Copenhagen Academy of Fashion Design

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Kopenhag Moda Tasarımı Akademisi, 1983'te kurulmuş uluslararası çapta tanınmış özel bir Akademidir. Başlangıçtan beri Akademi, giyim tasarımcılarını yüksek bir işçilik anlayışıyla ve güçlü bir vizyon ifadesi ile eğitiyor. Mezunlarımız moda sektörünün her kademesinde hem ulusal hem de uluslararası düzeyde temsil edilmektedir.

Akademi, dünyanın dört bir yanından gelen başvuruları var, 2016-17 yılları arasında 16 farklı vatandaş eğitimi alıyor ve bu nedenle Danca ve İngilizce öğretiyoruz. Küreselleşmiş dünyada, iletişim ve kültür alışverişi farklı sınıf ve düzeylerde gerçekleştiğini en büyük öneme sahip olarak görüyoruz.

Akademinin, işçilik ve programın daha da geliştirilmesi için devam eden misyonu, bu nedenle her zaman genç ve yaklaşmakta olan tasarımcılara yönelik moda işinin taleplerini karşılıyor. Başvurmayı düşünüyorsanız ve Akademi'yi vist edinmek istiyorsanız, o zaman randevu almanızı öneririz.

Akademi Østerbro'daki eski depo "Hans Just" de bulunmaktadır. 370sqm'lik aydınlık, havadar ve açık çalışma odası, farklı sınıf ve seviyelerde gerçekleşen kültürel alışverişler için idealdir. Katılan birçok milletten dolayı, tüm öğretmenler en az iki dilde konuşuluyor ve ders aynı anda Danimarkaca ve İngilizce olarak öğretiliyor. (İngilizce, Giysi endüstrisinde en önde gelen teknik dildir) Deri için dikiş makineleri, overloklar ve endüstriyel makine öğrencilerin elindedir ve biz doğal olarak Stockmann Mankenleri üzerinde çalışıyoruz Wifi el altında ve öğretim oturumlarında da kullanılıyor.

Akademi, Danimarka devletinin Devlet Hibesi (SU) için onaylandı. Uluslararası öğrencilerin ilk olarak Danimarka'da yapmadan önce kendi ülkelerinde başvurmaları istenir.

Konumlar

Kopenhag

Address
Århusgade 88, 5th. Floor
DK-2100 Copenhagen Ø
Denmark

Kopenhag, Danimarka