Resmi açıklamayı okuyun

Unisul Topluluk Üniversitesi tam oluşturmak için her seviyede ve yöntemlerine de eğitimi teşvik etmek misyonuyla ve toplum hayatının gelişmesine katkıda Bilim, Teknoloji ve Yenilik gelişmesine adamış ömür boyu, yetkili vatandaşlar,.

  • 3 Kampüsler, 7 Üniversite Birimleri ve 77 Çevrimiçi Öğrenme Merkezleri - 50 yıl içinde, Unisul 50.000 'den fazla proje ve Santa Catarina gelişiminde katılımı ile, 150.000' den fazla eğitimli profesyoneller vardır; - 30.000 öğrenci halen kayıtlı; - Farklı alanlarda 100 yüksek lisans öğrencileri; - 42 Lisansüstü dersler (lato sensu) ve MBA; - 6 ders programı (stricto sensu): 4 Masters ve 2 PhDs - Araştırma ve Yenilik: 4,000 yararlananlar, 230 devam eden projeler ve 95 araştırma grupları ve çizgiler - Uzatma: o kurulduğu toplumlarda aktif bir sosyal rol gösterir. projelerin ve programların onlarca çeşitli alanlarda yaklaşık 180.000 toplum hizmetleri, vardır.
  • 89 uluslararası anlaşmalar; tüm kıtalarda 23 ülkede

UNISUL GLOBAL

UNISUL`s Uluslararası İlişkiler Ofisi, lisans ve lisansüstü öğrencilerin ittifaklar ve ortaklıklar, küresel ağ ve uluslararasılaşma bir girişimci olmanın yanı sıra Üniversitesi'nde mevcut tüm uluslararası programlar, toplar. Uluslararası Merkezi, akademik değişim programları için fırsatlar yaratmak için çalışır yabancı öğrenci ve Portekizce dil resmi bir çalışmanın sunulan programlarda bir kriter, bir Döviz Bürosu vardır.

ULUSLARARASI MERKEZİ

Brezilyalı ve yabancı topluluklar arasındaki akademik entegrasyonu için fırsatlar sağlanması, çok kültürlülüğü teşvik etmek, Üniversite kampüsünde yabancılar ile Brezilyalı öğretmenler ve öğrenciler arasındaki etkileşimi teşvik etmeyi amaçlamaktadır.

Portekizli Dili ve Yabancılar için Brezilya Kültürü - Portekiz dil öğrenmek ve Brezilya kültürünü tanımak isteyen yabancıları hedef Yoğun ve kapsamlı kurslar. Bir bir seçenek vardır harmanlanmıştır Programı Bu Unisul Sanal platformda PLUS sınıf öğretmenliği ile, Portekizce sanal öğretim birleştirir. Bu nedenle, öğrenciler Brezilya'da Dil, Kültür ve İş deneyim için bir şans.

Özelleştirilmiş Programları - Programlar özel Portekizli Dili ve Brezilya Kültürü Araştırmaları, gezinti yerleri ve alan gezileri dahil olmak üzere her kurum tarafından seçilen projeye göre, öğretim farklı alanlarına odaklanan, Dış Üniversiteler için tasarlanmıştır.

İngilizce dilinde Kursları - İş, Küresel Ekonomi, Tüketici Ürünleri, Turizm, Çevre, Pazarlama odaklanarak, İngilizce öğretilen dersler uluslararası öğrencilere yönelik, hem de Lisans, yüksek lisans öğrencileri ve tüm Unisul topluluk.

Program dili:
  • Ingilizce
  • Portuguese (Brazil)

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Unisul

konular Uzatma Diller Kursu, Kültür ve Brezilyalı Sosyoekonomik Bağlam parçası yapmak. Kişinin konular evrensel işlerine Brezilyalı mevcut gün ve üzerinde değişmektedir. ... [+]

bir bütün olarak uluslararası öğrenciler, undergraduation ve mezuniyet öğretmenler ve toplum için İngilizce öğretilen dersler

konular Uzatma Diller Kursu, Kültür ve Brezilyalı Sosyoekonomik Bağlam parçası yapmak.

Elbette tamamen tamamlanması gerekmez. Öğrenciler ayrıca diğer konuları alabilir. konular dünya çapında tüm öğrenciler için sağlanan ve yetenekli öğretmenler tarafından İngilizce olarak öğretilir.

Kişinin konular evrensel işlerine Brezilyalı mevcut gün ve üzerinde değişmektedir. Açık ekonomik küreselleşme senaryoları ele alınan konular şunlardır; turizm senaryolarda da sürdürülebilirlik; insanlık ve biyolojik, sosyal ve kültürel boyut; çokkültürlülük ve kültürel kimlik; tüketmek ve tüketiciler. Öğrenciler, ön koşul olarak, bu dersleri (işitme, okuma ve yazma) alabilmek için İngilizce bilmektedir olmalıdır.... [-]

Brezilya Florianópolis
Mart 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Unisul

Unisul Yabancılar için Portekizce Dil Kursu ve Brezilya Kültürü (CLPCB) ikinci dil olarak Portuguese öğrenme ve özellikle Santa Catarina, doğal ve bölgesel çeşitlilik güz ... [+]

dünyaya Dil ve Brezilya kültürü

Unisul Yabancılar için Portekizce Dil Kursu ve Brezilya Kültürü (CLPCB) ikinci dil olarak Portuguese öğrenme ve özellikle Santa Catarina, doğal ve bölgesel çeşitlilik güzellikleri Brezilya kültürü hakkında daha fazla bilgi edinmek için ilgilenen öğrenciyi ağırlamaktadır.

CLPCB sınıf ile sınırlı değildir. Kurs boyunca, öğrenciler, bilgi ve Brezilya'nın kültürü ve dili hitap diğer eylemler arasında geziler, yönlendirilmiş araştırma, kurs, etkinlikler gibi çeşitli çalışma faaliyetleri, katılmak.

Öğrenciler hem Portekizce yeterlilik elde etmek ve bilginin farklı alanlarda kullanılan Portekizli tekniği konusunda bilgi edinmek, eğitimli öğretmenlerle derslere katılmak.... [-]

Brezilya Florianópolis
Mart 2020
Ingilizce,Portuguese (Brazil)
Yarı zamanlı
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
Unisul

Programlar özel Portekizli Dili ve Brezilya Kültürü Araştırmaları, gezinti yerleri ve alan gezileri dahil olmak üzere her kurum tarafından seçilen projeye göre, öğretim f ... [+]

Programlar özel Portekizli Dili ve Brezilya Kültürü Araştırmaları, gezinti yerleri ve alan gezileri dahil olmak üzere her kurum tarafından seçilen projeye göre, öğretim farklı alanlarına odaklanan, Dış Üniversiteler için tasarlanmıştır.

Unisul Uluslararası Merkezi de Uluslararası Merkez yaklaşan grup için özellikle bir program şekillendirecek istedikleri gibi uluslararası şirketler ve üniversiteler kendi programlarını oluşturmak için olanak sunar.

o Portekizli Dili ve Brezilya kültür öğrenme, yabancı dilde özel kurslar, kültürel faaliyetler ve şehirdeki konaklama, transfer ve iç lojistik organize yanı sıra teknik ziyaretler, kursları içerebilir yüzden programı özelleştirebilirsiniz.... [-]

Brezilya Florianópolis
Mart 2020
Ingilizce,Portuguese (Brazil)
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku