Resmi açıklamayı okuyun

Mundo ana hattı üzerinden

Hakkımızda

Via Mundo, kültürel eğitim, iş gezileri ve programları konusunda uzmanlaşmış bir Brezilyalı organizasyondur. Brezilya'nın Maranhão şehrinde bulunan São Luís'te kurulmuştur ve 1999 yılında kültürlerarası değişim etkinliğini yoğunlaştırmanın yanı sıra Brezilya'nın ve Kuzeydoğu bölgesini eğitim ve turistik yerler olarak teşvik etmek için kurulmuştur.

Kuruluşumuz, uluslararası eğitim kuruluşlarıyla olan doğrudan bağlantıları, uluslararası eğitime yönelik çalışmalarında yaratıcılığı ve profesyoneli ve programlarının ve hizmetlerinin kalitesinin iyi olması nedeniyle ülkenin Kuzey ve Kuzeydoğu bölgelerinde öncü kuruluşlardan biri olarak ününü inşa etti.

Uluslararası kuruluşlarla yapılan ortaklıklar yanında, başlangıçtan beri Via Mundo, ilk ve orta dereceli okullar, dil okulları ve özel ve kamu kolejleri ve üniversiteleri ile yerel ortaklıklar geliştirdi.

2001 yılında Via Mundo, Maranhão'yu ve Brezilya'nın Kuzeydoğu bölgesini yabancı yüksek okul öğrencilerinin kültürel destinasyonlarına dönüştüren "Brezilya'daki Lise Programı" (Programa de Intercâmbio Cultural no Brasil) programını başlattı.

2006'dan bu yana, yüksek öğrenim değişimini daha üst seviyede teşvik etmek amacıyla Brezilya'daki özel kolejler ve üniversitelerde yüksek öğrenim öğrencileri de yerleştirdik.

Tüm bu gelen programlar, Brezilya kültürünü ve Portekiz dilini uluslararası düzeyde teşvik eder ve Brezilya'nın eğitsel ve turistik potansiyellerini dünyaya sunar.

Başka bir başarı da, diğer Brezilya ülkelerindeki kuruluşlarla ortaklıklar geliştirmesinin yanı sıra, devletten gelen öğrenci ve profesyonellerin yanı sıra Brezilya'daki diğer yerlerden ve yurtdışından gelen yolcuların gittikçe daha fazla yolcuyu Via Mundo'yu kendi seçtikleri Kültürlerarası değişim organizasyonu.

Via Mundo Intercâmbio e Turismo yurt dışında ve Brezilya'da kaliteli kültürel eğitim programlarıyla öğrencilerin ve profesyonellerin ufkunu genişletmeye katkıda bulunan yerel ve aynı zamanda küresel organizasyon olmaktan gurur duyuyor.

Misyonumuz

Kültürel eğitim, iş seyahatleri ve programları aracılığıyla öğrencilerin ve profesyonellerin yaşam kalitesini yükseltmek, zenginleştirici büyüme deneyimleri sunabilmek.

Vizyonumuz

Yenilikçi ve güncel bir organizasyon olmak, yurtdışında ve Brezilya'da kültürel eğitim ve iş gezileri ile programları konusunda uzmanlaşmış olmanın yanı sıra hizmet ve kalitede mükemmellik için bir referans.

Via Mundo, uluslararası örgütlerle doğrudan bağlantıları nedeniyle yaratıcılığı ve mesleği için ülkenin Northeastem bölgelerindeki öncü ajanslardan biri olarak itibarını inşa etti.

Program dili:
  • Portuguese (Brazil)

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Via Mundo

Brezilya'da düzenlenen Lise Programı (Programa de Ensino Médio no Brasil), 2001 yılında dünyanın her yerinden gelen genç öğrencilere Brezilya'da özel bir kültürel ... [+]

Ne?

Brezilya'da düzenlenen Lise Programı (Programa de Ensino Médio no Brasil), 2001 yılında dünyanın her yerinden gelen genç öğrencilere Brezilya'da özel bir kültürel alışveriş deneyimi yaşama fırsatı sunuyor.

Süre ve Program Başlangıcı

Brezilya'da bir dönem (3 ay), bir dönem (5 ay) veya bir tam akademik yıl (10 ay) için eğitim görmeyi seçebilirsiniz. Programınıza, Ocak ortası ortası veya Temmuz ayı sonlarında başlayabilirsiniz. Brezilya akademik yılı Ocak ayında başlar ve Temmuz ve Aralık / Ocak aylarında tatillerle birlikte Kasım / Aralık ayının sonunda sona ermektedir.

Niye ya?

Arkadaş canlısı bir okul ortamında çalışacak, yerel bir aile ile birlikte yaşayacak, Portekizce öğrenecek, ömür boyu arkadaş edinecek ve farklı bir kültür için saygı ve takdiri geliştireceksiniz. Brezilya'nın yaşam tarzının tadını çıkaracak ve arkadaşlık kurmanın ne kadar kolay olduğunu öğrenecek, daha olgunlaşıp dünyaya yeni bakış açıları öğreneceksiniz.... [-]

Brezilya São Luís
Bilgi iste
Portuguese (Brazil)
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 - 10 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Via Mundo

Üniversite Deneyimi Programı, bir dönem veya bir akademik yıl boyunca Brezilya'da Üniversite deneyimini yaşamanızı sağlar. ... [+]

Ne?

Üniversite Deneyimi Programı, bir dönem veya bir akademik yıl boyunca Brezilya'da Üniversite deneyimini yaşamanızı sağlar.

Bir ziyaretçi öğrencisi olursunuz ve seçtiğiniz kursun müfredatını incelemenizin yanı sıra, programın ilk döneminde Portekizce eğitimini de vereceksiniz.

Süre ve Program Başlangıcı

Brezilya'da bir dönem (5 ay) veya bir tam akademik yıl (10 ay) için eğitim görmeyi seçebilirsiniz. Programınıza, Ocak ayı ortası / sonları veya Temmuz ayı sonlarında (hem dönem hem de yıllık program için) başlayabilirsiniz.

Brezilya akademik yılı Ocak ayı ortalarında / sonlarında başlar ve Temmuz ve Aralık / Ocak aylarında tatiller ile Kasım / Aralık ayı sonunda sona ermektedir. Kurslar genellikle her yeni dönem yeni gruplar açılır.... [-]

Brezilya São Luís
Bilgi iste
Portuguese (Brazil)
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
5 - 10 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Via Mundo

Brezilya'da en iyi konuşulan Portekiz'i öğrenin ve öğrenin: São Luís do Maranhão. ... [+]

Ne?

Brezilya'da en iyi konuşulan Portekiz'i öğrenin ve öğrenin: São Luís do Maranhão.

Süre ve Program Tarihleri

Kurslarımız, ihtiyaçlarınıza odaklanmaktadır. En az 2 haftadan 48 haftaya kadar ne kadar süre öğrenim görmek istediğinizi seçebilirsiniz.

Neden?

UNESCO'nun tahminlerine göre, Portekiz en hızlı büyüyen dillerden biridir.

Latin Amerika'da Brezilya, çoğu ülkenin en büyük ticari ortağıdır. Öğrencilerimizin birçoğu Portekizli bilgiye sahip oldukları için iş bulmuş ve kariyer fırsatları bulmuşlardır.

Kim?

Bir Portekizce eğitim programına katılabilmek için en az 16 yaşında olmalısınız. Portekizce bilgisine gerek yoktur.... [-]

Brezilya São Luís
Bilgi iste
Portuguese (Brazil)
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 - 48 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku

The world meets in Brazil. Come celebrate life.