Escola de Formação Gerencial Sebrae - EFG

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Toplumun sürdürülebilir kalkınmasına girişimci vatandaşlar, yetkili yönetim ve kararlı Eğitim.

Üstlenmek için hazır olun

Brezilyalı gerçeğe Avusturyalı modeli esinlenerek uyarlanmış, Yönetim Eğitim Okulu - EFG pazarında girişimci faaliyetleri için mükemmellik ve eğitimin kalitesi, hazırlayan öğrenciler ön planda tutmaktadır.

Temel ortaöğretimde ek olarak, kendi metodolojisi iş yönetimi odaklanmış bir katı eğitim vermektedir.

EFG BH yönetiminde teknik eğitime lise temel disiplinleri birleştiren bir metodoloji kullanarak Belo Horizonte tek okuldur.

20 yılda, okul sekiz binden fazla genç girişimcileri eğitmiştir ve% 71.9 zaten işgücü piyasasında ve çalıştıkları şirketlerin liderlik pozisyonlarında% 53.8 bulunmaktadır.

Belo Horizonte bir sürücü ile başlayan okul, 14 diğer madencilik kasabalarda mevcut ve São Luis, Maranhão yeni bitki ile şimdi sayar.

Bu öğrendiklerinizi pratikte

Uygulama Bürosu Proje ve iş planı: Yönetim Eğitim Okulu sunulan derslerin yanı sıra, öğrencinin ders programının bir parçası olan projelerin geliştirilmesi yoluyla kuruluşların günlük yaşamını deneyimleme fırsatı vardır.

Lise Üniversite

Lise konularına ek olarak, Yönetim Eğitimi Okul işgücü piyasasına daha fazla hazırlarken, öğrenciye yönetsel ve stratejik, operasyonel düzeyde yönetiminin temel alanlarını tanıma fırsatı sunuyor.

yönetiminde teknik kurs

İşletme Yönetimi vurgu İşletme Teknik Kursu sürekli iyileştirme ve çeşitli iş sektörlerinde yetkin hareket yeterlilik isteyen girişimci geliştirmek isteyen kişiler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.

Konumlar

Belo Horizonte

Address
Av. Barão Homem de Melo, 329 - Nova Granada

30460-090 Belo Horizonte, Minas Gerais Eyaleti, Brezilya