Resmi açıklamayı okuyun

Miami Ad School / ESPM: Reklam oluşturma Ülke iyi okul

Farklı: Miami Ad School / ESPM talebeleri eşit yaratılış bir okul.

Farklı düşüncelerin bir okul çünkü.

2002 yılında, ESPM ile bir ortaklık aracılığıyla, Miami Ad School Brezilya'da geldi. Bazı teknolojiler geçti o anda, diğerleri geldi. Sadece bir şey geçemedi: iyi fikirler.

Şimdi, her zamankinden daha fazla, hepsi yollarla olması gerekir. Bir baskı yazı açabilirsiniz. Bir sonrası filmi açabilirsiniz. Bir film tweet açabilirsiniz. Ve tüm bu sınıf açabilirsiniz.

Tüm gerçek hayat adamla entegre: Miami Ad School / ESPM sınıfları aşağıdaki gibidir.

Alanın yaratılması her 2 yıllık süresi ile, Reklam Yazarlığı dersleri, Sanat Yön ve Grafik Tasarım var. İletişim Planlama Bootcamp kursu - hard dörtte biri - Amerika Birleşik Devletleri ve Brezilya ilktir. Tüketici ile Bootcamp Hizmet Ajansları ve Bootcamp Sosyal Ağlar ve Nişan: Biz de iki daha var. Birden fazla konu anlamak istiyorum Uzmanları, Miami / ESPM Miami Pro kursları, oluşturma, tasarım, medya, müşteri hizmetleri ve planlama alanlarında kısa kursları sunmaktadır.

Miami Ad School / ESPM öğretmenler olmadan bir okuldur. Biz profesyonel bir pazar var: Bu arada, iyi. Uygulamada önemli ajanslarının yaratıcı sürecini öğretmek kafasında Düşünme. Buradan gittikten sonra, öğrenci hazır bırakır ve en iyisi: saygı. Burada nasıl ajans uzmanları öğretin: F / Nazca, AlmapBBDO, Ogilvy, DM9DDB, Neogama / BBH, A10, Oz Tasarım, Santa Clara, Yetenek, Publicis, Afrika ve diğerleri.

Reklam Yazarları, sanat yönetmenleri ve tasarımcılar öğretmek geliyor. Reklam Yazarları, sanat yönetmenleri ve tasarımcılar çalışmaya hazır çıkıyor.

Miami Ad School / ESPM yorulmaz için, memnun için, meraklı bir yerdir. Daha fazla isteyenler için.

Dünya fikirlerinizi ihtiyacı misfits Hoşgeldiniz. Garip İngilizce? Olmamalıdır. Miami Ad School / ESPM öğrencilerinin dünya çalıştırmak ve New York, Londra, Hamburg ve diğerleri gibi yerlerde iyi acentelerden öğrenebilecekleri kapsamlı bir okuldur. Ve birçok düşünmek aksine, bir iyi fikir öğrenmek gerek var, sen unutmak gerekir.

Biz dünyanın ilk okul olan ana yöntem unutmak olduğunu bulunmaktadır.

Diğerleri kuralları izleyerek öğretmek ederken, biz kurallarını kırmak için onlara öğretmek. Diğerleri bir açı aramaya öğretmek ederken, biz herkes için dışarı bakmak için öğretti.

Hiçbir formül yoktur, gönülsüz formüller vardır. Ve böylece okulun en değerli yaratma vardır. Zaten kazandı CLIO, CANNES, BİR SHOW, D & AD, GENÇ TABANCALARI, vb.

Miami Ad School / ESPM onların gözünde kan var olanlar için kan veren bir yaratılış okul. İşte merak, memnun, huzursuz olmaya doğru yerdir.

Ancak o zaman gelişmeye ve sadece iyi fikirler olabilir: benzersiz.

Program dili:
  • Portuguese (Brazil)

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Miami Ad School - São Paulo

O que a Miami/ESPM pode fazer por você? Montamos um currículo que reúne os fundamentos do design gráfico com novas disciplinas (user experience, motion e digital) e o pen ... [+]

Design Gráfico

Entre o caminho da esquerda e o da direita, escolha o do meio.

Quem faz Design Gráfico precisa ter uma mente inquieta. Porque escolhe mais que uma profissão, escolhe um estilo de vida. Além de estar de olho nas tendências e nos detalhes, é preciso ficar de olho nas ideias. Aprender novas maneiras de resolver problemas de comunicação cada vez mais complexos.

Porque na Miami Ad School/ESPM o Design Gráfico é assim: além da marca, embalagem, peça gráfica. Pode ser um ambiente, uma ferramenta interativa, um filme. Tudo pode ser design. Aqui o designer aprende a ser um conciliador. Juntando o simples ao complexo, o comum ao extraordinário, o comercial ao autoral, o clássico ao moderno. Transformando cada peça em um trabalho único.... [-]

Brezilya São Paulo
Bilgi iste
Portuguese (Brazil)
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Miami Ad School - São Paulo

Se você quer ser um diretor de arte brilhante, a Miami Ad School/ESPM é a sua academia. Aqui você vai fazer, refazer e refazer de novo. ... [+]

Direção de Arte

A Miami Ad School/ESPM é a cura para o sedentarismo criativo.

Criação é um músculo. Se você para de usar, ele atrofia. Para enfrentar o mercado, um diretor de arte precisa estar em plena forma. E isso não quer dizer só fazer um p* layout. É preciso mais.

Hoje, um diretor de arte cria, conceitua e até escreve. Isso mesmo, um diretor de arte faz tudo que um redator faz. E, de quebra, ainda precisa ter fôlego pra fazer o layout.

Mas existe um segredo para chegar a esse condicionamento? Treinando. Para ser mais específico, 2 anos treinando.

Se você quer ser um diretor de arte brilhante, a Miami Ad School/ESPM é a sua academia. Aqui você vai fazer, refazer e refazer de novo. Ou seja, suar a camiseta. Pra quando chegar a hora H, você ter gás de sobra pra dar.... [-]

Brezilya São Paulo
Bilgi iste
Portuguese (Brazil)
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Miami Ad School - São Paulo

No curso de Redação Publicitária da Miami Ad School/ESPM, você encontra tudo isto: desafio, vida real e, claro, muita refação. É o desafio de pensar criativamente traduzi ... [+]

Redação Publicitária

Somos comprometidos com o seu desaprendizado.

Você é amigo das palavras? Faz de novo.

Você sente prazer em escrever? Faz de novo.

Você curte escrever? Faz de novo.

Refazer. Esse é o segredo de um bom redator publicitário.

Na Miami Ad School/ESPM, gostar de escrever é pouco. Você precisa gostar de reescrever. Você precisa gostar do desafio. Você precisa gostar da vida real.

No curso de Redação Publicitária da Miami Ad School/ESPM, você encontra tudo isto: desafio, vida real e, claro, muita refação. É o desafio de pensar criativamente traduzido em palavras, e essas palavras traduzidas no seu sucesso.

PROGRAMA ... [-]
Brezilya São Paulo
Bilgi iste
Portuguese (Brazil)
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Hair

Piano

Sloth