European Film College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Avrupa Film Koleji film okulu daha fazladır. Biz, tüm dünyada bir 8½ ayın en yoğun gençleri sunan bir Danimarka halk yüksek okulları olan eller (İngilizce) filmi vakıf programı. Yaz aylarında da (Danca) 1 haftalık filmi seminerler ve atölye bir seçki sunuyor. Öğrenciler ve öğretmenler filmi etrafında gelişen, benzersiz yoğun ve sosyal ortam yaratarak, kampüste yaşamaktadır.

Avrupa Film Koleji kırsal Ebeltoft, Danimarka'da bulunan ve öğretim sinemanın anlayışı içinde benzersizdir. filmler yapmaya ve filmler hakkında öğrenme bir ilgi ile herkes açığız ve biz dünyanın her yerinden gelen öğrencilere, bir kerede genellikle 25'den fazla milletten var.

bir yerleşim okul Çünkü, yaşamak ve filme günde 24 saat, haftada 7 gün nefes alacak. Sınıfta ya da, sinema konuşurken analiz ve onları tartışmaya, filmlerle olacak bir proje üzerinde çalışıyor değilken bile.

ana yemek, (İngilizce) bir 8½ aylık filmi vakıf programı ve yaz kursları, (Danca) 1 haftalık filmi seminerler ve atölye bir seçim: Avrupa Film Koleji iki ders türlerini sunmaktadır.

Bu web sitesinde size tüm faaliyetlerimizin hakkında gereken tüm bilgileri bulmak mümkün olmalıdır. Hala sorularınız varsa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin!

Konumlar

Ebeltoft

Address
Carl Th. Dreyers Vej 1
DK-8400 Ebeltoft
Denmark

DK-8400 Ebeltoft, Danimarka