Kalo Organic Agricultural College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Kalø, yaklaşık seksen yüz öğrencisi ve organik tarım konusunda tutkulu yaklaşık yirmi çalışanı olan Danimarka'daki tek organik Tarım Koleji'dir.

Kalø Organik Tarım Koleji, bir ormanın kenarında ve denize yakın kırsal bir ortamda, gerekli tüm olanaklara sahip orta büyüklükte bir şehir olan Rønde'ye üç kilometre ve Danimarka'nın en büyük ikinci şehri olan Aarhus'a otuz kilometre uzaklıkta yer almaktadır. .

Okul pratik becerileri vurgular ve okul çiftliği eğitimin ve günlük yaşamın önemli bir parçasıdır. Pratik öğrenme tesisleri arasında, mahsuller ve sebzeler için organik olarak yetiştirilmiş yaklaşık elli hektarlık tarım arazisi, seralar, bir makine parkı, domuzlarımızı, koyunlarımızı, süt ineklerini ve dümenleri yetiştirme tesisleri bulunmaktadır.

Okuldaki tüm öğrenciler için tam pansiyon sunuyoruz. Biniş, günde üç öğün yemek ve ücretsiz sabah ve öğleden sonra kahvesini içerir. Öğrencilerimize organik yiyecekler sağlayan, ayrıca vejetaryen ve vegan seçenekler sunan mükemmel bir mutfağımız var.

Konumlar

Rønde

Address
Skovridervej 3, Kalø
8410 Rønde

8410 Rønde, Danimarka

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: