Resmi açıklamayı okuyun

Dar Loughat, Fas'ta, Modern Standart Arapça ve İngilizce konuşan Arapça'nın her seviyesinde yoğun bir kurs sağlayan, mesleki bir dil merkezidir.


2004 yılında Kuzey Fas'taki Tetouan kentinin kalbinde kurulan Dar Loughat, Arap dünyasında kültürler arası bir merkez olarak hızla güçlü ve saygın bir üne kavuşmuştur . Bu kadar harika bir başlangıç ​​yapmamıza yardımcı olan şey şu oldu:/>


Konumumuz/>

UNESCO tarafından Dünya Kültür Mirası ilan edilen şehir Tetouan'ın merkezinde ideal bir konumda bulunan öğrencilere Fas en iyi seçeneklerini sunmaktayız. Tetouan'da Arapça eğitimi alan öğrenciler, şehrin mükemmel plajlarından, yaprak dökmeyen Rif Dağlarından ve beş yüz yıllık Medine'sinden yararlanabilirler.


Kalite/>

Dar Loughat, yurtdışında eğitim Forumu üyesi olarak, en üst düzeyde eğitim hizmetlerini vermeye devam ediyor. Dar Loughat'ta, öğrenciler üç ila sekiz öğrencinin küçük ölçekli derslerinden ve uluslararası tecrübelerinden en iyi şekilde yararlanmalarına olanak tanıyan çok çeşitli gezi ve sosyal ve kültürel etkinliklerden yararlanmaktadır.


Öğretmenlerimiz/>

Dil kurslarımız, sadece ana dili İngilizce olmayan insanlara Arapça öğretmeye adanmış, hevesli, çok dilli, nitelikli ve deneyimli öğretmenler tarafından verilmektedir.


Uluslararası Atmosferimiz/>

İlginç, uyarıcı ve çok kültürlü bir öğrenme ortamı yaratarak yıl boyunca çok çeşitli ve uluslararası bir öğrenci topluluğuna hoş geldiniz diyoruz.


Sosyal Programımız/>

Çeşitli daldırma ve dil değişimi aktiviteleri sayesinde, öğrencilerimize Fas yaşamıyla günlük temas kurmalarını sağlarız; bu sayede kelime dağarcığını genişletebilir, konuşma dil performanslarını geliştirebilir ve yerel kültürün daha iyi anlaşılmasını sağlayabiliriz.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Dar Loughat cross-cultural language center

CMA, öğrencilerin ilgisine bağlı olarak, Arapça veya Latince betik kullanarak ders alabilir, buna mukabil eski işaretlerin okunması ve dolaşılması gibi günlük görevler iç ... [+]

CMA veya "darija", Fas'ta en çok konuşulan lehçe.

CMA kelimelerinin çoğunda MSA kökleri bulunurken, sözlüğün bir kısmı İspanyolca, Fransızca ve Berber'den ödünç alınır.

CMA, öğrencilerin ilgisine bağlı olarak, Arapça veya Latince betik kullanarak ders alabilir, buna mukabil eski işaretlerin okunması ve dolaşılması gibi günlük görevler için hayatı kolaylaştırması şiddetle tavsiye edilir.

MSA programı gibi, bu program üç aşamalı eğitimden oluşmaktadır.

*** Malzemelerimizi yapısal yönlerinden ziyade Faslılarla günlük etkileşimlerinde lehçenin işlevsel yönlerine hizmet edecek şekilde uyarladık./>

Tarih/>... [-]
Fas Tetouan
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 52 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Dar Loughat cross-cultural language center

MSA programımız, Standart Arapça öğrenmek veya geliştirmek isteyen tüm öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak için uyarlanmıştır. Arapça dil sisteminin tam ve açık bir şek ... [+]

"El-fus'haa" olarak da bilinen MSA, Arap dünyasında uzmanlaşmış işlevler için kullanılan dil, yani öğretim, elektronik ve basılı medya ve resmi durumlardır.

Arapça konuşulan herhangi bir ülkedeki kişilerarası iletişim için kullanılmasa da, MSA'yi, alanlardan bölgeye önemli ölçüde farklı konuşulan bazı bölgesel ve yerel lehçlardan önce öğrenmek öğrencilere iki avantaj sağlar.

Birincisi, MSA'da iyi bir temel, öğrencinin daha sonra öğrenmek istediği herhangi bir lehçenin edinilmesini kolaylaştırır. İkincisi, MSA, yerel lehçelerin aksine, Arap dünyasının her yerinde kolaylıkla anlaşılmıştır.

MSA programımız, Standart Arapça öğrenmek veya geliştirmek isteyen tüm öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak için uyarlanmıştır. Arapça dil sisteminin tam ve açık bir şekilde anlaşılabilmesi için onlara gerekli bilgi ve eğitimi vermektedir.... [-]

Fas Tetouan
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 52 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku