Phoenix Educational Institute

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Phoenix Eğitim Enstitüsü

2005 sonu

Phoenix çalışan yetişkinlerin daha yüksek bir eğitim ve yapılan akademik yenilik, kalite ve hesap onun damgasını elde edebiliriz biçimini yeniden icat. Özellikle yolu yetişkinler yönelik bir eğitim ve hizmet modeli en iyi öğrenirler öncülük ve sağduyu planlaması ve akademik teslim taze yeni yaklaşımlar kullanarak çalışan profesyoneller için yaygın olarak kullanılabilir programlarını yaptı.

Enstitü öğrenme değerlendirme, kaliteli eğitim, kaliteli hizmet ve kurumsal performans mükemmelliği için genel kabul görmüştür.

Phoenix gerçekten kimin zamanı geldi Enstitüsü farklı bir türüdür. Sadece onun Fakülte sormak ve tutkuyla öğretim ve 1500 ve daha fazla öğrenciye hizmet için varız personel Emirates boyunca çevrimiçi Enstitüsü kayıtlı ve.

Phoenix Eğitim Enstitüsü uygun sınıf kez sunarak yüksek öğrenim isteyen çalışan yetişkinlere hitap 2005 Kasım ayında başladı. akşam sınıfları, esnek zamanlama, sürekli kayıt, öğrenci merkezli bir ortam, Cuma sınıfları, iyi donanımlı bir kütüphane ve bilgisayar simülasyonları - eğitimde yenilik ile tahrik profesyonel öğrenciler artık zevk kolaylıklar birçok öncülük etmiştir.

Başlarken Ne olacağını zaman için

Phoenix bir Sertifikasyon kazandı eğer farklı ne olacak? Sen. Eğer hayatınızda daha iyi bir değişiklik yapmak istiyorsanız düşünüyorsanız, ne engel oluyor? Belki de "zaman yok." Size söyler nagging sesi ". Çok geç", var Ya da "Neden rahatsız?" Ya da liste sonsuz. Ve biz sesi dırdır acımasız olabileceğini biliyorum.

Hatta fark Sertifikasyon hayatınızda yapabilir merak ediyor olabilirsiniz. Bu liste çok sonsuz: güven, bilgi ve kendini tatmin. Eğer daha iyi bir değişiklik yapmak istiyorum düşünüyorsanız, şimdi tam zamanı.

Phoenix, her öğrencinin başarısına odaklanmış bir Eğitim Merkezi, biz size eğitim merkezinde olduğundan emin olun. Eğer bizimle temasa sonra, size olabilecek bu şüpheler hakkında konuşmak alırsınız. Bir Kayıt Danışmanı sizi dinlemek ve bugünden yarına almak nasıl tartışacağız. Sizin için en iyi olanı hakkında konuşmak alırsınız, sizin için çalışıyor öğrenme ve nasıl türü, geleceği öngörülüyor.

Caddenin karşısında ya da dünya çapında bulunan ya da yüz yüze öğretim alabilirsiniz yerel Dershaneye gitmek istiyorum olabilir öğrenciler arasında çevrimiçi öğrenmek istiyorum olsun, senin eğitmen kim bilecek. Aslında, kayıt günden güne size sertifika danışman bir ekip bir sonraki adımı açıklayan olacak almak için sahneye üzerinde yürümek. bir sonraki adım, kendi tüm kadar. Ve, hazır olacağım.

bugün bize ulaşın. Birlikte bu nagging sesi fethetmek gerekir.

Konumlar

Dubai

Address
Karama Centre Building
Suite No 115, D Block
Karama

Dubai, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri