Resmi açıklamayı okuyun

Toplumun sürdürülebilir kalkınmasına girişimci vatandaşlar, yetkili yönetim ve kararlı Eğitim.

Üstlenmek için hazır olun

Brezilyalı gerçeğe Avusturyalı modeli esinlenerek uyarlanmış, Yönetim Eğitim Okulu - EFG pazarında girişimci faaliyetleri için mükemmellik ve eğitimin kalitesi, hazırlayan öğrenciler ön planda tutmaktadır.

Temel ortaöğretimde ek olarak, kendi metodolojisi iş yönetimi odaklanmış bir katı eğitim vermektedir.

EFG BH yönetiminde teknik eğitime lise temel disiplinleri birleştiren bir metodoloji kullanarak Belo Horizonte tek okuldur.

20 yılda, okul sekiz binden fazla genç girişimcileri eğitmiştir ve% 71.9 zaten işgücü piyasasında ve çalıştıkları şirketlerin liderlik pozisyonlarında% 53.8 bulunmaktadır.

Belo Horizonte bir sürücü ile başlayan okul, 14 diğer madencilik kasabalarda mevcut ve São Luis, Maranhão yeni bitki ile şimdi sayar.

Bu öğrendiklerinizi pratikte

Uygulama Bürosu Proje ve iş planı: Yönetim Eğitim Okulu sunulan derslerin yanı sıra, öğrencinin ders programının bir parçası olan projelerin geliştirilmesi yoluyla kuruluşların günlük yaşamını deneyimleme fırsatı vardır.

Lise Üniversite

Lise konularına ek olarak, Yönetim Eğitimi Okul işgücü piyasasına daha fazla hazırlarken, öğrenciye yönetsel ve stratejik, operasyonel düzeyde yönetiminin temel alanlarını tanıma fırsatı sunuyor.

yönetiminde teknik kurs

İşletme Yönetimi vurgu İşletme Teknik Kursu sürekli iyileştirme ve çeşitli iş sektörlerinde yetkin hareket yeterlilik isteyen girişimci geliştirmek isteyen kişiler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.

Program dili:
  • Portuguese (Brazil)

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Escola de Formação Gerencial Sebrae - EFG

Onların geleceğini taahhüt hazırlar girişimcilik ve yönetim odaklanarak, orta + yönetiminde teknik eğitim okul. ... [+]

Onların geleceğini taahhüt hazırlar girişimcilik ve yönetim odaklanarak, orta + yönetiminde teknik eğitim okul. Seçim süreci lise 1. yılını giren öğrenciler için kabul yıllık olduğunu.

YAPISAL PROJELER

Mentorluk projesi (1 YIL): Bu öğrenci yönetimi ve girişimcilik ile ilgili temel kavramları asimile etmeye izin, iş dünyası ile ilk temasını sağlar. Bu deneyim girişimciler, teknik ziyaretler ve disiplinlerarası faaliyetleri ile toplantılar yoluyla mümkün olmaktadır.

Simüle şirket (2nd YIL): Uluslararası beş kıtada bulunan 7,500 Simüle Şirketler bir ağa bağlı bir simüle sanal pazarda iş faaliyetleri uygulamaya, yönetimin kuramları ilişkilendirmek sağlar Uygulama Firmalar veya Sanal Şirket olarak bilinen eğitim teknolojisi aracı. ... [-]

Brezilya Belo Horizonte
Mart 2020
Portuguese (Brazil)
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Processo Seletivo 2016