Paradise English Boracay

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Cennet İngilizce Boracay Adası'nda Filipinler İngilizce dersleri veren İngiliz Dili merkezi sahibi Kanadalı bir ailedir. 2005 yılında kurulmuş ve kurulduğu günden bu yana hızlı bir şekilde büyüdü. 50'den fazla ülkeden gelen öğrenciler bizim programlarına katıldı ve daha her yıl bize katılmaya devam ediyor. Biz sıkıca bizim, Kanadalı, İngiliz ve Amerikan öğretmenlerle, Kanada, Avustralya veya ABD'de herhangi bir başka dil okulunda daha düşük bir fiyata bizim öğrencilerimize üstün İngilizce Kursları sunuyoruz inanıyoruz ve herhangi bir dil okulunda daha yüksek bir eğitim seviyesinde Filipinler.

Biz Göç, Filipinler Akredite Okulları Birliği Bürosu ile akredite bir okul ve British Council ve Ascentis ile bağlıdırlar. Cennet İngilizce LanguageBookings.com ve LanguageCourse.net Müşteri Memnuniyeti Mükemmellik Ödülü ile 2013 Öğrenci Seçimi Ödülü verildi gurur duymaktadır.

Özellikle tropik bir adada Filipinler İngilizce kursu alarak dünyada başka hiçbir yerde başka hiçbir dil okulunda gibi bizi yapar. Güçlü uluslararası toplumun varlığı ve ilginç kampus faaliyetleri geniş bir seçim 2012 yılında dünyanın en iyi ada sırada yer aldı bir yere öğrenme eğlenceli yolunda bizim itme tamamlayacak ve 2013 yılında dünyanın en iyi Asya plaj oy kullandı.

Müstakbel

Cennet İngilizce dikkatle gerçek zamanlı ve gerçek hayatta kalite konuları ile İngilizce kursları seçilmiş uygulamkatadır. Eğer sınıfta ayrılırken yeni İngilizce dilini kullanarak hazırlanır böylece bugün öğrenmek için Biz sahne. grup dersleri, bire-bir dersler, su sporları, kültür gösterileri ve birçok kapalı ve açık hava etkinlikleri: Paradise İngilizce tane eğitim için fırsatlar vardır. ülkelerin çeşitli Aynı gün gelen insanlarla tanışmak ne zaman sınıfta öğrenmek dil becerilerinizi kullanın!

aile

Cennet İngilizce Bir aile gibi bir ortamda İngilizce kursları sunmaktadır. Biz aile gibi bizim öğrenciler için bakım. öğrenim deneyimi tamamlamak için mükemmel bir hizmet sunmak yöneticiler, öğretmenler ve destek personeli huzurunda rahat hissediyorum. Biz, adil sağlam ve samimi bir ortamda öğrenme sizi temin ederim.

Arkadaş

Cennet İngilizce işbirlikçi öğrenmeyi teşvik İngilizce kursları sunmaktadır. dersleri dinleme veya kitap egzersizleri cevap vererek değil, aynı zamanda sınıf arkadaşları ve danışman ile sınıf ve sosyal etkileşim yoluyla ilişki kurarak değil, sadece öğrenme artırın. Yeryüzünde en büyüleyici yerlerinden birinde dünyanın her yerinden yeni arkadaşlar olun!

Eğlenceli

Cennet İngilizce öğrenme eğlenceli bütünleştirir. Bizim konumu bize dil becerileri edinilen ve tropik ada maceraları ve inter-kültürel faaliyetlerin tamamen öğrenme sürecini tamamlayacak şekilde geliştirilmiştir öğrenme için elverişli en iyi ortamı sunmayı sağlar. Cennet İngilizce, İngilizce kursları sıkıcı asla.

Konumlar

Malaya

Address
Boracay Language Institute
Cagban, Manoc Manoc
Boracay Island,
Malay, Aklan
Philippine Islands

Malaya, Batı Visayas, Filipinler Cumhuriyeti