Resmi açıklamayı okuyun

Cennet İngilizce Boracay Adası'nda Filipinler İngilizce dersleri veren İngiliz Dili merkezi sahibi Kanadalı bir ailedir. 2005 yılında kurulmuş ve kurulduğu günden bu yana hızlı bir şekilde büyüdü. 50'den fazla ülkeden gelen öğrenciler bizim programlarına katıldı ve daha her yıl bize katılmaya devam ediyor. Biz sıkıca bizim, Kanadalı, İngiliz ve Amerikan öğretmenlerle, Kanada, Avustralya veya ABD'de herhangi bir başka dil okulunda daha düşük bir fiyata bizim öğrencilerimize üstün İngilizce Kursları sunuyoruz inanıyoruz ve herhangi bir dil okulunda daha yüksek bir eğitim seviyesinde Filipinler.

Biz Göç, Filipinler Akredite Okulları Birliği Bürosu ile akredite bir okul ve British Council ve Ascentis ile bağlıdırlar. Cennet İngilizce LanguageBookings.com ve LanguageCourse.net Müşteri Memnuniyeti Mükemmellik Ödülü ile 2013 Öğrenci Seçimi Ödülü verildi gurur duymaktadır.

Özellikle tropik bir adada Filipinler İngilizce kursu alarak dünyada başka hiçbir yerde başka hiçbir dil okulunda gibi bizi yapar. Güçlü uluslararası toplumun varlığı ve ilginç kampus faaliyetleri geniş bir seçim 2012 yılında dünyanın en iyi ada sırada yer aldı bir yere öğrenme eğlenceli yolunda bizim itme tamamlayacak ve 2013 yılında dünyanın en iyi Asya plaj oy kullandı.

Müstakbel

Cennet İngilizce dikkatle gerçek zamanlı ve gerçek hayatta kalite konuları ile İngilizce kursları seçilmiş uygulamkatadır. Eğer sınıfta ayrılırken yeni İngilizce dilini kullanarak hazırlanır böylece bugün öğrenmek için Biz sahne. grup dersleri, bire-bir dersler, su sporları, kültür gösterileri ve birçok kapalı ve açık hava etkinlikleri: Paradise İngilizce tane eğitim için fırsatlar vardır. ülkelerin çeşitli Aynı gün gelen insanlarla tanışmak ne zaman sınıfta öğrenmek dil becerilerinizi kullanın!

aile

Cennet İngilizce Bir aile gibi bir ortamda İngilizce kursları sunmaktadır. Biz aile gibi bizim öğrenciler için bakım. öğrenim deneyimi tamamlamak için mükemmel bir hizmet sunmak yöneticiler, öğretmenler ve destek personeli huzurunda rahat hissediyorum. Biz, adil sağlam ve samimi bir ortamda öğrenme sizi temin ederim.

Arkadaş

Cennet İngilizce işbirlikçi öğrenmeyi teşvik İngilizce kursları sunmaktadır. dersleri dinleme veya kitap egzersizleri cevap vererek değil, aynı zamanda sınıf arkadaşları ve danışman ile sınıf ve sosyal etkileşim yoluyla ilişki kurarak değil, sadece öğrenme artırın. Yeryüzünde en büyüleyici yerlerinden birinde dünyanın her yerinden yeni arkadaşlar olun!

Eğlenceli

Cennet İngilizce öğrenme eğlenceli bütünleştirir. Bizim konumu bize dil becerileri edinilen ve tropik ada maceraları ve inter-kültürel faaliyetlerin tamamen öğrenme sürecini tamamlayacak şekilde geliştirilmiştir öğrenme için elverişli en iyi ortamı sunmayı sağlar. Cennet İngilizce, İngilizce kursları sıkıcı asla.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Paradise English Boracay

Bu gerçek İngilizce Yeni Başlayanlar Programı kurmak ve çok az veya hiç İngilizce yeteneğine sahip öğrencilerin Temel İngilizce bilgisine geliştirmeyi amaçlamaktadır. Bu ... [+]

Bu Gerçek İngilizce Yeni Başlayanlar Programı inşa etmek ve çok az veya hiç İngilizce yeteneğine sahip öğrencilerin Temel İngilizce bilgisine geliştirmeyi amaçlamaktadır. Bu programın odak Basit Gündelik Yaşam durum İşlev Gündelik Kelime ve İfade, Temel Gramer, Konuşma, Okuma ve Yazma Becerileri öğrencilere 'sağlamaktır. Gerçek İngilizce Yeni Başlayanlar Programı içerir:

2 Grup Sınıflar ve 3 Birebir Sınıflar / Gün 25 Sınıflar her hafta toplamı. Sınıflar, Amerikan Deneyimli Kanadalı, İngiliz, ve Filipinli Öğretmenler tarafından verilmektedir. Fiyatlar 1 hafta: 407 $ 2 hafta: 779 $ 3 hafta: 1.118 $ 4 hafta: 1.118 $ E... [-]
Filipinler Cumhuriyeti Malaya
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 30 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Paradise English Boracay

Genel İngilizce Programı size tekrar normal bir öğrenci olmanın tanıdık hissi verir. 5 sınıflar bir gün sahip kesinlikle İngilizce dil yeteneğini geliştirecektir. ... [+]

A Genel İngilizce Programı Size tekrar normal bir öğrenci olmanın tanıdık hissi verir. 5 sınıflar bir gün sahip kesinlikle İngilizce dil yeteneğini geliştirecektir. Sınıflar İhtiyacınız belirli dil becerilerini hedeflemek üzere tasarlanmıştır. Sen Genel İngilizce, Topikal konuşma, Kelime, Dilbilgisi, Okuma, Tartışma ve Yazma ele alacağız. Genel İngilizce Programı içerir:

5 Sınıflar Günlük (4 Grup Sınıflar ve 1 Tek Sınıf One) 25 Ders her hafta toplamı. Sınıflar, Amerikan Deneyimli Kanadalı, İngiliz, ve Filipinli Öğretmenler tarafından verilmektedir. Fiyatlar 1 hafta: 341 $ 2 hafta: 653 $ 3 hafta: 936 $ 4 hafta: 936 $ ... [-]
Filipinler Cumhuriyeti Malaya
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 30 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Paradise English Boracay

İş İngilizcesi, FCE, CAE, TOEIC, IELTS ve TOEFL. İngilizcenin çeşitli kullanımı ve işlevi nedeniyle, Paradise English ayrıca özel amaçlı programlar da sunmaktadır. ... [+]

İş İngilizcesi, FCE, CAE, TOEIC, IELTS ve TOEFL. Nedeniyle İngiliz Dili farklı kullanım ve işlevine, Cennet İngilizce de özel amaçlar için programlar sunmaktadır. İşinizdeki İngilizce dil becerilerini mükemmelleştirin veya CAE, TOEIC, TEFL ve IELTS testlerinde puan kazanmaya hazır olun. Özel Amaçlar için İngilizce Programı içerir:

2 Grup Sınıflar (ya Gramer, Kelime, İş, Okuma veya Tartışma) Amaç Spesifik Konular 2 Birebir Sınıflar 20 Dersler Her Hafta toplamı. Sınıflar, Amerikan Deneyimli Kanadalı, İngiliz, ve Filipinli Öğretmenler tarafından verilmektedir. Fiyatlar 1 hafta: 337 $ 2 hafta: 647 $ 3 hafta: 928 $ 4 hafta: 928 $ Ek hafta: 282 $ [-]
Filipinler Cumhuriyeti Malaya
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 30 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku