Miami Ad School - Rio de Janeiro

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Farklı: Miami Ad School / ESPM talebeleri eşit yaratılış bir okul.

Farklı düşüncelerin bir okul çünkü.

2002 yılında, ESPM ile bir ortaklık aracılığıyla, Miami Ad School Brezilya'da geldi. Bazı teknolojiler geçti o anda, diğerleri geldi. Sadece bir şey geçemedi: iyi fikirler.

Şimdi, her zamankinden daha fazla, hepsi yollarla olması gerekir. Bir baskı yazı açabilirsiniz. Bir sonrası filmi açabilirsiniz. Bir film tweet açabilirsiniz. Ve tüm bu sınıf açabilirsiniz.

Tüm gerçek hayat adamla entegre: Miami Ad School / ESPM sınıfları aşağıdaki gibidir.

Alanın yaratılması her 2 yıllık süresi ile, Reklam Yazarlığı dersleri, Sanat Yön ve Grafik Tasarım var. İletişim Planlama Bootcamp kursu - hard dörtte biri - Amerika Birleşik Devletleri ve Brezilya ilktir. Tüketici ile Bootcamp Hizmet Ajansları ve Bootcamp Sosyal Ağlar ve Nişan: Biz de iki daha var. Birden fazla konu anlamak istiyorum Uzmanları, Miami / ESPM Miami Pro kursları, oluşturma, tasarım, medya, müşteri hizmetleri ve planlama alanlarında kısa kursları sunmaktadır.

Miami Ad School / ESPM öğretmenler olmadan bir okuldur.

Biz profesyonel bir pazar var: Bu arada, iyi. Uygulamada önemli ajanslarının yaratıcı sürecini öğretmek kafasında Düşünme. Buradan gittikten sonra, öğrenci hazır bırakır ve en iyisi: saygı. F / Nazca, AlmapBBDO, Ogilvy, DM9DDB, Neogama / BBH, A10, Oz Tasarım, Santa Clara, Talent, Publicis, Afrika ve diğerleri: burada ajans uzmanları öğretin.

Reklam Yazarları, sanat yönetmenleri ve tasarımcılar öğretmek geliyor. Reklam Yazarları, sanat yönetmenleri ve tasarımcılar çalışmaya hazır çıkıyor.

Miami Ad School / ESPM yorulmaz için, memnun için, meraklı bir yerdir. Daha fazla isteyenler için.

Dünya fikirlerinizi ihtiyacı misfits Hoşgeldiniz.

Garip İngilizce? Olmamalıdır. Miami Ad School / ESPM öğrencilerinin dünya çalıştırmak ve New York, Londra, Hamburg ve diğerleri gibi yerlerde iyi acentelerden öğrenebilecekleri kapsamlı bir okuldur. Ve birçok düşünmek aksine, bir iyi fikir öğrenmek gerek var, sen unutmak gerekir.

Biz dünyanın ilk okul olan ana yöntem unutmak olduğunu bulunmaktadır.

Diğerleri kuralları izleyerek öğretmek ederken, biz kurallarını kırmak için onlara öğretmek. Diğerleri bir açı aramaya öğretmek ederken, biz herkes için dışarı bakmak için öğretti.

Hiçbir formül yoktur, gönülsüz formüller vardır. Ve böylece okulun en değerli yaratma vardır. Zaten kazandı CLIO, CANNES, BİR SHOW, D & AD, GENÇ TABANCALARI, ve diğerleri.

Miami Ad School / ESPM onların gözünde kan var olanlar için kan veren bir yaratılış okul. İşte merak, memnun, huzursuz olmaya doğru yerdir.

Ancak o zaman gelişmeye ve sadece iyi fikirler olabilir: benzersiz.

A Miami Ad School / ESPM Bu Sao Paulo ve Rio kurslar sunmaktadır! Ama hiçbir şey okul şubesi ve ortaklıkları olan dünyanın herhangi bir köşesinde eğitim engeller. Avrupa'da Miami / ESPM dalında eğitim almak istiyorsanız Madrid, Hamburg ve Berlin'de okulları bulabilirsiniz. Amerika Birleşik Devletleri'nde Miami, Minneapolis, New York ve San Francisco kentlerinde öğrenim görebilirler. Yeni kültürler ve insanlarla tanışmak ve onların yaratıcı becerilerini bilemek için fırsat tam burada! Brezilya ve her yerden Okulu öğrencileri, dünya okuyor ve dünyada en çok bilinen ve en çok ödül kurumlarında çalışan seyahat.

A Miami Ad School / ESPM Çeyrek Uzakta bir program sunuyor, size hedef seçin ve yolculuğa kafa atılmak olabilir! Bu program ile, öğrenciler (tabii 6 çeyreğinden itibaren) ortak kurumlarda öğrenim veya (7 çeyreğinden itibaren) bir staj değişimi yapmak şansına sahip.

Konumlar

Rio de Janeiro

R. da Alfândega, 115

Address
MIAMI AD SCHOOL|ESPM - Rio de Janeiro
Rua da Alfândega, 115

20070-006 Rio de Janeiro, Rio de Janeiro Eyaleti, Brezilya
Telefon
+55 21 2216-2119