Resmi açıklamayı okuyun

Ortadoğu'da yıllık tecrübesi üzerinde yararlanan, Zeus Danışmanlık çeşitli alanlarda işletmeler özelleştirilmiş Yönetişim, Risk ve Uyum çözümleri ile kendi performanslarını optimize etmeye yardımcı olur. Biz işletmelerin etkin operasyonel sonuçlarını sağlamak için uluslararası en iyi uygulamalar ile çalışır.

Biz iş stratejisi, proje, kalite, risk ve hizmet yönetimi, teknoloji sağlama olanağı ve Uluslararası Standartlar Uyum ve raporlama hedefleyen danışmanlık hizmetleri ve sertifikalı eğitim vermek. Tüm dersler küresel deneyime sahip Kıdemli Eğitmenler tarafından teslim tam akredite bulunmaktadır.

Zeus Danışmanlık up-to-date ortaya çıkan eğilimler ile kalır ve sürekli uzmanlaşmış ve en iyi cari araçları, teknikleri, metodolojiler ve teknoloji ile müşterilerimize sunmak için becerilerini büyüyen uzman bir ağa sahiptir. Ayrıca biz yeşil dal sürdürülebilir girişimleri ile işletmelere yardımcı ve kültürel ve çevresel kendilerini ve dünyayı sürdürülmesi sırasında yararlanmak için yenilikçi yollar tanıtan odaklanarak özünde çıkan var.

İnsanlar, Süreç ve Teknoloji: Zeus'un modeli Uluslararası tanınmış en iyi iş çalışan üç alanları hedef Uygulamaları dayanmaktadır. Bu alanlar içinde en iyi uygulamaları dahil ederek, Zeus hizmet sunumunu, üretkenliği ve çok sayıda iyi tanınmış kuruluşların iş faaliyetlerini geliştirdi.

Biz ve ortaklarımız özellikle Orta Doğu'da iş ihtiyaçlarına Uluslararası Altyapıları özelleştirme yetenekli. Uzman bilgisi ve Sfia, TIPA, ITIL, PMI, PRINCE2, EFQM, GRI içinde yetkinlikleri ve Arap Kuruluşlara ve Kültür ile çeşitli deneyim ile birlikte bunun gibiler kısa bir zaman içinde Ortadoğu'da bize daha büyük bir pazar payı hale getirmiştir .

Vizyonumuz, Misyonumuz ve Değerlerimiz

Vizyon

Işletmelere Mevcut, bilgi çeviri ile uluslararası en iyi uygulamalar yenilikçi ve sürdürülebilir 21. yüzyıl boyunca onları götürmek

Misyon

Yönetişim, uyum, proje, kalite, risk ve hizmet yönetimi bizim güçlü üzerine inşa yarın liderlik, strateji, sürdürülebilir büyüme, inovasyon ve bilgi için işletmeler için ilk tercihi olmak. Etkili koçluk ve çözüm teslim maksimize etmek istemciler ve Zeus profesyonelleri arasında bir işbirliği kültürü geliştirmek. Yardım işletmelerin yarar uzun süreli gerçekleştirilmesi için sürdürülebilir büyür. Iş operasyon, strateji ve olumlu işlerini etkilemeye Uluslararası standartlara ve mükemmellik endüstri liderlerinin hedeflerini, müşteri tabanı, topluluk ve gezegeni aynı hizaya getirin.

Değerler

Kalite - kaliteden asla taviz Mükemmellik - mükemmellik liderleri korumak ve olmak için çalışıyoruz Dürüstlük - tüm personel, müşterileri ve ortakları ile şeffaflık ve etik ilişkisi Desteklemek Büyümek - Bireysel ve kurumsal gelişim yoluyla bilgi tabanı ve ilerleme Expand İşbirliği - Sadece müşterileri için müşterileri ile çalışmak değil Sürdürülebilirlik - onun fonksiyonu tamamen çevreyi, insanları ve sermaye entegre etmezse hiçbir iş gelişmek. Biz müşterilerimize, kamuoyuna ve anne toprağa borçluyuz.

Program dili:
  • Ingilizce
  • Arapça

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Zeus Consulting

EDRP kurs açıklarını belirleme yöntemleri öğretir önlemek ve başarısızlık azaltmak için uygun önlemler alır ... [+]

EC-Council - Afet Kurtarma Profesyonel

EDRP kurs tanımlayan güvenlik yöntemleri öğretir önlemek ve bir organizasyon için başarısızlık riskleri azaltmak için uygun önlemler alır. Aynı zamanda, rolleri ve bir örgütün çeşitli üyelerinin ilişkiler felaket kurtarma planının hazırlanması, kurumsal risk değerlendirmesini, politikaların geliştirilmesi ve prosedürler, ve anlayış da dahil olmak üzere, felaket kurtarma ilkeleri bir vakıf ile ağ profesyonel sağlar Planın uygulanması ve felaket kurtarma.

Bu EDRP ders bir felaket kurtarma planı geliştirmek için bir şirket çapında bir yaklaşım getiriyor. Öğrenciler yerinde politika ve prosedürleri koyarak ve nasıl bir felaket durumunda bir ağ geri tarafından güvenli bir ağ oluşturmak için öğreneceksiniz.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Dubai
Eylül 2019
Ingilizce,Arapça
Tam zamanlı
5 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Zeus Consulting

Dünyada BT Hizmet Yönetimi için en yaygın kurulan yaklaşım. BT becerilerini yalnız artık BT uzmanı ya da bir şirket için bir varlık vardır. ... [+]

Dünyada BT Hizmet Yönetimi için en yaygın kurulan yaklaşım. BT becerilerini yalnız artık BT uzmanı ya da bir şirket için bir varlık vardır. Profesyoneller iş zekası ile BT uzmanlığı birleştiren ve sürekli hizmet iyileştirme odaklanmak gerekir. İnsanlar süreçleri ve teknoloji - ITIL aktifleri optimum kullanımını teşvik ederek bir organizasyon için büyük maliyet tasarrufu sağlayabilir.

Zeus Danışmanlık Bilinçlendirme, Vakfı ve Orta seviyeler gelen Uzman Seviye sertifikasyon arasında değişen yenilikçi ITIL eğitim kursları bir portföy sunmaktadır.

ITIL Nedir?

ITIL (Bilgi Teknolojileri Altyapı Kütüphanesi) 'den fazla 1.500.000 sertifikalı kişilerle dünyada BT Hizmet Yönetimi için en yaygın kurulan yaklaşımdır. Hükümet Ticaret Ofisi UK (OGC) tarafından geliştirilen, ITIL, ISO / IEC 20000, örgütsel belgelendirme ve uygunluk için ilk Uluslararası Hizmet Yönetimi Standardı ile tam uyumludur.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Dubai
Eylül 2019
Ingilizce,Arapça
Tam zamanlı
3 - 20 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Zeus Consulting

Zeus Danışmanlık belirli Microsoft ürünleri veya teknoloji sertifikalı eğitimler sunmaktadır. Bizim Microsoft Sertifikalı Eğitmenler öğrenmek zaman, ne öğreneceksiniz, do ... [+]

Microsoft Eğitim Kursu

Zeus Danışmanlık belirli Microsoft ürünleri veya teknoloji sertifikalı eğitimler sunmaktadır. Bizim Microsoft Sertifikalı Eğitmenler öğrenmek zaman, ne öğreneceksiniz, doğru, tam olacağından emin olabilirsiniz ve güncel yapabilirsiniz.

Kategoriye göre eğitimlerin listesi:

Sunucu

Windows Server Exchange Server Lync Server SharePoint Sanallaştırma Sistem Center Bulut

Masaüstü

, Windows

Uygulamalar

Ofis Office 365 Microsoft Dynamics

Veritabanı

SQL Server

Geliştirici

Visual Studio Microsoft Azure [-]
Birleşik Arap Emirlikleri Dubai
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Zeus Consulting

sertifika programı stratejik uzmanlığını geliştirmek bireylere 'Black Belt' durumunu sağlamak için yapılmıştır ... [+]

Yalın Altı Sigma sistematik lag ve başarı yavaşlatmak süreci ortadan kaldırarak performansı artırmak için işbirlikçi ekip çalışması dayanarak bir yöntemdir. Multi-level kayışları için mevcut beceri setleri (Sarı Kuşak, Yeşil Kuşak, Kara Kuşak, Master Black Belt) ile Yalın Altı Sigma her seviye için beklenen araçlar sağlar.

Yalın Altı Sigma - Kara Kuşak Sertifikasyon

Ders Genel Bakış

sertifika programı onun / onu bilimsel itaat ve Altı Sigma araçları arasında stratejik uzmanlığını geliştirmek bireylere 'Black Belt' durumunu sağlamak için yapılmıştır. Siyah Kuşak becerileri, özellikle Kalite Departmanı için gerekli olan, ancak şirketin diğer tüm fonksiyonel bölümlerde, Kara Kuşak bireylerin verimliliği artırmak için yardımcı olur. Bu ders kendi örgütlerinde Yalın Altı Sigma projelerini kurşun için gerekli becerileri kavramak için katılımcı sağlayan Yalın ve Altı Sigma tekniklerinin kapsamlı bir kapak sağlar.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Dubai
Eylül 2019
Ingilizce,Arapça
Tam zamanlı
2 - 8 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Zeus Consulting

Zeus Danışmanlık, tüm eğitim ve beceri proje uygulayıcıları için PMI Registered Education sağlayıcı sunan kapsamlı programlar ... [+]

Kursu - Proje Yönetimi (PMI)

Zeus Danışmanlık, tüm eğitim ve beceri düzeylerinin proje uygulayıcıları için kapsamlı programlar sunan PMI Kayıtlı Eğitim sağlayıcısıdır.

Proje Yönetimi (CAPM) içinde Associate Certified ®

Proje yöneticileri için bir giriş seviyesi kursu temelleri, terimler ve etkin proje yönetimi süreçleri hakkında bilgi verir.

Hedef kitle

Bu ders Proje Yönetimi uluslararası kabul görmüş bir sertifika kazanmak isteyen deneyimli olmayan proje ekibi üyeleri ve genç Proje Yöneticileri için tasarlanmıştır.

Project Management Professional (PMP) ® (HIT!)

Project Management Institute, Inc. tarafından tanınan proje yönetimi genel kabul gören uygulamalara odaklanarak PMI, bu kurs uygulama alanları ve sanayi genelinde başarılı proje yönetimi için standartlara dayalı bir yaklaşım sunuyor.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Dubai
Eylül 2019
Ingilizce,Arapça
Tam zamanlı
3 - 5 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Zeus Consulting

PRINCE2® (Kontrollü bölgelerde projeleri) planlama ve kamu ve özel sektörde dahil olmak üzere sanayi, farklı sektörlerde yönetmek projeler için kullanılan bir yöntemdir. ... [+]

PRINCE2® (Kontrollü bölgelerde projeleri) planlama ve kamu ve özel sektörde dahil olmak üzere sanayi, farklı sektörlerde yönetmek projeler için kullanılan bir yöntemdir. İngiltere'de kapsamında tanınan ve uluslararası personel herhangi bir üyesi için esnek ve uyarlanabilir yaklaşım ve mükemmel yönetim temeli sağlayan en iyi proje yönetimi uygulamaları kabul edilen yöntem projeleri geniş bir yelpazede ve boyutu için kullanılmaktadır.

Zeus Danışmanlık Eğer PRINCE2®, MSP® ve MoR® gibi yöntemler işinizi içinde çalışmak ve optimum iş akışı, örgütsel verimlilik ve gelecekteki büyüme elde etmek için hangi sağlam bir platform elde etmek için operasyon yapı yardımcı olmak için uygun olabilir anlamanıza yardımcı olacaktır.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Dubai
Eylül 2019
Ingilizce,Arapça
Tam zamanlı
3 - 5 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku