Resmi açıklamayı okuyun

HAKKIMIZDA

2010 yılında Olinda Okulu yaratılması iki Brezilyalılar ve Avustralyalı arasındaki ortaklığın sonucudur. Brezilya'da yabancılar için özel olarak oluşturulmuş tek okul inşa etmek kombine edildiğinde, eski öğretmen öğrenci ilişkisi, bir iş haline geldi. Biz Olinda Portekizce Dil Okulu size sunmaktan gurur duyuyoruz.

Biz Portuguese öğretiminde, hassasiyet öğrencilerimize sunuyoruz. Ayrıca, onların beklentilerini aşan bir deneyim bunların her biri vererek.

Bireysel öğrenci ihtiyaçlarına Bizim dikkat bizim temel kaygısı vardır.

Ne diğer okullardan bizi diğerlerinden ayıran Biz öğrencilerimize vermek bakımdır. Sizin refahı ve olumlu geribildirim bizi motive budur.

Sahipleri sitede canlı Okulu öğrencilerimiz zaman istedikleri cevabı ve gerekli olsun.

Olinda şehir, sanatsal, yaratıcı ve müzikal topluluğu ile popüler olan dik Arnavut kaldırımlı yollar ve renkli evleri ile tarihi bir sömürge şehridir.

UNESCO'nun 1982 yılında oa tarihi siteyi ilan etti. Kısacası, güzel bir yer.

Güzel plajları ile büyük bir şehrin, Recife nabzını tercih edenler için, sadece bir otobüs ya da taksi, ve / veya metro ile 10 dakika uzaklıktadır.

Program dili:
  • Portuguese (Brazil)

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Olinda School

Biz bir grup ve orta başlayanlar ve ileri seviyedeki öğrenciler için özel dersler hem de yabancılar için Portekizce dil öğretiminde düzenli kurslar sunuyoruz. En iyi öğre ... [+]

Yabancılar Portekizce Dil Öğretimi

Biz bir grup ve orta başlayanlar ve ileri seviyedeki öğrenciler için özel dersler hem de yabancılar için Portekizce dil öğretiminde düzenli kurslar sunuyoruz. En iyi öğrenme deneyimini elde etmek için, grup dersleri sınıf başına 6 kişi ile sınırlıdır ve her sınıf Pazartesiden cumaya karşılar vardır.

Özel dersler sözlükler öğrenme için çok az zamanımız var insanlar için mükemmel belirli konularda ve yazılı veya sözlü iletişim olsun, ya da özel derslerde belirli bir odak yeni veya gelişmiş profesyonel öğrenciler için ve mevcut dilleri. Bu sınıflar, hafta içi de bulunmaktadır.

Sigara başlayanlar ve özel programlar öğrencilerin herhangi bir Pazartesi günü başlayabilir. Mutlak başlayanlar için, başlangıç ​​tarihleri ​​için lütfen bize ulaşın.... [-]

Brezilya Olinda
Açık Kayıt
Portuguese (Brazil)
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Olinda School Student review: Tom from London, UK

Olinda School Student review: Candyce from USA

Olinda School Student review: Brian from Oklahoma City, USA

Olinda School Student review: Anja from Germany