Via Mundo

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Mundo ana hattı üzerinden

Hakkımızda

Via Mundo, kültürel eğitim, iş gezileri ve programları konusunda uzmanlaşmış bir Brezilyalı organizasyondur. Brezilya'nın Maranhão şehrinde bulunan São Luís'te kurulmuştur ve 1999 yılında kültürlerarası değişim etkinliğini yoğunlaştırmanın yanı sıra Brezilya'nın ve Kuzeydoğu bölgesini eğitim ve turistik yerler olarak teşvik etmek için kurulmuştur.

Kuruluşumuz, uluslararası eğitim kuruluşlarıyla olan doğrudan bağlantıları, uluslararası eğitime yönelik çalışmalarında yaratıcılığı ve profesyoneli ve programlarının ve hizmetlerinin kalitesinin iyi olması nedeniyle ülkenin Kuzey ve Kuzeydoğu bölgelerinde öncü kuruluşlardan biri olarak ününü inşa etti.

Uluslararası kuruluşlarla yapılan ortaklıklar yanında, başlangıçtan beri Via Mundo, ilk ve orta dereceli okullar, dil okulları ve özel ve kamu kolejleri ve üniversiteleri ile yerel ortaklıklar geliştirdi.

2001 yılında Via Mundo, Maranhão'yu ve Brezilya'nın Kuzeydoğu bölgesini yabancı yüksek okul öğrencilerinin kültürel destinasyonlarına dönüştüren "Brezilya'daki Lise Programı" (Programa de Intercâmbio Cultural no Brasil) programını başlattı.

2006'dan bu yana, yüksek öğrenim değişimini daha üst seviyede teşvik etmek amacıyla Brezilya'daki özel kolejler ve üniversitelerde yüksek öğrenim öğrencileri de yerleştirdik.

Tüm bu gelen programlar, Brezilya kültürünü ve Portekiz dilini uluslararası düzeyde teşvik eder ve Brezilya'nın eğitsel ve turistik potansiyellerini dünyaya sunar.

Başka bir başarı da, diğer Brezilya ülkelerindeki kuruluşlarla ortaklıklar geliştirmesinin yanı sıra, devletten gelen öğrenci ve profesyonellerin yanı sıra Brezilya'daki diğer yerlerden ve yurtdışından gelen yolcuların gittikçe daha fazla yolcuyu Via Mundo'yu kendi seçtikleri Kültürlerarası değişim organizasyonu.

Via Mundo Intercâmbio e Turismo yurt dışında ve Brezilya'da kaliteli kültürel eğitim programlarıyla öğrencilerin ve profesyonellerin ufkunu genişletmeye katkıda bulunan yerel ve aynı zamanda küresel organizasyon olmaktan gurur duyuyor.

Misyonumuz

Kültürel eğitim, iş seyahatleri ve programları aracılığıyla öğrencilerin ve profesyonellerin yaşam kalitesini yükseltmek, zenginleştirici büyüme deneyimleri sunabilmek.

Vizyonumuz

Yenilikçi ve güncel bir organizasyon olmak, yurtdışında ve Brezilya'da kültürel eğitim ve iş gezileri ile programları konusunda uzmanlaşmış olmanın yanı sıra hizmet ve kalitede mükemmellik için bir referans.

Via Mundo, uluslararası örgütlerle doğrudan bağlantıları nedeniyle yaratıcılığı ve mesleği için ülkenin Northeastem bölgelerindeki öncü ajanslardan biri olarak itibarını inşa etti.

Konumlar

São Luís

Address
São Luís (headquarters)
Rua do Ipês, Qd.50, Casa 07
Renascença I - São Luís, Maranhão - Brasil
CEP: 65075-200

São Luís, Maranhão Eyaleti, Brezilya