Zeus Consulting

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Ortadoğu'da yıllık tecrübesi üzerinde yararlanan, Zeus Danışmanlık çeşitli alanlarda işletmeler özelleştirilmiş Yönetişim, Risk ve Uyum çözümleri ile kendi performanslarını optimize etmeye yardımcı olur. Biz işletmelerin etkin operasyonel sonuçlarını sağlamak için uluslararası en iyi uygulamalar ile çalışır.

Biz iş stratejisi, proje, kalite, risk ve hizmet yönetimi, teknoloji sağlama olanağı ve Uluslararası Standartlar Uyum ve raporlama hedefleyen danışmanlık hizmetleri ve sertifikalı eğitim vermek. Tüm dersler küresel deneyime sahip Kıdemli Eğitmenler tarafından teslim tam akredite bulunmaktadır.

Zeus Danışmanlık up-to-date ortaya çıkan eğilimler ile kalır ve sürekli uzmanlaşmış ve en iyi cari araçları, teknikleri, metodolojiler ve teknoloji ile müşterilerimize sunmak için becerilerini büyüyen uzman bir ağa sahiptir. Ayrıca biz yeşil dal sürdürülebilir girişimleri ile işletmelere yardımcı ve kültürel ve çevresel kendilerini ve dünyayı sürdürülmesi sırasında yararlanmak için yenilikçi yollar tanıtan odaklanarak özünde çıkan var.

İnsanlar, Süreç ve Teknoloji: Zeus'un modeli Uluslararası tanınmış en iyi iş çalışan üç alanları hedef Uygulamaları dayanmaktadır. Bu alanlar içinde en iyi uygulamaları dahil ederek, Zeus hizmet sunumunu, üretkenliği ve çok sayıda iyi tanınmış kuruluşların iş faaliyetlerini geliştirdi.

Biz ve ortaklarımız özellikle Orta Doğu'da iş ihtiyaçlarına Uluslararası Altyapıları özelleştirme yetenekli. Uzman bilgisi ve Sfia, TIPA, ITIL, PMI, PRINCE2, EFQM, GRI içinde yetkinlikleri ve Arap Kuruluşlara ve Kültür ile çeşitli deneyim ile birlikte bunun gibiler kısa bir zaman içinde Ortadoğu'da bize daha büyük bir pazar payı hale getirmiştir .

Vizyonumuz, Misyonumuz ve Değerlerimiz

Vizyon

Işletmelere Mevcut, bilgi çeviri ile uluslararası en iyi uygulamalar yenilikçi ve sürdürülebilir 21. yüzyıl boyunca onları götürmek

Misyon

Yönetişim, uyum, proje, kalite, risk ve hizmet yönetimi bizim güçlü üzerine inşa yarın liderlik, strateji, sürdürülebilir büyüme, inovasyon ve bilgi için işletmeler için ilk tercihi olmak. Etkili koçluk ve çözüm teslim maksimize etmek istemciler ve Zeus profesyonelleri arasında bir işbirliği kültürü geliştirmek. Yardım işletmelerin yarar uzun süreli gerçekleştirilmesi için sürdürülebilir büyür. Iş operasyon, strateji ve olumlu işlerini etkilemeye Uluslararası standartlara ve mükemmellik endüstri liderlerinin hedeflerini, müşteri tabanı, topluluk ve gezegeni aynı hizaya getirin.

Değerler

Kalite - kaliteden asla taviz Mükemmellik - mükemmellik liderleri korumak ve olmak için çalışıyoruz Dürüstlük - tüm personel, müşterileri ve ortakları ile şeffaflık ve etik ilişkisi Desteklemek Büyümek - Bireysel ve kurumsal gelişim yoluyla bilgi tabanı ve ilerleme Expand İşbirliği - Sadece müşterileri için müşterileri ile çalışmak değil Sürdürülebilirlik - onun fonksiyonu tamamen çevreyi, insanları ve sermaye entegre etmezse hiçbir iş gelişmek. Biz müşterilerimize, kamuoyuna ve anne toprağa borçluyuz.

Konumlar

Dubai

Zeus Consulting

Address
Zeus Consulting
Dubai, UAE Knowledge Village, Block 13, Office G13

Dubai, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri
Telefon
+971 4 4211692