Resmi açıklamayı okuyun

HRC Culinary Academy Hoşgeldiniz

School01

Bulgaristan'da önde aşçılık okulu!

HRC Akademi, eğitim ve endüstri liderleri tarafından geliştirilen Mutfak Sanatları ve F & B Management 3 dönem programında 2 yıllık bir program sunmaktadır. Program tamamen uluslararası şef eğitmenler tarafından İngilizce olarak öğretilir. Tesisimiz bizim mutfak laboratuvarlarında state-of-the-art ekipman, demo tiyatro, şarap mahzeni ve öğretim restoran Yetenekler ile donatılmıştır.

School02

Çalışma programı boyunca öğrenciler seferde Bulgaristan, Batı Avrupa ve ABD tüm deneyim için bir şans var !! Bizim ücretli staj Dünyada bir şef olarak gerçek anlamda uluslararası bir kariyer için öğrencileri hazırlamak için en iyi otel ve restoranların bazıları gerçekleşecek.

HRC Culinary Academy eğitim iki yıllık mutfak eğitimi, uluslararası standartları karşılayan Amerikan Mutfak Federasyonu Akreditasyon Komisyonu tarafından kabul edilmektedir.

School04

Bizim burs programı yılda 1.000 Euro burs kadar sağlar ve çalışmalarına destek olur.

Uygulamalar geçerli olabilir, dünyanın her köşesinden yıl boyunca ve öğrencileri kabul edilir. Sonraki akademik başlangıç ​​tarihleri ​​Mart ve Eylül 2016 bulunmaktadır. Biz ileri Bulgaristan yüzden biz "haysiyet ve mükemmellik ile eğitmek" nasıl yaşayabilirsiniz Sofya'da bizim mutfak okula davet bakmak.

School03
Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Diploma

HRC Academy

HRC Lezzet Akademisi ABD'de staj ile komple üst düzey uluslararası şefler ve en iyi eğitimciler tarafından oluşturulan, modüler tasarımı entegre 2 yıllık aşçılık lisans p ... [+]

HRC Lezzet Akademisi üst düzey uluslararası şefler ve en iyi eğitimciler tarafından oluşturulan, modüler tasarımı entegre 2 yıllık aşçılık lisans programı sunuyor.

Bizim toplam daldırma eller talimat hiçbir zaman profesyonel beceri seviyesine öğrencileri dönüşümü. Sen hands-on sınıfların eşsiz bir seride HRC tarafından oluşturulan klasik ve çağdaş mutfak yöntem ve tekniklerin hem bir komut, geliştirecektir. Sen hazırlamak ve bugünün sanayi sürücü birçok global mutfakları anlayacaksınız.

Ama yemek harika bir şef olmak için gereken hepsi bu değil: Sen Yönetim ve Liderlik, maliyet kontrolü, gıda fotoğrafçılığı, beslenme ve gıda güvenliği gibi sınıfları sırasında yeni iş becerileri öğrenerek ufkunu genişletecektir.... [-]

Bulgaristan Sofia
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
HRC Academy

Food & Beverage dünyasında yaratıcı ve girişimci yönetici olmak. Excel ve misafirperverlik içinde yönetsel becerilerini geliştirmek için hazır olun. Bizim F & B y ... [+]

Food & Beverage dünyasında yaratıcı ve girişimci yönetici olmak. Excel ve misafirperverlik içinde yönetsel becerilerini geliştirmek için hazır olun. Bizim F & B yönetim programı 2 bizim Sofya kampüsünde sömestr ve ABD'de nihai ücretli staj içerir.

Eğer sizin yenilikçi fikirler göstermek için mümkün olduğu kadar HRC Akademisi, biz bir F & B Yönetimi Uluslararası İşletme derinlemesine bir anlayış, restoran yönetimi, mutfak bilgi, beceri ve yaratıcılık kazandırmak ... Food & Beverage Eğilimler Yenilik iş ayarı.

F & B Management programı yönetsel yaratıcılığı teşvik eden bir yenilikçi pedagojik dinamiklerin bir parçasıdır. Her yıl, eğitsel (gerçek!) Endüstri projeleri proje yönetim metodolojisi, grup dinamiği, liderlik ve yaratıcılık gelişimini sağlayacak. Bu öğretim yöntemi, bir ekip çalışması ve operasyonel ve yönetsel fizibilite yanı sıra, finansal gerçekçilik bağlamında hızla düşünme yeteneğini göstermek için öğrencileri teşvik eder.... [-]

Bulgaristan Sofia
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
18 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku