Rays Online College Credits, John Zepp Academy Foundation Inc.

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Vakfın Geçmiş

John Zepp Vakfı Bay John Zepp ölümünden sonra, 1992 yılında Amerika Birleşik Devletleri'nde kurulmuştur. Kimya Amerikan doktora öğrencisi, John Zepp kanserden ölmekte olduğunu biliyordu ve onun iradesine bir vakıf muhtaç çocuklara yardım için kurulan istedi. Vakıf kapatmadan önce sadece bir kaç yıl sürdü.

Ancak, 2010 yılında JZF sadece Kamboçya'da yeni bir üniversite kurmuştu kardeşi Raymond, yeni bir hayat verildi. JZF Kamboçya Dewey International University katılmak için ayrıcalıklı öğrenciler altında burs sağlanan gayrı örgüt oldu.

Raymond Zepp ve onun Filipinli eşi Shekinah Isabela Eyaleti, Luzon San Guillermo ilçesine 2013 yılında Filipinler'e emekli oldu. Onlar resmen San Guillermo ve yakın alanlarda kırsal kasabasında öğrencilerin eğitimini geliştirmek için bir Vakıf kurarak JZF çalışmalarını devam etmek istiyoruz.

Misyonumuz

John Zepp Vakfı'nın misyonu ve San Guillermo, Filipinler etrafında öğrencilerin çeşitli düzeylerde eğitimi geliştirmektir. Bu öğrenciler okul öncesi öğrencileri, lise öğrencileri ve üniversiteye devam etmek isteyen öğrencilere içerir.

VİZYONU

Biz özel finanse edilen faaliyetler, kamu eğitimini tamamlayan San Guillermo, bir entegre eğitim topluluk görüyorum. Biz küçük çocuklar kamu okullarında sınıf tek içine başarılı bir giriş için özel olarak hazırlanan görüyoruz. Biz lise öğrencileri çalışma salonları, öğretici asistanlığı, eğitsel multimedya kaynakları, vb dahil olmak üzere, eğitim için ciddi bir ortamda kamu lise sınıfları için eğitim bkz Biz de genç yetişkinler çevrimiçi öğreticiler ve kısa kurslar yoluyla üniversitelere transfer için hazırlanıyor bkz. Bu öğrencilerin bir kısmı yerel üniversitelere gitmeye tam veya yarı burs alırsınız.

Derslerin Biçim

Her ders Amerikan sisteminde üç kredi dönem kursu eşdeğerdir. Kurslar sadece iki ay için her bir araya, yani yarı-yoğun bulunmaktadır. Tam zamanlı yük nedenle sadece iki ders olduğunu. Bir yıl boyunca tam zamanlı bir yük beş dönem boyunca dönem başına iki derslerden oluşmaktadır. Bu karşılaştırılabilir Amerikalı üniversite akademik yıla denk 10 ders, ya da yılda 30 dönem kredi vardır.

Normal ders yükü tek İngilizce dil kursu artı dönem başına bir başka konu-kursundan oluşmaktadır. Örneğin, birinci dönem, bir öğrenci Eleştirel Düşünme ve Mantık ile birlikte Sosyal Bilimler İngilizce Kaynaklar alabilir. Ancak, hatta diğer denekli kurslar gibi okuduğunu anlama egzersizleri veya kelime-bina olarak, güçlü bir İngilizce dil bileşeni olacaktır.

ROCC dünya çapında birçok üniversite ile bağlantısı vardır. Biz yabancı üniversitelerde özel programlar aktarmak isteyen öğrenciler için öneriler yazacak.

Kurslarımız da TOEFL veya IELTS sınavını sınava hazırlar. Bu sınavları geçmek ve öğrenciler, yabancı İngilizce-orta üniversitelere kayıt olmak mümkün olacak ROCC diğer temel dersleri almış.

Kohort Sistemi

Mümkünse, sınıflar terime terimden sağlam tutulacaktır. Haftalık tartışma forumları sayesinde, öğrenciler birlikte aynı derslere takip gibi birbirlerini tanımak olacaktır.

Konumlar

Manila

Address
68 Istanbul St. BF Midwest
BF Homes Paranaque
1700 Philippines

Manila, Metro Manila, Filipinler Cumhuriyeti