Unisul

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Unisul Topluluk Üniversitesi tam oluşturmak için her seviyede ve yöntemlerine de eğitimi teşvik etmek misyonuyla ve toplum hayatının gelişmesine katkıda Bilim, Teknoloji ve Yenilik gelişmesine adamış ömür boyu, yetkili vatandaşlar,.

  • 3 Kampüsler, 7 Üniversite Birimleri ve 77 Çevrimiçi Öğrenme Merkezleri - 50 yıl içinde, Unisul 50.000 'den fazla proje ve Santa Catarina gelişiminde katılımı ile, 150.000' den fazla eğitimli profesyoneller vardır; - 30.000 öğrenci halen kayıtlı; - Farklı alanlarda 100 yüksek lisans öğrencileri; - 42 Lisansüstü dersler (lato sensu) ve MBA; - 6 ders programı (stricto sensu): 4 Masters ve 2 PhDs - Araştırma ve Yenilik: 4,000 yararlananlar, 230 devam eden projeler ve 95 araştırma grupları ve çizgiler - Uzatma: o kurulduğu toplumlarda aktif bir sosyal rol gösterir. projelerin ve programların onlarca çeşitli alanlarda yaklaşık 180.000 toplum hizmetleri, vardır.
  • 89 uluslararası anlaşmalar; tüm kıtalarda 23 ülkede

UNISUL GLOBAL

UNISUL`s Uluslararası İlişkiler Ofisi, lisans ve lisansüstü öğrencilerin ittifaklar ve ortaklıklar, küresel ağ ve uluslararasılaşma bir girişimci olmanın yanı sıra Üniversitesi'nde mevcut tüm uluslararası programlar, toplar. Uluslararası Merkezi, akademik değişim programları için fırsatlar yaratmak için çalışır yabancı öğrenci ve Portekizce dil resmi bir çalışmanın sunulan programlarda bir kriter, bir Döviz Bürosu vardır.

ULUSLARARASI MERKEZİ

Brezilyalı ve yabancı topluluklar arasındaki akademik entegrasyonu için fırsatlar sağlanması, çok kültürlülüğü teşvik etmek, Üniversite kampüsünde yabancılar ile Brezilyalı öğretmenler ve öğrenciler arasındaki etkileşimi teşvik etmeyi amaçlamaktadır.

Portekizli Dili ve Yabancılar için Brezilya Kültürü - Portekiz dil öğrenmek ve Brezilya kültürünü tanımak isteyen yabancıları hedef Yoğun ve kapsamlı kurslar. Bir bir seçenek vardır harmanlanmıştır Programı Bu Unisul Sanal platformda PLUS sınıf öğretmenliği ile, Portekizce sanal öğretim birleştirir. Bu nedenle, öğrenciler Brezilya'da Dil, Kültür ve İş deneyim için bir şans.

Özelleştirilmiş Programları - Programlar özel Portekizli Dili ve Brezilya Kültürü Araştırmaları, gezinti yerleri ve alan gezileri dahil olmak üzere her kurum tarafından seçilen projeye göre, öğretim farklı alanlarına odaklanan, Dış Üniversiteler için tasarlanmıştır.

İngilizce dilinde Kursları - İş, Küresel Ekonomi, Tüketici Ürünleri, Turizm, Çevre, Pazarlama odaklanarak, İngilizce öğretilen dersler uluslararası öğrencilere yönelik, hem de Lisans, yüksek lisans öğrencileri ve tüm Unisul topluluk.

Konumlar

Florianópolis

Unisul - Universidade do Sul de Santa Catarina

Address
Florianópolis, Santa Catarina Eyaleti, Brezilya
Telefon
+55 800 970 7000

Tubarão

Unisul - Universidade do Sul de Santa Catarina

Address
Tubarão, Santa Catarina Eyaleti, Brezilya
Telefon
+55 800 970 7000