B&D English School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

B

Okulumuz Agan-an, Sibulan'da bir çatı katına sahip 3 katlı bir binaya sahiptir. Havaalanı alanına çok yakın bir yer. Mekan güzel plajı boyunca sıralanan birçok tatil ile çevrilidir. Negros Oriental, Dumaguete Havaalanı'nın ana havalimanı burada yer almaktadır. Ayrıca, şehir merkezinde Sibulan Deniz Limanı yer almaktadır. Cebu adasına yaklaşık 40 dakikalık bir geçiş, mavna, pompa teknesi veya hızlı vasıta ile üç tür deniz aracı kullanılarak yapılabilir. Bu arada, Dumaguete kentinin yanındaki ilk belediyedir, bu yüzden endişelenecek bir şey yok, çünkü bu insanlar için çok erişilebilir.

Bizler, İkinci Dil (ESL) öğrenimi olarak İngilizce için Filipin hükümeti tarafından akredite edilmiş bir kurumuz. Okulumuzun İngilizce eğitim programı Teknik Eğitim ve Beceri Geliştirme Kurumu (TESDA) tarafından onaylanmış ve Filipinler Göçmenlik Bürosu tarafından akredite edilmiştir .

B

Okulumuzdaki öğretmenler, yüksek eğitimli, iyi eğitimli ve tahta sınavı yapan kişilerdir. Ayrıca, öğrencilerin İngilizce iletişim becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmak için konumlandırılmış TESDA tarafından akredite edilmiş ESL öğretmenlerinin bir listesi bulunmaktadır. Ayrıca, uygun ve rahat bir ortamda düşük maliyetle İngilizce eğitim programı sunan okullardan biriyiz. Bu nedenle mükemmel eğitim garantilidir.

tesisler

B

2 erkek sınıf öğrencisi - iyi havalandırılmış, bireysel klima üniteleri bulunan geniş sınıflar ve öğrencilerin dikkati dağılmadan İngilizce öğrenebilecekleri iyi aydınlatmalar.

2 grup sınıfı - iyi havalandırılan, bireysel klima üniteleri, iyi aydınlatma ve eğitim materyalleri ile daha geniş sınıflar.

Ofis - öğrenci ve öğretmenlerin endişelerini karşılamak için yönetici ve ofis personeli için bir oda.

Öğretmenler Salonu / Fakülte Odası - öğretmenlerin ders hazırlamaları, öğrencilerin profillerini doğrulamaları ve değerlendirmeleri formüle etmeleri için bir oda.

16 Yatakhane - 5 özel oda, 5 iki kişilik oda, 6 dört kişilik oda (televizyonsız), klima ünitesi ile geniş, iyi havalandırılan oda, özel ve 2 kişilik oda için kablolu televizyon, tek ve çift kişilik sıcak ve soğuk duş ve çoklu doluluk.

* Erkek ve kız öğrenciler ayrı odalara sahiptir.

1 Çocuk Oyun Odası - çocuklarıyla oynayabilecekleri ve kreş etkinliklerinin keyfini çıkarabilecekleri aileler için tasarlanmış bir tesis.

Kütüphane / Çalışma Alanı - öğrenciler ve öğretmenler için kendi kendine çalışma ve diğer akademik amaçlar için boş zamanlarında kullanmak için öğrenme kaynakları olan bir tesis

Spor salonu - Fiziksel refahlarını geliştirmek ve korumak isteyen öğrenciler için koşu bandı (koşu bandı), denge topu, halter, itme standı vb.

Çatı Güvertesi - okul etkinlikleri ve diğer müfredat dışı etkinlikler için ferahlatıcı bir atmosfere sahip açık alan.

Çamaşır yıkama alanı - temizlik görevlilerinin çatı katındaki belirli bir alanı, öğrencilerin kıyafetlerini ve okul kıyafetlerini yıkamak ve kurutmak

Mutfak ve Yemekhane - öğrencilerin yemeklerini hazırladıkları ve servis ettikleri iyi hazırlanmış bir alan.

Park Alanı - okul ve müşteriler aracı için özel bir alan.

Sonuç olarak, öğrencilerin ve okul tesislerinin güvenliğini sağlamak için 7/24 güvenlik görevlisi görev yapmaktadır. Son olarak, Filipin Ulusal Polisi (PNP) Negros Oryantal İl Genel Merkezi B'den sadece birkaç metre uzaklıktadır.

Konumlar

Dumaguete

Address
PUROK 1, AGAN AN, SIBULAN, NEGROS ORIENTAL


AGAN AN SIBULAN, NEGROS ORIENTAL

6201 Dumaguete, Merkez Visayas, Filipinler Cumhuriyeti