Resmi açıklamayı okuyun

BAŞLANGIÇ "Bulgaristan'da okuyan dünyayı fethetmek!"

II Ulusal Baskı, genç Bulgar entelektüel göçe karşı Ulusal Akademi önleyici kampanya! Milli Akademisi "Krastyo Sarafov" nin ikinci yıl öğretmen ve öğrenciler için Bulgar yüksek öğretim prestijini desteklemek için kendi yetki ve Akademisi'nde çalışmalarını adamak. Proje zaten Kyustendil (28, 29, 30 ve 31 Mart) ulusal bir turla başladı ve ülkedeki şehirlerin 12 kat devam etti:

  • PUPPET KİRİŞ: Pazarcık (Nisan 25), Eski Zağra (25 ve 26 Nisan), Plovdiv (27 Nisan)
  • GÜNEY KİRİŞ: Eski Zağra (26 ve Nisan 27) Haskovo (27 ve 28 Nisan) Burgaz (2 ve 3 Mayıs) Yambol (3 ve 4 Mayıs), Sliven (4 ve 5 Mayıs)
  • KUZEY RAY: Varna (24 ve 25 Nisan), Silistre (25 ve 26 Nisan) Veliko Tırnovo (26 ve 27 Nisan), Gabrovo (27 ve 28 Nisan), Plevne (28 ve 29 Nisan)

Genç kentsel sakinleri, aileleri ve öğretmenler mezun Prof performanslarını görerek, National Academy eğitimin dört yıllık sonuçlarını değerlendirmek mümkün olacaktır .. Plamen Markov, prof. Dr Ivaylo Christov, prof. Bonyo Lungov ve Doç. Yasen Valchanov ve Tiyatro Akademisi Fakültesi "Ekran Arts" içinde mezunlarının diploma filmler.

Varna, Silistre, Veliko Tırnovo, prof Gabrovo ve Plevne sınıfında. Plamen Markov performansları sunacak: "Bai Balcho hatırlama" Balcho Neykov, yönetmen prof. Plamen Markov; Elitsa Yovcheva (Profesör "Tiyatro Yönetmenliği" de mezun evreleme Walter Uayks tarafından "TRI". Plamen Markov) ve "Onlar - jam session".

prof Mezunlar. Dr. Ivaylo Hristov St. ziyaret edecek Zagora, Hasköy, Burgaz, Yambol Sliven Uilyam Shekspir tarafından "Hatalar KOMEDYASI" sunmak için, Martin Kisselov ilgilidir. Pazarcık, Stara. Zagora ve Filibe prof sınıfından genç Puppeteerlerin. Bonyo Lungov gösterisi "fantezi Denizi" ve öğrenciler Doç sunacak. Plovdiv genç kitleye - Yasen Valchanov "dans tiyatrosu hareketi Tiyatrosu" konusundaki başarılarını ortaya koyacak.

National Academy of öğrencilere diploma gösteriler ve filmler dışında, genç kentsel sakinleri öğretim yılı 2017/2018 döneminde uygulama için Avrupa hareketlilik, hazırlanması ve prosedürün spesiyalleri koşulları ile tanıtmak edeceğini Akademisi açan profesörlerle toplantılar ziyaret edebilirsiniz.

Danışma toplantıları "dünyada Bulgaristan'da öğrenin" barındırma şehirlerin sinemalarda "Ücretsiz girişinde" gerçekleştirilecek.

Sofya (Haziran ve Ağustos) üniversite giriş grup istişareler katılıyor zaman toplantılarda tüm katılımcılar% 10 indirim için ücretsiz giriş malzemelerini Hazırlık Kılavuzları ve kuponları verilmektedir için.

Tam kampanya için, Ulusal Akademi desteği ve hepsi çok karşılıksız tavsiye işbirliğine dayanır ulaşmak ve genç Bulgar mümkün olan en geniş yararlanır. Beraber çocuklarının kalmak ve kendi ülkelerinde olduğu gibi tam uzmanları ve kişiliklerini geliştirmek için iyi bir alternatif sunabilir miyim? "O dünyasını fethetmeye, Bulgaristan'da okudu" BNT ve BNR ve Darik medya ortaklığı ulusal medya ortaklığı tarafından uygulandı mı.

Program dili:
  • Ingilizce
  • Bulgar

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yaz kursları

National Academy for Theatre and Film Arts - NATFA

ULUSLARARASI YAZ AKADEMİSİ "TEKNE ROCK! Gösteri Sanatları ve Yaratıcı Endüstrilerde Girişimcilik ve Liderlik: Uluslararası Eğilimler ve Yerel Özgüllük "Sofya, Bulgaristan ... [+]

ULUSLARARASI YAZ AKADEMİSİ "TEKNE ROCK! Gösteri Sanatları ve Yaratıcı Endüstrilerde Girişimcilik ve Liderlik: Uluslararası Eğilimler ve Yerel Özgüllük "Sofya, Bulgaristan Sinema ve Film Sanatları Ulusal Birliği (NATFA): 12 - 16 Haziran 2017 Kayıt şimdi açık!

NATFA'nın ilk baskısını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Uluslararası Yaz Akademisi "ROCK THE TEKNE! 12-16 Haziran 2017 Sofya'da gerçekleşen "Gösteri Sanatları ve Yaratıcı Endüstrilerde Girişimcilik ve Liderlik: Uluslararası Eğilimler ve Yerel Özgüllük" konulu konferansa katıldı.

Yaz Akademisinin Amaçları Katılımcıların kültür sektöründe inovasyon ve girişimciliğin önemi konusunda farkındalığını arttırmak Stratejik ve uluslararası bağlamda kültürel projelerin ve örgütlerin liderleri olmak için katılımcıların kapasitelerini artırmak. Katılımcıların iş modellerini uygulama kapasitelerini arttırmak, kültürel bir organizasyonda iç ortam yaratmak ve çeşitli finansman yöntemleri ve bağış toplama yöntemleri öğrenmek Kuramsal söylemleri Bulgaristan ve uluslararası kültürel uygulamalarla birleştirmek Temalar 1. Gün: Sanatta Yenilik 2. Gün: Kültürel Liderlik: Trendler ve İhtiyaçlar. 21. yüzyılda kültür yönetimi ve liderliğini öğretmek 3. Gün: Kültür Girişimcileri: Yaratıcı fikirden iş modeline 4. Gün: Avrupa kültürel işbirliği, ağ oluşturma ve politikalar 5. Gün: Yaratıcı bir fikir için ekonomi, pazarlama, finansman ve bağış toplama Gün 6-7: İsteğe bağlı: dışında Sofya geziler için Seçimleri Metodoloji Yaz akademisi, alanında oldukça tanınmış profesyonellerin interaktif sunumlarını ve ardından NATFA'nın uzun süredir birlikte çalıştığı Sofya şehrinde kültürel kurumlara yapılan çalışma ziyaretlerini ve daha küçük gruplar halinde tartışmalar ve interaktif çalışmaları kapsıyor. Her oturum teori ve pratik egzersizler arasında bir kombinasyon: örnek olay incelemesi, "balık kasesi" egzersizleri, rol yapma vb. Katılımcıların katılımını teşvik etmek ve takım çalışması becerilerini arttırmak için işbirliğine dayalı etkileşimli çalışma üzerinde güçlü bir vurgu... [-]
Bulgaristan Sofya
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
5 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku