Business Academy Aarhus

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Business Academy Aarhus geliştirir ve uygulama odaklı yüksek öğrenim programları sunmaktadır. 4.500 'den fazla tam zamanlı öğrenciler, 3400 part-time öğrenci ve yaklaşık 400 çalışanı ile Danimarka'da en büyük iş akademileri biridir.

Business Academy Aarhus Uygulamalı Bilimler bir Üniversitesidir.

Çeşitli Avrupa ülkelerinde, bu yüksek eğitim kurumları için bir İngilizce dil terimdir. lisans programları biz özellikle teknoloji, uygulamalı derece üzerinde BT ve iş odak sunuyoruz.

üniversiteler gibi, biz de lisans programları sağlayan ve akademik dereceler verebilir, ama biz ödül master veya doktora derecesi yoktur.

Buna ek olarak, biz de (yalnızca Danimarka) iş onların niteliklerini güçlendirmek gereken kişiler için lisans düzeyinde ve kısa vadeli kurslarında devam eden eğitim ve yarı zamanlı programlar sunuyoruz.

Bizim programları teori ile pratiği bir araya getirmektedir.

Biz küçük takımlar, grup çalışması, proje çalışması, ticaret ve sanayi, gerçekçi durumlarda ve zorunlu staj ile işbirliği içinde ders öncelik. Biz yaklaşık 900 uluslararası öğrencimiz var ve öğrencilerimizin her yıl 300'den fazla programlarının bölümü için yurt dışına gitmek.

Gelişmekte olan ve takımlar programları hem öğrenciler ve şirketler için değer yaratmak gerekir. Bu akılda biz ortaklık şirketleri ile ortak bir çaba içinde belirli yenilik ve geliştirme projelerine ilişkin bizim nitelikleri uygulamak için özel bir çaba.

yüksek öğrenim deneyimi birkaç yıl

Business Academy Aarhus 1 Ocak 2009 tarihinde kurulmuştur. Bu Aarhus Business College, Aarhus Tech ve JU (tarımsal okul) yükseköğretim programları arasında bir birleşme olarak yaratılmıştır. Programlarımızın bugün bazı Deniz ve Teknik Mühendislik Aarhus School ile işbirliği içinde sunulmaktadır.

yükseköğretime esnek yolu

büyük bir yaşam kararı bir program seçilmesi ve sizin için doğru olan programın bulmak her zaman kolay değildir.

Business Academy Aarhus, Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, biz de Akademi Mesleği lisans programlarına (AP derece) ve lisans programları sunuyoruz. AP lisans programı lisans programının ilk iki yıl karşılık gelir. Program kendi içinde nitelikleri sağlayan ama aynı zamanda daha uzun bir eğitim almak için dinamik bir yol olabilir. Bu nedenle doğrudan final sınavları sonrasında çalışma hayatına girmek için seçeneğiniz vardır, ya da bizim kontör programlardan birinde veya yurt dışında Danimarka ya da başka bir kurumda lisans derecesi ile çalışmalara devam edebilirsiniz.

Akademisi'nde okuyan

Eğer bir yükseköğretim programına girişmek, ayrıca kendi öğrenme sorumlu olduğunu kabul eder. Deneyimlerimiz aktif öğretim söz konusu olduğunda en öğrenmek olmasıdır. Biz aktif tüm programlarda önemli unsurlardır yaklaşık 30 öğrenci ve proje çalışmaları ve vaka çalışmaları ile küçük sınıflar aracılığıyla dahil olma fırsatı sunar.

Tüm programlarımız yakından sanayi ile bağlantılıdır. Bu nedenle teori ve pratiği birleştirmek ve özellikle daha sonra pratik sorunları çözmek için çalışma hayatında kullanabileceğiniz teorisinin parçalarını öğretmek. Şirket ziyaretleri ve konuk dersler bu nedenle programların ve projelerin tüm önemli bir parçasıdır ve final sınavı projeler genellikle belirli şirketlerin pratik sorunlara dayanmaktadır. öğrenim etrafında 18-25 saat haftada mevcuttur. ders saati sayısı haftadan haftaya ve programdan programa değişir.

Kariyer için Eğitim Başlıyor

Eğer bir staj veya mezuniyet sonrasında ilk iş arıyorsanız olursa olsun, Business Academy Aarhus Kariyer Merkezi ihtiyacınız olan ilham, araçları ve yardım sağlayabilir. Akademi öğrencisi olarak, bu tür uygulamalarda, özgeçmişleri ve iş görüşmeleri için yardım gibi çeşitli kurs ve atölye çalışmalarına katılabilir. Biz de bireysel yardım ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

Bir Uluslararası Çevre

İş Akademisi Aarhus programlarının en Danimarka ve İngilizce sunulmaktadır. Akademisi'nde bir öğrenci olarak, bu nedenle uluslararası bir ortamda bir parçası olacak. Biz dünya çapında birçok yerde yaklaşık 1000 uluslararası öğrenci var. İngilizce öğretilen programlarından birini seçerseniz, farklı ülkelerden gelen öğrencilerle ve harç ile ele alacağız ve sınavlar İngilizce'dir. Uluslararasılaşma değil, aynı zamanda sunduğumuz birçok sosyal faaliyetlerde derslik yer alır.

Fırsatların Dünyası

mezuniyetten sonra iyi bir iş alma akademinin öğrencileri en hedefidir. Bazı öğrenciler ancak daha fazla çalışma ve part-time ders ile çalışmalarını birleştirmek için tercih ve bazı biz ders tanıma anlaşmaları olan birçok eğitim kurumlarından biri de eğitim tam zamanlı Danimarka'da ya da yurt dışında devam etmeyi tercih. Her programın açıklamaları kapsamında iş ve ileri eğitim fırsatları hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

senin Staj yoluyla Geleceği hazırlayın

Business Academy Aarhus bir öğrenci olarak size pratik bilginizi kullanmak mümkün olacak zorunlu staj katılacaklar. Bu 2-10 aylık staj (genellikle 3-5 ay) size yaşamaya bir şans verecektir:

Bir şirkette öğrenme ilgili gerçek hayat

  • gelecekteki iş yol açabilir Ağ ve deneyim
  • Uluslararası bir şirkette çalışıyorum

Carlsberg, Ikea, Nordea Bank, Novo Nordisk ve Porsche ABD: İş Akademisi Aarhus örneğin 800'den fazla şirket Danimarka'da ve yurtdışında işbirliği Her yıl.

Yurt Dışı Staj

Siz dünyanın herhangi bir yerinden staj almayı seçebilir ve Avrupa içinde yabancı bir ülkede staj alarak katılan masraflarını karşılamak için Erasmus hibe alabilirsiniz. Business Academy Aarhus biz örnek Malezya, Şangay, Kanada ve Tanzanya staj yardımcı olmak için kurum ve kuruluşlarla işbirliği yapmaktadır.

Konumlar

Aarhus

Business Academy Aarhus

Address
Business Academy Aarhus, University of Applied Sciences
Sønderhøj 30

8260 Viby J Aarhus, Danimarka
Telefon
+45 72 28 60 00