Resmi açıklamayı okuyun

Avrupa Film Koleji film okulu daha fazladır. Biz, tüm dünyada bir 8½ ayın en yoğun gençleri sunan bir Danimarka halk yüksek okulları olan eller (İngilizce) filmi vakıf programı. Yaz aylarında da (Danca) 1 haftalık filmi seminerler ve atölye bir seçki sunuyor. Öğrenciler ve öğretmenler filmi etrafında gelişen, benzersiz yoğun ve sosyal ortam yaratarak, kampüste yaşamaktadır.

Avrupa Film Koleji kırsal Ebeltoft, Danimarka'da bulunan ve öğretim sinemanın anlayışı içinde benzersizdir. filmler yapmaya ve filmler hakkında öğrenme bir ilgi ile herkes açığız ve biz dünyanın her yerinden gelen öğrencilere, bir kerede genellikle 25'den fazla milletten var.

bir yerleşim okul Çünkü, yaşamak ve filme günde 24 saat, haftada 7 gün nefes alacak. Sınıfta ya da, sinema konuşurken analiz ve onları tartışmaya, filmlerle olacak bir proje üzerinde çalışıyor değilken bile.

ana yemek, (İngilizce) bir 8½ aylık filmi vakıf programı ve yaz kursları, (Danca) 1 haftalık filmi seminerler ve atölye bir seçim: Avrupa Film Koleji iki ders türlerini sunmaktadır.

Bu web sitesinde size tüm faaliyetlerimizin hakkında gereken tüm bilgileri bulmak mümkün olmalıdır. Hala sorularınız varsa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin!

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

European Film College

Avrupa Film Koleji'nde 8½ aylık program bir fırsat yerdir. Fırsat keşfetmek ve fikirlerinizi, yetenek ve kendinizi geliştirmektir. Fırsat şansa ve hata yapmak ve güvenli, ... [+]

8,5 AYLIK PROGRAM: SİZİN BECERİLERİ BUL - SESİNİZİ KEŞFEDİN

Avrupa Film Koleji'nde 8½ aylık program bir fırsat yerdir. Fırsat keşfetmek ve fikirlerinizi, yetenek ve kendinizi geliştirmektir. Fırsat şansa ve hata yapmak ve güvenli, cesaret ve ilham verici bir ortamda bunu yapmak için. programına katılın ve üretmek yaşamak ve neredeyse bir yıl için filmi nefes şans. İş ve bir yerde yaşamak nerede sevgili öğrenciler, öğretmenleriniz, gördüğünüz filmler ve dünyanın her köşesinden gelecek karşılayan profesyonel sinemacılar.

8 ½ aylık filmi vakıf programı sırasında size fırsat olsun:

kendinizi bırakın hands-on film yapımı Danimarka halk yüksek okulları geleneğinde çalışan, film endüstrisinin profesyoneller gözetiminde özel yaratıcı becerilerini geliştirmek kitlesel eller deneyim ortak dersler ve film gösterimleri ile birlikte alın sizin ve diğer öğrenciler sanat filmi ekipman devlet kullanarak, 34 hafta boyunca 170 film üretecek yoğun bir film ortamının bir parçası olun Gerçek film ekiplerine çalışmak için nasıl dahil olmak üzere, film dünyasının tüm yönleri hakkında, öğrenin dünyanın her yerinden diğer öğrenciler ve film yapımcıları ile uluslararası bir ağ Başlangıç ... [-]
Danimarka Ebeltoft
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
8 - 9 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Promo Video