HRC Academy

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

HRC Culinary Academy Hoşgeldiniz

School01

Bulgaristan'da önde aşçılık okulu!

HRC Akademi, eğitim ve endüstri liderleri tarafından geliştirilen Mutfak Sanatları ve F & B Management 3 dönem programında 2 yıllık bir program sunmaktadır. Program tamamen uluslararası şef eğitmenler tarafından İngilizce olarak öğretilir. Tesisimiz bizim mutfak laboratuvarlarında state-of-the-art ekipman, demo tiyatro, şarap mahzeni ve öğretim restoran Yetenekler ile donatılmıştır.

School02

Çalışma programı boyunca öğrenciler seferde Bulgaristan, Batı Avrupa ve ABD tüm deneyim için bir şans var !! Bizim ücretli staj Dünyada bir şef olarak gerçek anlamda uluslararası bir kariyer için öğrencileri hazırlamak için en iyi otel ve restoranların bazıları gerçekleşecek.

HRC Culinary Academy eğitim iki yıllık mutfak eğitimi, uluslararası standartları karşılayan Amerikan Mutfak Federasyonu Akreditasyon Komisyonu tarafından kabul edilmektedir.

School04

Bizim burs programı yılda 1.000 Euro burs kadar sağlar ve çalışmalarına destek olur.

Uygulamalar geçerli olabilir, dünyanın her köşesinden yıl boyunca ve öğrencileri kabul edilir. Sonraki akademik başlangıç ​​tarihleri ​​Mart ve Eylül 2016 bulunmaktadır. Biz ileri Bulgaristan yüzden biz "haysiyet ve mükemmellik ile eğitmek" nasıl yaşayabilirsiniz Sofya'da bizim mutfak okula davet bakmak.

School03

Konumlar

Sofya

Address
9 Petar Beron Street (near NDK),
Sofia 1142,
Bulgaria

1142 Sofya, Sofya ili, Bulgaristan