Resmi açıklamayı okuyun

Kopenhag Moda Tasarımı Akademisi, 1983'te kurulmuş uluslararası çapta tanınmış özel bir Akademidir. Başlangıçtan beri Akademi, giyim tasarımcılarını yüksek bir işçilik anlayışıyla ve güçlü bir vizyon ifadesi ile eğitiyor. Mezunlarımız moda sektörünün her kademesinde hem ulusal hem de uluslararası düzeyde temsil edilmektedir.

Akademi, dünyanın dört bir yanından gelen başvuruları var, 2016-17 yılları arasında 16 farklı vatandaş eğitimi alıyor ve bu nedenle Danca ve İngilizce öğretiyoruz. Küreselleşmiş dünyada, iletişim ve kültür alışverişi farklı sınıf ve düzeylerde gerçekleştiğini en büyük öneme sahip olarak görüyoruz.

Akademinin, işçilik ve programın daha da geliştirilmesi için devam eden misyonu, bu nedenle her zaman genç ve yaklaşmakta olan tasarımcılara yönelik moda işinin taleplerini karşılıyor. Başvurmayı düşünüyorsanız ve Akademi'yi vist edinmek istiyorsanız, o zaman randevu almanızı öneririz.

Akademi Østerbro'daki eski depo "Hans Just" de bulunmaktadır. 370sqm'lik aydınlık, havadar ve açık çalışma odası, farklı sınıf ve seviyelerde gerçekleşen kültürel alışverişler için idealdir. Katılan birçok milletten dolayı, tüm öğretmenler en az iki dilde konuşuluyor ve ders aynı anda Danimarkaca ve İngilizce olarak öğretiliyor. (İngilizce, Giysi endüstrisinde en önde gelen teknik dildir) Deri için dikiş makineleri, overloklar ve endüstriyel makine öğrencilerin elindedir ve biz doğal olarak Stockmann Mankenleri üzerinde çalışıyoruz Wifi el altında ve öğretim oturumlarında da kullanılıyor.

Akademi, Danimarka devletinin Devlet Hibesi (SU) için onaylandı. Uluslararası öğrencilerin ilk olarak Danimarka'da yapmadan önce kendi ülkelerinde başvurmaları istenir.

Program dili:
  • Ingilizce
  • Danimarkalı

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Diploma

Copenhagen Academy of Fashion Design

Akademi giyim tasarımını öğretir. Program boyunca öğrencilerin yaratıcılık kapasitelerinin geliştirilmesine, yaratıcı süreçte sanatsal ve görsel bir rutin anlayış kazandı ... [+]

Program

Amaç

Akademi giyim tasarımını öğretir.

Program boyunca öğrencilerin yaratıcılık kapasitelerinin geliştirilmesine, yaratıcı süreçte sanatsal ve görsel bir rutin anlayış kazandırarak ve sanatın farklı alanlarında sağlam ve eksiksiz bir temel oluşturarak vurgu yapılmaktadır.

Programın yanı sıra, öğrenciler ticaret fuarlarına, şirketlere yapılan ziyaretler ve moda haftası boyunca yardım ederek iş dünyasının birçok yönünü ve talebini de içerecek ve böylece iş piyasasına girdikleri zaman hazırlıksız değiller. Programın süresi 2 yıldır.

Tamamladıktan sonra, öğrenci, tasarım süreçleri, kavramdaki ilkeler ve tutarlı bir koleksiyon oluşturma bilgisi ile dikiş ve desen yapımı gibi teknik becerileri bir araya getirdi. ... [-]

Danimarka Copenhagen
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku