altında olduğunuzda zihniyeti negatif düşünce ve stresi azaltmak ve değiştirebilirsiniz 65 ipuçları ... [+]

Ders Hakkında

mutlu ve kişisel, sosyal ve kariyer düzeyinde etkili ol! Bu kurs baskı altında olduğunuzda zihniyeti negatif düşünce ve stresi azaltmak ve değiştirebilirsiniz 65 ipuçları sağlar. , Zor durumlarla başa daha kendine güvenen olmak, affetmek ve mutlu yaşamayı öğrenme keyfini çıkarın.

Hedef Kitle

mutlu girişimciler, yöneticiler, yöneticiler, öğrenciler, takım liderleri veya kendini geliştirmek için aradığınız ekip üyeleri de dahil olmak üzere yaşamaya özlem Bireyler.

Öğrenme hedefleri

Bu kurs ilginç yöntemlerle mutluluk geliştirmeye kılavuzluk eder. Bu, stresi azaltarak zor durumlarda, refahı, kendine güven, öz saygı, öfke kontrolü ile başa çıkma ve bağışlama bir tutum geliştirmeye odaklanmıştır.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Dubai
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
MECAT

Bu kurs size ilkeleri ve iş yönetimi uygulamalarının geniş bir bilgi ve anlayış kazanmak için fırsat verir. Bu operasyon yönetimi, insan kaynakları yönetimi, muhasebe, pa ... [+]

Ders Hakkında

Bu kurs size ilkeleri ve iş yönetimi uygulamalarının geniş bir bilgi ve anlayış kazanmak için fırsat verir. Bu operasyon yönetimi, insan kaynakları yönetimi, muhasebe, pazarlama yönetimi, kurumsal ve finansal yönetim ve anahtar girişimci becerileri bir kavrayış bir fikir içerir.

Hedef Kitle

Bu ders, bilgi ve iş yönetimi ve girişimcilik anlayışı ilerletmek isteyenler için tavsiye edilir. Aynı zamanda herhangi bir çalışanın kariyer umutlarını artıracak.

Öğrenme hedefleri

Tabii örgütleri nasıl yönetildiğini, yapıları ve ilgili hedeflere öğretecek ve nasıl temel performans göstergelerini (KPI) kullanarak bir şirketin performansını değerlendirmek için. Sen işletme yönetimi stilleri ve yönetim düşünmelisiniz çevresel faktörlerin daha farkında olacaktır. Sen insan kaynakları yöneticileri, operasyon yöneticileri, proje yöneticileri ve muhasebecilerin işlevini bilecek. Bu kurs bir girişimci kişisel nitelikleri ve girişimci başarılı olmak için düşünmelisiniz en önemli faktörler tanımasına yardımcı olur.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Dubai
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
MECAT

KDV veya “katma değer vergisi” yer değiştirme şirketleri ve müşterileri tarafından satın alınan mal ve hizmetlerin tahsil edilir. Birçok aslında bu vergi dünyada yaygın o ... [+]

Ders Hakkında

KDV veya “katma değer vergisi” yer değiştirme şirketleri ve müşterileri tarafından satın alınan mal ve hizmetlerin tahsil edilir. Birçok aslında bu vergi dünyada yaygın olduğunda KDV sadece Avrupa'da geçerli olduğuna inanıyoruz. Şu anda, dünyada yaklaşık 145 ülke KDV uygulayan ve OECD “Katma Değer Vergisi yayılması son yarım yüzyıl içinde vergilendirme en önemli gelişme olmuştur” demek bilinmektedir. KDV konumundan bağımsız olarak işinize önemli mali etkisi olabilecek Çünkü veya istemci veya servis sağlayıcı olup olmadığı, yer değiştirme endüstrisinde yöneticilerin neyi KDV'nin iyi bir anlayışa gereksiz maliyetlerden kaçınmak amacıyla edilir olması önemlidir . Sonuç olarak, tüm ülkeler için, tüm endüstriler KDV hakkında göreceli bilgi sahibi olmak zorunludur.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Dubai
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
MECAT

Bu ders moda endüstrisinin iş farklı alanlarda katılımcılara tanıttı ve içine farkındalık verir nasıl tüm çalışma ve katılımcılar çalışmak isteyeceğini hangi alanda bir a ... [+]

Ders Hakkında

Bu ders moda endüstrisinin iş farklı alanlarda katılımcılara tanıttı ve içine farkındalık verir nasıl tüm çalışma ve katılımcılar çalışmak isteyeceğini hangi alanda bir anlayış. Katılımcılar sektörü içinde önemli oyuncular ve onların operasyonları kısaca göz alacak.

Hedef Kitle

Tabii olmayan moda profesyonelleri moda dünyasında kariyer veya iş kurmak için bilgi elde etmek için mükemmel bir fırsat sunar.

Öğrenme hedefleri

Tabii moda iş yapısının bir geçmişi içerir ve şimdi nerede, nasıl moda bir göz satın alıp, perakendeciler farklı tasarlanmış ve geliştirilmiştir üretim yöntemleri, pazarlama ve halkla ilişkiler ve sektörde mevcut kariyer ve iş fırsatları.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Dubai
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
MECAT

Ne zaman biz seyahat, yemek, ya da biz 'misafirperverliği' tadını çıkarıyor evden bir akşam geçirmek. Bu kurs temizlik, yiyecek ve içecek ve tesislerin yönetiminde çeşitl ... [+]

Ders Hakkında

Ne zaman biz seyahat, yemek, ya da biz 'misafirperverliği' tadını çıkarıyor evden bir akşam geçirmek. Bu kurs temizlik, yiyecek ve içecek ve tesislerin yönetiminde çeşitli yönlerini keşfetmelerine yardımcı olur. Bu sektörün farklı iş ve operasyonel işlevleri hakkında bilgi sağlayacaktır.

Hedef Kitle

otel işleri liderler, Denetçiler, yöneticiler ve tüm çalışanlar

Öğrenme hedefleri

Bu ders etkin iletişim ve müşteri hizmetleri, bilgi teknolojisi, takım çalışması ve liderlik olarak mesleki yeterliklerini geliştirmeye odaklanmaktadır. Buna ek olarak, otel ve konaklama sektörünün yiyecek ve içecek, operasyon, stratejik insan kaynakları yönetimi ve satış ve pazarlama da dahil olmak üzere bir organizasyon olarak bir otelde genel yönetimi.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Dubai
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
MECAT

Paydaşlar ve müşterilerin beklentileri, birbirine bağlı tedarik zincirleri, gelişen teknoloji ve mevzuata uygunluk tüm iyi sonuçları elde etmek için tedavi edilmelidir. B ... [+]

Ders Hakkında

Paydaşlar ve müşterilerin beklentileri, birbirine bağlı tedarik zincirleri, gelişen teknoloji ve mevzuata uygunluk tüm iyi sonuçları elde etmek için tedavi edilmelidir. Bunlar tüm kuruluşlar için risk yönetimi, planlama, iletişim ve uygulanmasını gerektirir.

Hedef Kitle

Bu ders adanmış risk yönetim işlevlere sahiptir şirketler için faydalıdır; risk yönetimi uygulamalarının tüm yönleri ile bugüne kadar onları koruyacaktır. Aynı zamanda pratik teknikler ve risk yönetimi araçlarını öğrenmek için risk yönetim işlevleri olmadan organizasyon için önemlidir.

Öğrenme hedefleri

Bu kursun temel amacı tehditleri yönetme ve fırsatları maksimize öğrenmektir. eğitim iş türüne ve organizasyonel ihtiyaçlarına göre hazırlanmıştır. Bu yeni beceriler öğrenmek ve risk yönetimi yeni teknikler uygulamaya yardımcı olacaktır.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Dubai
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
MECAT

Bu öğretim planlaması, çeşitli öğretim yöntemleri ve stratejileri vurgulayan bizim Eğitim Division amiral gemisi derstir. Öğrenciler öğrenci katılımı ve anlayış odaklanma ... [+]

Ders Hakkında

Bu öğretim planlaması, çeşitli öğretim yöntemleri ve stratejileri vurgulayan bizim Eğitim Division amiral gemisi derstir. Öğrenciler öğrenci katılımı ve anlayış odaklanmak öğretim yöntem ve pedagojik teknikleri son araştırma ve trendler tanıtılacak. Katılımcılar tartışılan teknikleri ve yaklaşımları uygulamaya ve her birinin avantajları ve sınırlamaları anlamak mümkün olacaktır.

Hedef Kitle

Öğretmenler ve kariyerlerinde excel ve öğrenme bilim ve pedagoji dünya çapında trendleri destekleyen en son araştırma daha iyi anlamak isteyen eğitimciler.

Öğrenme hedefleri

Bu kursu tamamlayan öğretmenler tanımlamak ve eğitim kurs boyunca oluşmuş örtük teoriler eleştirel bir analizine dayalı öğretme ve öğrenme kişisel teorisini tartışmak mümkün olacak. Özetlemek ve öğretmen merkezli ve öğrenci merkezli öğretim yöntemleri olumlu ve olumsuz yanlarını tartışmak ve bir öğretmen olarak konumlarını belirtmek yeteneği. yapılandırılmış, güvenilir sınıf gözlem kayıtları yapın ve bu gözlemlere dayanarak sonuçlar çıkarırlar.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Dubai
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku

MECAT is here for you